Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142434452 ... SonuncuSonuncu

Suzuki GS500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki GS500
    redriwer korlastan sipariş verdiğiniz amblemler geldi mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    Alıntı GS500K3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    redriwer korlastan sipariş verdiğiniz amblemler geldi mi?
    gelmedi daha geçenlerde siparişlistesine baktıgımda 1 ayı geçmiş di aradım biz sizi arayacagız diyolar belkiyoz valla
    "Suskunluğum asaletimdendir / Her lafa verilecek bir cevabım var / Lakin; / Bir lafa bakarım laf mı diye, / Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?"

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    selamlar.
    arkadaşlar vallahi yapmam etmem diyodum ama nasıl oldu anlamadan kendimi cbr 600f üstünde buldum. suzukiye ayıp oldu ama ne yapalım
    bu arada gs500 çok acil satılık
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    kardeşim benzin pahalı
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    ya eksoz bitti benim sonunda.perçimler koptu elyaf yere düşecek nerdeyse,eksoz tavsiyelerinizi bekliyorum ,yashimura rs3 takan oldumu yada başka bi marka
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı önde® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güncel konu güncellensin diye benim gs'in iki resmini attım
    Farından sıkılan vardır, fikir verir belki.

o farlar neye ait ve aydınlarması nasıl ?

Motosikleti
    gs500:) 00
    Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o farlar neye ait ve aydınlarması nasıl ?
    Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o far neye ait dostum. biz daha önce acerbis in cross motorlar için olan kafa grenajını kullandık
    farlar mercek camlı sis farı.Denizli sanayiden aldım.Küçük otobüs ,temsa tarzı bir araca ait dediler.yardımcı aparatları vidaları hepsi cıkıyor kutudan.montaj kolay yani.uzunlar baya iyi ama kısa far gs orjinale göre yetersiz.idare eder yani.

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar.
    arkadaşlar vallahi yapmam etmem diyodum ama nasıl oldu anlamadan kendimi cbr 600f üstünde buldum. suzukiye ayıp oldu ama ne yapalım
    bu arada gs500 çok acil satılık
    Hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler dilerim.Ama arakadaşın dediği gibi,bu motor GS 500'den yaklaşık bir buçuk misli fazla yakar.Ama o zevke değer bence.

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    Alıntı önde® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    farlar mercek camlı sis farı.Denizli sanayiden aldım.Küçük otobüs ,temsa tarzı bir araca ait dediler.yardımcı aparatları vidaları hepsi cıkıyor kutudan.montaj kolay yani.uzunlar baya iyi ama kısa far gs orjinale göre yetersiz.idare eder yani.
    bence görünüş olarak çok hoş durmuş farklı güzel zevkli peki fiyat olarakda bilgilendirirsen sevinirim ne kadara mal oldu
    "Suskunluğum asaletimdendir / Her lafa verilecek bir cevabım var / Lakin; / Bir lafa bakarım laf mı diye, / Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?"

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya eksoz bitti benim sonunda.perçimler koptu elyaf yere düşecek nerdeyse,eksoz tavsiyelerinizi bekliyorum ,yashimura rs3 takan oldumu yada başka bi marka
    leo vince markayı şiddetle tavsiye ederim. cbf 500 lerde çok tuttu ama gs 500 de nasıldır bilmem. ancak tiger markadan iyi olduğu kesin.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    almadım
    gs 500 gzelmotordur hani seveni çoktur makinanın duç model olarak olsun motoru olarak olsun oynaya bilirsiniz degişiklikler yapa bilirsiniz

Motosikleti
    Alıntı redline ümit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gs 500 gzelmotordur hani seveni çoktur makinanın duç model olarak olsun motoru olarak olsun oynaya bilirsiniz degişiklikler yapa bilirsiniz
    memlekette aksesuar olsa yapacaz ama yapamıyoz. far istanbulda, sakal yok, grenaj döken yok. k&n filitre bulsam yumulacam ama bakalım artık...

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    yakıtlarınız nasıl arkadaşlar ? şehir içinde şehir dışına nasıl yakıyor motorlarınız yerek parçasını bulabilirmiyiz ? kaç model tavsiye edersiniz ? modele göre hp değerleri değişiyormu varsa satılık ilanlarınız özel mesajla iletirseniz bi gözatmak isterim.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler dilerim.Ama arakadaşın dediği gibi,bu motor GS 500'den yaklaşık bir buçuk misli fazla yakar.Ama o zevke değer bence.
    teşekkür ederim. geçen gün depoyu fulledim 200 km civarında reserve geçti.aslında korkulacak kadar da değil böyle bakınca. gerçi depo hacmi ne tam bilmiyorum. ama yakıt hiç gözümde değil açıkçası yaksın helal olsun.

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim. geçen gün depoyu fulledim 200 km civarında reserve geçti.aslında korkulacak kadar da değil böyle bakınca. gerçi depo hacmi ne tam bilmiyorum. ama yakıt hiç gözümde değil açıkçası yaksın helal olsun.
    arkadaşım yeni motor aldığım için suzuki acele satılık. ilgilenirsen motor şu an çorumda.
    linki bu
    http://www.sahibinden.com/orjinal_gs...XQQdisplayitem
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Suzuki GS500
    Cbr600f in zevki başka bırakın yaksın o kadar. Bende Fazer, Z750S, CBF600, Bandit 650 arasında gidip geliyorum ama acelem yok muhtemelen 2010 başı 2007 model bi 4 silindire geçicem artık kesmiyor gs500

GS500 full depo ile şehir içinde yüksek devirli kullanımla 360km civarı gidiyor,20lt depo,100km de 5.6lt falan yapar uslu kullanırsanız 4.5lt nin altına düşüyor.Şehir dışında denemedim hiç.

Yedek parça olayı yurtdışından çok ucuza getirebiliyorsun,ebayden (UK) almamla elime geçmesi 9gün sürüyor hiçte kötü değil. Amerikadan gelmesi daha uzun sürüyor sanırım 3 hafta kadar. Zaten kaza falan yapmazsan parça ihtiyacın olmaz,masrafsız makina,zamanı gelince yağını bujisini balatasını değiştiriyorsun onlarda heryerde var.

Egzoz zevk meselesi bence youtube'a gir hepsinin sesini dinle,yoshimura'nın TRS egzozları bence en güzeli http://www.youtube.com/watch?v=IUL-jEqBkdc bu videoda standart egzoz ve trs nin farkını duyabilirsin.

Motosikleti
    gs500:) 00
    Alıntı redriwer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence görünüş olarak çok hoş durmuş farklı güzel zevkli peki fiyat olarakda bilgilendirirsen sevinirim ne kadara mal oldu
    40 Tl çifti. içindekileri narva ampülle değiştirdim
    +(H3 12v 55w 4100K Narva çift ampül 30 tl)=70 tl toplam

Motosikleti
    cbf500
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıtlarınız nasıl arkadaşlar ? şehir içinde şehir dışına nasıl yakıyor motorlarınız yerek parçasını bulabilirmiyiz ? kaç model tavsiye edersiniz ? modele göre hp değerleri değişiyormu varsa satılık ilanlarınız özel mesajla iletirseniz bi gözatmak isterim.
    geçenlerde deponun tamamını şehir içinde tükettim.dibinde azcık kaldı.fulledim 16lt. kadar aldı buna karşılık şehir içinde 370km gittim ki hem istanbul gibi trafiği olan bi yer hem de zaman zaman performanslı kullandığım halde.500cclik ve 48 beygirlik bi makina için inanması güç ama gerçek.şehir dışında tahminim 420km gider diye düşünüyorum.yedek parça sıkıntısı yok.en azından ben öyle bi sıkıntı çekmedim.model tavsiyesine gelince.2001 model ve sonrasında ufak tefek değisiklikler var.en belirgin fark gidon.modele göre 1-2 beygir fark var.benim motorum satılık detaylar aşağıda.satış sebebim yazıyor ve çok az bi zaman kaldı.25 mayısta teslim oluyorum.ilgilenirsen konusuruz.
    http://www.sahibinden.com/fiyat_dust...XQQdisplayitem
    We believe in sky,not to sunroof!

Topik gene arkalara düşmüş, güncelleyelim.

Suzi GS500'ünün yağ ve yağ filtresini kendisi değiştirmek isteyenler için yararlı bir İngilizce dokümanın linki (İngilizcesi olmayanlara da fotoğrafların yararı olacaktır) :
    http://www.cycleorings.com/oilchange.pdf

Motosikleti
    Alıntı voyagerx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topik gene arkalara düşmüş, güncelleyelim.

Suzi GS500'ünün yağ ve yağ filtresini kendisi değiştirmek isteyenler için yararlı bir İngilizce dokümanın linki (İngilizcesi olmayanlara da fotoğrafların yararı olacaktır) :
    http://www.cycleorings.com/oilchange.pdf
    tam zamanında. ellerine sağlık...

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

REKLAM ALANI
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142434452 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler