Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki GS500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

tvs apachem var takas edebileceğim gs500 varmıdır..81 model golf gti aracım var üstüne fark alarak arabamlada takas yapabilirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alakanıza teşekkür ederim.Manetleri dün ebay usa dan sipariş verdim.Karbon manet buldum.Amblemler için korlasa müraacat edeyim.Göztepe korlasamı sipariş verdiniz?
    merhaba bahsettiğiniz manetlerin ebay linkini vermeniz mümkün mü acaba ? ben de manet, gidon, ayna, peg, bar-end, stop falan getirtmeyi düşünüyorum da
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba bahsettiğiniz manetlerin ebay linkini vermeniz mümkün mü acaba ? ben de manet, gidon, ayna, peg, bar-end, stop falan getirtmeyi düşünüyorum da
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Suzuk...ayphotohosting

Araştırdığım kadarıyla bizim makinalarla aynı Bu satıcıda diğer aradıklarınızda mevcut.Denge topuzunu 25 tl ye http://www.sahibinden.com/her_marka_...denge%20topuzu bu adreste buldum ancak kalmamış.1hafta 10 gün sonra gelecekmiş.

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    2 ADET amblem 50 tl.fiyat ok.yurt dışına baktım daha pahalı.Ama bu kadarlık bişey için kapora istemeleri garibime gitti doğrusu
    keşke daha önceden haberleşseydik be abi ben 1 taneyi sipariş edip parasınıda peşin verdim o zaman belki 3tane sipariş edebilridik
    ama ben bi yarı telefon açayım istersen benim siparişe 2tane daha eklesinler
    "Suskunluğum asaletimdendir / Her lafa verilecek bir cevabım var / Lakin; / Bir lafa bakarım laf mı diye, / Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?"

Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı redriwer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke daha önceden haberleşseydik be abi ben 1 taneyi sipariş edip parasınıda peşin verdim o zaman belki 3tane sipariş edebilridik
    ama ben bi yarı telefon açayım istersen benim siparişe 2tane daha eklesinler
    Valla arkadaşım öyle birşey yapabilirsen çok sevinirim.Ben işten fırsat bulup gidemedim hala.Kafana takılan bişey olursa cep telini yazıyorum.0542 511 13 13 Ergün ismim.

suzukı GS500 =) hız tutkusu varsa sateN GS500 baska bıse tanımam herhalde saten şurda ıkı sene kalmıs yakında bende alıyorum ama once ehlıyet
    Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklık yaptın ve farkında değilsin demektir.
    :queen:

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Suzuk...ayphotohosting

Araştırdığım kadarıyla bizim makinalarla aynı Bu satıcıda diğer aradıklarınızda mevcut.Denge topuzunu 25 tl ye http://www.sahibinden.com/her_marka_...denge%20topuzu bu adreste buldum ancak kalmamış.1hafta 10 gün sonra gelecekmiş.
    teşekkür ederim Ergün Bey; karbon manetler çok güzel ancak uyumlu olduğu modeller arasında gs500 gözükmüyo fakat diğer taraftan bizim manetlere de çok benziyo. umarım sıkıntısız uyar. aynılarından galiba 115 tl ye istanbulda satan bi yerin ilanını da görmüştüm. ama tabi ki ebayden daha uygun geliyodur bunlar.
    bu arada benim motorumda şöyle bi karbon topuz var:
    [IMG]http://[/IMG]
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Suzuki GS500
    Ben fren manetini ist/zeytinburnu Aytan Motordan aldım 55tl biraz tuzlu ama suzuki servisinde 100tl diyince bedava gibi geldi atladım. Banada motorun sağındaki yuvarlak suzuki yazan kapak/amblem lazım, çizildi değiştirmek istiyorum hiçbiyerde bulamadım.Internette 7.99$ tanesi çok ucuz ama Amerika/Kanada dışına yollamıyor firma. 2004 öncesindeki amblemler siyah sizin sipariş verdiğiniz amblemler kaç model için? Amerikadan bir arkadaşa aldırıp yollatırım dicemde kargosu ile 25tl yi geçer zaten. Ben de korlas'la görüşeyim.

Motosikleti
    NC 700 SA
    ben ebaydan kargo dahil debriyaj ve fren manetini(karbon görünümlü)70 tl ye getirtiyorum.Benim makina 1999 siyah üreri aluminyum suzuki yazıyor.Korlas da aynısı var 25 tl ama 1 ay sürüyor gelmesi.Seninkiler yanlış bilmiyorsam sadece üzerinde s harfi olanlar.Pardon şimdi gördüm resimde aynısı seninkilerde.ama kapora almadan sipariş verememek gibi enteresan bir durum var korlasda.işten fırsat bulup bir türlü gidemedim.

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    Valla arkadaşım öyle birşey yapabilirsen çok sevinirim.Ben işten fırsat bulup gidemedim hala.Kafana takılan bişey olursa cep telini yazıyorum.0542 511 13 13 Ergün ismim.
    yaw msjnı daha yeni gördüm 2gün önce arkadaşım aldı ben alamadım işden dolayı onada grisini vermişler pazartesi tekrar görüşüp siyahını istedicem o zaman sanda 2tane sipariş vereyim getirirlerse olur mu
    "Suskunluğum asaletimdendir / Her lafa verilecek bir cevabım var / Lakin; / Bir lafa bakarım laf mı diye, / Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?"

Motosikleti
    NC 700 SA
    yaw msjnı daha yeni gördüm 2gün önce arkadaşım aldı ben alamadım işden dolayı onada grisini vermişler pazartesi tekrar görüşüp siyahını istedicem o zaman sanda 2tane sipariş vereyim getirirlerse olur mu
    Olur tabii,hemde çok güzel olur. Benim içinde sipariş verirsen sevinirim.Şİmdiden teşekkürler.

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    Olur tabii,hemde çok güzel olur. Benim içinde sipariş verirsen sevinirim.Şİmdiden teşekkürler.
    ergüncüm kısmet olursa 1 ay içerisinde getirecekler bendeki griyi geri verdim bi ara düşündüm bendeki saglamıda aynı griye boyayım die ama siyah daha güzel yakışıyo bence o yüzden tekrar geri iade ettim yine burdan haberleşiriz görüşelim bi gün toparlanalım gs 500cü arkadaşlar yapalım bi etkinlik

Motosikleti
    NC 700 SA
    ergüncüm kısmet olursa 1 ay içerisinde getirecekler bendeki griyi geri verdim bi ara düşündüm bendeki saglamıda aynı griye boyayım die ama siyah daha güzel yakışıyo bence o yüzden tekrar geri iade ettim yine burdan haberleşiriz görüşelim bi gün toparlanalım gs 500cü arkadaşlar yapalım bi etkinlik
    Saolasın,çok makbule geçti.Toplanalım tabii şöyle güzel bir yol yapalım.Ben yaz ortası gibi fırsat bulabilirsem karadeniz düşünüyorum.Bakalım kısmet ...

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kesinlikle gs 500 grenaj arıyorum...,
    bilen döken filan biri varsa bana bildirsin yahu. resmen kafayı yicem.
    Allah rızası için bir grenaj :(

bulucaz sabırla biliyorsun =)

Alıntı medikal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam abiler ben 93 model gs 500 aldım bu motor hakkında bana tavsiyeleriniz varmı ? yakıt ,kullanım, v.s bende cbr 125r vardı 2 yıla yakın bi süre cbr kullandım
    93 model gs nin artı ve eksilerini tavsiyelerini yaparsanız sevinirim simdiden teşekkürler
    Hayırlı olsun, iyi bir seçim yapmışsın. Genel olarak GS500'ün yakıt, performans vb. çeşitli özellikleri önceki sayfalarda az çok aktarılmış, oradan ulaşabilirsin. Yalnız 93 modellerin 52 beygir ve 41Nm olması gerekiyor. Bu özellikler benzin sarfiyatı, performans vb.'nde bir farklılık getiriyor mu bunları da sen yazarsan hepimiz bilgilenmiş oluruz.

Sanırım İzmir'de oturuyorsun. Bildiğim kadarıyla yetkili servislerden Doğa Motor yedek parçaların da İzmir'de toplandığı yer. 3. Sanayi'nin girişinde Showroomları var. İstediğin parça ellerinde yoksa 1-2 gün içinde İstanbul'dan getirtiyorlar. Orada da yoksa 1 ayda Japonya'dan. Umarım böyle bir sorun yaşamazsın.

Daha bugün 600 km'nin üstünde yol yapıp Didim/Bodrum'dan döndüm. Gezi yazısı da hazırlayacaktım ama elimde düzgün bir fotoğraf makinesi yok. Önceden yaptığım 2500 km'de olduğu gibi gene motorda en ufak sorun yok. Canavar bu canavar!

Motosikleti
    cbf500
    arkadaşlar bu haftasonu pazar günü istanbul galeria'nın otoparkında ikinci el motosiklet pazarı olacak.beende motoru satacağım için orada olucam.eğer alıcı cıkmazsa 11 yada 12 nisan da buluşup şu gs500leri bir araya toplayalım.valla bakın bu kaçıncı teklifim yaaaa.
    We believe in sky,not to sunroof!

Motosikleti
    NC 700 SA
    CHOPPERRİDER; Sipariş ettiğim manetler ve aynalar geldi.Hepsi bire bir uydu.Manetlerdede hiçbir sorun yok.

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    arkadaşlar bu ayın 14dünde garipce köyüne gezi var geliyorsunuz dimi

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kesinlikle gs 500 grenaj arıyorum...,
    bilen döken filan biri varsa bana bildirsin yahu. resmen kafayı yicem.
    Allah rızası için bir grenaj :(
    yaw aslında bizim motorların şasesi gt250r la aynı heç bulamazsak onun grenajlarını kullansak nası olur acaba kuyruk ve kafa grenajı depo sırıtırmı bilmem ama olmadı bide depo

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    CHOPPERRİDER; Sipariş ettiğim manetler ve aynalar geldi.Hepsi bire bir uydu.Manetlerdede hiçbir sorun yok.
    hocam hayırlı olsun bi foto çeker de buraya eklersen sevinirim fikir verir bize de

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    arkadaşlar herkeze öncelikle slmlar bizim gs500lere egzost takmayı düşünüyorum gören duya tavsiye eden bi marka varmı ??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler