Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki GS500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyundai Mover 125 cc - Jawa Ogar 350 cc
    bu fiyata bu model yılına race olsa anında alayım
    ♥---==-♥°° Ñè MuTlu VATANI Sevene°°♥-==---♥

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf500
    Alıntı sanzalise adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fiyata bu model yılına race olsa anında alayım
    valla 2000 modelini bilmem ama 97-98 model bi race bulabilirsin üstüne 2 lira daha vererek
    We believe in sky,not to sunroof!

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Alıntı kameraman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sarı grenajlı gerçekten tatlı duruyor.motorun inceliği kapanmış ama şöyle bi durum var:race makina isteyen race alsın.sadece kafa grenajı belki ama tamamen zaten naked olduğu için de sevilmiyor mu bu motor? güzel olan çıplaktır,çıplak olan da güzel ;)
    Güven sana aynen katılıyorum. Bu makine çıplak olduğu işin GS500 ve GS500 olduğu için çıplak. Karenaj falan taktırmak hoş olmaz. KArenajlı modellerden hoşlananlar için çok güzel super sport ve de sport touring modeller var.

Eski model muhakkak uygun fiyatlı bulunur.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    Hyundai Mover 125 cc - Jawa Ogar 350 cc
    Alıntı kameraman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla 2000 modelini bilmem ama 97-98 model bi race bulabilirsin üstüne 2 lira daha vererek

işte motora ayırdığım bütçe 5 bin ytl bide eski model fazla yakıo + eski teknoloji
    ♥---==-♥°° Ñè MuTlu VATANI Sevene°°♥-==---♥

Motosikleti
    cbf500
    tamam o zaman ben sana benim motoru vereyim sende grenakları yurtdışından sipariş et.siparişler gelene kadar biraz daha para denkler taktırırsır grenajları
    We believe in sky,not to sunroof!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Çıplak binmek daha zevklide şu siyah resimde fena durmuyor yavv

Motosikleti
    2005 BURGMAN 400
    Merhaba dostlar...
    Bu topiği okumağa başladıktan sonra gs 500 e iyiden iyiye merak sarmıştı hatta http://www.sahibinden.com/gs_500_e_s...XQQdisplayitem
    ilan sahibiyle akşam telefon görüşmesi yapyık sabah geliyoruz;görüşürüz dedik üç arkadaş motorlara atlayıp uzaklığına bakmadan gölcüğü vardık ki bizi bekler diye umduğumuz adam ortada yok en az 30 sefer telefonla aradık görev yaptığı hashaneye gittik.Yok yok kısaca iyi bir enayi yerine konduk..Böyle bir şey olabilirmi?oluyormuş işte !
    Bi,ribirimizin kıymetini iyi bilelim bizler her zaman birbirimize lazımız.Kusura bakmayın böyle bir giriş yapmak istemezdim ama başka bir arkadaşın mağdur olmasını istemediğim için duyurayım istedim.Benim düştüğüm enayi konumuna sizlerden birinizin daha düşmesini istemem..
    Sevgi ve saygıdan dostluktan zarar gelmez..Bir gün mutlaka bir yerlerde buluşur görüşürüz ama bir güler yüz her zaman hatırlanır..Sevgiyle kalın.Saygılarımla.....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Alıntı Fenci58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostlar...
    Bu topiği okumağa başladıktan sonra gs 500 e iyiden iyiye merak sarmıştı hatta http://www.sahibinden.com/gs_500_e_s...XQQdisplayitem
    ilan sahibiyle akşam telefon görüşmesi yapyık sabah geliyoruz;görüşürüz dedik üç arkadaş motorlara atlayıp uzaklığına bakmadan gölcüğü vardık ki bizi bekler diye umduğumuz adam ortada yok en az 30 sefer telefonla aradık görev yaptığı hashaneye gittik.Yok yok kısaca iyi bir enayi yerine konduk..Böyle bir şey olabilirmi?oluyormuş işte !
    Bi,ribirimizin kıymetini iyi bilelim bizler her zaman birbirimize lazımız.Kusura bakmayın böyle bir giriş yapmak istemezdim ama başka bir arkadaşın mağdur olmasını istemediğim için duyurayım istedim.Benim düştüğüm enayi konumuna sizlerden birinizin daha düşmesini istemem..
    Sevgi ve saygıdan dostluktan zarar gelmez..Bir gün mutlaka bir yerlerde buluşur görüşürüz ama bir güler yüz her zaman hatırlanır..Sevgiyle kalın.Saygılarımla.....

vayy şere.... ne adammış yaa, böle terbiyesizlik olurmu töbe töbee

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Adamın resimdeki halinden belli zaten.Dünya umurunda değil.Böylesine gayrı ciddi insanlarla değil alışveriş,selamlaşmak bile günah.Geçmiş olsun kardeşim.

merhaba usta gs500 f sıfırını bulabılırmıyım? ne kadar dır?bılgılendırırsenız sevınırm. gs 500 f mı cbr 125 mı?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı Fenci58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostlar...

Arkadaşlar ; Dünden önceki gece Fenci 58 Abim bni tlfn la aradı ve biraz muhabbet ettik ; Dün için geleceğini ;Motoru büyük ihtimalle alacağını sölemişti...Sonra ddün aradığında adamla görüşemedik ; Gelmedi bulusmaya dedi bana... Bu iLan için ben de msj lasmıstım bu arkadaşla Sonra msjlara cevap vermeyince üstelememiştim... Abimiz O kadar yolu boş yere gelmiş oldu dicem ama yine iyi düşünerek biraz gezmiş oldu diyorum
    İLan sahibini de sahibinden.com a sikayet ettim !!!
    Fenci58 ; Abicim inşallah yakın zamanda iyi bir motor sahibi oLursun
    CBR 125 i de bi bak derim sana
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı koksal33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba usta gs500 f sıfırını bulabılırmıyım? ne kadar dır?bılgılendırırsenız sevınırm. gs 500 f mı cbr 125 mı?
    arkadaşım gs500 ün sıfırı ülkemize ithal edilmiyor. yurt dışında üretimi sürüyomu açıkçası bilmiyorum ama memleket içinde sıfırını bulamazsın. ikinci eldede en son 2005 modeller mevcut.
    diğer soruna gelince eğer cbr125 ve gs500 kıyaslanamaz makineler çünkü segmentleri çok farklı. eğer motosiklet tecrübesi yoksa cbr tavsiye ederim çünkü gs500 acemi bi sürücü için fazla güçlü gelecektir.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Arkadaşalar pazar günü kaza yaptım, durumun iyi motordada 300-400 arası masraf varr, Cana geleceğine mala gelsin, Dün bir topic açtım ordan bakabilirsiniz, Sizlere haber vermemek olmaz dedim..

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Suzuk...ayphotohosting

Arkadaşlar Ebayda bu ilanı gördüm, Yurtdışından bu aleti getirmek trafiğe işlletmek kaça patlar bilen varmı ??

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Amman ; geçmiş olsun.... Dikkat Dikkat Dikkat !!!
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    2005 BURGMAN 400
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ; Dünden önceki gece Fenci 58 Abim bni tlfn la aradı ve biraz muhabbet ettik ; Dün için geleceğini ;Motoru büyük ihtimalle alacağını sölemişti...Sonra ddün aradığında adamla görüşemedik ; Gelmedi bulusmaya dedi bana... Bu iLan için ben de msj lasmıstım bu arkadaşla Sonra msjlara cevap vermeyince üstelememiştim... Abimiz O kadar yolu boş yere gelmiş oldu dicem ama yine iyi düşünerek biraz gezmiş oldu diyorum
    İLan sahibini de sahibinden.com a sikayet ettim !!!
    Fenci58 ; Abicim inşallah yakın zamanda iyi bir motor sahibi oLursun
    CBR 125 i de bi bak derim sana
    İlgine çok teşekkür ederim kardeşim en yakın zamanda görüşmek dileğiyle.

Alıntı muratoygur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşalar pazar günü kaza yaptım, durumun iyi motordada 300-400 arası masraf varr, Cana geleceğine mala gelsin, Dün bir topic açtım ordan bakabilirsiniz, Sizlere haber vermemek olmaz dedim..

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Suzuk...ayphotohosting

Arkadaşlar Ebayda bu ilanı gördüm, Yurtdışından bu aleti getirmek trafiğe işlletmek kaça patlar bilen varmı ??
    Murat kardeşim geçmiş olsun allah birdaha böyle kazalar vermesin hiçbirimize....

Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın resimdeki halinden belli zaten.Dünya umurunda değil.Böylesine gayrı ciddi insanlarla değil alışveriş,selamlaşmak bile günah.Geçmiş olsun kardeşim.
    İlgine ve dostluğuna teşekkürler kardeşim...

Muratuyggur kardeşime tektrar geçmiş olsun ..
    Aman gençler ne olur çok dikkatli olun trafikte yok sayıldığınızı asla unutmayın..Ne yazık ki ülkemizingerçeği bu motosiklet araçtan mtosiklet srücüsü de adamdan sayılmıyor..yok sayılıyor..
    Hayatınızın en güzel yıllarını bi hiç uğruna feda etneyin malum motosiklet zevkli olduğu kadarda riskli bir araç..
    Bundan iki ay önce R1 le kaza yapan bir dostum şunu söyledi Hocam hayatta hiç bir zevk çektiğim bu acılara değmezmiş..
    Aman canlarım dikkat dikkat ve yine dikkat.karşıdan gelen bir numaralı acemi bunu unutmayalım biribirmize hatırlatalım..Saygı vesevgilerimle...

abi gs500 fena makina yaw benimde hayllerimde yatiyo bitane am allah nasip ederse tabi

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    inşallan gönlüne göre olur arkadaşım...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    2005 BURGMAN 400
    Allah gönlüne göre versin bu alet kimin hayyallerini etkilemiyorki????????

Motosikleti
    suzuki gsxr750
    muratuygur geçmis olsun kardesım.ınsaallah son kazan olur.

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    2 GS500 Perşembe sabahı İstanbul'dan Edremit Zeytinli'ye gitmek üzere yola çıkıyoruz. Ben 10 gün önce aldığım 2.el motorum ile 1500 km yaptım. Motora alıştığımı söyleyebilirim. Performansı, dengesi vs. çok güzel. Motoru İzmir'den alıp getirdiğim için uzun yolda da deneme şansım oldu ve rahat rahat İzmir - İstanbul yaptım. Hatta fazla vaktim olmadığı için sadece 1 kere mola verebildim. Buna rağmen rahatsız edecek şekilde yorgunluk hissetmedim.

Almayı düşünen fakat şimdilik beklemede olan arkadaşlar umarım en kısa sürede alabilirler ve keyfini yaşarlar.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler