Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki GS500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Kedini ayakları belli değil köpek olan 2 şekilde ön ayaklar belirgin, buna dikkat et bence. 4 kedi o zaman kolay bulunuyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Not alıyorum:::::::
    Şu an iş seyahatindeyim dönüşte fırsatım olursa manuali sizlere ulaştırmanın bir yolunu bulacağım.

Sağlıcakla kalınız.

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kedini ayakları belli değil köpek olan 2 şekilde ön ayaklar belirgin, buna dikkat et bence. 4 kedi o zaman kolay bulunuyor.
    Hakikatten değişmiş yahu,kendi dosyamı indiriyorum şu an...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah kardeş eline sağlık şimdi taktiğini deneyecem

ve denedim şuan iniyor kuyruklardan çözdüm ancak

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Arkadaşlar pazargünü motorumla ilk gezimizi kız arkadaşım eşliğinde yaptık. Kendisinin İzmitte Öss sınavı olmasını fırsat bilerek Pendik-İzmit -Kandıra-Ağva-Gebze -Pendik gezisi yaptım. Akşam üzeri hava biraz bozmasına rağmen benim için inalımaz güzel bir deneyimdi. İnanın hayatımda bundan öte bir zevk almadım. Problemler olmadı değil, Bu ağva gidiş ve gebze yolu ne dolambaşlı yolmuş arkadaşlar, İnanın başım döndü Acemiyimde virajlara yavaş giriyorum. Birde kollarımda derman kalmadı öyle yorulmuşumki bir ara kenara çekip dinleneyim dedim sanki ayağım boşa geldi ve motoru yana devirdik, Ben ve kız arkadaşım düştük motordan, Benimki kedi gibiydi maşallah 2 ayağının üstüne düştüde ben biraz kendimi hazır çimeni bulmuşken biriki takla attım Sonra birbirimize sarıldık ve ben baya teselli ettim oda ama yağmur işi bozdu malesef Burda kimse demedi bana uzun sürüşlerden sonra kolalarda ve ayaklarda derman kalmadığını)

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    bence sen motoru azıcık kasten düşürmüşsün arkadaşım iyi taktik ama denemek lazım
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Bu motorun zorlanmadan max. sürati kaç km arkadaşlar?

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    geçen gün bi bayide inceledim biraz ama fazla küçük geldi. 1.80 ve yukarısı için küçük bence.
    Now the world is gone. Im just one.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence sen motoru azıcık kasten düşürmüşsün arkadaşım iyi taktik ama denemek lazım
    Yok baba aklımda yoktu böle bişi, karizmanın yerlerde olduğu andı o an, Suzukiciler nede be yav hepsi tatildemi,

aYakında akçaya gitme planlarım var arkidişler. Uzun yol tavsiyelerinizi bekliyorum. Neler tavsiye edersiniz neler almalıyım yanıma...

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    arkadaşlar gs 500 için buji tavsiyelerinizi alabilirmiyim
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    bizim topik ölü kış uykusundalar

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    ben irildyum buji kullanıyorum
    bir kere alırsın sürekli kullanırsın
    benzinden de tasaruf ettiğini söyleyen arkadaşlarım var ama ben aldığımda üstünde vardı ikisi arasında ki farkı bilmiyorum.
    ::tutkuy::

metallord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GS 500
    Alıntı metallord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar bende 2004 model gs500 ümü satıyorum.bu sitede ilanını verdim.ilgilenenlere duyurulur.....
    selam arkadaşlar benim motor hala sahibini bekliyor. diyorki e havalar iyice ısınmışken daha ne bekletirsiniz beni buralarda?
    araba alacağımdan satıyorum yoksa hayatta satmam keratayı.
    fiyatını indirdim en son 6000ytl kısa bir süre için eh bu fiyatada almazsanız ayıp etmiş olursunuz ...pes derim.
    cep 0536 745 13 02
    HERŞEY VATAN İÇİN
    [url]www.kalpak.com[/url]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    selam arkadaşlar benim motor hala sahibini bekliyor. diyorki e havalar iyice ısınmışken daha ne bekletirsiniz beni buralarda?
    fiyatını indirdim en son 6000ytl kısa bir süre için eh bu fiyatada almazsanız ayıp etmiş olursunuz ...pes derim.
    cep 0536 745 13 02
    Adaşım umarım satarsın motoru, Valla alacak arkadaşlar kaçırmayın kız gibi motor, parasal nedenlerle ben alamdım,

Bu arada ihtiyar ortalıkta gözükmüyor, Arkadaşlar lastik alacam ön ve arka ucuz olsun ama gs 500 ede yakışsın diyorum tavsiyelerinizi bekliyorum, Tavsiyerlerde yer mekanda belirtinki bulalaım

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı hasanbasri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun zorlanmadan max. sürati kaç km arkadaşlar?
    ben rüzgarlı havada rüzgara karşı otobanda 190
    temzi havada 200 ü gördüm.
    meyilde 220 ye oldukça yaklaştım
    ve en güzeli de
    limitinden fazla hız yapıldığında bile sağlam basan, frenajda güven veren ve titreme yapmayan bir makina. bence efsane olmayı o yılların teknolojisiyle hakeden bir makina. benimkisi 2003 model. diğerlerini bilemem...

Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gs 500 için buji tavsiyelerinizi alabilirmiyim
    ben çift rezistanslı buji kullanıyorum. tanesi 7 ytl. iridyum bujiyi hyosung ta kullanmıştım. ateşlemede hiçbir sorun yaşamıyorum. aslında farkı da anlayamadım ben.

cep 0536 745 13 02
    modeli sanırım 2003. b4nim şase ve depoya benziyor resimde. çizgiler de aynı..

Alıntı muratoygur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adaşım umarım satarsın motoru, Valla alacak arkadaşlar kaçırmayın kız gibi motor, parasal nedenlerle ben alamdım,

Bu arada ihtiyar ortalıkta gözükmüyor, Arkadaşlar lastik alacam ön ve arka ucuz olsun ama gs 500 ede yakışsın diyorum tavsiyelerinizi bekliyorum, Tavsiyerlerde yer mekanda belirtinki bulalaım
    ben araştırdım. duro ve kenda lastikler var en uygunu. ön 50 arka 85 ytl duro
    kenda ön ve arka 50 ytl.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    ben araştırdım. duro ve kenda lastikler var en uygunu. ön 50 arka 85 ytl duro
    kenda ön ve arka 50 ytl.[/QUOTE]

kendadan kaç diyorlar Duro içinde iyi tavsiyeler aldım,

alabileceğim tavsiye edeceğin yerler varmı dostum, Ayrıca motoru 2. el aldım benden önceki nasıl kabaklastikle kullanmış şaşatım yani,

Otobanda 2. kişi 200ü gördüm, sağlam makina japonların elini öpmek lazım

Motosikleti
    var baba... merkezi konya olan şu kartal diye bir firma var. orayla konuştumdu. sana telini vereyim. orda ali diye biriyle konuşmuştum. bayağı anlattı bana.

ben bir yedek parçacıda kataloğu vardı
    internet adresi de www.duro.com.tw

teli 0 332 351 32 36 model hf-918
    140/70 110/70 - 17 jant

geçenlerde mersinden bir arkadaş aramış bunları tavsiye etmişsiniz dersen hatırlayabilir. ali diye bir arkadaştı. ama duronun bu modeli elinde kalmamıştı. sen yine bir sor.
    bol şans

ama şunu da ekleyeyim kardeş, benim içime sinmiyor. çünkü lastik hem frenajı hem de yol tutuşunu etkiliyor. o yüzden ikisine 150 ytl filan vereceğime ön-arka metzeller almak veya pirelli sport demon
    ( ısınana kadar sağlam basmıyor) daha mantıklı. ama sık dişini al metzelleri derim. yerle tek temasın o.
    zaten motosşiklet üstündeyken 3 şeyle gidebilyosun.
    1- Allah'ın yardımı
    2- sen
    3- iki tane lastik.

iyi düşün...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    EYvallah kardeş istanbuldan ta oraya gidip yada kargo yapmaya gerek yok dimi, michlen için ne dersin üstad ön lastikler için 160 ytl istemişti 5 taksit

Motosikleti
    EYvallah kardeş istanbuldan ta oraya gidip yada kargo yapmaya gerek yok dimi, michlen için ne dersin üstad ön lastikler için 160 ytl istemişti 5 taksit
    GÜZELDİR SANIRIM. ama kullanmadım, kesin birşey diyemem fakat sen yedek paröa satan yerlerde modeline ve genişliğine göre daha iyi karar verebilirisn sanırım. ben yumuşak lastik tercih ediyorum. çabuk yıpranıyor ama arabam olmasına rağmen yaz-kış motosiklete biniyorum. yağmurda yol tutuş ve frenaj çok önemli benim için. o yüzden metzeller derim. ya da alacağın markanın süpersoft değil de orta sertten de biraz daha yumuşağını aramalısın. haaa DOT ( üretim ve raf ömrü) tarihine kesinlikle bakmalısın...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Bu lastik ne menem şey arkadaş ya, Üretim tarihi falanda tabi önemli kesemizde, Gel çık işin içinden, Dediğin gibi ani frenlerde şu anki eski lastiklerim çok fena kayıyor,Sert kakışlardada slalom yapıyorum. Gs 500 yedek parçaçı bulamadım tam manasıyla yada çok iyi aramadım, sanırım

Motosikleti
    Bu lastik ne menem şey arkadaş ya, Üretim tarihi falanda tabi önemli kesemizde, Gel çık işin içinden, Dediğin gibi ani frenlerde şu anki eski lastiklerim çok fena kayıyor,Sert kakışlardada slalom yapıyorum. Gs 500 yedek parçaçı bulamadım tam manasıyla yada çok iyi aramadım, sanırım
    geneldeki yedek parçacılara gidebilirsin. valla burda 3 tane büyük mağaza var, bir de 2 tane showroom. yedekçiler elindekini gösteriyor, showcular önce katalogdan beğendirip sonra getirtiyor. ben görüp dokunmadığım hiçbir eşyayı almayacağıma kendi kendime söz vermiştim.
    neden mi?
    1999 yılında pendikte oturuken, eminönünden bir çift bot aldım abime. mersine yolladım. botlar büyük gelmiş, bir ara eminönüne uğradığımda aradan 1 hafta geçmişti, yol parası+yolda geçen zaman derken astarı yüzünü geçti ama aynı dükkana gittiğimde kapalıydı. yandaki dükkana sorduğumda mal almaya giderken trafik kazası geçirdi öldü dediler.
    esnaf çok genç çocuktu, gerçekten içim yandı. botu da bir garibe hadiye ettik gitti. o yüzden uzaktan mal almıyacam. burda da istediğim lastikler yok, getirtelim diyolar ama, ben tüm tercihleri yanyana görüp kıyas yapmak istiyorum. hatta konyadaki arkadaşa dedim ki, motorla geleyim orda görüp bakayım ve orda değiştirelim. bana böyle bir hizmetleri olmadığını söyledi. eee aldığımda yardımcı olun bir ustaya yönlendirin dedim bende ama söz uzadı ve içime sinmedi. ben 2 sene önce 125 lik motoruma innova 3,50/16 jant aldığımda mağaza bana garanti verdi.ç en azından hep karşılaştığım ve yüzyüze bakabileceğim olduğundan iki taraf ta memnun kaldık. hala aynı mağazadan alışveriş yaparım. ben net sorarım, o da net cevaplar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler