Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    bizim oyle bir şansımız olmaz ki tak çıkarttır filan :( egzoz konusunda tavsiyesi olan arkadaş var mı? bu arada xenon fardan vazgeçtim bizim motorlarin elektrik sistemi biraz zayıf sanırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hifimami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işin gerçeği bu motordan hiç bi bok olmas :D:D çok zamanımı ve paramı aldı

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    o zaman niye satıyorsun madem birde türkiyede tekmış

tekmiş derken neden miş ekini ekledin varmı bi aynısı daha .
    en azından yalan konuşmuyom lanet bi motor işte
    iyi bişiy olsa o paralaramı satılır
    hem benimki ALLAH ı var diğerlerinden farklı hemde bayağpı bi farklı dikkat çekiyo en azından ,ama yukarda ALLAH var doğruya doğru bişiy olmaz bu motordan

Motosikleti
    Kymco CK 125
    maalesef sana katılmıyorum hifimami. bu paralara nasıl bir motor bekliyordun ki bu motordan bişiy olmaz diyebiliyorsun.
    madem dogrulari soylemek istiyoruz şunuda ekleyelim;bu fiyata bu kadar kalıplı başka bir motor yok...

syn barannet kardeş, iyi bişiy olsa o paralaramı satılır die ekledim evet parası bişiy değil bisiklet fiyatı vede kanuniden çok çok daha cafcaflı durduğu kesin ama sana sadece bi soru sormak istiyorum bu motorun dışında başka bi motor kullandınmı ? sonuç olarak bu motor 200 cc hakkını vermiyo işte iş kalıpta bitmiyo bitsaeydi benim motor bütün olayı bitirirdi haksızmıyım

Motosikleti
    Kymco CK 125
    daha önce keeway arn125,kanuni deer152 kullandım 6-7 ay kadar. 2 ay kadardırda zealsunu kullanıyorum.
    belkide herhangi bir arıza yada sorunla karşılaşmadığım için bu kadar iyimserim motor hakkında.

inşallahta bi sorun yaşamazsın ,ben yaşamadım ama yaşıyanları çok gördüm ,benim halenda kullandığım motorları söyliyim
    yamaha fzr 600 90 model
    kawasaki zx9r 97 model
    yamaha yzf r6 03 model
    ne demek istediğimi anlatabildimmi
    fazla değil biraz daha seri olsaydı bi 10 20 km7h daha fazla olsaydı tamam ama hantal bi motor fiyatını eder ama 200 cc sonuçta .ben rs 125 te kullandım bunun yanında çok çok daha seri ve hızlı bi motor

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı hifimami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallahta bi sorun yaşamazsın ,ben yaşamadım ama yaşıyanları çok gördüm ,benim halenda kullandığım motorları söyliyim
    yamaha fzr 600 90 model
    kawasaki zx9r 97 model
    yamaha yzf r6 03 model
    ne demek istediğimi anlatabildimmi
    fazla değil biraz daha seri olsaydı bi 10 20 km7h daha fazla olsaydı tamam ama hantal bi motor fiyatını eder ama 200 cc sonuçta .ben rs 125 te kullandım bunun yanında çok çok daha seri ve hızlı bi motor
    dostum elindeki motorlardan sonra buna binmek attan inip eşeğe binmeye benzer tabii.eh bizde biliyoruz r1 r6 600rr harika makinalar ama bizde para yok işte asgari ücretle bukadar oluyor ne yapalım
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    şu mevzu kapansın şurda japon motor ıle çini kıyaslıyamayız bızım zealsun gıbı bu fıyatlara cüsseli motor yok kalitesi kendi sınıfında iyi derız olur bıter.ayrıca hıfımamı bindiğin motorları söylemısın de bizde çok motora bindik hala biniyoruz ama olay o değil senın alet 130 basıyormus allah bereket versın dıyeceksın ne beklıyorusnkı allah askına? tek sılındır 200 cc hele hele bg gucu az zaten benımkı yokus assaga 140 basıo neyse.kımısı motora para bağlamak istemedıgınden almıyor kımısıde durumu el vermedıgınden almak ıstemıyor kımısıde ben ufak ufak yukselmek istıyorum dıyıp almıyor.yoksa herkez neyın ne olduğunu zaten bılıyor

hayırlı geceler...

arkadaşlar burda ben bu motoru benim diğer motorlalarla felan kıyasladığım yok yanlış anlaşılmasın,sadece demek istediğim bu paraya bu hacimde bir motor biraz bakın biraz diyorum biraz daha iyi olmalıydı,görünüş okey ama az daha icraat olsaydı iyi olmazdı herşey görüntüde bitmiyo ne yazıkki bitsydi benim zealsun olayı bitirirdi.
    bende bişiyi alıp kullanmak değil yapmak değiştirmek hastalığı var ondan dolayı bu motorla uğraştım ,şimdi bi turbo olayı üzerinde çalışıyorum bakalım motorun tepkileri ne olacak

Motosikleti
    excap mı actırıcaksın motora ya yapma allah aşkına sılındır pıstonu elınemı almak ıstıyorsun çin motoru ve turbo artı 130 hız vala sizin oaraları bılmem ama bızım buralarda adama seyıyle gulerler neryse emeğine saygımız var ayrı konu

ben yapımda o olmasın .bu güne kadar kalkışıpta yapamadığım iş yok çok şükür ,bu motoru yapmaya kalktığımda çok kişi güldü bana ama sonuç ortada şimdi hepsi ağzı açık bakıyo motora .son gülen iyi güler kardeş .
    öle motora iki stıcker yapıştırmayla olmuyo bu işler

Motosikleti

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abı ya sen su senın canavarın resmını kosana

Motosikleti
    ayıp olur boşver

Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayıp olur boşver
    Ya abı koy be

Abı bende bu motordan ALcamda ole gorunuoda
    Boyum:1.78
    Kilom:103
    Şimdi cok kalıp lı gorunuom ve agırım alırsam ben bınersem 100 gecmes dıe korkuom ama ben ıstedıgım zmn 130 yapmasını ıstıom neden 200cc bı motor o kadar zorlanıo anlamıom?
    Sence bundan almalımıyım..?????

Sen yınede resım koy abı

Motosikleti
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya abı koy be

Abı bende bu motordan ALcamda ole gorunuoda
    Boyum:1.78
    Kilom:103
    Şimdi cok kalıp lı gorunuom ve agırım alırsam ben bınersem 100 gecmes dıe korkuom ama ben ıstedıgım zmn 130 yapmasını ıstıom neden 200cc bı motor o kadar zorlanıo anlamıom?
    Sence bundan almalımıyım..?????

Sen yınede resım koy abı

103 kılomu eh bıraz topluyuz sankı ben 87 kılo 120 ye hemen cıkıyor ama 130 a yavas yavas gelıyor bırde ıyıce yatman lazım. sen sanırım 130 u bıraz eğılımlı yolda görursun ancac normal abısı normal 200 cc bu ne beklıyorsunkı daha bıde bg gucu az .bı öncekı sayfaya gıt görürsün resımlerı

durumun varsa git japon al derim

yaa heeee yaa sizsiniz
    ama hata bende bu siteye girip fikir alışverişinde bulunuyom ne gerek varsa !
    arkadaşlar ben çocuk değilim ...ve burda hiç UKALALIK vede saygısızlık yapmadım kimseye yapma imkanımda çok var motorların krallarını biniyom size ayıp olmasın diye bundan bi bok olmaz diyom diyebilirdimki benim zealsun çok güzel ne olur sizinkilerden, ama demedim ,ben bu siteye ulasoto diye çok iyi bi arkadaşın ahtrına üye olmuştum .
    nese artık bu siteye daha girmeme bi sebep yok
    size CANAVAR larınızla hayırlı yolculuklar
    ben komple çıktım herkese bol muhabbetler

Alıntı hifimami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa heeee yaa sizsiniz
    ama hata bende bu siteye girip fikir alışverişinde bulunuyom ne gerek varsa !
    arkadaşlar ben çocuk değilim ...ve burda hiç UKALALIK vede saygısızlık yapmadım kimseye yapma imkanımda çok var motorların krallarını biniyom size ayıp olmasın diye bundan bi bok olmaz diyom diyebilirdimki benim zealsun çok güzel ne olur sizinkilerden, ama demedim ,ben bu siteye ulasoto diye çok iyi bi arkadaşın ahtrına üye olmuştum .
    nese artık bu siteye daha girmeme bi sebep yok
    size CANAVAR larınızla hayırlı yolculuklar
    ben komple çıktım herkese bol muhabbetler
    KArdes ulusotoyu tanıosan crayboyone kjardesının ellerıden oper de sen o anlar tmm :D Selcuk da dıyebılırsın ....HEm burda arkadaslık kuruoz sen sımdı neden kusuonkı... ayıp :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler