Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R (07 NYA 11)
    ya arkadaşlar bu yaz motor alıcam ve buyuk ıhtımalle zealsun 200 GS olucak ama suana kadar hiç gozumle goremedım.interneeten cok arastırdım ama ankara'da zealsun bayii bulamadım.acaba sizin bildiginiz yer var mı bu motoru satan birinci el yada 2.el fark etmez=( simdiden tesekkur ederim...

allah aşkına ankarada bu motoru satan yer yokmu????? =(((

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    nerde bu zealsuncular yahu öldülermi yoksakaç aydır bakıyorum tık yok topikte
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

Motosikleti
    CBF150
    bak BERGX kardeş ben sana şöle söliim sakın ama sakın çin malına para verme.bunlar döküntü.ve kullanıcısı için değil milleti kazıklamak için dizayn edilmiş motorlar .bak paran da var.git bi cbf 150 honda al yüzün gülsün.yoksa zealsuna mealsuna aldanma sakın parana yazık.5 binliran varmış cbf 150 4000 tl.git al onu.bunların hepsini sürükler her türlü.bunların üzerinde 1 saat yol gidemezsin kardeşim umarım marka motor alırsın.uğraşmazsın bu hurdaletlerle.hadi bayyyy.amacım kötülemek değil yardımcı olmak.

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    ilk öncelikle slm bende 200 lük zealsın almaya düşüniyorum spor tipi ama hiç zamanım olmio sitelerde de tam olarak fiyatını öğrenemedim 0 km si ve aşa yukarı 2. elinin fiyatları nedir bilen olan bilgisini paylaşırsa sevinirim

benöğretmenim ve geçen yıl bu zamanlar ilker kardeşimden bu motoru satın aldım bir sene içerisinde sadece 1000 km kadar yol yapabildim fırsatım olmadı çünkü kış memleketi ama fırsat bulabilsem sürmesine doyum olmayan bir motor doğrudur kalitesiz bazı yerleri olabilir hız km vb. ama artık çinli olsun japon olsun artık bütün motorlar hemen hemen aynı kalitede çıkıyor benim önceki motorum 125 cc sübaplı mz di bu ona göre çok daha güçlü ve atak gövdesi ağır olduğundan sadece 5-10 km hızlı kısacası hız motoru değil ama havalı motor 600 cclik motor gibi duruyor arkadaşların bazı konularda dedğine katılıyorum sırf satılsın diye böyle görüntüye önem verilmiş motorsiklette bana göre önce görüntü sonra güç sonra hız en son sağlamlık ben zevkine vardığım için motorun çürük olmasını aramıyorum zaten parça bulduğun takdirde ucuz

harunizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F
    selam arkadaşlar 2 günlük Zealsun ZS200 kullanıcısıyım, A2 ehliyetim de 1 aylık Çok yeniyim, motor çok güzel, gidişi, heybeti v.s. çok iyi. Siz baştan hor görerek bakarsanız zaten bu motoru süremezsiniz, istemek lazım bence. 2nci el aldım 2006 model 1800km'de. 1900ytl verdim noter satışı ile birlikte 2075 ytl'ye geldi

Mrhb Zonta arkadaşım bende de zealsun gs 250 var. statör bobini 4 kez sardırdım düzen tutmadı. Senin sipariş veridiğin adresi yada telşefonu ne varsa bana bilgi verirsen çok sevinirim. Tşk

Arkadaşlar öncelikle selamlar , saygılar 140 sayfanın aşağı yukarı 120 sini okudum. Aranız da her ne kadar zealsundan müzdarip olan varsa bir o kadar da memnun olan var. Benim ilk motorum olacak ve güzel görünüşlü bir motor olsun istiyorum zealsun gs200 bana yeticek bir motor ancak bu motor da kronik bir arza var mı yoksa kullanmaya bağlı bir sorunu mu var. 2.el fiyatları aşağı yukarı ne kadar ve yedek parça sıkıntısı çeken oldu mu hiç ? Hatay da yaşıyorum. Max fiyatı 1850 lira bulabilirim.
    Teşekkürler şimdiden.

harunizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F
    Alıntı Az4p adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle selamlar , saygılar 140 sayfanın aşağı yukarı 120 sini okudum. Aranız da her ne kadar zealsundan müzdarip olan varsa bir o kadar da memnun olan var. Benim ilk motorum olacak ve güzel görünüşlü bir motor olsun istiyorum zealsun gs200 bana yeticek bir motor ancak bu motor da kronik bir arza var mı yoksa kullanmaya bağlı bir sorunu mu var. 2.el fiyatları aşağı yukarı ne kadar ve yedek parça sıkıntısı çeken oldu mu hiç ? Hatay da yaşıyorum. Max fiyatı 1850 lira bulabilirim.
    Teşekkürler şimdiden.
    Arkadaşım ben kullanıyorum çok güzel bir motor ancak yedek parça konusunda sıkıntı oluyor, sen gerçi Hatay'dasın distribütör Adana'daymış çabuk hallolur senin işin. Mesela ben acemi olduğum için motoru devirdim grenajlar ve sinyaller kırıldı burda arıyorum yok, Eminönü piyasasında bile yedek parçası yok. 2nci el fiyatları da 1700-2200 arasında ama alacağın motoru çok iyi incele, zincirine, göstergelerine,yağ damlatıp damlatmamasına,debriyajına,egzostuna çok iyi bakarak al gerekirse bir ustaya götürün bence.

Alıntı harunizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım ben kullanıyorum çok güzel bir motor ancak yedek parça konusunda sıkıntı oluyor, sen gerçi Hatay'dasın distribütör Adana'daymış çabuk hallolur senin işin. Mesela ben acemi olduğum için motoru devirdim grenajlar ve sinyaller kırıldı burda arıyorum yok, Eminönü piyasasında bile yedek parçası yok. 2nci el fiyatları da 1700-2200 arasında ama alacağın motoru çok iyi incele, zincirine, göstergelerine,yağ damlatıp damlatmamasına,debriyajına,egzostuna çok iyi bakarak al gerekirse bir ustaya götürün bence.
    Yok arkadaşım bulamadım 2. eLini ve zaten motor korkuttu beni tam bir kara kutu bazıları çok iyi çıkıyor bazıLarı çok kötü çıkıyor.. en iyisi daha ucuz ama daha yaygın bir motor almak yuan'a bakıyorum =)

alpero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Beyler bende 2006 model 1030 km de Zealsun Zs200GS mevcut..Üniversite ve ailevi sebeplerle alıp fazla kullanamadım garajda bekledi ama her haftasonu çıkarıp çalıştırdım motor sıfır gibi oldukça güzel..2500 tl gibi bir fiyat düşünüyorum ilgilenler varsa alpero86@yahoo.com adresinden bana mail atabilirler..Sahibindende de ilanı mevcut..
    ........Lastiği yak ama ruhunu asla........

yanlış foruma yazmışımdüzeltildi

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)
    Slm cumleden merhabalar zaelsunumu gerı aldım 2006 dan berı bu veletle ugrasıyorum zealsun ıcın anlamadıgım parcası cıvatası dahı yoktur sıkıntılı olan arkadaslar ıcın yardımcı olabılırım
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Ve Ben Geldim.... arkadaşlar 18/07/2009 tarihinde zealsun 200 gs aldım aranıza benide alırsanız sevınırım :D

şimdi benim bazı sorunlarım var benden önceki sahibi ön cam ve ön paneli çatlatmıs (çarpma sonucu) bunun parçalarını sıpariş verebilecegim bi site varmı (pm yolu ile atarsanız sevinirim) fazladan abartı egzoz almayı düşünüyorum....

şimdiden teşekkür ederim...

boksor48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS 200
    Slm arkadaşlar. Bende aranıza yeni katıldım ama sanırım bu topic e artık yazan yok.

Motosikleti
    zealsun gs 200

zealsun gs 200 parca ariyorum acilllll

slm arkadaslar motorum 2006 model piston garank ariyorum antalyada bulamadim eger bula bilecegim bi adres telefon verirseniz sevirim simdiden tesekkurler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:13 PM ----------

sakin zealsun gs 200 motor almayin arkadaslar parcasi yok motor hala yatiyor tamircide ha bide bana zealsun gs 200 marka motorun pistonu lazim ilgilenen arkadaslara simdiden tesekkurler bana yardimci olursaniz sevinirim antalyada bulamadim artik antalyada servisi yooook

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:30 PM ----------

ayrica telefonum 0544 804 33 08 bana ulasirsaniz cok sevinicem bu parcalara ulasmam lazim yoksa cope aticam sadece memleketin tel verseniz yeterli ben itibata gecerim simdiden saolun

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşım çin malı motorların neredeyse hepsinin segman piston sılındır ve üst kapakları aynı sayılır,
    sen zealsun dıye arama sök parçalarını ve o şekılde ara istersen...

veya sen parçalarının üzerlerındeki numaraları bana yolla,
    buradan bakayım,
    yardımcı olabılecegım konularda yardım etmek ısterım...

ben kendi motorumun (kanuni racer 200) segman pıston sılındır komple setini 200 liraya almıştım conta takımı felan,

ama 4 çeşıt farklı model ıle aynıydı.

sanırım sanada başka markalar uyacaktır ,
    oyle aramaya calış...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    zealsun gs 200
    arkadasim bana yardim ci ola bilirmisin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:42 PM ----------

ben sordum baskalari uyarmi diye nalet bisey bu zealsun pmler varmis ve bu pimler zealsuna olmuyomus hic bir markanin parcasi zealsuna uymuyor kardesim ya valla zealsun olarak yardim ci olursan sevinirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:44 PM ----------

kardesim seni ekledim haberin olsun

selam beylerr bayanlar... Aranıza yen katıldım. bende bikaç hafta önce 2007 model zs 250 gs aldım.burda çoğu kişi kötülemiş zealsunları ama motoru kullanış biçimi çok önemli. iyi kullanılmazsa her motor arıza verir doğrumu ? ben gayet memnunum. 150 yi çok rahat görüyor motor. birazda ufak tefek modifiye yapmak istiyorum. yardımcı olabilicek arkadaş warsa sevinirim. msn yazıyorum aşşağı..

lilokan@lilrap.com

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşlar çıkmaZEALSUN ARKA JANT lazım,

sizin motorların arka lastık çapı 17 '' inç,
    ve bol mıktarda lastık mevcut,
    ve bende kanunı racer'e uygulayacagım...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler