Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

250 cc cruiser tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    SicK_BoY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord ETV 1000
    Aciklamak icin yaziyorum yukarida SicK_BoY'un cevap yazdigi kucuk-buyuk motor ayrimi yaparken motor hacmini degil bizzat cussesini kast etmistim. Bazilariniza bu komik ya da anlamsiz gelebilir ancak benim gibi dusunenlerde var.
    Tekrar tesekkurler yazdiklariniz ve bu site bana cok yardimci oldu. Umarim yakinda kunyemdeki motoru hanem dolu olur

Senin ne demek istediğini anladım Lincoln fakat sana dediğim gibi yeni başlıyosun ve acemiliğini biraz daha ufak motorda at ne de olsa daha sonra büyük cüssede ve büyük motor hacminde bi makine almayı kesinlikle istersin...(bu benim şahsi düşüncem gerisi sana kalmış tabiki )

Mesela ben su anda REGAL-RAPTOR DADWY 250E alıcağım daha sonrada hedefim şu gördüğün harika 1500'lük
    SUZUKİ-İNTRUDER1500 olucak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    + Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    Altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    + Değiştir butonu mesajınızın sağ üst köşesindedir.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *********************I*********************

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Mart'ta
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Parçası ve servisi sorunsuz bir motor alda ne alırsan al. İlerde başın çok ağrır. Örn vereyim. Faredeleim motoru yatırdın. Grenaj parçaları gerekti. Eğer parça yoksa dışardan gelmesi 1 ay alıyor sana ulaşması 1 bilemedin 2 hafta servis boştaysa yaparlar oda 1 gün toplamda 1.5 ay yapar ve sen 1.5 ay motoru beklersin beklerkende saç baş yolarsın. Ha iki motorun varsa git ne alırsan al. Biri parça beklerken diğerine binersin.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Lincoln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha drag star 650

250 cc cruiser tavsiyesi

Ben sayfalarca yorum okudum. Genel olarak edindigim izlenim Cin ve Kore mallari ile memnun olanlar oldugu gibi degisik sebeplerle agzi yanmislar var ancak Japon mallari icin fiyati disinda olumsuz yorum okumuyorum, size de oyle geliyormu?

Motosikleti
    Lincoln, olumsuz birşey duyamazsın hocam. Sebebi şu bi defa Japon motor alan arkadaşların mali durumu ortada. Parça bozulsa bile para verip nerde varsa alıyor. Çok fazla sıkıntı yaşamıyorlar yaşıyorsalarda söylemiyorlar. Aslında servis parça, dayanıklılık olarak BMW'ler çok güzel. Ama ben forumda çok az BMW sahibi görüyorum varsada belli etmiyorlar.

Ayrıca toplamda satılan Çin motoru sayısı Japonların kat ve kat üzerinde. Haliyle kullanıcı sayısı fazla ve daha fazla konuşuluyor ve daha fazla sorunlar dile geliyor. Belki capon motor sayısı artsa onlarında sorunları ortalarda olurdu.

Motosikleti
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı
    Lincoln, olumsuz birşey duyamazsın hocam. Sebebi şu bi defa Japon motor alan arkadaşların mali durumu ortada. Parça bozulsa bile para verip nerde varsa alıyor. Çok fazla sıkıntı yaşamıyorlar yaşıyorsalarda söylemiyorlar. Aslında servis parça, dayanıklılık olarak BMW'ler çok güzel. Ama ben forumda çok az BMW sahibi görüyorum varsada belli etmiyorlar.

Ayrıca toplamda satılan Çin motoru sayısı Japonların kat ve kat üzerinde. Haliyle kullanıcı sayısı fazla ve daha fazla konuşuluyor ve daha fazla sorunlar dile geliyor. Belki capon motor sayısı artsa onlarında sorunları ortalarda olurdu.
    Sana tamamen katılıyorum Makine fakat dediğim gibi Lincoln eğer para durumu iyi ise kesinlikle japon motorsiklet al derim biliyosun ki yedek parçalarıda biraz pahalı fakat japon motorsikletleri pek fazla sorun cıkarmadığından dolayı yedek parçaya gerek kalmıyor...

Motosikleti
    yamaha drag star 650
    Arkadaslar eminim her yazdiginizin kendi icinde haklilik payi var. Insanin hayati donem donem oluyor, 20'li yaslarin sorunlari ile 40'li yaslarin sorunlari ne kadar farkliymis. Benim su an en buyuk derdim esime ve etrafimdaki "ne motormu, delirdinmi, kendini dusunmuyorsan iki kucuk cocugunu dusun" diyerek beni vicdan muhasebesi firtinalarina sokanlara ragmen motosiklet hobisi olayina girebilmek. Cunku bu beni heyacanlandiran ve eski anilarimi hatirladikca keyif veren bir ugras. Sizlerle boyle haberlesip bazilarinizin genclik sikintilarini, para dertlerinizi falan okumak bile guzel. Umarim iyi gunlerle iyi dostluklarla haberlesmeye devam ederiz.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    ya baba desem sana,babam yaşlarındasın zannederim.ben 20 yaşındayım,kaybetcek kendi hayatımdan başka pek bişeyim yok. motor almama bin türlü engel çıkarıyolar.senin gibi 2 çocuk babası olsam motoru düşünmemi yasaklarlardı heralde.işin zor.valla kolay gelsin.

Motosikleti
    Sana katılıyorum vlad1462 aynı dertler bende de var...

Fakat beni kimse yıldıramiicak en kısa zamanda 6 yaşından beri hayalini kurduğum kendi motorum olucak...

Herkesin bi hayali vardır...

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı
    ya baba desem sana,babam yaşlarındasın zannederim.ben 20 yaşındayım, kaybetcek kendi hayatımdan başka pek bişeyim yok....
    Senin yok ama ANNEnin, BABAnın var.

Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı
    ... motor almama bin türlü engel çıkarıyolar....
    Bir de annenizin, babanızın gözüyle bakmanız gerekecek. Farkında değilsin delikanlı ama,
    babalar olarak çocuklarımız bizim için çok değerli.

NEDEN?
    Çünkü her çocuk anne-babasına ALLAH TARAFINDAN EMANET EDİLMİŞTİR.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Bir de annenizin, babanızın gözüyle bakmanız gerekecek. Farkında değilsin delikanlı ama,
    babalar olarak çocuklarımız bizim için çok değerli.

NEDEN?
    Çünkü her çocuk anne-babasına ALLAH TARAFINDAN EMANET EDİLMİŞTİR.
    BÜYÜKSÜN BABA!!!!
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

Motosikleti
    sereye

Harbiden büyüksün sizlere de hak veriyorum ama bu bi heves ve ideal bizde bunu yapamazsak üzülürüüüüüz

Motosikleti
    Ya aslında sadece Japon demek yanlış. Fiyatı size uygunsa bir Triumph bence çok güzel. Veya BMW. Sadece Japon demeyelim. Hatta ben bir Triumph'u tüm japonlar gelse değişmem mesela. Sorun Türkiye'de bulamamamız ki çok büyük bir sorun

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Triumph çok iyi motorlar üretiyor gerçekten, ama pahalı ve yaygın değil...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Motosikleti
    yamaha drag star 650
    Yeni baslayanlarimiz icin ne BMW ne de Harley'nin Turkiye'deki sitesinde 250 cc'lik cruiser yok. Bu durumlar fuar sirasinda farkli olabilirmi? Ya da bunlarin yakin zamana kadar cikan ve Turkiye de de bulunabilen 250 cc cruiser modelleri varmi? Cunku ben bu sayfalari gezerken 2004 model 250 cc Yamaha Drag Star oldugunu ogrendim oysa Beldeyama sitesinde 650 cc'den ufak cruiser yok.

mastergenie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lincoln adlı üyeden alıntı
    Yeni baslayanlarimiz icin ne BMW ne de Harley'nin Turkiye'deki sitesinde 250 cc'lik cruiser yok. Bu durumlar fuar sirasinda farkli olabilirmi? Ya da bunlarin yakin zamana kadar cikan ve Turkiye de de bulunabilen 250 cc cruiser modelleri varmi? Cunku ben bu sayfalari gezerken 2004 model 250 cc Yamaha Drag Star oldugunu ogrendim oysa Beldeyama sitesinde 650 cc'den ufak cruiser yok.
    Harley ve BMW 250 cc üretmiyor. Sadece Türkiye'de değil hiç bir yerde yok. En küçük Harley 883cc, ona da Harley demeye bin şahit ister zaten. En küçük BMW 650cc, ama cruiser'ı yok.

Drag Star 250cc var (evet sitede yok, ama piyasada var). Ama oda DragStar 650'den farklı bir kasa. Daha küçük ve daha hafif. Ayrıca Virago 250 hala üretiliyor ama Türkiye'ye getirmiyorlar artık.

Motosikleti
    BMW Harley gibi firmalar geleneksel firmalardır. Yani zaman içerisinde deneyimli motorcular için üretim yapma ve hizmet sunma politikalarına dönmüştür. Ayrıca Harley'in en önemli özelliği motor serileridir. Ve herbirinin bir ismi vardır. Neticede 250cc bir harley acayip alay konusu olur. Heleki Amerika gibi dev motorların olduğu yerde. Diğer firmalar 250cc'yi pahalı olup fazla satacağını düşünmedikleri için getirmiyorlar. Çünkü ülkemizde 250cc ekonomik sınıf hacmidir. Parası olanlar zaten 600cc altında motor almıyor. 250cc'yide 8-9milyara satasa alacak adam yok. Neticede ünlü markaların 250cc ya hiç gelmiyor yada az geliyor az satılıyor.

Motosikleti
    yamaha drag star 650

250 cc cruiser tavsiyesi

ABD'de okudugum motosiklet kitaplari 650-800 cc arasi motosikletleri baslangic modeli olarak sunuyor, neden dersiniz

Motosikleti
    yamaha drag star 650

250 cc cruiser tavsiyesi

F uarla ilgili bilgi alinabilecek bir web sayfasi falan varmi?

+ Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    Altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    + Değiştir butonu mesajınızın sağ üst köşesindedir.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *********************I*********************

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler