Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    Resmin altında hepsi yazıyo valla
    Ama benim demek istediğim 15-20 kişilik grupla gezmek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Vespa LX150 - Mio 100
    Hepinize Selam,bende izmirden bi vespacıyım siyah lx150 2008 kullanıyorum...

Motosikleti
    honda spacy 110
    walla ya bi toplanalım tanışalım gezelim güzel olur :D

Motosikleti
    Havalar da güzelleşecek inşallah. Obama geldi böyle oldu, ne güzel hava vardı ya Birileri bişeyler organize etsin de yapalım bişeyler. Valla burgman'cılar yapıyormuş, bende kıskandım valla Bizde gidelim abi bebek starbucks'a. Sonracıma şöyle bir boğaz turu yapalım motorlarla.
    Organize işinden ben anlamam, yapacak olan varsa meydan burda

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı orbai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinize Selam,bende izmirden bi vespacıyım siyah lx150 2008 kullanıyorum...
    Hoşgeldin...doğru yerdesin..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Hoşgeldin toprağım Orbai Görüşelim gezilere gideriz.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    bu siteden kimseyle buluşma şansım olmadı :(
    acaba yarın hazerfena gelecek olan varmı ?
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    slm arkadaşlar yardıma ihtiyacım var orj piaggio yedek anahtarı nerede yaptırabilirim kelebeği andıran plastiği siyah kahve rengi vs mavi olan anahtarlardan ihticacım var yedeklemem lazım gecen mecburen yaptırdım adam tofaş şahin anahtarına çekti utancımdan kullanamıyorum oo anahtarı

Motosikleti
    Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar yardıma ihtiyacım var orj piaggio yedek anahtarı nerede yaptırabilirim kelebeği andıran plastiği siyah kahve rengi vs mavi olan anahtarlardan ihticacım var yedeklemem lazım gecen mecburen yaptırdım adam tofaş şahin anahtarına çekti utancımdan kullanamıyorum oo anahtarı

Servise sordun mu, anahtar için. Ellerinde mi yok yoksa pahalı mı geldi. Valla piyasada dediğin gibi bir anahtar bulman zor. Ama volkswagen'deki sustalı anahtarın benzerinden satılıyor. Böyle bişey alıp da diş çektirebilirsin.

Motosikleti
    GSX600F
    Alıntı sebastian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servise sordun mu, anahtar için. Ellerinde mi yok yoksa pahalı mı geldi. Valla piyasada dediğin gibi bir anahtar bulman zor. Ama volkswagen'deki sustalı anahtarın benzerinden satılıyor. Böyle bişey alıp da diş çektirebilirsin.
    yetkiliservis aks moto da anahtar yok benim motorumun servsi onlar başkada kimseye sormadım buyuk iş merkezlerindeki lüx anahtarcılarda hep benzer anahtarlardan varmış ama suan çok talep var elimizde kalmadı dediler bende 20 30 neyse verip orj yaptırıyım istiorum orj herzaman ayrı bir guzel oluyor

Motosikleti
    yetkiliservis aks moto da anahtar yok benim motorumun servsi onlar başkada kimseye sormadım buyuk iş merkezlerindeki lüx anahtarcılarda hep benzer anahtarlardan varmış ama suan çok talep var elimizde kalmadı dediler bende 20 30 neyse verip orj yaptırıyım istiorum orj herzaman ayrı bir guzel oluyor
    O zaman ithalatçı firmaya soracaksın bir de. Varsa onlarda vardır, yoksa başka da bir yerde bulamazsın. ferco motoru bir ara sor, en azından bir şansını dene bakalım var mıymış.

Motosikleti
    GSX600F
    bugun kısmet olursa arıcam ferco motoru bakalım nerede yaptırabiliriz diye

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    bugun kısmet olursa arıcam ferco motoru bakalım nerede yaptırabiliriz diye

Geçmiş olsun Sakarya'lı senin durumda kötüymüş,nerde yaptırdın o anahtarı..?
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    GSX600F
    sakarya okuduğum okul du hala duruyor profilde 2 senedir gitmedim bile sakarya ya heheh

beyoğlu belediyesi arkası vespacı davut abi ile tanıştım bugun yedek parça ithalat ihracatcılar çook uygun fiatlı yedek parca temin ettim bugun yedek anahtarımıda aldım ondan suan aldığım en ucuz fiatlar bunlar

25 ön balata 25 yağ filtresi varyatör bilya takımı 25 varyatör tırnak seti 3 adet 6 tl filan falan

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    fiyat olarak balata iyi(orjinali sanırsam 50TL) yag filtresinin(orjinali sanırsam 30TL) çok farkı yok. diger parcalar hakkında bilgim yok.

Motosikleti
    GSX600F
    evet benim söylediklerimde orjinal yedek parçaları ama bazı parcalarda inanılmaz fiatlar ben motoru aldım 4 saat sonra km teli koptu 1.000 km kadar kopuk telle yaptım oda ön lastikteki göbeği bozmuş km teli 25 tl oo göbek 45 tl aldım oo çok koydu bana yaa bilseydim hemen değiştirirdim 25.054 km de gözüküor ama 26.100 filandır suan genel olarak iyide bazı bakım parcaları göz korkutuyor

karacivciv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx125+gts250+660 tenere(az kaldı)
    arkadşım bende yeni bir et4 kullanıcıs olarak.parça temini açısından bu bahsettiğin yerin tam tarifini yapar mısın?ulaşabilceğimiz telefon numarsı varsaada süper olur şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    GSX600F
    Alıntı karacivciv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadşım bende yeni bir et4 kullanıcıs olarak.parça temini açısından bu bahsettiğin yerin tam tarifini yapar mısın?ulaşabilceğimiz telefon numarsı varsaada süper olur şimdiden teşekkürler

beyoğlu belediyesi arkasında hemen arac yolu ile gidilirken beyoğlu tuneli bilirsin oraya doğru çıkarken sağ kolda skuter servis firma ismi sadece yedek parca satış yapıorlar montaj yok ama parca fiatları uygun bence adres olarakta tunel ilk belediye cad. no:3 beyoğlu - istanbul
    0212 251 04 29 davut abiye skipper lı canın slm var dersen yardımcı olur bende bir tanıdık vasıtası ile gittim indirim yapıor sanada yapar siparişle gelicek parcalar da en gec 1 gun içerisinde teslim ediliyor bana 2 saatte getirdi anahtarı mesela

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Selam arkadaşlar eski bir gilera runner kullanıcısı olarak sizlerin başlığınız ilgimi çekti, scooter tekniği ve özellikle runner ile ilgili sorularınız olursa herzaman yardıma açığım görüşmek üzere! Benim eski emektarım ve bazı özellikleri;
    Yine eski motorumu hatırladım,üzüldüm desem yeridir...Benim bu motorla ne nexus 500, ne de başkası başedebiliyordu ama güzel fiyata sattım,derbi aldım ama hala aklımdan çıkmıyor, keşke maddi imkan olsaydı satmasaydım, 0-100:6sn, son hız ise bilmiyorum, ibre 160'da bitiyordu;
    neler var derseniz aklımdaki bazıları
    Malossi hava filtresi
    Malossi uzun şanzıman
    Malossi kevlar kayış
    Polini debriyaj seti
    Malossi varyatör
    Malossi reed valve(membran)
    Malossi silindir kiti
    PM tuning salyangoz egzos (sadece bu tek başına 3.5HP veriyordu)
    Yarış fren balataları
    Pirelli lastikler
    Motor orjinal 22HP, bunlardan sonra 30HP civarı oldu ve aktarmada bu parçalarla sıfır kayıp olmuştu...Kalkışta motoru tutamıyordum...Bütün parçaları Almanya'dan alıp, herşeyini kendi ellerimle yapmıştım, sonra Antalya'dan gelip aldılar...Tabi xenon, ledli stop,digital göstergeler vs saymıyorum...

İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar

Motosikleti
    beyoğlu belediyesi arkasında hemen arac yolu ile gidilirken beyoğlu tuneli bilirsin oraya doğru çıkarken sağ kolda skuter servis firma ismi sadece yedek parca satış yapıorlar montaj yok ama parca fiatları uygun bence adres olarakta tunel ilk belediye cad. no:3 beyoğlu - istanbul
    0212 251 04 29 davut abiye skipper lı canın slm var dersen yardımcı olur bende bir tanıdık vasıtası ile gittim indirim yapıor sanada yapar siparişle gelicek parcalar da en gec 1 gun içerisinde teslim ediliyor bana 2 saatte getirdi anahtarı mesela
    valla çok iyi olmuş bu yeri bulduğun. peki her türlü parçayı bulabilirmiyiz veya getirebilir mi acaba. hadi balata filtre falan var da, ne biliyim granaj falan da getirtiyo mu. bir de ne dicem, şimdi dikkatimi çekti de. senin motor bana tanıdık geldi. şişlide mi oturuyosun?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler