Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ps 150 i

Motovento
    REKLAM ALANI

selam arkadaşlar yeni katılıyorum aranıza yeni bir scoter almak istiyorumm ilk etapta fuar sonrası bildiğiniz yeni modeller varmı birde honda ps 150i hakkında bilgi özellikle motoru hakkında

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    enjeksiyonlu 150cc su soğutmalı üstten tek egzantrikli 4 valf 15hp bir scooter 150cc nin kralıdır tavsiye edilir sonuna kadar (zaten o performansta kapalı bir motor hava ile soğumaz)
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

peki yakıt konusunda nasıl?

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı piton1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki yakıt konusunda nasıl?
    ona bişey diyemem hiç kullanmadım ama ülkemizde her motor fazla yakar benzin kalitesi+fiyat
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam,scooter'la ilgili bu ikinci başlığın olmuş.Biraz daha araştırmacı olup,tereddütte kaldığın yerlerde başlık açarsan forumumuz kirlenmemiş olur.
    PS150İ ile ilgili başlık aşağıdadır.Dahada aklında soru kalırsa oradan devam etmende fayda var:
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...a-ps-125i.html
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

hocam burda p 150i hakkında bilgi almak istedim forum kirletmek değil bilgi almak amacımızz her bölümde konu açma sınırlaması olduğunu düşünmüyorum

Alıntı piton1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam burda p 150i hakkında bilgi almak istedim forum kirletmek değil bilgi almak amacımızz her bölümde konu açma sınırlaması olduğunu düşünmüyorum
    Eyvallah! Sınır yokta,araştırmak lazım değilmi? Yukarıda verdiğim linki biraz inceledinmi? Çünkü orada pratikte kullanan arkadaşlar paylaşımda bulunuyor.Ben şimdi buradan o modelle ilgili ayrıntılı bilgi yazsam,işkembeden sallıyor olmalıyım.Çünkü kullanıcısı değilim.En sağlıklı bilgide o başlıkta şu an mevcuttur.Ha! Kırdıysamda özür dilerim.
    Oğuz

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah! Sınır yokta,araştırmak lazım değilmi? Yukarıda verdiğim linki biraz inceledinmi? Çünkü orada pratikte kullanan arkadaşlar paylaşımda bulunuyor.Ben şimdi buradan o modelle ilgili ayrıntılı bilgi yazsam,işkembeden sallıyor olmalıyım.Çünkü kullanıcısı değilim.En sağlıklı bilgide o başlıkta şu an mevcuttur.Ha! Kırdıysamda özür dilerim.
    Bu adamı takmayın herşeye bir kılıf takar.Yaranılmaz böylesine.Bana da apaçık br forumda aynı tavrı sergiledi. Sana mı kalmış denetlemek git işineeee.

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Kavgaya gerek yok

Buyrun link

Topici ben açmıştım
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adamı takmayın herşeye bir kılıf takar.Yaranılmaz böylesine.Bana da apaçık br forumda aynı tavrı sergiledi. Sana mı kalmış denetlemek git işineeee.
    Hoca bu ikinci oldu! Çok sabırlıyımdır,fakat beni zorluyosun!
    Oğuz

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla sanada bunu yaptıysa az bile yapmıs bence dua et baskasına denk gelmemissin oguz abi forumdaki en aklı basındaki adamlardan biridir baskası olsa hala bole konusamzdın dimi..
    true love..

Drift Religion

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler