Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

cbr 125 mi hyo GT250r mi yamaha yzf 125mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha cripton R 110 cc
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al birde buradan yak....

scooter kullandıktan sonra vitesli motor kullanmaya başlayınca ne değişiyor bunu anlamıyorum scooter'ın dengesiyle normal motorların dengeleri farklıdır ilkin bunu öğrenin scooterdaki lastikler küçüktür çünkü bunu unutma hiç bir zaman hemde scooterda elindeki manetlerin 2side fren vitesli motorda debriyaj war ayaklarınıda kullanıyorsun fren ve vites olmak üzere

kendini bildikten sonra vitesli motorlada başlarsın motora binmeye sen bisiklete elektrikli giden bisiklettemi öğrendin pedal çevirerek öğrendin =) buda öyle birşey işte
    kardeşim çocuk oyuncağı deil motorlar
    adam sadece bisiklet kullanmış yani hiç motor kullanmamış scooter yada cup tarzı yani yarı otomatikle başlamalı sonra ybr tarzı bişi.sonra racing.benim görüşüm bu.direk ybr tarzıylada başlanabilir ama hiç motor kullanmamış biri için racing tehlikeli olur diyorum.saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    zaten bizim önerdiğimiz racing makianlar sadece görünüşü olan makinalar 600 1000lik makina yada çift zamanlı bi makina önermiyorz ki konu başlığındaki motorları incelersen aslında tam başlangıç motorları olduğunu anlarsın bi bakıma sadece görünüşleri war hız yapamazlar ole agresif tavırlarıda yoktur...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    yamaha cripton R 110 cc
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten bizim önerdiğimiz racing makianlar sadece görünüşü olan makinalar 600 1000lik makina yada çift zamanlı bi makina önermiyorz ki konu başlığındaki motorları incelersen aslında tam başlangıç motorları olduğunu anlarsın bi bakıma sadece görünüşleri war hız yapamazlar ole agresif tavırlarıda yoktur...
    tamam kardes haklısın yanlış anlaşıldım galiba

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Alıntı kamu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım birazda kişisel goruşler ön plana çıkıyor ve doğru budur denilemiyor...
    ikinci el motosiklet konusundada biraz şüpheciyim açıkcası dediğim gibi motosiklet konusunda tecrübeli değilim ve Kayseri gibi bir yerde de ist. vs gibi şehirler gibi çok fazla alternatif yok o yüzden ikinci el moto alıp onun masrafıyla sıfır fiyatını geçebilme ihtimalini de ciddi olarak düşünüyorum o yüzden sıfır düşünüyorum. Eğitim konusuda yaşadığım şehir nedeniyle sıkıntılı....
    fiziksel özelliklerim gt 250 r ye uygun anlaşılan yzf de bahsettiğiniz gibi 125 ler içinde baya pahalı ve gt 250 r yi 2 3 sezondan daha fazla kullanabilirim ama diğer ikisinde bu ihtimal epey az sanırım?
    en onde olan seçenek hyo ancak hyo konusunda kendime güvenemedim hiç kullanmamış olmak ve eğitim konusununda sıkıntılı olacağını düşününce...
    bu durumda olup yavaş yavaş öğrenirsin bende böyleydim diyen bir arkadaş var mı acaba? (korkum yersiz çıkar mı diye bir umut yani)
    Kayseri gibi bir yerde proplem yaşayacağını sanmıyorum bakımı ile ilğili ki ben 8 bin nüfuslu bir ilçede yaşıyorum motorsiklet tamircisi dahi yok hyo alacağım(aldım gibi),Kullanma konusundaki kaygılarında yersiz bence sen motor alma cesaretini gösterdiğine göre yeteneğin var demektir..Hayırlı olsun şimdiden

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    cmüco bahsettiğim markaların web sitelerinden baktım yetkili servisleri ve satıcıları arasında kayseride bir firma yok o yüzden böyle bir problem yaşarmıyım diye düşündüm
    gerçi hyo için kanunu ile birleşmiş anladığım kadarıyle kanuninin servisi vs var sanırım kayseride

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    vay bee, 6 yıl önce bu başlığı açmışım, zaman geçerken farkına varmıyoruz ama zaman akıp gitmiş Tabi köprünün altındanda çok sular geçti, o zamanlar Kayserideydim şimdi İstanbul...
    Sonunda motosikletimi alabildim, bugün Honda CBR 250R için imzayı attım, hafta içide tescil işlemleri biterse inşallah kavuşuyorum motora.
    Herkese kazasız, belasız, hayırlı sürüşler dilerim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)