Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    151 RS
    tecavüz kaçınılmaz yanii,zevk almasını mı bilsem acaba ben sehpa çökmeden şu yan ayaklığı kısaltmanın bir yolunu bulsam iyi olacak.zaten çok zorda kalmadıkça hep yan ayağı kullanıyorum..acaba ucunu 1 cm kestirip kaynak mı yaptırsam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    bence sen 150 hs nin yan ayağını al tak bak rahatına
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    performans eksozu takmak isteyen arkadaşlar fiyat bayağı bi düşmüş mondialin sitesinde http://www.ugurmondialyp.com/ 61 tl
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    Alıntı mondi.playturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum 2006 model 2008 de askere gittim 2010 da daha yenı geldım motorum askere gitmeden once yatak sarmıstı ama degiştirdik gecenlerde yolda kaldım oncelerden bir kayısım vardı taktım biraz kacırma oldugunu farkettım zaten motoru saldıgımda zorluyor bırakmıyor hemen birde on vayatordekı misketler var onlarda baya surtunmekten azalmıs olabılırmı bu yuzden ama kalkışta motor bagırıyor sanki cekmıyormus gıbı.
    motoru değiştirmissin tekrar motor yapmana gerek yok motorun yağ yaktığından eminmisin ? bu arada eski kayış kaçırıyorsa yeni kayış al durumun varsa debriyajı debriyaj tasını varyötördeki bilyeleride değiştir

ben yan ayaklığı ne değiştirdim nede kısaltım iri yapılı bi abi yan ayaklığa aldı motoru motoru biraz kendine doğru çekti birazda ayaklığın üstüne yüklendi ayaklığın açısı genişledi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    151 RS
    ben yan ayaklığı ne değiştirdim nede kısaltım iri yapılı bi abi yan ayaklığa aldı motoru motoru biraz kendine doğru çekti birazda ayaklığın üstüne yüklendi ayaklığın açısı genişledi
    şimdi bize iri yapılı bi abi lazım o zaman banarlı nın dediği gibi içerden göçmüş olmasın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:29 ----------

performans eksozu takmak isteyen arkadaşlar fiyat bayağı bi düşmüş mondialin sitesinde http://www.ugurmondialyp.com/ 61 tl
    performans egsozu sadece sesi değiştirmekten mi ibaret yoksa gerçekten 7,5 hp mize bir katkı sağlar mı

Motosikleti
    Alıntı baBAha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi bize iri yapılı bi abi lazım o zaman banarlı nın dediği gibi içerden göçmüş olmasın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:29 ----------

performans egsozu sadece sesi değiştirmekten mi ibaret yoksa gerçekten 7,5 hp mize bir katkı sağlar mı
    içten göçtü veya göcmedi benim için fark etmez ayaklık çalışıyo bu arada 151 rs nin 7,5 hp olduğuna inanmıyorum 151 rs nin kitapçığının arkasında teknik özellikler var orda son hız : 110 khm birde motor gücü : 7,0 kw 1kw:1,3 hp 7,0x1,3:9,1 hp yapar

Motosikleti
    az kaldı olacak :)
    iyi günler arkadaşlar bende modial 151 rs --150 hs yada 150 zc almayı düşünüyorum hemen hemen aynı fiyatları ama 151rs daha güzel göründü bana ama yinede nasıl motorlardır bana yardımcı olabilirmisiniz 500-550 civarı ikinci elleri var öğrenci olduğumdan ikinci ellerine bakıyorum alıken nelere dikkat etmeliyiz nasıl motorlardır bilgi verirseniz sevinirim bide en önemlisi beni taşırmı :D :D 105 kilo kmde ne kdr yakar 1 litreyle ne kadar gider falan teşekkürler şimdiden cvplar için

Motosikleti
    Alıntı cang00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler arkadaşlar bende modial 151 rs yada 150 hs almayı düşünüyorum nasıl motorlardır bana yardımcı olabilirmisiniz 500-550 civarı ikinci elleri var öğrenci olduğumdan ikinci ellerine bakıyorum alıken nelere dikkat etmeliyiz nasıl motorlardır bilgi verirseniz sevinirim bide en önemlisi beni taşırmı :D :D 105 kilo kmde ne kdr yakar 1 litreyle ne kadar gider falan teşekkürler şimdiden cvplar için
    500-550 tl civarı bi motor aciliyetten satılık değilse motor temiz olmaz aldığına pişman olursun motor zevkin bile kaçabilir....eğer bu fiyata bulursan 151 rs al hs yüksek hızlarda arka fren kampana diye fazla tutmaya bilir ama 151 rs nin arka disk başka zaten farkı da yok sayılır bu arada hs de rs de seni rahatlıkla taşır paşa...motoru almadan önce mutlaka iyi bir ustaya göster herşeyine baktır motorun da satışını almadan parasını verme piyasada borçlu harçlı sahte vizeli motor çok

Motosikleti
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500-550 tl civarı bi motor aciliyetten satılık değilse motor temiz olmaz aldığına pişman olursun motor zevkin bile kaçabilir....eğer bu fiyata bulursan 151 rs al hs yüksek hızlarda arka fren kampana diye fazla tutmaya bilir ama 151 rs nin arka disk başka zaten farkı da yok sayılır bu arada hs de rs de seni rahatlıkla taşır paşa...motoru almadan önce mutlaka iyi bir ustaya göster herşeyine baktır motorun da satışını almadan parasını verme piyasada borçlu harçlı sahte vizeli motor çok
    teşekkürler bilgi için 2. el temiz tahmini fiyatları ne kdradır ? bide cuplar varya mondiallerin onlar daha ucuz gibi ama otomatik vites daha rahat olur diye düşünüyorum şehirde kullanıcağım için

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    151 RS
    bide en önemlisi beni taşırmı :D :D 105 kilo
    rahat rahat taşır sen hiç merak etme, ben kız arkadasımla toplam 150 kiloyu buluyoruz ve banamısın demiyor hatta daha az yaylanıp daha oturaklı oldugundan iki kişi gitmeyi nedense daha çok sewiyorum

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...edawaaaa/detay şöle bişe buldum izmirde daha sormadım bakımları falan yapılmış öle yazıyor fiyat nasıl sizce ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    151 RS
    maxi scooter , motor gücü 25-50 arası aslına bakarsan zaten 0 nın 2bin lira oldugu memlekette 2.el pek para etmiyor. o yüzden düzgün bişeyde bulunabilir bence zor değil ama 23bine gelmiş motoru almadan iyice bi bakmak lazım

Motosikleti
    hmm :S varda 1000-1,200 tl civarıda maddi durum malum :(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    151 RS
    yok, 500-600 tl yede bulunabilir demek istedim. zaten bu eleman garanti 2-3 sene önce almış. yoksa 23bin kolay yapılmaz.aldıgında şuankinden ucuz olabilir fiyatı, o yüzden düşük fiyat çekmişte olabilir bi ihtimal yani bi başka varsayım da bunca km bu motoru temiz tutup yürütebildigine göre bakımını düzenli yapmıştır bu arkadas motoru sağlamdır

Motosikleti
    bide izmir içi arıyorumya plaka 35 olsun diye oda daraltıyo arama çemberini

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:50 ----------

hmm olabilirmiki yani arıyıp bağlantıya geçiyimmiki 2006 model 2007de çıksa trafiğe 3 yıllık motorda plaka falan varmı bişe belli olmuo oda lazım plaka olmasa ruhsat falan olsa sorun çıkarırmıki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:53 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...al-151rs/detay birde şöle bişe var bunu alıp 500e gözle görülür masraf fln var :S bide motor falan bakım tahmini ne kdr yaparki yada bunla uğraşmaya hiç değmezmi km düşük bununda :S

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    151 RS
    plakası vardır olmaz olur mu. ha önceden bakıp sorgulayamıyorum diyosan tlf u vardır elemanın ara sor söyler. 2.motor o hale nasıl gelmiş bilmek lazım.sadece lambası çamurluğu olsa fazla bişey deil, parçaları ucuz ama vergi borcu war diyor eleman.200-300-400 lira borcu çıkarsa bide ne olacak o zaman

Motosikleti
    Mondial 151 RS, Mavi -08
    Alıntı baBAha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakası vardır olmaz olur mu. ha önceden bakıp sorgulayamıyorum diyosan tlf u vardır elemanın ara sor söyler. 2.motor o hale nasıl gelmiş bilmek lazım.sadece lambası çamurluğu olsa fazla bişey deil, parçaları ucuz ama vergi borcu war diyor eleman.200-300-400 lira borcu çıkarsa bide ne olacak o zaman
    Aga zaten oglan yazmis ki, ''motorun vergi borcunu öde, al götur'' yani o sahis motordan kurtulmak istiyor. O motorun nerden bakarsan bak bir 100-200TL masrafi cikabilir ama az gitmis oda buyuk bir +

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    151 RS
    100-200 le kurtulmaz gibi ama ben karışmayım yinede, yakınsa sana git bak bakalım. az km yapması motorun yeni kalmış olması demek değildir. rodaj aşamasında 300-400 km deki motorun bile ömrü bitmiş olabilir, kullanmaya bağlı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:16 ----------

hee, ben 500 ün üstüne vergi borcunu öde diyo sanmıştım. öyle değilmiş ama bakalım ne kadar borç?

Motosikleti
    epey var aramızda deniz girio

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:08 ----------

kntrde yok şimdi hafta sonu ararım büyük ihtimal ama sadece borç 500 ise motoru alakmıki yada hiç uğraşmadan diğerinimi alsak oda 600 ama ikram yapar heralde

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cang00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    epey var aramızda deniz girio

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:08 ----------

kntrde yok şimdi hafta sonu ararım büyük ihtimal ama sadece borç 500 ise motoru alakmıki yada hiç uğraşmadan diğerinimi alsak oda 600 ama ikram yapar heralde

Kardeş vergi borcu olan motorla uğraşma, 500tl vergi borcumu olurmuş be tamam faiz filanda binmiştir ona amma boşver, neo lur ne olmaz biyerden haczi filan varsa noterde çıkmazsa sonra sen uğraşırsın, söylediklerim var sayım ama motoru temiz olabileceğine inandığın bir insandan al derim.

Bu 600tl olan motorda karanlıkta çekmiş resimleri 600 iyi fiyat olmaz değil, ama git gündüz gözüyle iyice bak temiz duruyor ve beraber binin sağlam gidiyorsa alınır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler