Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bende hayırlısıyla bugun gıdıp odeme yapıcam. pazar gunu heralde motoru teslim alırım. veya en gec ptesi. siyah renk alıcam. yalnız bırsey soylemek ıstıyorum. egzosun ıcını bosalttırsam düz boru kalsa , guzel ses verırmı? ben motorda ses ararımda :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    motorinn inanmayacaksın ama babam bana danışmadan gitmiş 2.el honda kınetıc zoom zx almış daha motor u görmedim plaka çıkmış alma dememe rağmen almış ben de üniversitede kaldığım için ilgilenemedim motor 7.000 km çiziği bile yok diyor motor un int. resmi çok tipsiz ve 2 zamanlı çok sağlam motor ama rs in tipi yok işallah iyi bişey yapmışızdır.

musti5257 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok

slm

herkese mrb lar . motorin kardeş ben de 151rs almayı düşünüyorum. ama motorda hiç anlamam . tavsiye edermisin ...hem bütçeme uygun fiyatlı. ama motoru nereye koyucam dışarı koyarsam çalmazlar mı . ne dersin.......byeeeeeeeeee

serhat_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 olacak
    koyacak yer çok önemli ben bulamadım.motoruda almadım

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    egelim, Motorun hayırlı olsun! Resmin linkini verirsen bir bakarım.

Arkadaşlar bu gün motora alarm taktım.Çok güzel bişi.Motor konuşuyo şimdi,ingilizce hoşgeldin,stop edince de alarmı kur falan diyo.Uzaktan çalışıyo çok hoş bişeymiş yaa...50 ytl,soket hazır şak diye kendiniz takabilirsiniz..anahtarı da hoş ARN ninkinden de güzel; katlanıyo anahtarcıya yontturmak gerekiyo. resmi aşağıda:

[/img]
    gaza gelme;kaza gelmesin

Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    güzelmiş valla hayırlı olsun....

motorin cok guzel ya . nerde taktırdın. dehset olmuş. motorun simdi kumandadan çalışıyormu?

Motosikleti
    mondial 151 RS
    Jetix, sağol dostum!
    Mel-a-ku,evet kumandadan çalışıyor,kontağı açıp kaparken de ingilizce bişeyler konuşuyo motor maniac oldu yaa!

Arkadaşlar bugün servise gittim göztepeye.151 RS peynir ekmek gibi satılıyor.3 adet vardı montajda 3ü de satılmış.
    Bu arada benzin bitti doldurdum yine 162 km de 14,84 ytl yakmışım 5,36 lt aldı.Bu da demektir 100 kmde 3,3 lt yaktım,kmde 0,09 kuruş yaktım.yani 91,6 TL.Önceki depoda sarfiyat daha azdı ama kesin değildi.

Toplamda 317 km.de 28ytl benzin almışım

Bu motordan alan başka arkadaş varsa forma izlenimlerini bekliyoruz.
    Bugün çektiğim birkaç resim sizlere:

gaza gelme;kaza gelmesin

shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    motorin dostuum naapıyorsun ölecen kalacan allah muafaza yapma bi resim için ula bide şu dallama otobüslerin yanından geçerken çekmişsin :leftfighter1: adamlar tam terörist.amman canım dikkatli olalım

maylo87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dikkat et arkadaşım yaa mazallah allah korusun başına bişey gelebilir aman dikkat

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    motorin bence senin motor biraz fazla yakıyor,benim as150t'ye 10 ytl benzin alıyorum 135-140 km arası rahatlıklan yapabiliyorum,yani km'de 7,4-7,1 ( 74,000 tl - 71,000 tl) kuruş arası yakıyor. bence 9,16 kuruş fazla
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

Motosikleti
    mondial 151 RS
    shadowofspirit, maylo87, dostlar sağolun beni düşündüğünüz için,haklısınız ama kimse bu motorla ilgili yorum yapmıyo ben de üstüme vazife almış gibi uğraşıyorum.Nerde bu motor sahipleri arkadaşlar onlardan da resimler izlenimler bekliyoruz.
    kahraman34, Dostum sen çok iyi tüketim yapıyorsun.Nasıl kullanıyorsun yani üst limitlerde mi yoksa yarım gaz falan mı +kaç kilosun+kaç kmdesin(rodaj falan).Ben farkındaysan gazı sık açıyorum,ne varsa emdiriyorum.Bir de hesabını neye göre yapıyorsun?yani boş depoya mı 10 ytl benzin alıp tekrar benzin bitmeye kadar gidiyor musun?
    Ben ilk depoyu doldurdum ağzına kadar,bir daha doldurduğumda 154 km 13,10 ytl,ikinci doldurmada 317 km 14,84 ytl aldı.Hesap bu şekilde olmalı bence.Ya da depo bitirilip,belli miktar koyup bir daha bitirilmelidir.Diğer hesaplamalar yanıltıcı olabilir.
    gaza gelme;kaza gelmesin

@motorinn
    hayırlısıyla bende motoru carsamba gıbı teslım alıcam. şimdilik kapora bıraktım. ptesi vekaletname nufus cuzdanı fotokopisi vs, hazır edip vericem. carsamba motoru alırsın dedıler. siyah aldım ben. kırmızı yoktu. ki zaten cok onemli değil rengi.
    birde sana bişey dicem. sen neden servis için goztepeye gıdıyorsun. yazık gunah yaktıgın benzine , verdiğin uraşa.. kavacıkta mondial bayisi tuana motor var. hem servis hem satış. iyi gunler ;)

Motosikleti
    mondial 151 RS
    Mel-a-ku, Oraya motor almadan iki kez gittim şartları vb. öğrenmeye.Plaka çıkarmadan motoru vermem dedi? Burdan başta kaybetti.Her karta vade yapamıyordu.Bir de müşteriye davranışı hoşuma gitmedi.Servis hakkında da pek olumlu şeyler duymadım eşten dosttan ben de başka yerleri tercih ediyorum bu yüzden.
    gaza gelme;kaza gelmesin

musti5257 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok

slm

herkese mrblar motorin kardeş alarmın hayırlı olsun .. anahtarın da çok hoş gerçekten. motorunu nereye bırakıyorsun. bende alıcam da . evimizin karşısında kapalı otopark var ama aylık 50 ytl istedi. bende kapının önüne bırakmayı düşünüyorum . sen nereye bırakıyosun .. bütün 151rs satın alan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum. byeee

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Motorin yeni resimler etkileyici yalnız insan başka araba sollarken resim çeker belediye otobüsü ahengi bozmuş şaka bir yana dediklerine harfi harfine katılıyorum gerek benzin tüketiminde gerekse diğer konularda .. Bende dün bağlarbaşın daki mondial bayisindeydim .. dediğin gibi mondial 151 RS ler gerçektende peynir ekmek gibi sayılıyor alanda memnun satanda .. 151 RSİ almaya karar verdim ben motorinn .. çünkü mavi dışında başka renkleride gelicekmiş .. Yalnız şubat ayına kadar beklemek zor olacak ama .. durum bundan ibaret .. RS ile RSİ arasındaki farka gelince .. hiçbişey aynı donanım .. sadeec RSİ ön panel olarak RS den farklı .. birde 80 milyon pahalı oda o kadar önemli değil zaten .. aldığımda resimlerini sizlerle paylaşacağım .. şimdilik bunlar .. alarm hayırlı olsun ..
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    mondial 151 RS
    musti5257,motor için yerim müsait
    uzzy,RSİ de renkler düz mü,çıkarmalar var mı?Siyah çok karizma olur bence.
    Arkadaşlar alar konusunda yeni bişey daha keşfettim ; motor sinyal verince de konuşuyo sola dönerken<<be careful turn on left>> diyo sağa da <<...right>>.Acaip hoşuma gitti bazı motorlarda vardı eskiden sinyal verince viyyyk viyyyk öterdi.Amaç motor sol atıyo şeklini bozma gibisinden uyarı için.Bu da polis sireni gibi konuşuyo ben utandım ilkten ama gerekli bişey bence.Bi de kontağı açınca welcome ..motora.. diyo anlıyamadım ne dediğini.Baya ilgi çekiyo (Meraklısı için güzel bişey).Kontağı kapatınca da alarmı kur gibi bişey.İsterseniz bu sesli konuşmayı iptal için ayrı bir hoparlör var fişini çıkartabiliyosunuz.
    gaza gelme;kaza gelmesin

Team 106 GTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150-Siyah
    motorinn, Dostum alarmın hayırlı olsun.Anahtar güzel gözüküyo.
    Benim popcorn olayıda iptal oldu kasko fiyatı çook yüksek olduğu için.
    Tekrar 151 RS almaya niyetlendim .Bende sokağa bırakacağım için alarm ve kasko şart bence.
    Alarm hakkında biraz daha bilgi verebilirmisin .Markası nedir , Montaj için kaç ytl istediler vs .
    Bide sirkeci tarafından temin edebilirmiyiz acaba alarmı

Şimdiden Teşekkürler

Motosikleti
    mondial 151 RS
    Team 106 GTI, Dostum alarmı Sirkeci piyasasından da bulabilirsin.Hepsi genellikle standart.Benimkinin markasını şimdi hatırlayamadım, eve gidince bakar yazarım.Alırken içinde kırmızı yuvarlak bir hoparlörden başka ikinci yuvarlak bir hoparlör varsa o da konuşuyo demektir.Anahtarları da muhtelif oluyo,bazılarının anahtarı katlanmıyo,bazıları da anahtarsız oluyo,Benimkinden hariç marka safebet var bildiğim.Takmaya bazıları para almıyo.Benim önce baktığım yerde iki tip vardı,biri 60,diğeri 75 takma dahil.Benim alarm 50 ytl takmaya 50 ytl istemiştiler ancak takmak için özel bir hüner gerekmiyor,soket hazır takıyorsun diğer parçaların da altında iki taraflı yapışkan bant var, müsait yere yapıştırıyorsun.,
    Ancak yine de farklı modeller için üretilenler olabilir.Bunları uydurmak için biraz oto elk.bilgin olması gerekir.Yoksa biryerlere zarar verebilirsin.
    Benimki ile motoru uzaktan çalıştırabiliyorsun,anahtarla açmış olsan bile stop edebiliyorsun.Zaten takriben 5 dakika sonra otomatik stop ediyor. 3 hassasiyet ayarı var.Dokununca virkaç kere viyaklıyor,4lüleri yakıyor,10 sn içinde bir daha dokunursan yırtıyor o zaman.Alarm açıkken anahtarla kontak açılırsa bağırıyor,alarm devre dışıyken kontak açınca welcome.... diyor ,kapatınca alarmı unutma gibisinden bişey diyor,dönüşlerde de aman dikkat dostum gibi bişey söylüyor
    Off bayağı uzun yazdık yaaa,neyse başka soran da olmaz herhalde...
    gaza gelme;kaza gelmesin

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    motor 2,500 km'de- gazı normal veriyorum 80-90 km arası - kilom 80 - motor deposu boşken 10 ytl alıyorum tekrar boşalıncaya kadar,tabi tam boşalmıyorda az bi şey kalıyor 3-5 km gidecek kadar, benzin harcamasından acayip memnunum.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler