Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu

SKYTEAM (ST200TR, ST200SM)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şimdi yok
    ah be abicim bende skyteam istiyorum ama scooterimi satmam lazım önce arkadaslar motorumu peşinat sayacak şekilde bi skyteam cadde istiyorum bu konuda yardımcı olacak bayii tanıyan arkadaşlar varsa yardım bekliyorum yanlız kredi kartım yok senetle ancak alabilirim bu konuda yardımcı olabilecek bayiler arıyorum arkadaşlarım bana skyteam alma diyorlar ama be ısrarla istiyorum bitiyorum motora ya yardım için atilla şen 0542 839 53 17
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    silves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SKYGO 200
    Arkadaşlar bana çok açil skyteam in arka dişlisi lazım 52 diş yada 50 nerden bulabilirim yada bana yardımcı olacak bir arkadaş varmı

slm arkadaşlar bu markayı antalyada neresi satıyor bilen varmıı söylerse sevinirimm tkr ederimm

silves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SKYGO 200
    Oğuz motor satıyor ama sanıyorum elinde yok ama getirirler herhalde

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı imp07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bu markayı antalyada neresi satıyor bilen varmıı söylerse sevinirimm tkr ederimm
    Bodrumdan gonderebiliriz, istersen... burdaki bayi ile aram iyi...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Ya arkadaşlar SkyTeam hakkında yazılanlara bayıldım (Biçok kişinin sevmediği grenajı dahil olmak üzere). Ama icm motor distribütörlüğü bıraktı gibi bişiler okudum webde yada burda hatırlamıyorum tam. Aslı varsa şu an kim satış/teknik servis yapıyor? İstanbul Anadolu yakasında nerde görebilirim motoru? Elimden geldiğince dikkatle okumaya çalıştım ama gözümden kaçmışsa kusuruma bakmayın. Eğer kros tarz almaya karar verirsem böylede bi engel yoksa maddiyat tamam olunca almamam için bi engel yok gibi bişey.

Hee SM mi, TR mi karar veremedim hala o ayrı konu tabi. Boy 1.90. Ordan yana soru yok. Tabiki bayağı bi ağırlıklı olarak asfaltta kullanacağım. Ama görünüm olarak kros hoşuma gidiyor. Ayrıca sanırım büyük çaplı lastik çukur yada bozuk yolda denge kurmanı kolaylaştırıyormuş.
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

Motosikleti
    skyteam st200
    Selam arkadaşlar aranıza yeni bir tane skyteamçi kaltıldı herkezin bilğisine

Alıntı silves adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bana çok açil skyteam in arka dişlisi lazım 52 diş yada 50 nerden bulabilirim yada bana yardımcı olacak bir arkadaş varmı
    fabrikasının aradın mı? ordan bula bılırsın anca hiç bir parça uymuyor bende dün motoru tamire soktordum sübablar yanmış başka markaların kini aradık ama olmadı ondan sonra fabrikanın numarasına ulaştık ordan istedik işallah yarın gelir ben fabrikasının numarasını alırım sana burdan veririm

arkadaslar skteam ıcın supermoto lastıklerı arıyorum komple lastık fıyatını bılenınız warsa lutfen yardımcı olun

BJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar skyteam modellerine bakacağımız bir internet sitesi varmı ?

Motosikleti
    yamaha fazer 600
    arkadaslar uzun arastırmalardan sonra bende skyteam almaya karar verdım.fakat bu motorun ıthalatcısının ıcm motor oldugu yazıyor forumda ama ben sitesıne gırdım hatta sıtede verılen lınke tıklayarak gırdım.bir cok modelı olmasına ragmen skyteam den eser yok en ufak bı resım bıle yok yarın kaanmotoyu aramayı planlıyorum.

Motosikleti
    kawasaki zx10r
    arkadaşlar bu skyteam motorunun resmi internet adresi veya bayiliği nerede bi bilginiz varsa lütfen msn adresimden iletirmisiniz ?Burayada yazın tabi herkes öğrensin
    [COLOR="Gray"][B][I]DUMANYUNUS'DAN SEVGİLERLE :cat:[/I][/B][/COLOR]

yunel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL1000 V-Strom
    Sky team şu anda satışı olmayan bir motor durumuna düşmüş.
    Kaan motorla bugün telefonla görüştüm.Bir süredir satmıyoruz dedi.Şu anda ithalatı da yokmuş dediğine göre.
    Bu durumda parça sıkıntısı da çekilebilir.Yenisi gelmeyen motorun parçası hiç gelmez.Ellerinde birkaç grenaj parçası haricince parça bulunmadığını da sözlerine ekledi görüştüğüm kişi.
    Ben de almayı düşünüyordum dağ bayır yerlerde gezebilmek için ikinci motor olarak.Ancak bu durumda almaktan sanırım vazgeçmek zorunda kalacağım.

Süper moto sınıfında başka seçenek olmaması üzücü.
    Şu an en iyi seçenek Ramzey olarak görünüyor.En azından türkiyede montajı yapılıyor ve fabrikası var.Parça konusunda sıkıntı çıkması ihtimali diğerlerine göre karşılaştırıldığında çok düşük.
    Araştırma yapmaya devam ediyorum.

Ha birde internet sitesi sorusu var.
    Sky team hakkında bilgi alabileceğiniz Türkçe bir internet sitesi maalesef yok.
    İCM motor ithalatçısı olduğu zamanlarda bir site kurmuş yalnız artık o adres çalışmıyor.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    skyteam st200sm bu aletin reklamı wardı motor dergisinde 3.500ytl civarıydı sanırım almaya kararlıyım baya ama yedek parca sorunu en son ne durumda bilgisi olan warmı??

Arkadaşlar herkese merhaba foruma yeni üye oldum 1995 ten beri honda kinetix scooter kullanıcısıyım bu seneartık cross bir motor almaya karar verdim alacağım model geçiş modelim olacak 2-3 sene sonra ibi bir cross um olması için paralıycam kendimi dedikten sonra sorularıma geçiyorum gerçi forumun bu sayfasına son zamanlarda girilen mesaj sayısı düşük ilgilenen arkadaş çıkar mı bilemem ama umutluyum yinde neyse, amcaoğlumun mağazasında asya motorun coss tip as 200 ü gördüm tabi görünüş itibariyle hoşuma gitti fiyat olarakta 2.600 ytl demişti ama mutlaka skyteam i görmelisin demeyide ihmal etmedi soluğu aram iyi olan sanayiideki honda servisi arkadaşımda aldım durumu anlattıktan sonra motoru kullandığını kötü bir özelliğini görmediğini söyledi ve fiyat olarak 3.750ytl çıkardı fiyat sorun değil ama durduk yere kazıklanmakta istemem fiyatlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsunlar bir ikinci husus mavi renkte karar kıldım kırmızı grenajlarda renkte solma problemi sık karşılaşılan bir sorunmuş yetkili servis ücretsiz yenisiyle değiştirmekle beraber yenilerinde kullanıma bağlı olarak solma yapabilr mi yeni grenajlarından sorunu olan arkadaşım var mı? üçüncü olarak bu yapıda ve tarzda vitesli ilk kez motor kullanacağım vitesi boşa almak gayet sorun diye bir konu okudum ne derce doğrudur. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler lütfen yardım edin çünkü pazartesi bu iş bitecek fiyat konusu baya bi kafama takıldı forumda motor parçaları,şanzuman ve dişli gibi bir çok eleman çin mallarında birbirlerine uyumlu demişler arada fark olarak 1.100 ytl var bu kadar benziyorsa bu fark nedendir bana şişirilmiş bir fiyatmı verildi yoksa fark edecek ilave özelliklerimi var (şasi sağlamığı,grenajların kalitesi vs gibi) herkese bol çamurlu günler dilerim.Saygılar.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    noldu skyteam getiren varmı su anda..
    ithalatcısı?
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Ra_Messu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bugün Esenler Aygün Motor'da gördüm. Bugüne kadar böyle bir motorun varlığından haberim yoktu açıkçası. Kullanan arkadaşlar varsa biraz görüşlerini paylaşabilirler mi? Bu arada fiyatının 2.850YTL olduğunu söylediler. Net rakam budur yani, görünüş olarak bana hakkını verir gibi geldi ama başka görüşü olan var mıdır?
    Başlığı da hortlatmış olalım biraz

Apprentice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2006 model "0 km" olanları mart-nisan gibi 2200 YTL idi.
    başka bir sitede kronik fren problemi olduğunu okuyunca almaktan vazgeçmiştim. geçen sahibindende 2.500 YTL gördüm aynı motoru. zam yapmışlar dedim, şimdi 2.850 YTL demişler birkaç yıla kalmaz 10.000 seviyesini görür herhalde. keçi lakaplı skycan...

güncelleme

http://www.sahibinden.com/skyteam_cr...XQQdisplayitem

şimdi baktım 2.650 demişler geçen hafta.... sana 2.850 olur hesabı
    "kick start my heart"

Ra_Messu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Apprentice valla linki yollamasan göremeyecektim fiyatı sağolasın. Bakmaya giderken bana da 2600 civarlarında demişlerdi aletler aynı aletler zaten bu senenin motorları değil. Hepsi kutusunda açılmamış daha ama fiyat-performans olarak bana mantıklı geldi. İlk motor olacak lakin hala lanet bi karar verip de alamadım bir motosiklet, ona yanarım. Bu makineler de pek bi çil çil duruyorlardı o sıfır halleriyle ama emin olamadım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    skyteam 200 ün şuan 2.el fiyatını bilen varmı yada sıfırı..

abi skyteamin suanki sifir fiyati nette gorduum kadariyal 2.500 ve 2.800 arasi deisiyor

2.el ise 1.400 ytl isteyende war ama ben o motordan suphe duyarim 3.000 ytl isteyende adam modifiye etmis 3.000 ytl istiyo o parayi wereni bulabilirse bende de war bi skyteam ben memnunum walla sikayetci olduum tek konu motorda titresim sorununu cozemediim daaa hele bi doniim Bodruma onuda sonlandiricam insallah

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler