Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

SKYTEAM (ST200TR, ST200SM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    sevgili userneym,
    plastikleri garantiden degisiyor, ama ben onumuzdeki yaza degistirecegim,

bu arada skyteam icin yine cok kotü be abi demissin, bak ben bu motorla bi gun de ufak tefek molalarla 750 km yaptim... bak; biz hic zealsun hakkinda olumlu yada olumsuz yorum yaptık mı? neden? cünkü bi konu hakkinda yorum yapmak için önce o konu hakkinda iyi bir deneyim yada bilgi sahibi olmak gerekir...yoksa gerisi gevezeliktir...

umarim bi gün denk geliriz ve Bursa da gezdirirsin bizi... o zaman degişiriz motorlari
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    ya arkadaşlar 100 km de 4,5 -5 litr e benzin yakıyo diyolar bu dogrumu kullananlardan cevap bekliyorum

AsiWegA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR-600F, SkyTeam ST-200
    @alplion sana öyle söyliyen arkadasların ya karbüratör sorunu vardır ya da olayları biraz abartma sorunu Tmm gazı kökledin hor kullandın diyelim ama o zaman bile yakmaz bu kadar.Yoksa 150 kilometre anca yol gideriz biz bu motorla ki geçen gün ben depoyu fulledikten sonra 170-180km fln yaptım ve depoda hala benzin var

userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uglychild :
    olgun yaklaşmın beni tekrar düşünmeye itti, ve mesajımı biraz değiştirdim.
    inşallah seninle birgün beraber gazlarız...
    --- SATILIK MAGELLAN EXPLORIST 300 GPS ---
    igilenenler için email: mdinc3000 yahoo.com

Motosikleti
    buell 1125R
    uzun süreden beri sky team mi takım ediyorum ve birbirine çok zıt yorumlarla karşılaşıyorum sadece benimki duyum du cevap için teşekkürler kütahyada kullananlar 80kuruş tan bahsediyor.

Motosikleti
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun süreden beri sky team mi takım ediyorum ve birbirine çok zıt yorumlarla karşılaşıyorum sadece benimki duyum du cevap için teşekkürler kütahyada kullananlar 80kuruş tan bahsediyor.

sevgili alplion,
    ben motorumdan memnunum, sana ille de al diyemiyorum karar senin... ama sunu bil beni daha yolda birakmadi ve ibreyi tersten gordu... zaten bi kac resim de ekledim...

bu motor ingilterede ve ozellikle de en cok avustralya da bayagi bi bilinen marka... gecen gun bi sitede gordum, bi kac tane cilgin avustralyalinin bu motorlarla yaptiklarini...

sifirini da 2. 750 ye ayarlarim... kredi karti bulursan... piyasasi 3.250

Motosikleti
    buell 1125R
    şimdi honda xl 200 le sky team 200 arasında kaldım bu seçimde zongheng de vardı ama onu elemeyi başardım. fikrimin biraz daha olgunlaşması gerekiyor
    uglychild:satış bayiligi felan mı yapıyosun? eger sıfır almaya karar verirsem özel mesaj atsam ulaşabilirim dimi?

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Bence az kullanılmış modeli yüksek bir honda xl200 bulabiliyorsan ondan al..İkisi arasında kalman gibi bir durum bence saçma olur çünkü:Neticesinde honda markası altında kendini kanıtlamış bir model varken gidip de sky team alınmaz yane..Tamam belki dier çinliler arasında ii yerlere sahiptir ama kategorisinde yane xl200 ile aynı kategoride yer almamalı diyorum..Kesinlikle sky team kötülemek amaçlı sölemiyorum sadece yanında xl200 varken diyorum...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    şimdi honda xl 200 le sky team 200 arasında kaldım bu seçimde zongheng de vardı ama onu elemeyi başardım. fikrimin biraz daha olgunlaşması gerekiyor
    uglychild:satış bayiligi felan mı yapıyosun? eger sıfır almaya karar verirsem özel mesaj atsam ulaşabilirim dimi?

valla ben de ayni fikirdeyim... hondayla skyteam arasinda kalma... eger fiyati uygunsa hondayi kacirma...
    benim bayiligim falan yok ama bi bayinin sahibiyle bai kardes durumuna geldim.. bi tane de daha almak istedigimi soyleyince bana bu fiyattan verebilecegini soyledi... farkli nedenlerden dolayi bende bi kac tane motor var, hatta bi tanesi de onlarda...

hondaya iyi bak, fiyati modeli uygunsa kacirma... ama skyteam dersen dedigim gibi yapariz...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    sercaaaaaan bulmuşun olum kendi kulübünü işte mt enduro club! kaynaşacağına çirkeflik yapıp çamur atıyorsun millete.sana seviyorum
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

Motosikleti
    buell 1125R
    bu yaz boyu cg 125 (titan) kullandım ve neredeyse 5 ayda 20.000 km yol yaptım ve pek memnun olmadım açıkcası sebebide bulundugum şehir de ustalığı iyi kimse yok olursa olur mantıgı var, bide parça sıkıntısı uzun kısa düğmesine (gayet ucuz görünüm lü bi switch) 45 milyon dediler insan böyle şeyleri duyunca biraz honda dan soğuyo yani en nihayetinde param olduktan sonra xl 200 le ugraşmam(tabi ikiside honda parça fiyatları aynıdır veya daha fazla) daha kalitelisine bakmaya çalışırım ama ne yazik ki yok kendi mondialim de parça sıkıntısı yok usta sıkıntısıda hem de parça ucuz benim sky team mi seçme sebebim de hem çin malı olması hemde parçasının mondial gibi uygun oldugunu düşünmem.benim amacım hem cebime hemde tarzıma uygun olması

Motosikleti
    Alıntı kamberhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercaaaaaan bulmuşun olum kendi kulübünü işte mt enduro club! kaynaşacağına çirkeflik yapıp çamur atıyorsun millete.sana seviyorum

kardesim ben de sana seviyorum, ben hala yunanistandayim, turkiyeye gelince ararim, evi temizle, motoruma iyi bak...

alplion, sana katiliyorum, yedek parca ve servis sikintisi cekmessin... parcalari ucuz... alalim sana da bi skyteam...

Motosikleti
    buell 1125R
    uglchild elimdekini satayım hemen alacagım bitane kros tekerli, iki tane de supermoto teker jant ister dağ bayır ister uzun yol nasıl ama

Motosikleti
    gelirsin benle tum ege sahilini gezeriz.... Canakkale-Bodrum arasi, yollar beni iyi bilir

Motosikleti
    buell 1125R
    ok yazın motorumu aldıktan sonra ilk fırsatta

Forumdan Uzaklaştırıldı sir_karakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yokmu 0 skyteam

arkadaşlar yokmu istanbulda 0 skyteam satan bayii motoshop felan 0 skyteam arıyom elime birtakım imkanlar geçmişken alayım artık skyteam'i bi bilen varsa 0 st hakkında yazsın plsss
    Dip not: istanbulluyum :D

skyteam plssss istanbuldayım

Motosikleti
    2-3 hafta once Yunanistan da buldum ve hemen aldim... tum cross ve supermotolara uyuyor... yanliz kirmizisi yoktu ben de mavi alip kendim boyadim biraz renk farki var ama onu da duzeltecegim... gece suruslerinde bayagi bi fark etti... onceden uzunlarla onumu zor goruyordum simdi ise bi arabanin farlarindan farki yok.. Bunlarin Turkiyedeki fiyatini bilen var mi? ya da satan var mi? cunku bi daha gittigimde bayagi bi getirmek istiyorum...

bu da onceki hali....

yorumlarinizi bekliyorum...

Motosikleti
    buell 1125R
    motor sanki karşısındakini küçümser gibi bakıyo mükemmel, birazda tdm havası mı katmış ne

Motosikleti
    motor sanki karşısındakini küçümser gibi bakıyo mükemmel, birazda tdm havası mı katmış ne
    Bu yaz seninkide boyle olacak

Motosikleti
    buell 1125R
    inşallah, allah mı söyletiyo ki

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler