Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

SKYTEAM (ST200TR, ST200SM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    AsiWegA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR-600F, SkyTeam ST-200
    Sagol Incredible Sorunların kolay aşılacağını biliyorum.İlk izlenimlerimi paylaşmak istedim sadece.Tabii daha bir hafta bile olmadı alalı.İleride mekanik olarakda izlenimlerimi paylaşmak istiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    selam asiwega,
    hayirlisi olsun.. izlenimlerinde sana hak veriyorum... artci olayi ozellikle ama bunun disinda cok keyif aldigim bi motor.. tek basima 140 a cıktım ve km telim koptu simdi, motor 140a geldiginde benzin yetistiremediginden dolayi kesti.. inanilmasi guc degil mi? o sirada otobanda beraber surdugumuz arkadaslar bile bu motorla bu hiza ciktigimi saskinlikla izlediler...

ikinci el aldim diyosun... ilk surumlerin karburatorleri zayif kaldigi icin garantiden yeni surumle degistiriyorlar haberin olsun...

gorusmek uzere...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    Sagol uglychild verdiğin bilgi için.Sana bi soru sormak istiyorum.
    Kick start kullandın mı?Yani ben çalıştırmakda oldukça zorlanıyorum, o açıdan merka ettim.Bi sorum daha var marş arızasıyla karşılaştın mı?Ya da bunun masrafı ne kadar olur acaba (en kötü ihtimali baz alarak tahmini bişeyler söylersen )

kardes motorun hayırlı ugurlu olsun güle güle kullan kazasız belasız bende yeni başladım motora bilgiler için çok saol benim aküde de problem var kick startlada cok zor çalişiyo allahtan evin önü hafif bayir vurduruyorum resimlerini bekliyoruz asiwega kardes

Motosikleti
    Alıntı AsiWegA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sagol uglychild verdiğin bilgi için.Sana bi soru sormak istiyorum.
    Kick start kullandın mı?Yani ben çalıştırmakda oldukça zorlanıyorum, o açıdan merka ettim.Bi sorum daha var marş arızasıyla karşılaştın mı?Ya da bunun masrafı ne kadar olur acaba (en kötü ihtimali baz alarak tahmini bişeyler söylersen )
    kardesim, dedigim gibi ilk surum karburatorlerden dolayi yapiyor olabilir... bi ara benim ki de yapti oyle soguklarda, bujiyi degistirdim, karburator ve hava filtresi ayarlarina baktirdim simdi canavar gibi masallah... kick startla bir iki defa da calisiyor.. benimkini ustunden caldilar, idareten bi tane taktim, onu da söktum iki haftadir, orjinalinin gelmesini bekliyorum...

benim ki supermoto modeli(asfalt lastigi var) gayet iyi ama artciyla uzun mesafe gidemiyorsun. selesi buna uygun degil... onun da cozumunu bulanlar var.. tamamen degistiriyorlar ama dar olunca da offroad da daha iyi oluyor, kontrolu daha rahat ve basitlesiyor...

masrafi ne kadar tutar bilmiyorum ama bu hafta servisten ogrenirim senin icin.. su an sehir disindayim.. en kisa zaman da bilgilendiririm seni...

bu arada aku problemi yasamistim, mars basma olaylarini da, kaliteli bi buji takin sonra da jickle yi kullanmayi unutmayin ilk calistirmalarda... zaten yol aldikca aku toparliyor...

Motosikleti
    Zaman ayırdığın için cok sagol kardeş
    @kapağankağan sagol kardeş.Resimleri en kısa zamanda yayınlycam.Ama şu anda Kıbrıstayım inşallah cuma akşamı dönücem haftasonuda uzun bi gezi planlıyorum o gezide çekicem fotoları

muratalidd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşalr merhaba bende bu motorlarla ilgileniyorum ama istanbul anadolu yakasında servisleri yokmu ya

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Bu aletlerin resimleri felan yok mu. Sitesinde bile bi tane kıytırık resim koymuşlar. Şöyle yakın çekim sağını solunu i göstergeleri felan göründüğü resimleri nereden bulabiliriz.
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    Alıntı HAYALBUYSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu aletlerin resimleri felan yok mu. Sitesinde bile bi tane kıytırık resim koymuşlar. Şöyle yakın çekim sağını solunu i göstergeleri felan göründüğü resimleri nereden bulabiliriz.
    Evet arkadaşlar ST'leri olanları göreve davet ediyoruz...
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    CRF 250 L
    Alıntı Incredible adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar.

ST200 başlığının tüm sayfalarını okudum. İnternetten yaptığım bazı araştırmalar sonucu SKYTEAM' in Çin markası olmadığını öğrendim. Skyteam İspanya merkezli, fabrikası Çin'de olan bir marka. Örnek verecek olursak; Reanult'un merkezi Fransa, ama Türkiye'de 2 tane kocaman fabrikası var. SKYTEAM markasında da olay bu şekilde. Bende bu cross veya enduro modelinden almak niyetindeyim. AS200GY' ye karşı inanılmaz bir sempati duyuyor(D)um. Araya ST200' de girdi. Neyse fazla konuştum galiba. Saygılar...

Değerli arkadaşlar çin dünya üretimin %30 unu kapsıyor benim ybr bile çinde yapılıyor istediğiniz servise sorabilirdiniz ayrıca önemli olan menşei ve işcilik kalitesidir. çinliler iyi çocuklardır adamları dolandırıcı yerine koymayalım ağlarlar sonra

Motosikleti
    firsat bulur bulmaz resimleri gonderecegim arkadaslar ama diger skyteam kullanicilari nerde?

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Efet bende resimlerini bekliyorum böle stüdyo ortamında çekilmemiş fotolar bizlere daha fazla bilgi verebiliyor...
    AKIN FİDAN

Forumdan Uzaklaştırıldı sir_karakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Where Is Skyteam..?

Bu sefer kacarı yok alıcam :D skyteam ı
    Amma artık 0 ı yok dendi ?
    Yani 0 bi skyteam yokmu istanbul piyasasında ?

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    boluda jinlun bayısınde elinde kalan ilk ve tek sky team var satamadı yanı hiç boluda.. o var gel istersen satsın sana
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ohoo bursa daki de hiç satamadı, kaç kere gittim onların yanına hiç birinde güler yüz ilgi alaka göremedim, üstelik beni kazıklamaya çalıştılar,
    zealsun bayisine gittim bi ilgi bi alaka, çay ısmarladılar ve olmayan motoru sattılar bana üç ay sonra da zealsun kross sahibi oldum...
    iyi ki de hiç ilgilenmemişler benimle, yoksa yanlışlıkla skyteam = dert sahibi olacaktım...
    hava filtresi taktıktan sonra yakıt tüketimi 80 bin liraya düştü, vay bee ybr den az yakıyo meret

skyteam koltuk ince rahatsız
    zealsun koltuk geniş çok daha rahat

motorlar aynı güçte zaten, sanırım ikisi de sorun çıkarmıyor,

skyteam plastikleri çok dandikti, garanti kapsamında değiştiriliyormuş diye duydum ama yeni plastikleri görmediğim için kalitesi hakkında bir şey diyemeyeceğim, eskileri berbattı...

yağmur yağarken skyteam ile gezen arkadaşlara sormak istiyorum, suya karşı hassas olduğunu okumuştum skyteam motorlarının, sizin ne gibi gözlemleriniz oldu bu konuda... ?

aranızda hiç hava filtresi dişli değiştiren oldu mu ?

arka fren konusunda bazı şikayetler duymuştum türkiye distribitörü tarafından bu sorun düzeltildi mi ?

Ayrıca skyteam yüzde yüz yerli çin firmasıdır ispanyayla hiç bir alakası yoktur.
    hem skyteam kendisi böyle söylüyor hem türkiye distribitörü böyle söylüyor...
    --- SATILIK MAGELLAN EXPLORIST 300 GPS ---
    igilenenler için email: mdinc3000 yahoo.com

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    memnunmusun kardeş?

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı userneym adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohoo bursa daki de hiç satamadı, kaç kere gittim onların yanına hiç birinde güler yüz ilgi alaka göremedim, üstelik beni kazıklamaya çalıştılar,
    zealsun bayisine gittim bi ilgi bi alaka, çay ısmarladılar ve olmayan motoru sattılar bana üç ay sonra da zealsun kross sahibi oldum...
    iyi ki de hiç ilgilenmemişler benimle, yoksa yanlışlıkla skyteam = dert sahibi olacaktım...
    hava filtresi taktıktan sonra yakıt tüketimi 80 bin liraya düştü, vay bee ybr den az yakıyo meret

skyteam plastikleri çok dandikti, garanti kapsamında değiştiriliyormuş diye duydum ama yeni plastikleri görmediğim için kalitesi hakkında bir şey diyemeyeceğim, eskileri berbattı...

yağmur yağarken skyteam ile gezen arkadaşlara sormak istiyorum, suya karşı hassas olduğunu okumuştum skyteam motorlarının, sizin ne gibi gözlemleriniz oldu bu konuda... ?

arka fren konusunda bazı şikayetler duymuştum türkiye distribitörü tarafından bu sorun düzeltildi mi ?

Ayrıca skyteam yüzde yüz yerli çin firmasıdır ispanyayla hiç bir alakası yoktur.
    bende supermoto versıyonunu almayı planlıyordun
    ama arkadasın yazısını okuduktan sonra tereddüt ettim...

Gerçi kullanımdan kullanıma degısır
    bılıyorum ama...paramı sokağa atmak ıstemıyorum..
    ____it's my life_1982____

Motosikleti
    Arkadasın kendi görüşüdür.Saygımız sonsuzdur Söylediklerinden sadece sele konusuna hak veririm o kadar.Zaten selesinin rahat olmasını bekleyemezsin zira bu kross makine.Ben oturduğum yer itibariyle çamur, su, taş, bayır gezdim ve bana bi sorun çıkarmadı.Daha doğrusu hem bana hem artçıma bi sorun çıkarmadı.Zaten amortisörü bana kalırsa çok iyi.

NOT:Şu aralar motorla son demlerimi yaşıyorum.Nişanlımın olaya el koymasından dolayı elden çıkarıcam Gerçekten keşke daha önceden edinmiş olsaydım diye iç geçiriyorum

Motosikleti
    Alıntı userneym adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardes, ben ne zaman nereye gitsem iyi muamele goruyorum, hem skyteam hem diger servislerde ya da sanayi de... niye bana guler yuzlu oluyorlarda sana olmuyorlar?

iyi ki skyteam almamisim yoksa sizin gibi dertli olacaktim diyorsun::: iyi ki almamissin...

plastik konusunda bundan biriki ay once bi arkadas yine sana bi aciklama yapmisti iyi hatirliyorum...

yagmur konusuna gelince, yagmurlu havada gezmeye zaten bayiliyorum ama bi de firtina ve sagnak yagista bindim, birinde izmirdekiler bilir 2 ay once falan arabalar bile yolda kaldi, ben kendime macera aradim, gecenin 1 inden sabaha kadar gezdim...
    dere de cayda motorla gezmeye bayilirim, onu da yaptim...

skyteam e ne dersen de bilen birine goster bakalim, amortisor ve fren tellerine baksin, kimse bok atamaz cunku zaten skyteamin yaptigi en iyi is orda... haaa demiyorum cok iyi motordur ama bu paraya cok iyi... zaten param olsa gider KTM alirdim...

valla ister cin ister hindistan isterse de yeni zellanda olsun, gidiyo mu gidiyo...
    200 ytl verdigim pumalar da cin de yapiliyo, onlar da giyiliyor mu giyiliyo...

bunu disinda Bodrum da kac tane ingiliz le tanistim, ben de de skyteam var dedi, onlar 900 sterlin vermis ama 125 cc... hadi biz aptaliz verdik onlar da mi aptal...

alan almis, kullanmis, eee ben de memnunum, ama yazdiklarinla almak isteyenlere bari mani olma! ! ! o yuzden de bu kadar uzun ve detay yazdim, ve bunlari yazarken senin daha onceden yaptigin yorumlari da ekledim...

suya dayanikli degil mi? o zaman bu ne? Arkadaslar simdilik bir kac resim gonderiyorum daha sonra daha net yakin cekim resimlerden gonderecegim...
    yanliz ben bu resimleri cekildigim zaman daha izmir mt li dostlarimla tanismamistim... o yuzden kask ve korumalik kullanma konusunda pekde bilincli degildim... uzun yol haric... ama artik farkindayim...

bu arada asiwega, umarim motor sevgisini yavas yavas nişanlina da aşilarsin ve motorundan ayrilmassin...

userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uglychild :

fotolarda eski plastikler görünüyor, onları garanti kapsamında değiştirdin mi daha sonra ?

hepimizin hemfikir olduğu konu : para sıkıntımız olmasa gider KTM alırdık, şöyle 625 SMC ne güzel de yakışırdı altımıza...
    ama imkanlar bunları almaya zorladı, bazıları da çıkıp çinli alacağınıza hiç almayın diyorlar, ya onlar motosikleti sevmiyor yada yokluk görmemişler...
    tamam çinliler kötü ama imkanlarımız bu kadar.
    bak ne güzel arkadaşlarınızla gezmişsiniz keşke bende vakit bulsam da sizler gibi gezebilsem.. ayrıca suda gidebildiğini öğrenmek beni rahatlattı...

arkdaşlarınla gezerken onların motorlarını incelemişsindir, skyteam dışında plastiklerinin rengi solan başka marka gördün mü ?

peki taşıma kapasitesi 100 kg. gibi düşük kapasite olan başka makine gördün mü ?

eğer makineni 2.300 YTL ye almadıysan bütün bunların yanında seninkinin en pahalı çinlilerden olduğunu fark ettin mi ?

müşteri ile ilgilenmek konusunda her satıcı bayi aynı olamaz, bursa'dakiler herhalde haline-tipine bakıp karar veriyor bu almaz diye, o yüzden beni 4 ay beklettiler yeni motor almak için( insan bi düşünür bu herif niye tekrar tekrar geliyor diye, hiç işi yok da gıcıklığına mı gelecek mağazanıza... ), ben de gidip başka yerden aldım...
    ha bak aklıma geldi; ben çok soru sorarım, belkide hemen parayı masanın üstüne koyup bana bi motor ver ne verirsen ver diyen hiç soru sormayan müşteriyi çok seviyorlar benim gibi bilgi+motor isteyenleri sevmiyorlar...

halbuki pazarlamada soru soran müşteri ciddi alıcıdır, karar verme aşamasındadır, ona soru sordurun diye ders verirler...
    ama bizim dingil esnaf, ulen bu kadar soru soruyor bi ton vaktimi alıyor şimdi almadan gider diye düşünerek kendini stres yapıyor ve müşteriye de surat yapıyor, alıcı olan da almadan çıkıyor...

sadece diğer markalardan alanlar biraz daha avantajlı alışveriş yapmışlar, diye düşünüyorum...
    --- SATILIK MAGELLAN EXPLORIST 300 GPS ---
    igilenenler için email: mdinc3000 yahoo.com

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler