Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

SKYTEAM (ST200TR, ST200SM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    hayırlı olsun dostum keçi gibi bir şey almışsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scldm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skaytim :D supermoto
    bende sakaryalıyım sofuoğlunu biliorm. Kaça patladı malzeme? hangi tipinden aldın cihazın.?
    En İyi Motorcu EN Uzun Yaşayandır.. -54 EF 105- artık deil. (-54 YS 056-)

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    Kaldera hocam çok teşekkür ederim.gerçekten makina keçi gibi bir şey.açıkcası 200cc bir makinadan beklediğim performansın üstünde gördüm.ben.ST 200 18 cant arazi lastiklisinden aldım ama MT21 lastik siparişi verdim gelince onları takacam.makina plak teslim fiatı 2500 YTL.inanın aklım başıma geldi.Bu arada şunu söyleyeyim bu makinayı alana kadar 5 tane makina aldım ve hepsini zararına verdim eşe dosta.çünkü hiç birine gönlüm ısınmamıştı.selamlar ve sevgiler.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

onur_NX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 150 - CBF 500 - Fazer 600 - R25 - TNT 250
    simdi verdigin adresleri denedim anca 3. sıradaki cevap verdi..fena makina degilmis gibi gozukuyoo..
    No FeaR NeveR

Motosikleti
    hocam istersen gelebilirsen test sürüşü yaptırabilirim.dün bütün gün ENDUROCU ARKADAŞLARLA arazide idik hemde ne şartlarda fotoları koyacam o zaman görürsün.akıllara zarar.çok güzel performans vardı.

fordcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR125
    Avarsi3 arkadaşım geçen hafta Adapazar'da işim vardı o senin bayiye uğradım motordan soğudum ya. Motorları koymuşlar kapının önüne tozdan görünmüyor, birde kadrolarında bir sürü yerlerde paslanmalar gördüm. Motor iki günde pas içinde kalmasın. Hala bir motor alamadık gitti ehliyeti alalı altı ay oldu
    [COLOR="Red"][B]41 NF 749[/B][/COLOR]
    [B]Emre ADAKLI
    KOCAELİ[/B]

Motosikleti
    valla hocam enduro seviyorsan paslı ve çamurlu olacak ha janjanlı motor istiyorsan o zaman pahalı motorlardan alacan.biz çamur ve pası seviyoruz.enduro diyoruz.

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Sevgili Avrasi3,
    Motorun hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız günler dilerim.

erob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA
    skyteam...
    [COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"]The X-Track[/FONT][/COLOR]

Motosikleti
    sevgili izmirli hemşerim okram çok sağol.teşekkür ederim.allah sizinde gönlünüze göre istediğiniz motoru nasip etsin

expert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Elegance 250 cc Sari
    Skyteam nasıl OFF ROAD a donüşür :

Siyah renkli olan arka iç çamurluğun ve arka bagaj demirinin yerinden çıkarılması sureti ile SkyTeam motosikletinizi OFF ROAD kullanım durumuna getirebilirsiniz.

Fotorafda var ama ekleyemedim.

Önemli Duyuru :
    Kırmızı SKYTEAM kullanıcılarına bir haberim var. Üretici kırmızı grenajların uzun süre güneş altında kaldığı zaman renklerinin solduğunu tespit etmiş. Bu yüzden kırmızı renkli tüm grenajları değiştirmek için bize yeni , farklı malzemeden üretilmiş kırmızı grenaj yolluyor. Şubat sonundan itibaren servislerimize müracaat ederek yeni kırmızı grenaj parçalarınızı temin etmeniz önemle duyurulur.

Saygılarımla ,
    expert

Motosikleti
    YAMAHA

SKYTEAM CROSS

Motosikleti
    Yamaha YBR125
    Sn.expert

Bu motorların ana kadrosu(Boru olan taşıyıcı gövde) paslanıyor. Adapazar bayinizde sıfır motorlarda ve Kocaeli bayinizde ikinci el satılan bir motorda paslanmalar mevcuttu. Bazı civatalar ve ayna bağlantı yerleride paslanan yerler arasında. Bu konu hakkında bir çalışmanız varmıdır? Ayrıca bu ana kadro ve paslanan civatalar garanti kapsamında değişiyormu? Ben civatalardan çok ana kadronun paslanma olayına takmış durumdayım bu konu çok önemli. Bilgilendirmeniz için şimdiden teşekkürler.
    [B]Emre ADAKLI
    KOCAELİ[/B]

expert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Elegance 250 cc Sari
    Alıntı fordcu adlı üyeden alıntı
    Sn.expert

Bu motorların ana kadrosu(Boru olan taşıyıcı gövde) paslanıyor. Adapazar bayinizde sıfır motorlarda ve Kocaeli bayinizde ikinci el satılan bir motorda paslanmalar mevcuttu. Bazı civatalar ve ayna bağlantı yerleride paslanan yerler arasında. Bu konu hakkında bir çalışmanız varmıdır? Ayrıca bu ana kadro ve paslanan civatalar garanti kapsamında değişiyormu? Ben civatalardan çok ana kadronun paslanma olayına takmış durumdayım bu konu çok önemli. Bilgilendirmeniz için şimdiden teşekkürler.
    Değerli dostum ,

Biz böyle bir problem tehşiz etmedik. Arkadaşlarıma konu ile ilgilenmeleri için talimat vereceğim. Hiç görmeden şöyle bir acaba diyorum. Paslanma gördüğünüz yerler acaba sürtünmeden (ot , dal , camur . taş v.b.) ötürü boyayı almış ve korozyona maruz kalmış olabilirmi ?

Araştıracağız.
    expert

Motosikleti
    Yamaha YBR125
    Sn.expert

Bahsettiğiniz gibi sürtünme dolayısıyla olanlar olduğu gibi kadro borularının birleştiği noktalarda ve sürtünmeye maruz kalamayacak yerlerdeki kaynakların civarlarında paslanmalar mevcuttur. Özellikle boruların birleşim yerlerinde sağlamlığı sağlamak için bayraklar kaynatılmış. bu bayrakların bulunduğu birleşim noktalarında paslanmalar olduğunu gördüğümü hatırlıyorum. Adapazar bayinizdeki sıfır motorlar montaj esnasında anahtar veya benzeri birşeyle çizilip oradan pas yapmış olabilir. Ayrıca civatalardaki ve bir çok motorunuzda gördüğüm ayna bağlantılarındaki paslanmalara dikkat. Pas konusundada umarım kırmızı renk kadar hassas olursunuz ve motorlarınızı alanların motorlarının paslanmasının önüne geçersiniz.

kolay gelsin.
    [B]Emre ADAKLI
    KOCAELİ[/B]

Motosikleti
    YAMAHA
    Selam, Bugün ben ve oğlum(skyteam) biraz anadolu yakası kayışdağ tarafında turladık ..tur sonrası Ahmet abimizin kayışdağıdaki bağevinde dinlendik,soba cayırcayır yanıyor eh rakıda varmış.!

scldm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skaytim :D supermoto
    erob... far kısmını değiştirmişsin.. orjinal parça mı? orji yuvarlak far hiç yakışmıor bu alete.. aydınlat bizi mimkinse.. sonra.. herhangi bi sorun var mı? kullanıorsun bayağıdır.. Beklemedeiz... birde egsozu sorcam. standart egsozu deil sendeki.. maliyeti nedir.. performansda değişiklik oluor mu bunu takınca..?
    En İyi Motorcu EN Uzun Yaşayandır.. -54 EF 105- artık deil. (-54 YS 056-)

Motosikleti
    YAMAHA
    Selam SCLDM, evet Far olayını zaten motoru almadan önce kafamda yok etmiştim o kadar iğrenç duruyor bence..Başka bir model aldım ve taktım..aynı modelden isteyenlere yardımcı olurum bana özel mesaj at yeter..
    motora fazla binemedim 11.ayda aldım yaklaşık 1000km oldu ve bugüne kadar beni hiç üzmedi aksine her seferinde araziye girdiğimde daha da hoşuma gitmeye başladı, heryere dalıyorum ve rahatlıkla çıkıyorum.Asfaltta çok rahat ve kullanışlı, vibrasyon hiç yok.Son sürat olarak 120km gördüm zorlasam dahada gidecek kerata.Arka dişliyi küçük takılırsa 140 basar bana göre zaten alt devirlerde yeterince güçlü.Egsoz orjinal değil performans olanı aldık 160ytl verdim,görüntüsü ve sesi çok güzel, 1,2 beygir artmıştır... 3,4 bin km den sonra daha sağlıklı yorum yapılır zaman gösterecek..iyi akşamlar

juve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yakında...
    km de ne kadar yakıyor acaba lastıkler sehır ıcın ne olmalı vıtes gecıslerı rahatmı bırde rodaj suresı bıtınce farklılık olustumu tesekkurler
    [url]www.since1910.net[/url]
    BİLGİ PARAYLA SATILAMAZ. BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR.
    BİLGİ, KİTAPLARDA, BEYİNLERDE SAKLI KALDIĞI SÜRECE ANLAM İFADE ETMEZ

Motosikleti
    YAMAHA
    yakıt kullanıma bağlı ortalama 75 kuruş, benim lastikler enduro lastiği ve şehir içinde hiç problem yaratmıyor,vites atması rahat, rodaj sonrası motor biraz topluyor kendini..Aktarma zinciri biraz şakırdıyor ama onu da hallederim yakında..15-16 beygirlik bir motordan fazla güç beklemiyorum ..200cc için oldukça iyi..

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler