Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

SKYTEAM (ST200TR, ST200SM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    juve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yakında...
    abıcım bu motoru cıddı olarak almayı dusunuyorum formu tekrar bastan yenıden okudum yalnız hangı modelı almalıyım bır trlu karar veremedım kross lastık tıpımı yoksa sehırıcımı bırde ben sehırıcı ıcın dusunuyorum ne almalıyım cross tıp lastık sehır ıcınde sakıncalımı yazarsanız sevınırım
    [url]www.since1910.net[/url]
    BİLGİ PARAYLA SATILAMAZ. BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR.
    BİLGİ, KİTAPLARDA, BEYİNLERDE SAKLI KALDIĞI SÜRECE ANLAM İFADE ETMEZ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA
    juve kardeşim, hangi amaçla motor alacaksan ona göre modelini seç..mesela hafta sonları araziye girmeyi düşünüyorsan TR olanı tavsiye ederim..yok ben hiç araziye girmem sadece modeli hoşuma gidiyor diyorsan. o zaman SM modelini al..sadece jant ve lastik farkı var..
    birde motovirus.com da Skyteam 200 TR diye bir forum daha var oradanda inceleme yaparsın..
    [COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"]The X-Track[/FONT][/COLOR]

rafi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bende skygo sgy200 200 model cross var bu motor hakkında bilginiz varmı daha yeni aldım işin açıkçası motor kullanmayada daha yeni başladım yani aranıza yeni katıldım bu motor hakkında bi bilginiz varsa umarım paylaşırsınız selamlar

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    Arkadaşlar ben şu anda performans egzoz siparişi verdim bir takımda MT21 prelli lastik siparişi verdi.elcik ısıtmalarıda almanyadan geldi.artık motorum dört mevsim kullanmaya hazır sayılır.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

tol-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    arvasi3 bu söylediklerin kaça patladı?
    Tolga
    KLE 500 - 92 :( O ŞİMDİ SATILIK

silves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SKYGO 200
    arkadaşlar hepinize selamlar ben burada yeniyim eperdir cross araştırması yapıyorum sayfayı baştan sona okudum sanırım skyteam 200 tr alacağım ben antalyadayım burada servis inkanı nasıl bilmiyorum yarın gideceğim ilk önce arka dişli ön dişli ve zincır soracahım varsa alma ihtimalim cok yuksek olacak ben yaklaşık 15 yıldır endru kullanıyorum ilk motorum xt500 idi diyer adı topuk koparan
    ayak petalına iyi basamadınmı seni havaya fırlatırdı ben birkackez fırladım herneyse bir cross motorun en önemli parçaları arka maşası ve ön amatisördür ve bu motorun arka maşa cok kaliteli diyerlerinde resmen profilden yapmışlar yanlız ön amatisör op side olsaydı cokdağa iyi olacaktı erob arkadaşım sana şu ön far ve granajını soracağım nerden aldın ve kaça maloldu kolay takılıyormu yoksa birkaç değişiklik yapmak gerekirmi.

expert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Elegance 250 cc Sari
    Antalya bayimiz Oğuz Motordur. Dr. Burhanettin Onat Cad.

Skyteam orada görebilirsiniz.

expert

Motosikleti
    sevgili TOL-X Hocam lastikler egzoz ve elcek ısıtmalar hepsi400 ytl ye mal oldu.ama elcek ısıtmalar gerçekten bir harika herkese tavsiye ederim.50£ ya aldım.isterse eksi 40 derece soğuk olsun eller sımsıcak duruyor.şimdide pantolon ve mont ısıtma peşindeyim gelişmelerden herkesi haberdar ederim.

Motosikleti
    YAMAHA
    SİLVES kardeşim,, Skyteamin orjinal far modelini hiç ama hiç beğenmiyorum dolasıyla hemen başka bir takım aldım ( acerbis modeli ) çokta ucuz 25 ytl ye maloldu. nasıl mı? Ramzey mobiledlerin far ve grenajları-Acerbis ile hem ölçü hemde görüntü olarak birerbir aynıdır.. orjinal kablo ve lamba değiştirmeden takılıyor sadece ampul yuvasını biraz genişletmek lazım..hiçbir sorun yaratmıyor çok da yakışıklı duruyor.

Motosikleti
    SKYGO 200
    teşekkürler baya iyimiş önümüzdeki ay alacağım kesinleşti birde şu elimdeki mondial 151 rs yi satarsan cok iyi olacak braz acele karar verdim hemen almıştım her neyse .yanlız şunu merak ediyorum hiç araştırdınmı bu sadece skyteam için değil butun çin cross motorları için aynı arka dişli kalitesi yani arka dişli kalitesi cok kötü 6 7 bin km de gidici gibi zincir arka dişliyi eritip gider ve değiştirmek gerekecek tabiki önüde bu ön ve arka dişliler şu an parçaları varmı. sanada bir tavsiyede bulunmak isterim eğer bende motoru alırsam ilk işim bunlar olacak senin elinde olduğu için rahat baka bilirsin bir kumpasın varsa arka dişlimin kac mm olduğunu ölç ve sanayiye git metre ile ORİNG marka zincir al ve tak en kalitelisinid sakın motorcudan alma sanayide metre ile satıyorlar hemde ucuz cunki bu motorların zincirleri uzama yapacak gibi 2 3 bin km de bir zincirin gevşiyormu hiç dikkatini cektimi

Motosikleti
    YAMAHA
    slm zincir ve dişli konusunda seninle aynı fikirdeyim..onlarla ilgili bir çalışma yapmak lazım..

Motosikleti
    hocam bende sizinle aynı fikirdeyim.zincir ve dişli çok kaliteli değil.bende metre işi kaliteli zincir alacam.istanbulda nered satılır kaç liradır.banada bir bilgi verirseniz savinirim.

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Sevgil Arvasi Motorun yeni fotoğraflarını koy da neler yapmışsın görelim.
    Mümkünse tabiki

Motosikleti
    SKYGO 200
    arkadaşlar zincir okadar pahalı değil en fazla 25 30 tl tutar önemli olan dişli bence onu araştırın
    zincir için sanayiye gidin orada kayış rulman sekman satan toptancılar olacak onlar zinciri satar

Motosikleti
    sevgili OKRAM gezi forumlarında 8 ocak karagöl yayla gezisi diye foruma resimler atıldı ben şimdi baş sayfaya taşıyorum orada görebilirsin motorun resimlerini.ben dizimden ameliyat olduğum için motora binemiyorum.ama ilerleyen günlerde iyileşince bol bol resim koyacağım siteye.selamlar.

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Sevgili Arvasi3,
    Geçmiş olsun yaa gerçekten üzüldüm. Boşver motoru, Nasılsın iyimisin inşallah çabuk iyleşirsin.Kendine iyi bak dostum

scldm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skaytim :D supermoto
    arkadaşlar.. motoru nasıl peki. sorun yaşayan var mı aranızda.. yüksek devirli kullanırken elimizde patlamaz deil mi?
    En İyi Motorcu EN Uzun Yaşayandır.. -54 EF 105- artık deil. (-54 YS 056-)

Motosikleti
    kesinlikle bir şey olmaz.zaten iki yıl garanti kapsamında.ve firma her türlü sorunla ilgileniyor.

Motosikleti
    sevgili OKRAM hocam ben şu an iiyiyim allah şükür.motorun dişlisini değiştirdim.alman malı dişli taktım.Lastikleride değiştirdim.MT 21 prelli inanın arkadaşlar daha önce çin malı lastiklerle bir çok defa kaymıştım.şu anda makinanın parformansı arttı.demekki çin malı lastiklerle ben adeta buzun üstünde gidiyormuşumda haberim yokmuştu.selamlar sevgiler.

Motosikleti
    SUZUKİ BURGMAN UH 200
    Alıntı Arvasi3 adlı üyeden alıntı
    sevgili OKRAM hocam ben şu an iiyiyim allah şükür.motorun dişlisini değiştirdim.alman malı dişli taktım.Lastikleride değiştirdim.MT 21 prelli inanın arkadaşlar daha önce çin malı lastiklerle bir çok defa kaymıştım.şu anda makinanın parformansı arttı.demekki çin malı lastiklerle ben adeta buzun üstünde gidiyormuşumda haberim yokmuştu.selamlar sevgiler.
    alman dişliler ön ve arka dişlilermi?birde fiyatları nekadar.arvasi3 bu sky team lerde de çalışmama veya ufak tefek arızalar çıkarma gibi huyları varmı?

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler