Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha XJ6 / XJ6 Diversion Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ajanimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6F Diversion
    Uzun yolculuklar da ki telefon şarj sorununu da bu 10 dolarlık aletle çözdüm. Hakikaten başarılı bir eser. Aynı zaman da çakmak şarj da yanında monte.
    mehmetenis ve negager bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cemerol88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot speedfight2 Honda CBR 250 R siyah
    cbr 250 için çektiğim kredi haziranda biter bitmez bende siyah beyaz renkli f modeliyle aranıza katılacağım inş.
    mehmetenis, Ajanimo ve FurkanZ bunu beğendiler.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ajanimo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yolculuklar da ki telefon şarj sorununu da bu 10 dolarlık aletle çözdüm. Hakikaten başarılı bir eser. Aynı zaman da çakmak şarj da yanında monte.
    usta bende aldım aynı aparattan ama 35 gün oldu halla ses seda yok. sizin ürün kaç günde geldi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Arkadaşlar bizim motorlara göre main stand kit varmı bildiğiniz çıkartmış, satmak isteyen ben motoruma takmayı düşünüyorumda
    mehmetenis ve Ajanimo bunu beğendiler.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı Ahmetbilici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slmlar xj6 da abs varmı?
    Bildiğim kadarı ile xj6 larda abs olması lazım,ama ben şahsen abs li motor almam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Bu telefon şarjından bende de var o kadar çok işe yarıyor ki tahmin bile edemezsiniz. iyi ki almışsınız hayırlı uğurlu olsun.
    Dikkat: Kablosu kısa kalırsa gidonu döndürdükçe cihazı çekiyor ve içindeki devreyi kırıyor benim başıma geldi tamir ettirdim,
    sonuçta kablosu koltuğun altındaki aküden geliyor gerekirse kısa gelirse kabloyu muhakkak uzattırın.
    Ajanimo bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XJ6F Diversion
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta bende aldım aynı aparattan ama 35 gün oldu halla ses seda yok. sizin ürün kaç günde geldi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Arkadaşlar bizim motorlara göre main stand kit varmı bildiğiniz çıkartmış, satmak isteyen ben motoruma takmayı düşünüyorumda

18. günde tam seyahate çıkmadan geldi. 35 gün dediğinize göre mail yazma zamanı gelmiş ebay e.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:59 ----------

Bugün de epey hesaplı fiyata 9 günde bunlar geldi .

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    18. günde tam seyahate çıkmadan geldi. 35 gün dediğinize göre mail yazma zamanı gelmiş ebay e.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:59 ----------

Bugün de epey hesaplı fiyata 9 günde bunlar geldi .http://i1376.photobucket.com/albums/...psbefe5110.jpghttp://i1376.photobucket.com/albums/...ps41594401.jpg
    Hocam bence üzerinde adresinizin yazılı olduğu bölümü kaldırın. Nolur nolmaz
    mehmetenis bunu beğendi.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

negager - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XJ6 S diversion
    bende ilk defa 320 leri gördüm yanlız şu çok önemli not ettim hiç durmadan gitmek baya yakıt tasarrufu sağladı diyebilirim.

Sonunda geldi benim üründe. on/off düğmeli ve iki usb girişli modeli gelmiş.

Slm arkadaşlar xj6 kiralayan bi rentecar varmıdır almadan önce bi test etsek daha iyi olur.saygılar

GARANTI CARBON AKRAPOVIC EGZOZ ORJ. KORUMA TAKOZU TEMIZ DÜŞÜK KM - http://sahibinden.com/179476273

takas dusunursen msj at

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Değerli arkadaşlar İstanbuldan dün gece saat 22.40 sularında çıktım,Eskişehir sabah saat 03.30 sularında vardım.
    Ama gidişte dizlerim dondu,
    Tedbirsiz çıktım.2 gün sonra dönecem nasıl olacak bilmiyorum.
    sailor33 bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar İstanbuldan dün gece saat 22.40 sularında çıktım,Eskişehir sabah saat 03.30 sularında vardım.
    Her nekadar gece yolculukları tehlikeli deselerde, bence çok zevkli (tabi yüksek hız yapılmamak ve daha emniyetli kullanmak kaydı ile). Sizin yerinizde olup o soğu yemeye razıyım ben Arada değişiklik güzel olur. Tekerinize taş değmesin keyifli yolculuklar
    mehmetenis bunu beğendi.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Dostum termal içlik giy faydasını görürsün.

Motosikleti
    Yamaha XJ6F Diversion
    Geçen hafta Alaçatıya giderken başıma geldi.Bir ara 7 dereceye kadar düştü sıcaklık.En ucuzundan pamuklu ya da yünlü bir içlik ve de yine en ucuzundan bir goretex pantolon derim.Konu kozmetik olarak güzel olması değil sadece işlevsellik.İyi yolculuklar dilerim.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her nekadar gece yolculukları tehlikeli deselerde, bence çok zevkli (tabi yüksek hız yapılmamak ve daha emniyetli kullanmak kaydı ile). Sizin yerinizde olup o soğu yemeye razıyım ben Arada değişiklik güzel olur. Tekerinize taş değmesin keyifli yolculuklar
    Teşekkür ederim,şu an itibariyle istanbuldayım,zaten artık sezonu kapattım böyle uzun yola artık arabayla giderim,
    Dediğiniz gibi benim için mtr sürmek tamamen keyif donsamda titresemde onun keyfi apayrı,
    Giderken açıkca söyleyeyim zaten yanımda sınırlı bagaj varken pantolon rüzgar korumalığımı almadım alsaydım zaten üşümezdim.
    Açıkca söyleyeyim termal içliğim de var,onu da giymedim

Dönüşte ise saat öğle 1 de yola çıktım eskişehire indim çiğ börek yedim 2.30 gibi yola çıktım izmit e kadar hava çok güzeldi bulutlu olduğu için hava ılıktı.
    İzmiti geçtim istanbul il sınırında bir yağmur ayaklarıma büyük boy çöp torbadı geçirdim üstüne dizlik bu beni haliç köprüsüne kadar idare etti kaskımın artık değiştirme vakti geldiğini anladım vizörün üstünden su alıyor onun haricinde montum ixs napoli idi ilk başlarda iyidi de avcılara doğru artık karın bölgemin ve kollarımın ıslandığını gördüm,
    Ama ceplerine koyduğum telefon cüzdan ruhsat ıslanmamıştı.
    Eldivenlerim beni çok şaşırttı dışı sırıl sıklam içinde hafif nem vardı.
    O da scyco marka deri eldiven.

Yani sonuç itibariyle ıslandım ama bir o kadar da keyif aldım.Üşümediğimi belirtmek isterim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

Bu arada gece yolculuğu benim için öncelik.Ben gece aşırı rahat yolculuk yapıyorum,herhalde alışkanlık meselesi araçta da gece yolculuk ederim.
    sailor33 ve Ajanimo bunu beğendiler.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Vallahi nasip olursa bende yeni motosiklet aldığımda (ki aklımda suan diverson var) sizin gibi bir uzun yol yapmayı istiyorum. Soğuk , yağmur motosikletçinin doğasında var olmassa olmazlardan Yaz,kış, yazlık eldiven kullanırım o yüzden Yağmura yakalanıp kuru yerim kalmadığı zamanları da hatırlattınız yüzümde tebessüm oluştu

Gece yolculuğu arkanızda artçıda yoksa ve yolda sakinse benim için tam kendini dinlendirme ortamı
    Ajanimo ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha XJ6F Diversion
    Şöyle bir çanta seti aldım motoplus Kadıköy den hein gericke marka ; fiyatta çok makul du.
    Teşekkür ederim,şu an itibariyle istanbuldayım,zaten artık sezonu kapattım böyle uzun yola artık arabayla giderim,
    Dediğiniz gibi benim için mtr sürmek tamamen keyif donsamda titresemde onun keyfi apayrı,
    Giderken açıkca söyleyeyim zaten yanımda sınırlı bagaj varken pantolon rüzgar korumalığımı almadım alsaydım zaten üşümezdim.
    Açıkca söyleyeyim termal içliğim de var,onu da giymedim

Dönüşte ise saat öğle 1 de yola çıktım eskişehire indim çiğ börek yedim 2.30 gibi yola çıktım izmit e kadar hava çok güzeldi bulutlu olduğu için hava ılıktı.
    İzmiti geçtim istanbul il sınırında bir yağmur ayaklarıma büyük boy çöp torbadı geçirdim üstüne dizlik bu beni haliç köprüsüne kadar idare etti kaskımın artık değiştirme vakti geldiğini anladım vizörün üstünden su alıyor onun haricinde montum ixs napoli idi ilk başlarda iyidi de avcılara doğru artık karın bölgemin ve kollarımın ıslandığını gördüm,
    Ama ceplerine koyduğum telefon cüzdan ruhsat ıslanmamıştı.
    Eldivenlerim beni çok şaşırttı dışı sırıl sıklam içinde hafif nem vardı.
    O da scyco marka deri eldiven.

Yani sonuç itibariyle ıslandım ama bir o kadar da keyif aldım.Üşümediğimi belirtmek isterim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

Bu arada gece yolculuğu benim için öncelik.Ben gece aşırı rahat yolculuk yapıyorum,herhalde alışkanlık meselesi araçta da gece yolculuk ederim.
    sailor33 ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    http://i1376.photobucket.com/albums/...psc3897481.jpgŞöyle bir çanta seti aldım motoplus Kadıköy den hein gericke marka ; fiyatta çok makul du.
    O soft cantalar viraj alirken lastige surtuyor ve alttan parcalaniyor tecrube ile sabittir .altina bakin belkide parcalanmistir asagi sarktigindan virajda motoru yatirinca kaza riski bile var
    Ajanimo bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XJ6F Diversion
    Selamlar çantaları bu sorun olmasın diyerek en üstten tekrar iki defa lastikle gererek iyice yukarı topladım.En ufak bir sürtünme olmadı.Aklıma ilk gelen bu olmuştu.Ama uyarınız için teşekkür ederim , kullanmayı düşünen arkadaşlara ciddi bir uyarı olmuş oldu.
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O soft cantalar viraj alirken lastige surtuyor ve alttan parcalaniyor tecrube ile sabittir .altina bakin belkide parcalanmistir asagi sarktigindan virajda motoru yatirinca kaza riski bile var

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

Selamlar çantaları bu sorun olmasın diyerek en üstten tekrar iki defa lastikle gererek iyice yukarı topladım.En ufak bir sürtünme olmadı.Aklıma ilk gelen bu olmuştu.Ama uyarınız için teşekkür ederim , kullanmayı düşünen arkadaşlara ciddi bir uyarı olmuş oldu.
    sailor33, barodi, mehmetenis ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Birgun istanbuldaki xj6 n xj6 s ve diversion f bir araya gelip motorlar hakkinda bilgi alisverisi yapalim sohbet edip bir kac km yol gideriz cay icmeye . ben en cokta egzozlarin sesini merak ediyorum belki hosumuza giden bir ses yakalariz aramizda digerleride aynindan yaptirir
    Mt 07 ciler nerdeyse akraba olmuslar surekli gezi duzenliyorlar ustelik motorlari yeni olmasina ragmen cabuk kaynasmislar.
    Sanirim daha cok genc kitleye hitap ediyor mt 07
    Bakiyorumda xj6 kullanan kisilerin yas ortalamasi 30 35 + ve uzeri.
    İlginc geldi bana .
    Ajanimo, mehmetenis ve negager bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler