Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sym Fiddle Türkiye pazarındaki satış oranı Vespayı yakalar mı?

Katılımcı sayısı
314. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

194 61.78%
  • Hayır

124 39.49%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Sym Fiddle II Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayin cenk toker sym fiddle istiyorum söyle alayimda bi karadeniz gezisi yapayim fiti fiti
    vereyim git cem. alışıksın sen Fiddle'a
    CEM. bunu beğendi.
    birGarip..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Düşünüyorum sym fiddle yada bi yamaha 125 belkide mh drift alirim. Kullanis amacima gore fazerin yanina kardes alacagim

Karadenize gidilir vallaha hic korkmayin bu arada beyaz alanlar kizmasin kirmizi neymis yahu

Kirmizi jant seridi oneriyorum dahada guzel olur.. en iyi rengi kirmiziymis.

Motorunu buyutmek isteyen fazla bütçesi. Olmiyan ama maxi sukuter isteyene joyride200 symm oneririm.

Gecen yol yaptik beraber 110 120 sabit bana eslik etti vallaha birde rahat sormayin
    Garip ve cece89 bunu beğendiler.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünüyorum sym fiddle yada bi yamaha 125 belkide mh drift alirim. Kullanis amacima gore fazerin yanina kardes alacagim

Karadenize gidilir vallaha hic korkmayin bu arada beyaz alanlar kizmasin kirmizi neymis yahu

Kirmizi jant seridi oneriyorum dahada guzel olur.. en iyi rengi kirmiziymis.

Motorunu buyutmek isteyen fazla bütçesi. Olmiyan ama maxi sukuter isteyene joyride200 symm oneririm.

Gecen yol yaptik beraber 110 120 sabit bana eslik etti vallaha birde rahat sormayin
    abicim onu tam bilmiyorum ama GTS eVO dan başka tanımam yani. haaala içimdedir o motor sattım ama hala içimde kırmızı bende ilk basta yadırgadım ama ne yalan söylüyeyim alıştığımdan mıdır nedir beyazdan daha tatlı duruyor sanki. ismini Fadıl koydum Drift önermem ama . madem fazer var, bi de scooter al yahu
    birGarip..

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Evoda surdum ben ama biraz eski modeliydi artcida oldum ozellikle konforu cok rahat biliyorum

Sukuter activa kafami karistiriyor symden daha az yakiyor parca sorunu yok ama tipsiz. Sym kadar tatli olamaz

Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    17.08.2014 Pazar ilk gezimizi yapıyoruz bu gezi kaçmaz şuan 28 fıdıl geliyor 8 fıdıl belki demiş ben o tarihe kadar 40 ve üstü fıdıl bekliyorum

https://www.facebook.com/groups/symfiddle/
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    arkadaşlar ben gidiyorum gelmek isteyenler olursa haber versin buluşup gideriz ...

https://www.facebook.com/events/1514241772124650/

Motosikleti
    PCX 125
    bol bol rsim bekliyoruz

Motosikleti
    PCX 125
    Arkadaşlar selam.

Motorum 2350 km oldu. Fırsat buldukça geziyorum. Çok memnunum, çok ilgi çeken bir model hem bu da ayrı hosuma gidiyor
    birGarip..

Motosikleti
    artık günler kaldı ilk gezimize görsel bir şölen olacak 47 fiddle geliyor katılanlara bakılırsa herşey hazır menümüz fiyatımız sadece 17 ağustosu bekliyoruz

https://www.facebook.com/events/491578160976862/

No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Sağ sola gitmek için bende düşünüyorum böyle bişey. 2. el piyasasını bilmediğimden şöyle bi ilan var 3.300 diyor nasıl sizce ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-sifirdan-farksiz-gipgirmizi-172145019/detay

Merhaba herkese ismim Volkan tarabyada oturuyorum.3 gun once fiddlema kavustum sifir aldigimdan rodaji yapmaya calisiyorum. Ilk motorum rodaj suresince nasil bir yol izlemem gerekir yardimci olursaniz sevinirim.Facebook grubunada istek yolladim sanirsam ordan haberlesiyorsunuz. Yardimci olursaniz sevinirim.Herkese kazasiz surusler

Motosikleti
    volkan aramıza hoşgeldin grubu takip edersen daha sağlıklı olur burada çok paylaşımda bulunan yok...

https://www.facebook.com/groups/symfiddle

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    En uzun süre kulladığım motor olcak galiba Fiddle 2 uzun zamandır sessiz kalmış burası ama Fiddle 3 geliyor diye duydum doğrumudur? bilen duyan varmı http://trafikteyim.net/sym-fiddle-3/ resimleri falan baya güzel fiyatı şimdi seviyelerde kalırsa fiddle 2 ler 3 olur bence

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    güzel olmuş ama esas fark renk. Bu renk çok yakışmış.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Arkadaşlar 2013-2014 fiddle almayı düşünüyorum. Dikkat etmem gereken nelerdir? 5 motosiklet sahibi oldum şimdiye kadar fakat hepsi vitesli motosikletti. İlk defa scooter alacağım. Dikkat etmem gereken neler var?

Bir kronik arızası var mıdır?
    100 km'de tüketim nedir?
    Sele altı full face kask alıyor mu?

Memnun olmadığınız bir yanı var mı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Motosikleti
    SYM Fiddle II 125 s
    herkezin tekeri düz basması kazasız belasız sürüş yapmasını dilerim,
    foruma yeni üye oldum. eğitimler ehliyetti derken 3 ay geçti aradan sccoter kullanıcısı olmaya karar verdim.kaldığım ikilem fiddle 2 ile tvs pep+.
    fiddle görüntü falan güzel nekadar yaktığını bilmiyorum pep+ 100 cc altı vergisiz dahada başka bir + yönünü göremedim açıkçası 100cc altı olduğu için belki biraz da az yakıyordur. bu başlık altındaki bütün yazılarınızı okudum motorların resimlerini falan gördüm.Hoş bir yanı var fiddle in + - yönleri tam olarak nedir bu cihazın gözü kapalı olarak tavsiye edermisiniz titreşim ile ilgili yazılar gördüm hissedecek kadar fazlamı.Benide fiddle ci yapabilecek bilgiler verebilirmisiniz?

s.a arkadaşlar fiddle 2 almaya karar verdim ancak 2. el mi sıfır mı kararsızım tavsiyeleriniz neler? birde 2. el alırken nelere dikkat etmeliyiz trakya bölgesinde yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR 2013
    Boshaft kardeşim Evet bende duydum fiddle 3 benimde beklediğim scooter alıp birdaha satmayacağım bir model olacak gibi yanına birde 250cc vitesli bir motor aldımmı tamamdır

Aha buda kısa bir tanıtım videosu

Motosikleti
    2019 Yamaha İron Max 250
    Merhaba arkadaşlar . Xmax 400 MOMO motorumu satıp siyah SYM FİDDLE 2 almış bulunmaktayım. Dün ödemesini yaptım. Bu akşam plakasız olarak teslim alacağım. Plakasını ben kendim çıkartacağım. Herkese hayırlı günler olsun. Buluşmalar vs.. organize ediliyordur illaki bu başlık altından mı takip etmek gerekir ??

Motosikleti
    https://www.facebook.com/groups/symfiddle/ hayırlı olsun facebook grubunu bunun için kurmuştum buluşmaları fotoğraf galerisinden görebilirsin

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler