Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Keeway matrix 150cc İle ilgili Düsünceleriniz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı departed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    matrıxlerın hepsınde benzın gostergesı sorunu var.aldıgımın ıkıncı gunu goturdum servıse .benzın yarıya dustumu ıbre tamamen dusuyo.alacak arkadaslara duyurulur.motor hakkındada bıraz bılgı vereyım 7 bucukmu 9 beygırmı anlayamadım ilk onu soylıyeyım.servıste usta 7 bucuk dedı baska bıyerde 9 dıye okudum.ben 5 aydır bınıyorum.gostergesı 140 ama 95 ı daha gecemedım.ıbre cabuk yukselıyo ama 90 ı gecınce daha gaz yemıyo motor.granaj ları saglam .fazla turu yok.bıraz yuksek bı motor.benzın deposu ufak.5 ltr. 140 km re gıdebılıyorum ortalama.yakıtı fazla.kısaca sehır ıcınde ıdeal alarımı uzaktan kumandası var.macarıstan uretımlı.guzel bı motor.
    bende 9 beygir die biliyorum ayrıca sendeki toplu sorun ne bilmem ama 110a kadar cıkıyorum 5ltre bnzin 170km gibi bi yol yapıyorum gosterge sorunu bendede var genel olarak katılıyorum ii bi motosiklet..

Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motorun takozunu kırdım sonunda
    Siz siz olun kalkışlarda seri kalkıcam diye gazı köklemeyin 50 kıyat verdim içime oturdu. Halbuki düzgün kalkışlar yapsaydım 50 ytl ye 16 lt benzin alırdım.16 lt benzinlede aşa yukarı 550 km yol yapardım.
    benmde catlakmı kırıkmı artık nyse degsmesi lzm brz pahalıya malolmus işçilikten galiba
    true love..

Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benmde catlakmı kırıkmı artık nyse degsmesi lzm brz pahalıya malolmus işçilikten galiba
    Abicim al motoru orta sehpaya arka tekeri tut sağ sola yukar aşa sert bir biçimde salla bütün motor sallanıyosa seninde takozlar mefta, benim motor neredeyse aşaya düşçekmiş.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    bulanık olsada haşmet karizma çıkmış arkadaşlar
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

matrix süper ötesi bir motor arkadaşım 2 seneyi geçti alalı hala sorunsun kullanıor
    ilk aldıgında 135 km düz yolda bastı
    şimdi 100 basıyor
    bence almayı düşünenler hememn alsın yoksa bitiyor bende ondan almayı düşünüyordum ama fiyatı fazla geldi bizimkilere 2.750 3.000 arası ....
    birde bu motora abart egzoz çok yakışıyor.

Arkadaşımla ful modifiye yaptık süper oldu resmi de wardı ama şu anda pc de bulamadım ...

mavi egzona far
    abart egzoz
    öne ve arkaya neon ışık
    sparco vb yapışkanlar
    inanılmaz güsel oldu
    bu motoru alın ve süper bi modifiye yapın pişman olmıcaksınız

Motosikleti
    honda dylan
    Alıntı focusmemo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    matrix süper ötesi bir motor arkadaşım 2 seneyi geçti alalı hala sorunsun kullanıor
    ilk aldıgında 135 km düz yolda bastı
    şimdi 100 basıyor
    bence almayı düşünenler hememn alsın yoksa bitiyor bende ondan almayı düşünüyordum ama fiyatı fazla geldi bizimkilere 2.750 3.000 arası ....
    birde bu motora abart egzoz çok yakışıyor.

Arkadaşımla ful modifiye yaptık süper oldu resmi de wardı ama şu anda pc de bulamadım ...

mavi egzona far
    abart egzoz
    öne ve arkaya neon ışık
    sparco vb yapışkanlar
    inanılmaz güsel oldu
    bu motoru alın ve süper bi modifiye yapın pişman olmıcaksınız
    nasıl 130 yapıyosunuz arkadaslar rampa asagı 95 ı gecemedım daha

Alıntı departed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl 130 yapıyosunuz arkadaslar rampa asagı 95 ı gecemedım daha

bi iki fotoda ben atayım.

slm_matrıx ile ilgili tüm sorularınızı cevaplarım

keeway matrıx renkleri bronz ve mat siyah olmak üzere iki çeşittir_yalnız mavi ve yeşil 50cc lerde üretilmektedir_sadece sınırlı sayıda yeşil renk 150 lik olanı üretilmiştir.onunda sayısı türkiyede sayılı insanlardadır artı birde fuar lardadır_motomax satış sorumlusu bizim tanıdık olduğu için bnde 150 matrıx yeşil olanı var_
    gerçekten motorumdan çok memnunum.bu motoru orda burda forumlarda okuyarak yada başka sitelerde yalan yanlış bilgilere bakarak motor hakkında kötü şeyler öğrenmeyin_matrıx i kullanan bilir_onunda dışında hiç biryerden tam sağlıklı bilgi alamazsınız_alırsınız ama biri iyi der öteki kötü der.sizinde doğal olarak kafanız karışır
    gelelim asıl konuya_motorumdan sonuna kadar memnunum_bugüne kadar beni yarı yolda koymadı sorunu çıkmadı periyodik bakım dışında masrafı pek fazla olmadı.
    şuan 7500km deyim_11.nci ayını dolduruyor.
    alacak olan arkdaşlarıma şiddet ile tavsiye ediyorum.memnun kalacaksınız.kesinlikle başka bir siteden bu motor hakkında kötü bi bilgi edinip.kararsızlığa kapılmayın.ön yargıda bulunmayın_
    kalkışlarda çok seri bir motor(mondial bisan asya ymaha bws yi kalkışlarda tokatlıyan bir seriliğe sahip) düz yolda tek kişide iki kişide 95-100km hızla sürat alıyor.yakıt desen 1kmde ortalama 95 kuruş yakıyor.oldukça iyi.
    bunun dışında alcak olan ark daşlarım sorularınızı bekliyorum _doğru bilgilerle sizi aydınlatacağım.msn adresimide ekliyeyim
    birnefes_123@hotmail.com
    eklerseniz motor hakkında size bilgiler veririm
    saygılar

o motor tasarım ödülü almış keeway in en sağlam modeli italyan tasarımcıdan macar markasından çinde üretilmiş bi motor bence alırım eğer tip ve sürat istiyorsan

Motosikleti
    Yamaha Cygnus [RS]
    ya bu motor MADE IN CHINA mı?? yoksa MADE IN MACARISTAN mı???

hangisi???
    [B][COLOR="Red"] [ BU ALANA REKLAM ALINIR ][/COLOR][/B] ::tutkuy::

dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    MADE IN CHINISTAN

ben siyah rengini hali hazırda kullanıyorum çok memnunum kapasite olarak diger tarz motorları yanina yaklaştırmıyor tek sıkıntımız yedek parça da onuda dışardan getirterek çözüyoruz kolay olmuyo ama inanın bu motora degiyo onu kullanmak tarzınızı degiştiriyo düşünenlere tavsiye ederim pişman olmazsınız

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler