Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Keeway matrix 150cc İle ilgili Düsünceleriniz.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ARN TUNİNG 125CC classifying!Special Keeway/Kazaze
    Vala matrix mi arn mı dersenız!ben arn yı sectım!ya bu motorsıklet pıyasası o kadar degısken kı ! nokıa benzıyor :D nokıa'nın elınde 50 telefon varsa 2006 yılında 29.telefonu turkıyeye gonderıyor!mıllet aaa bunun kamerası 1.5megapixel bunu alım dıyor!bıde benım sıkayetım su ! urun alanı dar turkıyede.cesıt pek fazla yok.etrafıma bakıyorum hep aynı tıp motorlar!hemsırenın beyaz onluk gıymesı gıbı.etrafta mondıal 150 rs benzıyen kasalar ucusuyor!ruyalarıma bıle gırdı yani :D
    arn tercıhımın nedenı fazla olmaması.guzel ozellıklerı var.servıs ve performans konusunda cok ıyı!duyumlarım bunlardı!ama bu bır matrıx baslıgı.cok tartıstık.uzun solukluydu.sımdı sıra matrıx alan arkadasların yorumlarına geldı.arn ve matrıx arasında kararsız kalan arkadaslar olabılır :D bu bendede oldu.arn ve matrıx alan kısıler burada ozellıklerını ıyı veya kotu yonlerını tartısa bılır!yada yenı resımler bulursanız.konuya eklersenız sevınırız!sevgılerle!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar yeni motor alanlara hayırlı olsun ben geçen yaz sonu 2000ytl ye almıştım motor gerçekten çok keyfli dylanla kıyaslamamak lazım tabi ama ilk bakıma gidene kadar motor 110 km/h ye çıkıyodu bakıma gittikten sora ayarları biraz kıstırdım ama bence kategorisinde başları çekecek kalitede bu fiyata bukadar olur yaneee......

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    arkadaşlar kimseye kötü örnek olmak istemiyorum ama diyeceğim şu
    matrixin seriliğine hayranım, başka denediğim bişey dik bi bayırı 2 kişi 60 km hızla çok rahat çıkıyor. 1 hafta boyunca motoru çok zorladım 4,5-5 lt benzin yaktı. Siz siz olun motoru çok zorlamadan hızlanın....
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

ben varım matrix 150 var bende 280 km de

arn veya matrix arasında tercihse kesinlikle matrix az bi para içn degemez ama para varsa japon alın

crea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw bu kadar azmi alan var bu motoru.. 8 sayfa olmus 2005'ten beri.. Bende 50cclik Hurricane var, onu sattım simdi Matrix almayi dusunuyorum..
    ﻶÏí

Alıntı lenart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yeni motor alanlara hayırlı olsun ben geçen yaz sonu 2000ytl ye almıştım motor gerçekten çok keyfli dylanla kıyaslamamak lazım tabi ama ilk bakıma gidene kadar motor 110 km/h ye çıkıyodu bakıma gittikten sora ayarları biraz kıstırdım ama bence kategorisinde başları çekecek kalitede bu fiyata bukadar olur yaneee......
    eee hani bu motorun max hızı 88 Km/hz'dı? Anlayamadım vallahı 110'u da goruyormu bu alet yoksa bu arkadas sallamısmı? Ya da alete tuning mi yapmıs? Vallahi arkadaslar motor alıcam ama 1 aydır kafam allak bullak... Keeway ARN 150 mii, Keeway Matrix 150 mii, Kymco Agility mii, Honda Beat miii, yoksa azdaha paraya kıyıp Yamaha Cygnus RS mi? Acıkcası Matrix'de benş ceken sey sadece fiyatı ve dış gorunusu guzel olmasıydı... Ozelliklerini tam olarak bilemıyorum ve kafamda karıstı nedir ne degildir bu motor allak bullakım yani... Umarım guzel bir acıkalmada bulunacak arkadaslar vardır... Kurtarın beni icinde oldugum durumdan...
    Saygılar

1200. km deyim. biraz fazla yakıyor. fazla yakmasının tek sebebi benim çünkü seri olduğundan sürekli torklu kullanıyorum. iki kişi 90ı gördük. alette şu ana kadar tık yok. herşeyi sağlam. honda activa, beat yanında ikinci sınıf kalıyor. 125 lik almayın. hatta 100 cc lik honda activalarıda sakın almayın. keeway 150 matrix alınabilinecek en iyi scooter. (piaggio ve vespa ayrı sınfta sayarsak)
    WEB SİTESİNE İHTİYACINIZ VARSA VE BÜTÇENİZ ÇOK YÜKSEK DEĞİLSE ÜZÜLMEYİN. 250 YTL'YE HERŞEY DAHİL. eren@sitebank.org referanslarım: www.emirdiamond.com www.ermametal.com www.besetsucuklari.com www.grafmatbaa.com www.atildesign.com www.elipsgroup.com.tr

keeway matrix ve keeway scooter kullanıcıları bendede matrix var sizinkiler bidepoda kaç km gidiyo ilkersertel@hotmail.com ekleyin konuşalım

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Benzini düşünmeden kullanırsam 3 lt benzinle 90 km yakıyor. Çok çok ekonomik kullanırsam 2,8 lt yakıyor 100 km de
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 10lira yaklaşık 3,3ltreyle 100km gidiorum smd bujiyle hava fltresi fln degişick duşer belki

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Benim canavar bu arkadaşlar. Onun adı haşmet

ya bnm benzin göstergemde sorun var duzenli calşmıyo aynı sorunu sizinkilerde yapıomu degşsem duzelrmi

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Aynı sorun bendede var full olduğunda tam gösteriyo 70-80 km gezdikten sonra dibe düşüyo hemen

Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı sorun bendede var full olduğunda tam gösteriyo 70-80 km gezdikten sonra dibe düşüyo hemen
    evet aynı sorun bikç kişi daha solemşti genel bi sorun demekki peki sende yan ayak açık duruyomu bnmki motoru yatırmazsam ustune kapanıo
    true love..

Drift Religion

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi nasıl oldun bu arada?
    topladınmı biraz?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Hayır durmuyo aynı olay Keeway Speed 150 dede var.

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi nasıl oldun bu arada?
    topladınmı biraz?
    iyiyim abi alçılı kolla motor bile kullandım dayanamadım
    true love..

Drift Religion

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonra bu motorcular niye helak oluyor!!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    honda dylan
    matrıxlerın hepsınde benzın gostergesı sorunu var.aldıgımın ıkıncı gunu goturdum servıse .benzın yarıya dustumu ıbre tamamen dusuyo.alacak arkadaslara duyurulur.motor hakkındada bıraz bılgı vereyım 7 bucukmu 9 beygırmı anlayamadım ilk onu soylıyeyım.servıste usta 7 bucuk dedı baska bıyerde 9 dıye okudum.ben 5 aydır bınıyorum.gostergesı 140 ama 95 ı daha gecemedım.ıbre cabuk yukselıyo ama 90 ı gecınce daha gaz yemıyo motor.granaj ları saglam .fazla turu yok.bıraz yuksek bı motor.benzın deposu ufak.5 ltr. 140 km re gıdebılıyorum ortalama.yakıtı fazla.kısaca sehır ıcınde ıdeal alarımı uzaktan kumandası var.macarıstan uretımlı.guzel bı motor.

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Arkadaşlar benim motorun takozunu kırdım sonunda
    Siz siz olun kalkışlarda seri kalkıcam diye gazı köklemeyin 50 kıyat verdim içime oturdu. Halbuki düzgün kalkışlar yapsaydım 50 ytl ye 16 lt benzin alırdım.16 lt benzinlede aşa yukarı 550 km yol yapardım.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler