Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tvs Flame 125 3valf

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    arkadaşlar geçen valf saysı neyi etkiler diye soruyordum o sorduğum TVS FLAME yakında TÜRKİYE'de resimleri:

link1:http://www.sahibinden.com/ozkaban_mo...XQQdisplayitem

link2:http://www.tvsflame.com/

Rğer sölendiği gibi 2800ytlden tutulursa baya gider gibi sonuçta TVS çin değil in india///inş öle olur hatta daha aşa olursa daha ii olur
    EvReN 8 >>>>>>>>>YaKuZaA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

güzel motosiklet alana hayırlı olsun.....

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    bu tvs markasının orta sıklet makineleri yok mu acaba. olsa sanki düşünülebilir gibi geliyo...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    geçen tvs avrupa sitesini incelemiştim. aslında çok da güzel orta siklet makinaları var....
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    eet baya güzel ürünleri var aslında ülkemizede yavaş yavaş geliyo işte önce apache 150(gerçi 160rtr ı getirmdikleri için biraz tepkiliyim ama) flame 125 dendiği gibi inş 2800den satışa çıkar eğer öle olursa ybr ve cbf150 karşılaştırmalarının içine bide bu giricek
    EvReN 8 >>>>>>>>>YaKuZaA

ben aydın motor diye bir bayiyi aradım özel istek olarak getiriyolarmışş motoruuu

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    bende isotlar grubu aradımöle bişi yo yani biz getirmicez ama başkalarını bilemeyiz dediler
    EvReN 8 >>>>>>>>>YaKuZaA

yhaaa böyle saçma bir ülkede yaşıyozzz işteeee çin malını getiriyolar millet kapı kapış alıyolar adamlar mükemmel motor yapmışlar ama getiren yhokkkk ..

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    mart ayındaki fuarla birlikte tama olrak piyasaya sürülücekmiş fiyat olarakta 2800-3100arası olucağı söleniyor bu modelin takibini yapıcam arkadaşlar
    EvReN 8 >>>>>>>>>YaKuZaA

Motosikleti
    ASYA 19 A
    cok tatlı bır motor 2 800 ytl fiyat olarakda cok uygun.

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    isotlar ürün hakkında bilgi vermiyo arkadaşlar ama bi bayi ile görüştüm isolar grıbunun TÜRKİYE-deki model sayısını 4e çıkarıcaklarını hem flame 125 hemde 200-180cc lik bi model getiriceklermiş ve bu 2modelide getirince bi anda piyasayı karıştırmayı hedefliyorlarmış yani önde giden honda va yamahanın önlem alması engellenmek isteniyor yani kısacası isotlar grup her an bi SÜRPRİZ yapabilir
    EvReN 8 >>>>>>>>>YaKuZaA

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bu motor göründüğü gibiyse ve fiyatı 3 ü geçmezse ve 120km sabitlerse ortalık karışır çünkü çok yakışıklı ama 150cc bence ideal rakam
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor göründüğü gibiyse ve fiyatı 3 ü geçmezse ve 120km sabitlerse ortalık karışır çünkü çok yakışıklı ama 150cc bence ideal rakam
    isotlar grupta onu planlıyo zaten ortalığı karıştırcaklar
    EvReN 8 >>>>>>>>>YaKuZaA

abi göstergeler ve motor fena 3 valf felann diyooo 125 liginn kralı olcak bence bekliyorumm eger 2800 olursa affetmemm

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    arkadaşlar isotlar müdürünün ağzından çıkan sözleri yazıyorum buraya bayi ile aralarında geçen diyalog şu daha doğrusu sorduğum soruya gelen cevap şöyle:

Merhabalar ilginiz için öncelikle teşekkür ederim.TVS satış müdürü ile yaptığımız görüşmelerde TVS Flame modelinin 2009 yılı içerisinde şubat yada mart ayında motosiklet fuarı ile piyasaya sürüleceği ve bu tarihlerde Türkiye pazarına gireceği sözlü olarak söylenilmiştir.Net tarih aralık gibi açıklanacaktır.Saygılar....Serkan ÖZKABAN

bu tip düşünen arkadaşalr biraz daha bekleyip öle alsınlar derim galiba ilk biz alıcaz sonuna kadar tanıtırız artık burdan

arkadaşlar buda yaşar moto dan gelen bilgilendirme mesajı:

yasarmotor
    13-07-2008 12:39

12.07.2008 cumartesı tarıhınde hindistan tvs fabrikasından yetkililer hindistandan buraya geldıler bizi ziyaret ettiler. flame modelı ve diğer modellerle ilgili bilgi aldık kendilri bizzat bana bu modelle ilgili 2008 yılının eylül ayının içerisinde yetişiceğini süylediler bu motor aslında satılıyor hindistanda avrupa tip onayı beklenıyor geçikmesının nedenı bu yüzden...
    EvReN 8 >>>>>>>>>YaKuZaA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)