Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kanuni caracal 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    caracal 200/siyah
    selam dostlar........

uzun zamandır caracal' ı takip ediyordum ve tüm kullanan arkadaşlarıma soruyordum.. forumlar haricinde son günlerde motorları üzerinde gördüğüm dostları durdurarak caracal ile alakalı görüş ve fikirlerini aldım..mesleğim olan servisçilik mantığı ile düşündüm , cebime baktım , paramı hesapladım ve sonunda caracalımı aldım..Bence bu paraya sıfır makina olarak alınacabilecek en uygun makina diye düşünüyorum..artık daha sonra kanuniden böyle bir makinanın daha kalitelisini ve özellikle çift silindirlisini bekliyoruz.aldığım büyükçekmece bayii ne buradan çok teşekkür ediyorum , tam bir esnaf..çok ilgi gösterdi ,yakınlık ve alaka gördüm.şimdi en az 1000 km rodaj sürüşüne dikkat etmem lazım , sık sık yağını değiştirerek ve düşük devirlerde alıştıracağım ..edindiğim fikirleri sizlerle paylaşmayı isterim..

tüm dostlara kazasız sürüşler diliyorum..
    kötü sürücülerden uzak durun..saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYOSUNG 650 GT
    hayırlı olsun kazasız belasız surusler dılerım.
    [COLOR="Black"]hayatta [/COLOR][COLOR="White"]tek [COLOR="Black"][COLOR="Red"]aşk [/COLOR][/COLOR][COLOR="Black"]beşikt[/COLOR][/COLOR][COLOR="red"]aşk[/COLOR]:bounce:.................:flower:06 B 1903 :flower: [COLOR="Red"][COLOR="Black"]ç[COLOR="Red"]A[/COLOR]rşı [/COLOR][/COLOR]heryerde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)