Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Motosiklet nedir?

Katılımcı sayısı
49. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Bir taşıt (nakil) vasıtasıdır.Herkes kullanabilir.

5 10.20%
  • Bir hayat tarzıdır.Bilen kullanır.

46 93.88%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

honda vtx 1300 hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    _alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Alıntı kaos3437 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bişi soracağım bu vtx1300lerde benzin göstergesi yokmu gerçekden bu benim için büyük eksi :( :/ :S
    Evet yok. Kac kere, birkac gun binmeyip, rezervde unutp yolda kaldim
    http://www.ataturkungencligehitabesi.com/

Okuyup da bugunu anlayamayan ahmaktir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 125
    Alıntı _alp_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet yok. Kac kere, birkac gun binmeyip, rezervde unutp yolda kaldim
    çok kötü ama ya uzun yola çıksan vaziyet kötü
    Yollar gidişime Kızlar duruşuma hasta.......!!

PEŞİMDEN GELME BENDE KAYBOLDUM.....

KEMALKOMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZORBA (HONDA VTX 1300S)
    Alıntı kaos3437 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bişi soracağım bu vtx1300lerde benzin göstergesi yokmu gerçekden bu benim için büyük eksi :( :/ :S

Evet vtx lerde benzin göstergesi yok. Ancak 200 km. de bir benzinliğe uğramak gibi bir yöntemle sorunu çözebilirsin. Şu ana kadar ben bir zararını görmedim. Yani motorun benzinle çalıştığını unutmadım. Ancak bu herkes için aynı olmaya bilir. Çünkü Alp maalesef sorun yaşamış. Ayrıca öğrendiğime göre 2009 modellerde de benzin göstergesi olmadığı gibi karbüratöre de devam. Anlaşılan Honda vtx i değiştirmeyi pek düşünmüyor.
    www.gezginayaklar.com

Motosikleti
    honda vtx 1300

vtx 1300

selamlar sitenize yeni üye oldum ve honda vtx 1300 kullanıyorum geçen sene mart ayında aldım çok memnunum yalnız yakıtı ve vergisi fazla aksesuarlarını kendim yaptırdım orjilanından daha ucuza geldi çantalar ve demirlerinide kendimiz yapdık resimlerinide koyuyorum siteye resimleri ekliyemedim birileri nasıl eklendiğini tarif ederse sevinirim selamlar

Motosikleti
    ZORBA (HONDA VTX 1300S)
    1.cevap yaz butonuna tıkla
    2.aşağıdaki linkten resmini upload et
    3.gelen url yi kopyala ve cevap yaz dediğinhde açılan pencereye yapıtır.gönder.

http://imageshack.us/?x=my5&myref=ht...ead.php?t=2584
    www.gezginayaklar.com

Motosikleti
    honda vtx 1300
    merhaba siteye daha yeni üye oldum 1 senedir vtx 1300 kullanıyorum ve çok memnunum biraz fazla benzin yakıyor bu yaz karadeniz turu yapacağın inşallah
    çantalarını kemdimiz yaptık selamlar.

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Honda'nın internet sitesinde vtx 1300 modelini göremiyorum şu an. Sadece 750cc Shadow modeli var.

1300 cc Tedavülden kaldırıldı mı ne?

Bilgisi olan var mı?
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

Motosikleti
    ZORBA (HONDA VTX 1300S)
    vtx 1300 Türkiye ye en son 2007 de giriş yaptı. 2008 de satılanlar 2007 modeldi. 2008 yılında hiç yeni motor gelmedi. 2009 da da gelmeyecek. Bu motorlar Amerika da üretiliyor ve Amerikan stadartlarına uygun üretiliyor. Dolayısıyla AB standartları ile sorunu var. Birde kriz döneminin motoru değil bunlar. Şu anda 14500 Tl ile 18000 TL arasında Shadow satıldığını düşünürseniz 1300 lerin 23-24000 lerde olması gerek. Yıllık 1000 TL de vergisi Türkiye şartlarında biraz tuzlu. Demekki bu motor daha bir süre Türkiye yollarında olmayacak. Ayrıca bunların birde 1800 cc olanları varki onları Türkiye hiç görmedi. Tabii kendisi özel imkanları ile getirenler var. İsrail ve Kıbrıs ta satılıyor.

Kısacası elindeki motorun kıymetini bil kardeşim. Herkesin konuşmadan sulandığı bir motora sahipsin.
    Kazasız sürüşler.

Alıntı ycoskun57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba siteye daha yeni üye oldum 1 senedir vtx 1300 kullanıyorum ve çok memnunum biraz fazla benzin yakıyor bu yaz karadeniz turu yapacağın inşallah
    çantalarını kemdimiz yaptık selamlar.
    İstanbul da yaşadığını yazmışsın. Bende şişli deyim. Özelden görüşelim belki birlikte gezilerde planlayabiliriz.
    www.gezginayaklar.com

can sıkıntısından nette dolaşırken bu başlığı gördüm.prensip gereği dahil olduğum motor grubu dışında sitelerle pek ilgilenmem. ama bu yazı sayesinde sizler bi selam vermeyi doğru buldum.dediğim gibi az önce üye oldum ölü konu diriltiyosam affola...

25 000 km dir.vtx kulanıyorum. bu kilometre süresince makinamı biraz olsun tanıma fırsatım oldu.ilk yazacağım şey mutlaka sübap ayarı yaptırın.benimki mesela ciddi şekilde ayarsızdı.yeni makina fabrikada ayarlamışlardır demeyin ayarlamıyorlar.deneyimle sabittir.jet kit için kesinlikle factorypro kullanın daynojet korkunç sonuçlar veriyor..hyper güzel görünüyor ama konu fonksiyon olunca orjinal hava kutusu ile kullanacağınız kn filitre en başarılı sonucu verir..arka amortisorleri en sertte kulanmaya başladığımdan beri makinanın viraj kabiliyeti cok arttı sizede amortisorleri sertleştirmeyi öneririm.. orjinal lastilleri atın beş para etmez.ve aklınızda olsun 200 lük arka lastik takıla bilir ama lastiği amerikadan getirtmek gerekiyor ..fren disklerini ikidebir silmeyin biraz çizilsin gerçek performansına ozaman ulaşıyor..

5 saatte 500 kilometre yapılabilen..mükemmel bi makina ..hergün sevgim artıyor.sokak köşelerinde yanlaya yanlaya dönüşünden aldığım hazzı cok az şeyle kıyaslaya bilirim..

almayı düşünen arkadaşlarıma kişisel önerilerim :ufak tefekseniz almayın ,ilk makina olarak almayın,motor ticaret malıdır diyosanız almayın.aksesuarı cok tutarmı diyosanız almayı.benim makinam bu başkası zaten yok diyosanız alın ...

www.vtxcafe.com .......bu motorla ilgili çok şey öğrenebileceğiniz adreslerden biridir ..
    http://www.vtxoa.com/forums/index.php ...... bu da kullanıcı forum adresi...

tanıdık tanımadık herkese cok selamlar

Motosikleti
    honda vtx 1300
    [evt

İstanbul da yaşadığını yazmışsın. Bende şişli deyim. Özelden görüşelim belki birlikte gezilerde planlayabiliriz.[/QUOTE]

ümraniyedim görüşelim memnun olurum selamlar

Alıntı KEMALKOMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vtx 1300 Türkiye ye en son 2007 de giriş yaptı. 2008 de satılanlar 2007 modeldi. 2008 yılında hiç yeni motor gelmedi. 2009 da da gelmeyecek. Bu motorlar Amerika da üretiliyor ve Amerikan stadartlarına uygun üretiliyor. Dolayısıyla AB standartları ile sorunu var. Birde kriz döneminin motoru değil bunlar. Şu anda 14500 Tl ile 18000 TL arasında Shadow satıldığını düşünürseniz 1300 lerin 23-24000 lerde olması gerek. Yıllık 1000 TL de vergisi Türkiye şartlarında biraz tuzlu. Demekki bu motor daha bir süre Türkiye yollarında olmayacak. Ayrıca bunların birde 1800 cc olanları varki onları Türkiye hiç görmedi. Tabii kendisi özel imkanları ile getirenler var. İsrail ve Kıbrıs ta satılıyor.

Kısacası elindeki motorun kıymetini bil kardeşim. Herkesin konuşmadan sulandığı bir motora sahipsin.
    Kazasız sürüşler.

İstanbul da yaşadığını yazmışsın. Bende şişli deyim. Özelden görüşelim belki birlikte gezilerde planlayabiliriz.
    tamam görüşelim memnun olurum

Alıntı KEMALKOMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kazasız sürüşler.

olabilir tanışalım

Motosikleti
    ZORBA (HONDA VTX 1300S)
    Alıntı warhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    can sıkıntısından nette dolaşırken bu başlığı gördüm.prensip gereği dahil olduğum motor grubu dışında sitelerle pek ilgilenmem. ama bu yazı sayesinde sizler bi selam vermeyi doğru buldum.dediğim gibi az önce üye oldum ölü konu diriltiyosam affola...

25 000 km dir.vtx kulanıyorum. bu kilometre süresince makinamı biraz olsun tanıma fırsatım oldu.ilk yazacağım şey mutlaka sübap ayarı yaptırın.benimki mesela ciddi şekilde ayarsızdı.yeni makina fabrikada ayarlamışlardır demeyin ayarlamıyorlar.deneyimle sabittir.jet kit için kesinlikle factorypro kullanın daynojet korkunç sonuçlar veriyor..hyper güzel görünüyor ama konu fonksiyon olunca orjinal hava kutusu ile kullanacağınız kn filitre en başarılı sonucu verir..arka amortisorleri en sertte kulanmaya başladığımdan beri makinanın viraj kabiliyeti cok arttı sizede amortisorleri sertleştirmeyi öneririm.. orjinal lastilleri atın beş para etmez.ve aklınızda olsun 200 lük arka lastik takıla bilir ama lastiği amerikadan getirtmek gerekiyor ..fren disklerini ikidebir silmeyin biraz çizilsin gerçek performansına ozaman ulaşıyor..

5 saatte 500 kilometre yapılabilen..mükemmel bi makina ..hergün sevgim artıyor.sokak köşelerinde yanlaya yanlaya dönüşünden aldığım hazzı cok az şeyle kıyaslaya bilirim..

almayı düşünen arkadaşlarıma kişisel önerilerim :ufak tefekseniz almayın ,ilk makina olarak almayın,motor ticaret malıdır diyosanız almayın.aksesuarı cok tutarmı diyosanız almayı.benim makinam bu başkası zaten yok diyosanız alın ...

www.vtxcafe.com .......bu motorla ilgili çok şey öğrenebileceğiniz adreslerden biridir ..
    http://www.vtxoa.com/forums/index.php ...... bu da kullanıcı forum adresi...

tanıdık tanımadık herkese cok selamlar
    Aleykum selam. Öncelikle bilgi paylaşımınız için teşekkürler. 1300 kullanıcısı çok az olduğu için birini bulunca çok seviniyoruz. Ayrıca ait olduğunuz motor gurubunuda merakımı mazur görün. Paylaşırsanız sevinirim. Tabii özelden de olabilir. Selamlar. Saygılar.
    www.gezginayaklar.com

Motosikleti
    Honda VTX 1300 R/S
    selam millet VTX 1300'ümle 32.000 km yi bitirdim...resmen aşk yaşıyorum motorumla 7gün 24 saat üstündeyim...birkaç defa türkiyeye geldim..Limuzin kullanmak gibi bişey, başka motorlarla da gelmiştim türkiyeye hatta bir ara harleyimle geldim ama honda 1300 bambaşka size onu anlatamam yaşamanız lazım...kendimi bu kadar iyi hissettiğim başka bir makina hatırlamıyorum...

Motosikleti
    ZORBA (HONDA VTX 1300S)
    Alıntı theRIDER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet VTX 1300'ümle 32.000 km yi bitirdim...resmen aşk yaşıyorum motorumla 7gün 24 saat üstündeyim...birkaç defa türkiyeye geldim..Limuzin kullanmak gibi bişey, başka motorlarla da gelmiştim türkiyeye hatta bir ara harleyimle geldim ama honda 1300 bambaşka size onu anlatamam yaşamanız lazım...kendimi bu kadar iyi hissettiğim başka bir makina hatırlamıyorum...
    Eee. Bir iki fotoğraf ekleseydin bari. Öyle kuru kuru.
    www.gezginayaklar.com

havalar biraz düzelsinde bi tanışma ayarlayalım bende şişlideyim ....

Motosikleti
    honda vtx 1300
    TANIŞMAYA benide dağil edin selamlar

Motosikleti
    ZORBA (HONDA VTX 1300S)
    Alıntı ycoskun57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TANIŞMAYA benide dağil edin selamlar
    Bu nisan ayında yapılacak olan GARİPÇE köyü gezisine katılmayı düşünüyor musunuz?
    www.gezginayaklar.com

Motosikleti
    honda vtx 1300
    selamünaleyküm söz vermemek şartıyla katılmayı isterim selamlar

[QUOTE][EMAIL="[url=http://img24.imageshack.us/my.php?image=41673853.jpg][img=http://img24.imageshack.us/img24/2844/41673853.th.jpg][/url]"][url=http://img24.imageshack.us/my.php?image=41673853.jpg][img=http://img24.imageshack.us/img24/2844/41673853.th.jpg

Motosikleti
    ZORBA (HONDA VTX 1300S)
    Yahu hava çok güzel ama seçimde görevliyim. Lütfen birileriniz bugün motosikletlil birşeyler yapsın ve paylaşsın da biz de onlarla yetinelim.
    www.gezginayaklar.com

Motosikleti
    ZORBA (HONDA VTX 1300S)

Çok güzel. Paylaşımın için teşekkürler.
    www.gezginayaklar.com

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler