Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jasonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha v-star. 650 classic ��
    @shadow_05

Bulunduğum yerde parça ucuz ama içşilik pahalı.anlatırsam neler olduğunu belki fazla kitlemezler bilmediğin bişi olduğı zaman iyi kitliyolar.saol bilgilendirdiğin için ben bi yamaha servisine gideyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    Alıntı Yesiam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar
    41cmlik yerli üretim gidon ve teller
    yağ buji değişimi vs toplam gider 650 lira tuttu
    150 gidon
    220 tel
    40 fren hortumu
    geri kalan işçilik ve genel bakım

gidonun değişimi yaklaşık 4 saat sürdü.elektirik tesisatı ve hidroluk hortumu bayağı uğraştırdı bizi

bu arada orjinal gidonun ölçülerini malesef bilmiyorum ustam

http://imageshack.com/a/img903/3702/uKLY9B.jpg
    http://imageshack.com/a/img911/7074/uFz2J7.jpg
    http://imageshack.com/a/img907/1789/xP5CRc.jpg
    http://imageshack.com/a/img910/7805/4XlEcA.jpg
    10 numara olmuş hocam çok yakışmış ve fiyat bence makul bişey piyasaya göre . Yaza yapmayı düşünüyorum . Paylaşım için teşekkürler
    Yesiam bunu beğendi.

Motosikleti
    Kolları yormaz mı ya o uzun yolda.günlük kullanımda orjinal gidom daha rahat olur sanki

Motosikleti
    Shadow
    Alıntı jasonn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @shadow_05

Bulunduğum yerde parça ucuz ama içşilik pahalı.anlatırsam neler olduğunu belki fazla kitlemezler bilmediğin bişi olduğı zaman iyi kitliyolar.saol bilgilendirdiğin için ben bi yamaha servisine gideyim
    Ne demek kardeş yardımcı olabileceğimiz bişey olduysa ne mutlu.Faceden falanda ekle bildiğimiz bişeyse dönerim hemen

Yesiam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD sporster
    Kolları yormaz mı ya o uzun yolda.günlük kullanımda orjinal gidom daha rahat olur sanki
    kollarımı yormuyor donuslerde bıraz problem yasıyorum.alıstıkca mınumuma ındırgerım donus sorunlarını dıye dusunuyorum.daha once t gıdon kullanmıstım.alıstıktan sonra sehır ıcındede problem yasamamıstım benzerı olur gıbıme gelıyor.
    kesınlıkle sunu soleyebılırımkı cok daha keyıflı oldu suan surmesı
    Bhll06 bunu beğendi.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    selamlar
    41cmlik yerli üretim gidon ve teller
    yağ buji değişimi vs toplam gider 650 lira tuttu
    150 gidon
    220 tel
    40 fren hortumu
    geri kalan işçilik ve genel bakım

gidonun değişimi yaklaşık 4 saat sürdü.elektirik tesisatı ve hidroluk hortumu bayağı uğraştırdı bizi

bu arada orjinal gidonun ölçülerini malesef bilmiyorum ustam

http://imageshack.com/a/img903/3702/uKLY9B.jpg
    http://imageshack.com/a/img911/7074/uFz2J7.jpg
    http://imageshack.com/a/img907/1789/xP5CRc.jpg
    http://imageshack.com/a/img910/7805/4XlEcA.jpg
    telleri nerede yaptırdınız acaba?
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    HD sporster
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    telleri nerede yaptırdınız acaba?
    motomaster dan geldi.oneway custom aracılıgı ıle aldım yalnız.kendılerıyle baglantı kurmadım.

bu arada motosıkletım balkonun altında branda ıle muhafaza edıyorum.2gun yagmur yagdı ve dun asırı soguktu.bugun gunesı gorunce temızleyıp ufak bır gezıntıye cıkayım dedım.guzelce yıkadım bındım motora baktım mars almıyor.
    jıkleyı actım motor calısmıyor bıle.soguk ve yenı yıkanmıs oldugundandır dıye dusundum vurdurmayı denedım.
    2.vıtese taktım debrıyaj sıkılı rampa asagı gıtmeye calısıyorum motor gıtmıyor.dırek aklıma tellerde problem mı var sorusu geldı
    debrıyaja basınca tel duzgunce cekıyor ama motor 2.vıteste kalmaya devam edıyor bosa atmıyor debrıyajı sıkmak.
    sızce bu neden olmus olabılır?
    soguk ve 2 gundur calısmıyor olmasının etkısı var mıdır

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    hava kaç derece ki?

Motosikleti
    HD sporster
    geceleri -2 3 u goruyor su sıralar ızmırdeyım

Motosikleti
    Bu da benim canavar ve tabiki ben
    draggy, YZFR25R6, tulpar33 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    geceleri -2 3 u goruyor su sıralar ızmırdeyım
    soğuktan değil, debriyajı kontrol et, boşa geçiyor mu,? öyle dene
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    HD sporster
    vıtes degıstırebılıyorum.vıtesteyken debrıyaja basıp motoru ıktıremıyorum.
    bugun bosta yokus asagı gıderken 2ye atıp vurdurdum jıkleyı actım calıstırdım motorcuya goturdum.ustanın dedıgıne gore motorlarda soguk havalarda vıteseyken debrıyajda gıtmemesı gıbı durumlar yasanabılıyormus.akusunu sarj ettırıcem bakalım.malum calıstırmayı deneye deneye zayıflattım akuyude

bu arada jason demek amerıkada bıle yollarda catlaklar vs oluyormus motorun cok guzel gozukuyor tekerıne taş degmesın

kornrulez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 1100 A DRAGSTAR/Suzuki İntruder c800
    merhaba arkadaşlar yaşım 33, ben de aranıza XVS dragstar 1100 A ile katıldım. Ankaradayım ve buradaki arkadaşlar ile tanışmak isterim. bu konun canlanması lazım.. sanırım sezon açılınca burası çok aktif olur.. herkese selam..

Motosikleti
    vıtes degıstırebılıyorum.vıtesteyken debrıyaja basıp motoru ıktıremıyorum.
    bugun bosta yokus asagı gıderken 2ye atıp vurdurdum jıkleyı actım calıstırdım motorcuya goturdum.ustanın dedıgıne gore motorlarda soguk havalarda vıteseyken debrıyajda gıtmemesı gıbı durumlar yasanabılıyormus.akusunu sarj ettırıcem bakalım.malum calıstırmayı deneye deneye zayıflattım akuyude

bu arada jason demek amerıkada bıle yollarda catlaklar vs oluyormus motorun cok guzel gozukuyor tekerıne taş degmesın

Genel olarak arizonanın yolları kötü 101 diye bir otoban var mayın tarlasından beter çukurlar çatlaklar 2-3 senedir de yenileme çalışmaları sürüyo hala bitiremediler.

Burda en soğuk 1-2 derece falan oldu akü hariç sorum yaşamadım.soğuk havalar konusunda en iyi honda diye biliyorum.harley davidsonlar zaten allaha emanet burda dahi HD kullanmak çok gereksiz. HD motorjm varsa herşey 2 kat daha pahalı.

Senin de tekerin düz basın ;) inş havalar kısa sürede ısınır izmirde

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

Şimdi hatırladım da akü bittiğinde bende vurdurmaya çalışırken 2 ye alıyodum itmeye çalışıyodum gitmiyodu normalde 2 ye alıp debriyağı çekince boştaymış gibi gitmesi gerek ama gitmiyo evet şimdi hatırladım. Bence senin akü de problem var soğuk aküyü bitiriyo istersen akünü bir ölçtür yada iyice şarj ettir.

Aküm bittiğinde bir keresinde soğuktu ama bi keresinde anahtarları üzerinde unutmuştum akü bitmişti soğuk falan da değildi ama yine 2. Viteste debriyajı çekince gitmiyodu.onun nedeni soğuk değil bence başka bişi.belki de milet anahtarı yokken alıp ittire ittere götürmesin diye bilemiyorum tabi.ama soğukla alakası yok o kesin
    Yesiam bunu beğendi.

emre.gmrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS 2015
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-giyim-aksesuar-erkek-apache-cycles-venso-xxl-gercek-deri-yelek-hic-giyilmedi-264315000/detay/

Gerçek deri yelek ihtiyacı olan arkadaşlara duyurulur.

Motosikleti
    HD sporster
    Genel olarak arizonanın yolları kötü 101 diye bir otoban var mayın tarlasından beter çukurlar çatlaklar 2-3 senedir de yenileme çalışmaları sürüyo hala bitiremediler.

Burda en soğuk 1-2 derece falan oldu akü hariç sorum yaşamadım.soğuk havalar konusunda en iyi honda diye biliyorum.harley davidsonlar zaten allaha emanet burda dahi HD kullanmak çok gereksiz. HD motorjm varsa herşey 2 kat daha pahalı.

Senin de tekerin düz basın ;) inş havalar kısa sürede ısınır izmirde

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

Şimdi hatırladım da akü bittiğinde bende vurdurmaya çalışırken 2 ye alıyodum itmeye çalışıyodum gitmiyodu normalde 2 ye alıp debriyağı çekince boştaymış gibi gitmesi gerek ama gitmiyo evet şimdi hatırladım. Bence senin akü de problem var soğuk aküyü bitiriyo istersen akünü bir ölçtür yada iyice şarj ettir.

Aküm bittiğinde bir keresinde soğuktu ama bi keresinde anahtarları üzerinde unutmuştum akü bitmişti soğuk falan da değildi ama yine 2. Viteste debriyajı çekince gitmiyodu.onun nedeni soğuk değil bence başka bişi.belki de milet anahtarı yokken alıp ittire ittere götürmesin diye bilemiyorum tabi.ama soğukla alakası yok o kesin

akuyu sarj ettırdım suan bır problem yok calısıyor motosıkletım.dedıgın gıbı asıl sorun akuden kaynaklanıyormus jason.
    mars basmayınca 2.vıteste motorda gıtmıyormus onuda ogrenmıs olduk benım motorcum yaglar donuyor oyuzden demıstı.ama sıcak havadada da aynı durumu yasadıgına gore genel bır durummus

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

o değilde şimdi akü fiyatlarına baktım 200tl falan dıyor internette fazla geldı bana yakın zamanda alan degıstıren varmıdır aku
    12v 12a sanırım

Motosikleti
    Bende kullanma kılavuzu var fotoraf olucaktı bulursam ekliyim

Edit:

http://i.hizliresim.com/5Mnp6M.jpg
    Yesiam bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha xvs650 dragstar
    merhaba dragstar klasik iöin kafa grenajı arıyorum bilgi sahibi olan var mı?

kornrulez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 1100 A DRAGSTAR/Suzuki İntruder c800
    Ankarada yapan var güzel de yapıyorlar 500 TL demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam, istersen iletişim bilgilerini verebilirim
    tulpar33 bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha xvs650 dragstar
    Alıntı kornrulez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankarada yapan var güzel de yapıyorlar 500 TL demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam, istersen iletişim bilgilerini verebilirim
    çok iyi olur teşekkürler
    kornrulez bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler