Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    uzun,kisa far ve plaka muhur hafif kusurlu olarak gectim muyeneden plaka orjinal ve tek muhur var ama iki muhur olmasinda israr etti. bekleyen motorlarin yarisinda tek muhur vardi
    " MOTORUM OLMADAN ASLA !... "

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    işte tüvtürk denen berbat para emici gereksiz kurumun berbatlığı, plakalar artık tek mühür kanun var bununla ilgili...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    yardimlariniz icin tskrl.Bu arada korukler hafta ici geliyormus.hafta sonuna motor full hazir olur inslh.

Motosikleti
    Dragstar 650
    bnede yaz sonunu bekleyemedim, hem yağ damlatma olayını gidermek hem de krom parçaları taktırmak için motorcu ile anlaştım.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Hayırlısı olsun inşallah.Arabayı acil Bostancı sanayiye götürdüm bahsetmiş olduğun pas sökücüyü alacaktım unuttum aceleden,İlk fırsatta alıp deniycem.Motora kendim yapacağım bakım için zaman ayrımaya çalışıyorum ama nafile.Bir iki saat boş vakit bulup ondada turluyorum ancak.Geri kalan zamanda genelde çocuk bakıyorum.Hanım benden geç işten geliyor ve cumartesileride çalışıyor.Pazarda onları gezdiriyorum mecburen.Kayınvalide mesai saatleri dışında bir dakika bile fazladan bakmıyor Valla böyle motorcu olmak çok zor.
    dragistan bunu beğendi.

Dragstar 650 sahibi olmamama rağmen (henüz) hergün bu foruma girip paylaşımlarınızı okuyorum, çok zevk alıyorum. Sizleri hiç tanımamış görmememe rağmen kendime yakın hissediyorum.
    Keyifli sürüşler dilerim, sizleri takipteyim.
    dragistan ve draggy bunu beğendiler.

dragistan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650 Classic - 2004
    Alıntı UCANLAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun inşallah.Arabayı acil Bostancı sanayiye götürdüm bahsetmiş olduğun pas sökücüyü alacaktım unuttum aceleden,İlk fırsatta alıp deniycem.Motora kendim yapacağım bakım için zaman ayrımaya çalışıyorum ama nafile.Bir iki saat boş vakit bulup ondada turluyorum ancak.Geri kalan zamanda genelde çocuk bakıyorum.Hanım benden geç işten geliyor ve cumartesileride çalışıyor.Pazarda onları gezdiriyorum mecburen.Kayınvalide mesai saatleri dışında bir dakika bile fazladan bakmıyor Valla böyle motorcu olmak çok zor.
    Allah kolaylık versin zormuş senin iş valla Benim de şu manifold değişim kaçınılmaz hale geldi ama ben de inat ettim. Kendim onaracagim. Draggynin dediği gibi 3-5 saat ayırıp güzelce onaracagim artık. Olmadı gidecek 200 kağıt

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı dragistan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kolaylık versin zormuş senin iş valla Benim de şu manifold değişim kaçınılmaz hale geldi ama ben de inat ettim. Kendim onaracagim. Draggynin dediği gibi 3-5 saat ayırıp güzelce onaracagim artık. Olmadı gidecek 200 kağıt
    Hiç verme o kadar zor bir şey değil, alttaki linkte sübap ayarı anlatılmış ama 3. adımda tataa manifoldlar önünde

http://webslingercycles.com/Docs/V%2...Adjustment.pdf

Alıntı UCANLAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Bostancı sanayinin girişindeyim, haberim olsaydı çay ısmarlardım, ben de iş ve köpekten dolayı zaman ayıramıyorum fazla
    dragistan bunu beğendi.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Alıntı pausanias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dragstar 650 sahibi olmamama rağmen (henüz) hergün bu foruma girip paylaşımlarınızı okuyorum, çok zevk alıyorum. Sizleri hiç tanımamış görmememe rağmen kendime yakın hissediyorum.
    Keyifli sürüşler dilerim, sizleri takipteyim.
    Arkadaşlar kapatmışlar kendilerini kimseye mesaj yazmıyolar.

Motosikleti
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç verme o kadar zor bir şey değil, alttaki linkte sübap ayarı anlatılmış ama 3. adımda tataa manifoldlar önünde

Ben Bostancı sanayinin girişindeyim, haberim olsaydı çay ısmarlardım, ben de iş ve köpekten dolayı zaman ayıramıyorum fazla
    Adamsın... İhtiyaç duyulan malzeme bulundu.

Motosikleti
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Adamsın... İhtiyaç duyulan malzeme bulundu.

Motosikleti
    dragstar 650
    Arkadaşlar her türlü yardıma açığım bu hafta almak istiyorum motoru... Bakmaya giderken bana yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim dragstar kullanıcısıyla motor olmak en mantıklısı gibi geliyor bana

Motosikleti
    Dragstar 650
    Profiline de yazdım hocam, elbet bakarız ama bir servisin yapacağı kontroller en sağlıklısı olur. bir nevi expertizi de yapılmış olacaktır.

Motosikleti
    dragstar 650
    Kadıköy'de önereceğiniz bir servis var mı hocam

Motosikleti
    Dragstar 650
    Kadıköyde Delta motor var.

Motosikleti
    Yamaha 650 Drag Star Sport
    Arkadaşlar merhaba. Ben de 1997 model Drag Star 650 Sport aldım. Harika makina gerçekten.

Motosikleti
    dragstar 650
    Teşekkürler draggy ... telefonla ulaştım gökhan beyle görüştüm çok kibar telefonda sesi güven veren birisi bu hafta inş gitmek kısmet olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:26 ----------

Alıntı crazym67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Ben de 1997 model Drag Star 650 Sport aldım. Harika makina gerçekten.
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullan hocam

Motosikleti
    Dragstar 650
    hayırlı uğurlu olsun

Motosikleti
    dragstar 650
    Siyah mı kül grisi mi, dragstarda hangi renk daha güzel duruyor sizce

Motosikleti
    Dragstar 650
    ben siyah derim ama çok toz belli oluyor..
    Rainmantocry bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler