Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    waffenSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 390

ben bunu 14.5 e aldım 2009 model var gayrı sen hesap et
    black_light bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda today yamaha ybr125esd
    bu motor ne acaba kusura bakmayın yeniyim de

dragistan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650 Classic - 2004
    Maaşallah Kaan, tekerin düz bassın. Kız gibi makine.
    waffenSS bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM duke 390
    honda shadow spirit 750 bu dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:53 ----------

eyvallah sağolasın ya bı hafta sonu buluşup turlayamadık bır türlü
    hak etmeyene merhamet kendine yapacağın en büyük ihanettir.!

Motosikleti
    antalya civarında yönlendirebileceğiniz önerebileceğiniz motor var mı acaba?hayırlı olsun bu arada kazasız belasız kullanman dileğimle

Motosikleti
    KTM duke 390
    Alıntı the_mask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antalya civarında yönlendirebileceğiniz önerebileceğiniz motor var mı acaba?hayırlı olsun bu arada kazasız belasız kullanman dileğimle
    eyvallah sağolasın malesef antalya civarında tanıdıgım yok ama bu zamanlarda 2. el piyasası coştu:( ama benım kanaatim 14 tl ye daha temiz ve gencını bulabilcegin yönünde dragstar iyi makinadır ben çok severek kullandım hele ki oturuş pozisyon rahatlı ve yoldaki o dengeleme bence mükemmel ayrıca belki faydası olur dragstar alıcaksan önceden bir yazı yazmıştım bi bak istersen link;

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-a-57.html

Motosikleti
    yamaha 650 dragstar,xv 950,neos
    burdur ve ıspartada 2 tane var özelden mesaj kardeşim

Motosikleti
    orları falan hep okudum geldim not ettim teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:20 ----------

bir sorum daha olacak sport ve klasik arasındaki farklar artılar eksiler nedir acaba?
    waffenSS bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM duke 390
    orları falan hep okudum geldim not ettim teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:20 ----------

bir sorum daha olacak sport ve klasik arasındaki farklar artılar eksiler nedir acaba?
    klasık kasa kullanmadım bende sport vardı bence bu sport kasanın bir avantajı var oda ince parçalar sonucunda daha az agırlık ve daha ıyı ıvmelenme az azda benzın tasarrufu olabılır ama motor şanzıman diferansiyet vs vs aynı sadece on ön lastık ve maşalar ince ve birazda makyajlamalar işte...

buda eski makina

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı waffenSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    klasık kasa kullanmadım bende sport vardı bence bu sport kasanın bir avantajı var oda ince parçalar sonucunda daha az agırlık ve daha ıyı ıvmelenme az azda benzın tasarrufu olabılır ama motor şanzıman diferansiyet vs vs aynı sadece on ön lastık ve maşalar ince ve birazda makyajlamalar işte...
    https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...d405033758dd9d

buda eski makina
    Hocam, dragstar ile shodaw ilişkin bir eleştiri düşünceniz oldumu daha önce, karşılaştırdınız mi hiç ? bende dragstar sport modelini düşünüyorum, hangi yıl /model tavsiye edersiniz ve km aralığı ne olmalı

Motosikleti
    KTM duke 390
    Alıntı D e m i r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, dragstar ile shodaw ilişkin bir eleştiri düşünceniz oldumu daha önce, karşılaştırdınız mi hiç ? bende dragstar sport modelini düşünüyorum, hangi yıl /model tavsiye edersiniz ve km aralığı ne olmalı
    şimdi forumdaki arkadaşlar belki kızıcaklar ama aralarında illaki farklar mevcut her ıkı modelınde kendısıne göre artı ve eksileri var mesela
    dragstarda sürüş otoruş pozisyonu çok iyi rahat bir seyahat ve kontrol olanagı sagıyor,fakat motoru biraz güçsüz
    shadow bunun tam tersi torklu seri ama otoruş pozisyonu bana pek rahat gelmedi ayrıca süspansiyon sistemleri yapı olarak dragstar daha iyi diyebilirim.
    frenler her ıkı motordada çok iyi yakıt olarak shadow daha cimri ( yenı model olması ve enjeksiyonlu ayrıca etken ) dragstar hava sogutma shadow sıvı sogutma ama çokta fazla başka çokta farkları yok aslında

japon orta sınıf makınalarını kullanma sansım bol bol oldu ( kavasaki vn 800 hariç ) suzıki c 800 shadow 750 dragstar 650 olarak en yuksek tork ve gucu c 800 den aldım dıyebılırım

dragstar ıyı makınadır taş gibi saglamdır temız duzgun bır makına alır adam gıbı ( teknık ıhtıyaclarının periyodık olarak en uygun malzeme ile ) yapılırsa evladıyelık makınadır
    ben dragstarı değiştirmemin sebebi orta sınıf makınaları deneyerek tecrube ederek cebıme en uygun ( güç performans ve para ) olarak shadow u görmem oldu o kadar

gelelim dostum soruna
    km ye asla ınanma ne ınsanlar var dalavera hat safhada önemli olan bakımlı olması çok sahip değiştirmemesi o yuzden 2003 den aşagı model alma ya aslında model de önemlı değil ama göz önünde bir kıstas olabılır.
    daha öncede dediğim gibi iyi bir dragstar kendini marş sesinden belli eder

şimdi forumdaki arkadaşlar belki kızıcaklar ama aralarında illaki farklar mevcut her ıkı modelınde kendısıne göre artı ve eksileri var mesela
    dragstarda sürüş otoruş pozisyonu çok iyi rahat bir seyahat ve kontrol olanagı sagıyor,fakat motoru biraz güçsüz
    shadow bunun tam tersi torklu seri ama otoruş pozisyonu bana pek rahat gelmedi ayrıca süspansiyon sistemleri yapı olarak dragstar daha iyi diyebilirim.
    frenler her ıkı motordada çok iyi yakıt olarak shadow daha cimri ( yenı model olması ve enjeksiyonlu ayrıca etken ) dragstar hava sogutma shadow sıvı sogutma ama çokta fazla başka çokta farkları yok aslında

japon orta sınıf makınalarını kullanma sansım bol bol oldu ( kavasaki vn 800 hariç ) suzıki c 800 shadow 750 dragstar 650 olarak en yuksek tork ve gucu c 800 den aldım dıyebılırım

dragstar ıyı makınadır taş gibi saglamdır temız duzgun bır makına alır adam gıbı ( teknık ıhtıyaclarının periyodık olarak en uygun malzeme ile ) yapılırsa evladıyelık makınadır
    ben dragstarı değiştirmemin sebebi orta sınıf makınaları deneyerek tecrube ederek cebıme en uygun ( güç performans ve para ) olarak shadow u görmem oldu o kadar

gelelim dostum soruna
    km ye asla ınanma ne ınsanlar var dalavera hat safhada önemli olan bakımlı olması çok sahip değiştirmemesi o yuzden 2003 den aşagı model alma ya aslında model de önemlı değil ama göz önünde bir kıstas olabılır.
    daha öncede dediğim gibi iyi bir dragstar kendini marş sesinden belli eder
    honda spritlerde çok hoşuma gidiyor; spor tarzı seviyorum onların fiyatları da çok uçuk. şöyle kaliteli bişey olsa 15 kayme sayacam

Motosikleti
    KTM duke 390
    Alıntı D e m i r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda spritlerde çok hoşuma gidiyor; spor tarzı seviyorum onların fiyatları da çok uçuk. şöyle kaliteli bişey olsa 15 kayme sayacam
    evet 2. el piyasası fena uçtu gitmiş! sözüm meclisten dışarı kıçını seleye oturtan deger katıyor motoraben normalde suzıki c 800 bakıyordum ama onlar hepten uçmuş:(
    spiritler fazla yok turkiyede olanda fahiş fiyatlarda satıyor ben bunu ıyı düşürdüm şanslı sayabilirim kendimi acelen yok ise pusuya yat

evet 2. el piyasası fena uçtu gitmiş! sözüm meclisten dışarı kıçını seleye oturtan deger katıyor motoraben normalde suzıki c 800 bakıyordum ama onlar hepten uçmuş:(
    spiritler fazla yok turkiyede olanda fahiş fiyatlarda satıyor ben bunu ıyı düşürdüm şanslı sayabilirim kendimi acelen yok ise pusuya yat
    Kaça almıştınız, model ne

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

pardon yukarıda belirtmişsiniz; ucuza almışsınız

Lastik konusunda baya bir kişi ile görüştüm. Bizim motorlara tubeless lastik oluyor iç lastik takarak. Direk tubetype lastik de takabiliyoruz iç lastikle. Tupetype ben bulamadım, bulduklarım da eski tarihliydi. Bu hafta Metzeler ME 888 Ultra siparişi verebilirim. Michelin Commander 2 güncel tarihli bulabilirsem ondan da alabilirim henüz net karar vermedim.

Metzeler 888 kullanan arkadaşlar var mıdır. Tecrübelerini aktarabilirler mi.

Motosikleti
    KTM duke 390
    bugun maslakta yaklasık 100 km hızla gıderken lastık patladı tamır spreyı caktık ama içine giren vida şambreli param parça etmiş bir şekilde evime kadar geldım....

lastıgı söküp lastıkcıye göturmem lazım ama egzostda sökmem lazım yorgun oldugum ıcın bıraktım garaja müsait bir zamanda ilgilenicem artık...
    lastık değiştirirsem yazarım buraya artık

Çok geçmş olsun. Sen de birşey yok değil mi? Allah korumuş.
    waffenSS bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM duke 390
    Alıntı Drags adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmş olsun. Sen de birşey yok değil mi? Allah korumuş.
    eyvallah sağol,arka lastık oldugu ıcın sanslıyım zıra ön lastık patlasa kontrol zorlugu yaşayacaktım sorunsuz vaziyette eve gelebıldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

lastik tamiri için lastiği sökmemiz gerekiryordu fakat egzozu sökmeden tekerlek mili cıkmayacaktı bizde amortisörleri söküp tekeri aşagı ındırıp söktük

patlak lastik ile çok fazla yol yaptıgım için ( pazar gunu açık bir yer bulamadım ) lastık yanakları çatlamıştı mecburen iç ve dış lastikleri değiştirdik burda lastık alıcak arkadaslar için resimi

araba krikosu ıle kaldırdıgım motoru tekerlegi yerine taktım biraz test sürüşü yaptık

sabah sabah mecburiyetten araştırma yapamadan 700 tl iç dış lastige vermiş olduk
    lastık tubless

black_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vn 900 Classic Special Edition
    geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.
    waffenSS bunu beğendi.

giresunspor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3İ EVO
    Geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

Motoru alalı 3 ay kadar oldu. üzerinde Pirelli Mt 66 Route tubeless var ama iç şamyarlımı değilmi bilemiyorum. Alırken hiç dikkat etmemiştim, buda biraz şanşım oldu galiba.
    waffenSS bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler