Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
51. sayfa BirinciBirinci ... 414950515253 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT-03 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Sevindim buna..Motorda bir sıkıntı oldu mu insan tedirgin oluyor üzerindeyken ve Keyif almıyor kullanırken haliyle..şimdi keyfini sür işte..yamaha keyiflidir..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    msconfig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben mt-03 ümü sattığımda 65000 km deydi. Saat gibiydi.
    Ayrıca MT ile uzun yol yapılır. geçen yıl 2700 km lik italya seyahatimin linki http://www.motosiklet.net/forum/etki...ye-italya.html
    ya ne güzel gezmişsin valla kıskandım. mt ile gezenleride ayrı seviyorum cidden bende çok geziyorum ama henüz foto çekip paylaşacak akla erişemedim hep unutuyorum. gezip geliyorum eve öle aklımda kalıyor herşey

Motosikleti
    Yamaha MT-03
    mt-03 ün 2014 modeli çıktı mı bilen var mı?

geçen seneye kadar çıkıyordu fakat maliyeti yüksek bir model oldugundan artık üretmezler diye düşünüyordum (mt-09 la neredeyse aynı fiyata sahipti 2013 de). Ama yamaha avustralya sitesinde var su an mt-03.. ya üretimi durdurmadılar ya da elde kalanları bitirmeye çalışıyorlar.

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    herkesse slmlar.

bende mt03 e göz kırpanlardanım hatta sellektör yapıyorum.. neyse..

benim siz değerli kullanıcılardan öğrenmek istediğim şudur motoru satma arifesinde yada satmadan 2 ci motoru alma düşüncem eğer satarsam xj6 n alıcam beğendiğim motor 18500/19000 bin bandında mt3 ise 13500/14500 ama satmadan bu motoru alsam artçı ile seyehatlerim nasıl olur( ben nerede ise full artçılı biniyorum) (boylar 1.83 artçı 1.72) artçı çok hırpanlırmı arkada çok rahatsız olurmu bilgilendirirseniz çok sevinirim

saygılar efsane sahipleri

Motosikleti
    Yamaha MT-03
    Mt03 ün artçılı kullanımı güzeldir. Bende sürekli artçılı kullanıyorum. şehir içinde hiç bir sıkıntı yok. her hafta sonu git-gel 200 km yol yapıyorum 5 dakika kadar arka tarafta ağrı yapıyor ama rahatsız etmiyor. gayet konforlu ve mutluyuz. bahsedildiği gibi arka sele küçük felanda değil.

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı ecanmemis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt03 ün artçılı kullanımı güzeldir. Bende sürekli artçılı kullanıyorum. şehir içinde hiç bir sıkıntı yok. her hafta sonu git-gel 200 km yol yapıyorum 5 dakika kadar arka tarafta ağrı yapıyor ama rahatsız etmiyor. gayet konforlu ve mutluyuz. bahsedildiği gibi arka sele küçük felanda değil.
    verdiğin cevap için teşekkürler...
    2 gündür talan ediyorum ilanları bir tanesine karar verdim gibi ama ilan sahibi sanki motoru almıyalım diye açıklama yapmış beklemeye devam artık % 50 mt3 diğer yarısı ise karman çorman hayırlısı artık bizim cıbırın abisi kim olucak bakalım..

herkese iyi sürüşler
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

black_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vn 900 Classic Special Edition
    mt03 satan yokmu millet.

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    Arkadaslar bana uygun bir rüzgarlik önerebilirmisiniz?

VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Alıntı corpusluteum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt-03 ün 2014 modeli çıktı mı bilen var mı?

geçen seneye kadar çıkıyordu fakat maliyeti yüksek bir model oldugundan artık üretmezler diye düşünüyordum (mt-09 la neredeyse aynı fiyata sahipti 2013 de). Ama yamaha avustralya sitesinde var su an mt-03.. ya üretimi durdurmadılar ya da elde kalanları bitirmeye çalışıyorlar.
    2010dan beridir tr'ye gelmiyor bu motor

Vmaxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha MT-09 MT-07 WR250r
    Selamlar,
    Ben satmayi düsünüyorum ama , alternatif motor bulamadim (aramadim) daha..
    2,5 sene önce aldim anca 2000km yapabildim (yurtdisinda calisiyorum )
    daha ilan vermedim ,cünkü 2 hafta sonra memlekete gidecegim..
    ilgilenlere birkac detay
    kendim 45 yasindayim 25yillik motorsiklet kullaniyorum, MT-03ü tavsiye ederim tam türkiyeye uygun bir motorsiklet
    2008 model 21500km
    lastikler yeni 500km gitti michelin pilot power
    zincir sifir , bakimlari tamdir (motul yag), cizik yokdur , kapali garajda yagmur yas görmemisdir.
    EGER normal kullanim disi ASINMA YIPRANMA BOYA KAZA CIZIK bulunursa her eksik icin 1000tl fiyatdan düserim!! her istenilen servise gösterilip motoru test edilebilinir, burdada hic süphe olmasin.. Her parcasi orijinaldir (yurtdisinda olmamin avantaji)
    extra olarak manet ve rüzgarligi vardir ,tüv yeni oldu.
    foto olarak izinde yaptigim fotolar mevcut , mail olarak gönderebilirim
    fiyati fix 11500 tl

saygilarimla

PS:foruma az katilsamda 2,5 senedir takip ederim ...

Öncelikle Merhabalar bende aranıza yeni katıldım halen mt-03 aramaktayız, eskişehirdeki mt ye kaporasını gönderdik fakat içimize kurt düşmüş durumda eğer bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-deniz-beye-satilmistir.noter-isleminin-ardindan-ilan-kaldirilack-181671679/detay

Sevgili Vmaxxx üstadım sizdende haber bekliyoruz umarım en kısa zamanda geri dönüş yaparsınız
    saygılarımla
    Senat

Motosikleti
    DUCATİ MONSTER 696
    Mt 03 hakkında herkesin bir görüşü var fakat kullanan arkadaşım yok kronik sorunu var şeklinde şeyler söyleniyor bu motoru kullanan bilgisi olan ayrıntılı bir şekilde motor hakkında bilgi verebilir mi ?

Vmaxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha MT-09 MT-07 WR250r
    satmaktan vazgectim ,
    ekimde YAMAHA bayisine MT-09la degismek icin gösterdim , hic bir eksigini bulamadilar genede yanliz 9 bin verdiler (satacaklari icin kar etmeleri lazimmis).
    o fiyata yazik günah.
    MT-03 le yola devammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
    saygilar

erenceyhan4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XL 600V TRANSALP.
    Arkadaşlar bende mt-03 almayi dusunuyorum yaz gelmeden alayim diyorum. Su an da suzuki drz 400 sm kullanicisiyim tork konusunda benim motorumdan bi eksigi oldugunu dusunmuyorum sizce drz den sonra nasıl bir terciholur mt-03 ? Artcili kullanim da nasil rahat mi ?

Artci rahat etmez. Ben artci konforu icin v-strom'a gectim. Gerci artcim da bunun ardindan kendi motorunu aldi. Ben kaldim v-strom'la.

Motosikleti
    yamaha MT 03
    Merhabalar arkadaşlar bende 1 ay oldu araniza katildim suanda herseyden cok memnun ama bir sorum olacak bu zincir yağlama olayini nasil yapacagiz ortasehpa taktir diyenler falan var beni bilgilendiriseniz cok sevinirim.yaklasik 3 ay hergece elimden geldigince bütün yorumlari okudum ve sonunda mt 3 e karar verdim ve gördüm ki kullan herkes memnun ve bende ne kadar dogru bi karar verdigimi kullanmaya basladiktan sonra anladim.Ve bu motoru tercih edip kullananlarin gereksiz hiz ve adrenalin peşinde degil içindeki motor aşkı ve guvenli şehiriçi keyifli sürüs yaşanyanlar.Sezon yaklasirken buyuk bir MT bulusmasi dilegiyle 😄

Selamun aleyküm, ben 174 cm boyunda 66 kilo 19 yaşında bir arkadaşınızım, daha doğrusu kardeş diyeyim. Çok çetrefilli bir tercih sürecim oldu ve şuan benim favorim mt 03. Kafamı karıştıran şeyse şu benim ilk motorum sayılır. daha önce 150 cc altı çok sürdüm ama hep köyde ve bu tarz hiç yok hep motobisiklet (pejo103) ve bazıları crosstu. Bu motor benim için tehlikeli midir? İstanbul trafiğinden korkuyorum ve yaşamak istiyorum. sizce benim için uygun mudur değilse uygun önerebilirmisiniz bu fiyat bantından. ve de 2011 yıllarında 5000km motorun 2. elleri 10000tl civarındayken neden 4 yıl yaşlı motora hem de 30000 kmde 13000 vereyim. Ne kadar temiz olursa olsun, 30000 km de bir motor alınır mı bu motora 12-13 bin verilir mi?
    Cevaplayacak arkadaşlara abilere şimdiden teşekkür ediyorum İstanbul Üsküdardayım varsa yakınlarda bir yerde buluşup çay eşliğinde de konuşmak isterim. vereceğiniz cevaplar benim tercihimi etkileyecek o yüzden lütfen samimi olalım

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    Alıntı süleyman34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm, ben 174 cm boyunda 66 kilo 19 yaşında bir arkadaşınızım, daha doğrusu kardeş diyeyim. Çok çetrefilli bir tercih sürecim oldu ve şuan benim favorim mt 03. Kafamı karıştıran şeyse şu benim ilk motorum sayılır. daha önce 150 cc altı çok sürdüm ama hep köyde ve bu tarz hiç yok hep motobisiklet (pejo103) ve bazıları crosstu. Bu motor benim için tehlikeli midir? İstanbul trafiğinden korkuyorum ve yaşamak istiyorum. sizce benim için uygun mudur değilse uygun önerebilirmisiniz bu fiyat bantından. ve de 2011 yıllarında 5000km motorun 2. elleri 10000tl civarındayken neden 4 yıl yaşlı motora hem de 30000 kmde 13000 vereyim. Ne kadar temiz olursa olsun, 30000 km de bir motor alınır mı bu motora 12-13 bin verilir mi?
    Cevaplayacak arkadaşlara abilere şimdiden teşekkür ediyorum İstanbul Üsküdardayım varsa yakınlarda bir yerde buluşup çay eşliğinde de konuşmak isterim. vereceğiniz cevaplar benim tercihimi etkileyecek o yüzden lütfen samimi olalım
    Merhaba kendimden örnek vereyim 23.000'de 2008 model Suzuki Drz400sm'ye 12.000 vermiştim bir sene kullandım aynı paraya bir günde sattım, motoru Mersin'den bir abi geldi aldı.30.000'de bir motora 13.000'de verilir, o paraya da satılır. ikinci elde de motorların fiyatı yıldan yıla yükseliyor, çünkü sıfır motorların fiyatı da yükseliyor.2 sene önce 13.000'e daha 12.000 km'de Honda Shadow sattım şimdi istersen bir fiyatlarına bak

Özel motorların özel alıcıları mutlaka olur işten anlayan adam bu tarz motorları alır benim fikrim böyle.
    Motorlarda genel olarak bir kalite düşüşü var,kullanılan civata somundan bile anlaşılıyor artık, mt03 ile mt07 parça kalitesini karşılaştırsak mt03'ün önde olacağına eminim.
    süleyman34 ve Sokollu bunu beğendiler.

Anladım fiyat olarak açıklamalarınız tatmin etti sağolun, sanırım biraz satamama korkusu var. özel dersle biriktirdim bütün parayı bayağı emek yani, olur da bigün para gerekir satabilmem lazım diye. Peki benim için uygunluğu nedir? Üsküdarda oturuyorum ve hergün karşıya okula gideceğim sizce bi çğrenci için fazla mı lüx. ayriyeten öyle pek parça beklemek istemem, kendi uydurma yöntemlerimle motorun basit ıvır zıvırını yapabilir miyim?

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    Motorda kaza yapmadıkça yedek parçaya ihtiyaç duymazsın, sarf malzemesi olan yağ filtresi, hava filtresi,buji,balata vs heryerde var zaten. 20-25.000 km arası bulursan sen de km'yi arttıracağın için satarken daha rahat müşteri bulabilirsin. 10-13.000 TL arasında modelleri yeni 250 cc makina yerine şahsen tecrübe varsa tabi mt-03, DRZ 400sm gibi motorları tercih ederdim. Ancak tamamen zevk ve alışkanlık meselesi nasıl mutlu ve güvende olacağını düşünüyorsan öyle hareket et bu işler biraz deneme yanılma ,tecrübe ile anlaşılıyor. Belki 250 cc city sport tarzında makina sana çok keyif verecek ,işini görecek, değiştirmek istemeyeceksin. Yaşını yeni farkettim, yaşın gözönünde bulundurulduğunda tek silindirli KTM duke 200 veya cbr250r ilk etapta senin için çok daha uygun gözüküyor. Ben 28 yaşında motor kullanmaya başladım senin önünde inşallah motor kullanmak için daha çok zamanın var.

250'lik motor ile 140-150 km gibi çok ciddi süratlere ulaşabiliyor anlatmak istediğim hangi güçte motor kullanırsak kullanalım ciddi risk altındayız ancak düşük cc motor daha hafif ve kontrol edilebilir, daha geç ivme kazanır olması dolayısıyla kaza riskini azaltıyor bu süreçte trafik tecrübesi de artarsa sürücü kaynaklı kaza ihtimalleri azalmış kabul edilebilir. Biz önlemimizi alalım da başımıza ne geleceğini Allah bilir. MT-03'ü yaşına ,motor tecrübene çok uygun bulamadım.

REKLAM ALANI
51. sayfa BirinciBirinci ... 414950515253 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)