Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT-03 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha mt 03
    kurubuz seninde dedigin gibi motoliz'de yokmus topcase demiri 25 günde gelir dediler. bende kappa'yı almaya karar vermistim. hatta bugun maaş yatınca gidip demir ve canta alırım diye dusunuyordum ama az önce yeniden inceledimde bunda 2006-2007 diyor :S benimki 2008 değiştimi bunların arka tutamaç? 2008 diye aratıncada hic bi yerde bulamıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wolfart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT3
    arkadaslar merhaba 2008 model 5000 km'de beyaz renk mt-3 motosikletimi satiyorum ilgilenenler olursa sahibinden'de ilan var ilan numarasi: 88480440
    tesekkurler..

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı h.k.216 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kurubuz seninde dedigin gibi motoliz'de yokmus topcase demiri 25 günde gelir dediler. bende kappa'yı almaya karar vermistim. hatta bugun maaş yatınca gidip demir ve canta alırım diye dusunuyordum ama az önce yeniden inceledimde bunda 2006-2007 diyor :S benimki 2008 değiştimi bunların arka tutamaç? 2008 diye aratıncada hic bi yerde bulamıyorum.
    2008 , 2007 den farklı değil. Alabilirsin, sorun olmaz.

Revilian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 796
    Herkese merhaba,

wolfart arkadaşımızın sattığı MT-03'ü bugün öğlen itibariyle almış bulunuyorum. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ederim sağladığı kolaylık ve sorunsuz geçen satış işlemi için.

Beni de aranıza kabul ederseniz ne mutlu bana =)

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Selam arkadaşlar , Mt-03 'ümü satıyorum. İlgilenen arkadaşlar aşagıdaki ilandan bana ulaşabilirler.

Sahibinden link
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Motosikleti
    MT-03
    Bugun yapmiş oldugum hesapla birlikte mt-03 motorumla 11.000 km yi devirmiş bulunuyorum .

Motosikleti
    Yamaha Mt-03
    Herkese merhaba,

2 buçuk senedir mt 03 kullanıcısıyım. Sessiz ama sürekli takip ettiğim bir başlık. Bilgi ve tecrübelerini paylaşan herkese çok teşekkür ederim.

Teknik servis ile ilgili bir sorum olacak. Motorum 21.000 de. 20.000 bakımını yaptırmam gerekiyor. Daha önceki bakımlarını yaptırdığım ve gayet de memnun olduğum motoland servisinin, 90 lira karşılığı değiştirdiği arka balatanın 25 lira olduğunu tespit ettikten sonra tepki olarak yeni bir servis arıyorum. Yetkili ya da yetkisiz (tercihen yetkisiz - yetkili servislere gereksiz paralar bayılmaktan çok sıkıldım) mt 03 ü de tanıyan, kısaca mt03 ünüzü içiniz rahat bir şekilde emanet ettiğiniz teknik servisleri paylaşırsanız çok sevinirim.

saygılar...
    i'm sorry baby, i cant hear you... i've got a motocycle in my goddamn living room!

Motosikleti
    MT-03
    Uzak dogu üretimi bir balata takip orjinal yamaha balata fiyati almislar ben en son ebc taktim kendim 60 tl bu marka ortalama bu civarlarda.servis konusuna gelince avrupa yakasi bahçelievler semtinde seha motor var hakan abi esnaf kendi halinde hakkiyla hem hizmet veren ve karşiliginida orantili tutar talep eden bi servis kuzenimdede siyah mt-03 var oda baska bi yere gitmiyo memnun oldugumuz bi yer.

Motosikleti
    Yamaha Mt-03
    Alıntı dirty erhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzak dogu üretimi bir balata takip orjinal yamaha balata fiyati almislar ben en son ebc taktim kendim 60 tl bu marka ortalama bu civarlarda.servis konusuna gelince avrupa yakasi bahçelievler semtinde seha motor var hakan abi esnaf kendi halinde hakkiyla hem hizmet veren ve karşiliginida orantili tutar talep eden bi servis kuzenimdede siyah mt-03 var oda baska bi yere gitmiyo memnun oldugumuz bi yer.
    hocam cevap için teşekkürler... Bir kaç gün baktım başlığa, cevap gelmeyince kafama göre iş yapmiyim dedim, acelem de vardı, farklı bir yetkili servise gittim(kardeşler motor) gayet de memnun kaldım. bir daha ki sefere bahsettiğin yere uğrarım
    dirty erhan bunu beğendi.
    i'm sorry baby, i cant hear you... i've got a motocycle in my goddamn living room!

Merhabalar!

İlk mesajım ile bu MT-03 güruhuna katılmak isteğim ile ilgili bir talepte bulunacağım, temiz bir motor arıyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Özel mesaj yolladım bucay

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı dirty erhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun yapmiş oldugum hesapla birlikte mt-03 motorumla 11.000 km yi devirmiş bulunuyorum .
    Ben de 30000 e yaklaştım. Motorun km si 56000.
    dirty erhan bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-03
    5 gun once mt-03 motorumu 2005 fz6 naked ile takas yaptim evet fz6 altibasinca gidiyor yalniz mt-03 deki bisiklet kadar kullanim kolayligi yok ;)

bir onceki sayfadaki degerlerde yakıyorsa cok yuksek geldi benim corsa 1.2 ile aynı : ) boyum 1.85 kiloda 90 altımda kucuk kalır herhalde degilmi ?

Merhabalar, internette DUKE 200'ü ararken kendimi formunuzun MT-3 sayfasında buldum, herkes çok ilgili çok yardımsever, forumu okurken yaklaşık 1 paket sigara içtim. Forumun güzel tarafı boş laf yapan insan yok (benim gibi boş laf yapan demek istedim) her neyse sadede geleyim, temiz bir MT-3 arıyorum (duke 200 ararken kanıma girdiniz) sahibinden.com'da baktıgım ilanlarda 2008 model MT-3 için 12bin civarı istiyorlar, 2008'de 13bin TL'den satılan bir motorun 2012'de üstelik 30bin kilometrede bu fiyatlarda olması ne kadar doğru orası tartışılır, ama genel olarak piyasası böyle midir bu motorun ? Yoksa hala motor sezonunda olduğumuz için mi böyledir ?

Ayrıca ; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95097005/detay diğerlerine nazaran bu arkadaşın samimiyeti ne derecedir sizce ? 2010 model MT-3 var mı ? üretiliyor mu ? Üretimi durdu mu ya da devam ediyor mu MT-3 'lerin ? Forumda varsa bile ben sabahın köründe uyku sersemi halde dikkat etmemiş olabilirim.

Lafı daha fazla uzatmadan tekrar söyleyeyim, Satılık temiz bir MT-3 arıyorum. Km'si çok önemli değil.

Tekeriniz düz bassın

Herkese selamlar,

5 aylık aradan sonra tekrar bir motosiklet sahibi olmak istiyorum. Daha önce düşük hacimli scooter ve cruiser tarzı modeller kullandım. Şimdi naked ya da enduro düşünüyorum. Aklımdaki modeller BMW F650 GS, KTM Duke 200 ve Yamaha MT-03. İlk önceliğim Yamaha MT-03. İstanbul içinde Siyah MT-03 satmak isteyen arkadaşlar varsa özelden mesajlarını bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    canlandırsalar keşke bu topic'i

Akadaslar selamlar herkese.. temız bı mt-03 arıyorum . keriz aramayan fıyatı makul olan, nakıte sıkısık olan arkadaslar bana lutfen ozelden ulasabılırlermı. sımdıden tesekkurler..

Motosiklet hayatıma 2008 model MT-03 ile başladım. Yaklaşık 2200 km'dir kullanıyorum. Henüz eğitim alma, öğrenme aşamadındayım ve anladığım kadarıyla sürüş devam ettikçe bu öğrenme süreci de devam edecek. Bir kere düştüm depoya lokal boya yaptırmak, peg, manet değiştirmek zorunda kaldım. Motosiklete başlarken işe gider gelirim diye düşünmüştüm. Gerçekten de öyle oldu; gezmekten daha ziyade işe gidip gelmek için kullanır oldum. Kullandığım güzergahta hızlı ilerleyen bir trafik olduğu için keşke 125'lik 250'lik motor alsaymışım demedim. Kullanması çok zevkli bir motosiklet. Çok cici, seviyorum. Ön cam taktırınca göğsüme vuran rüzgarı da hayli kesip beni 100 üzeri hızlarda rahatlattı.

MT-03 hormonlu bir commuterı andırıyor bana veya ABS'si olmayan bir NC700S'i. Hızlıca uzaklaşmak istediğin durumlarda uzaklaşmayı hemen sağlıyor, doğru devirde kullanılınca gazı kapatınca da hayli güçlü bir kompresyonla yavaşlıyor. Yakıt sarfiyatına gelince: 47 beygirlik, bir tek silindirli, enjeksiyonlu motosiklet ne yakarsa o kadar yakıyor. Fuelly'de kaydını tutuyorum: https://www.fuelly.com/driver/zaferce/mt03

MT-03 işe gidip gelmeyi bir zevk haline getirdi benim için. Aha şöylece park ediyorum:

Üç kelimeyle özetleyeyim: Atik, kıvrak ve çıplak.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaslar mt03 un torku cok yuksek diyorsunuz ama merak ettigim su 46 beygir bu makina 75 beygirlik baska bir 600 cc den dahami torklu? mesela otobanda 120 yle giderken dipgaz yapincada torku hissettiriyormu arkadan araba rahatsiz etse gaza basip arayi acabiliyormuyuz?

REKLAM ALANI
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)