Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    qrar arkadaş ön çamurlukhala yok galiba çamurluk parça olarakmı yok yoksa sen üstünemi düşmüyorsun bayağı yol yapıyorsun zor olur diye düşünüyorum.

qrar senin motorun ön çamurluğu hala yok galiba parça olarak bulunmuyormu yoksa sen önem vermiyormusun.bayağı yol yapıyorsun zor olmuyormu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    taylo motomaxı çok seviyorum...... o kadar çok seviyorum ki yedi cedlerine dua ediyorum. özellikle yağmurlu günlerde. beni bu kış gününde çamurluksuz bıraktıkları için.

en son yarın gönderiyoruz muhabbeti geçti aramızda 11 gün oldu hala yok. bende yarın bu konu üzerine eğilmek için plan yaptım. tüketici hakem heyetine başvurmayı planlıyorum. toplamda 26 kasımdan buyana bekliyorum.

Motosikleti
    CBF 150 Honda
    qrar valla çok sabırlısın ben şimdiye kadar sabredemezdim elinde siparişle ilgili bir belge varmı varsa hiç durma.ha birde honda titan ın yada ybr 125 in ön çamurluğu olabilir diye düşünüyorum bir bak istersen.sana sabırlar diliyorum.

belki biraz geç olmuştur ama şu an 250 supershadow almak istersek bize kaça mal oluyor? Bu konu içerisinde bi kaç farklı fiyat geçmiş. Şu anki fiyatı nedir? Ve bildiğiniz peşin fiyatına kredi kartına taksit yapan satıcı varmıdır? Yardımlarınız için teşekkürler.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    qrar eğer bulamadıysan mondial 250mct ye de bak derim ben uyacaktır. önlastik ölçüsü aynı . Amortisörlerde aynı.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    http://www.motomax.com.tr/fiyatlar_1.asp?markanedir=10 bu linkte en son fiyatlar yazıyor dostum emr550m.taksit yapmayan satıcı yok zaten.

Teşekkürler. Ancak o adresi bende bulmuştum, 250 lik keeway 150 likten daha ucuz. orda biraz bi acayiplik var gibi geldi bana sanki. Acaba ters mi yazmışlar. 250 supershadow 150 superlight tan daha kötü bir motor mu? garip gibi sanki. fikri olan?

Motosikleti
    yaw arkadaşlar saçma gelebilir ama birşey diyeceğim. postlarınızı okurken gördüm de sanırım bazı arkadaşlar tel jant istiyor. benim motorumda da tel jant var ve ben de sizin aksinize çelik jant istiyorum. fakat fiyatlar malum. bu tür bir yatırım yapabilecek bir finansmanım yok. ancak istanbul izmit gibi bana yakın oturan supershadowcu arkadaş varsa tel jant isteyen takas yapabilirim. jantlarımda herhangi bir sorun yok hatta ön jantım kasnak ve göbeği yeni değişti kaza yaptığımda. konuyla ilgilenen arkadaş parsa öm ya da profilimdeki msnden bana ulaşşsın.

sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw arkadaşlar saçma gelebilir ama birşey diyeceğim. postlarınızı okurken gördüm de sanırım bazı arkadaşlar tel jant istiyor. benim motorumda da tel jant var ve ben de sizin aksinize çelik jant istiyorum. fakat fiyatlar malum. bu tür bir yatırım yapabilecek bir finansmanım yok. ancak istanbul izmit gibi bana yakın oturan supershadowcu arkadaş varsa tel jant isteyen takas yapabilirim. jantlarımda herhangi bir sorun yok hatta ön jantım kasnak ve göbeği yeni değişti kaza yaptığımda. konuyla ilgilenen arkadaş parsa öm ya da profilimdeki msnden bana ulaşşsın.

sağlıcakla.
    Hiç de saçma gelmedi. Cantlarınızda problem yoksa ve uyum sorunu olmazsa değiştirebiliriz. Benim motorum Supershadow 570 km'de hafta sonu inşallah servise götüreceğim. İlk bakımı yapılacak. Ancak motoru İstanbula getiremem tabi. Serviste bi konuşurum olur derlerse jantları getiririm. 10 gün sonra İstanbul'a geleceğim. Bana Cep no:verirseniz (özelden) irtibata geçebiliriz.

Motosikleti
    dostum teşekkürler sana özelden attım görüşelim birde dulunduğun yer neresi?

görüşmek üzere

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Arkadaşlar sl ve ss de bulunması en zor parça çamurluklar. o da gümrükte takılı kaldığından. Teminat vergisi ödenmiş yeni malları çekmeden de düzelmeyecek. Yerinde olsam sıkıştırırdım en azından sıfır bir ss den söküp göndermeleri için. Hyousung da bir çok parça böyle hallediliyor.

Motosikleti
    CBF 150 Honda
    qrar çamurluğun iki gün sonra işi yaş salı günü motomax ile görüştüm konteynır önümüzdeki hafta gelecekmiş bir hafta on gün de gümrük işi sürer dört beşgünde sana ulaşması yani uzun lafın kısası en iyi ihtimal üç hafta .sen eniyisi başka bir çamurluk uydur tüketici masasınada baş vur derim.çamurluk olarak mz,cg125,cgl125,mondialve kanuni nin 125 liklerin ön çamurlukları olur diye düşünüyorum. fiyat soran arkadaş3500 liraya moto vizyonda vardı vade de yapıyorlar.

teşekkürler bende bi kaç yere sesimi duyurdum sonunda :D ama vadeli rakamlara halen ulaşamadım

bogazkesen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway/supershadow
    Arkadaşlar bir ay önce bana arkadan bir araba dokundurmuştu...
    Hemen yeni arka çamurluk sipariş ettim ve 2 günde gelmişti...

Bu arada tel jant taktırmak isteyenlere bilgi olarak söyleyimde yine kendileri karar versinler...(Başıma gelen olaydan)

Çelik Jantın avantajı tubeless oluşudur...yani lastiğiniz patladığınızda lastiği sökmeden heryerde tamir etme ve ettirme olanağı var...

Tel jantta şambrel vardır... ve lastik sökülmeden tamir edilemez...

En önemliside Motosikletin lastiğini motosiklet tamircisinden başka kimsenin sökmek istemediğidir... Yani lastiğniz şambrel ve patlamışsa dua edin yakın bir yerde açık motosiklet tamircisi bulabilmek için...

Eğer lastiğiniz Tubeless ise deliği tespit edip köpük sıkıp yolunuza devam ediyorsunuz herhangi bir lastikçi veya benzin istasyonu buluncaya kadar...

Gelelim SuperShadow un lastiklerine; bizim lastiklerimiz çelik jant olmalarına rağmen şambreldir fakat TubeLess yapmaya uygundur...

Yapılacak işlemde şudur: Lastik yerinden sökülüp içinden şambreli çıkartılıp, sibobu TUBELESS sibobla değiştirilip, dış lastik janta yapıştırılarak hallediliyor...

Yolunuz açık olsun... Lastiğiniz hep sağlam olsun...
    [COLOR="Red"][COLOR="Blue"][B]Sallan Yuvarlan Ama Taş Gibi OLL RockNRoll...:pr: [/B][/COLOR][/COLOR]

Motosikleti
    CBF 150 Honda
    boğazkesen dediklerinin hepsine katılıyorum ancak bizim lastikler tubelese uygun değil haa ben taktım oldu diyorsan o başka.bizim lastiklerde tubetype yazar diğerinde ise tubeless yazar çünki lastik yapıları farklı imiş.kazaya üzüldüm sende birşey yoktur inşallah.

bogazkesen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway/supershadow
    Lastiğimi anlattığım gibi çevirdim yaklaşık bi 5-6 aydırda böyle ve bir sorun yaşamadım ben... Sağolasın Taylo çok şükür devrilmeden bir sorun olmadan atlattım kazayı....
    [COLOR="Red"][COLOR="Blue"][B]Sallan Yuvarlan Ama Taş Gibi OLL RockNRoll...:pr: [/B][/COLOR][/COLOR]

ortomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 honda cbf500
    monero cmx 250 a , keeway supershdow un tıpkısının aynısı.
    parçalar uyacaktır,
    :pr:

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    5 gün evvel çamurluğum geldi. ve biz havayi fişeklerle, belediye bandosuyla filan karşıladık........

tubless e çevirmek bence hata olur. dış lastik yapısı sertnaylon. radial değil. yarılma ihtimali fazla. ayrıca şambriyelli lastikler içinde anında şişiren patlak gidericiler mevcut.

Motosikleti
    CBF 150 Honda
    haydi gözün aydın bunu kutlamak için bu pazar özel bir gezi düzenler artık adana mt.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Arkadaşlar üşenmeden 30 sayfanızı okudum. ilk 15 sayfa zaten motor geldi-geliyor diye bitti... ben iki motorumuda satılığa çıkardım. Niyetim 250 cc ye çıkmak. Tireşim fazlalığı ve zayıf performans tak etti mt gezilerinde! Bayide bir tane ayrıldı beni bekliyor yalnız eski motorcu arkadaşlar o parayı hata edipte tekrar bir çin malı alacagına 5000 ytl ver de 2. el EN 500 al diyorlar kafam çok karıştı!! Sizden yorum ve düşüncelerinizi samimi bir şekilde rica ediyorum? Tireşim nasıl,devir saati ve benzin göstergesi ilave edilebiliyormu,yol tutuşu nasıl?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler