Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    Alıntı qrar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 gün evvel çamurluğum geldi. ve biz havayi fişeklerle, belediye bandosuyla filan karşıladık........

tubless e çevirmek bence hata olur. dış lastik yapısı sertnaylon. radial değil. yarılma ihtimali fazla. ayrıca şambriyelli lastikler içinde anında şişiren patlak gidericiler mevcut.
    Erhan valla kendi çamurluğum gelmiş gibi sevindim yaniii

Ben de servise gittim ve motordaki problemi hallettim. (En azından usta herhalde buldum ve düzelttim dedi..) Bi uzun yola gitmek lazım... Jantları da değiştirmekten vazgeçtim daha doğrusu servis değiştirmememi söyledi.

Görüşürüz.
    Yolculuk etmek bezen varmaktan daha iyidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    En iyi bilen kullananlardır deyip bir yorum rica ettim ama günlerdir ses çıkmadı! iki satır yazan fevri kardeşimiz ise önemsemedi heralde. Teşekkür ederim.

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    işte sana yorum arkadaşlar motora binmekten yoruma vakit bulamıyor.vibrasyon 80-90 km arası belli belirsiz altında ve üstünde yok yakıt çok uygun bir depo yaklaşık 180-200 km gidiyor çok atak bir makina benzin göstergesine ihtiyaç yok rezerve musluğu var zaten göstergesi olanların %80 inde gösterge çalışmıyor devir saati takılmayacak motor yok yeterki uygun olan devir saatini bul şimdilik kimsenin şikayeti yok daha ne olsun. kazasız belasız sürüşler herkese.

Motosikleti
    DeLi 650
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyi bilen kullananlardır deyip bir yorum rica ettim ama günlerdir ses çıkmadı! iki satır yazan fevri kardeşimiz ise önemsemedi heralde. Teşekkür ederim.
    Önemsememek değil kardeş. Benim motorum çok yeni (malum kış şartları) fazla yol yapamadım o yüzden yazmadım. Ama yine de yazayım..

Motorun görüntüsü ve sesi ve çekişi çok güzel. Geziler için çok iyi bir makina.. yakıt asarrufu da çok iyi. Kalitesi ise aynı sınıf diğer çinlilerden daha iyi diye düşünüyorum. Benim motorda ufak bi sorun vardı. 50-60 km sürekli gidip ısınınca motor stop ediyordu. 10 dakika bekledikten sonra yeniden çalışıyor hiçbirşey olmamış gibi devam ediyordum. İlk bakımına götürdüm motoru usta hallettim dedi. Benzin filtresi de taktı. Bi de arka dişli vidaları gevşemişti birkaç kez. Onları da değiştireceğim. Başka herhangi bir sorun yaşamadım.

Benimle beraber gezilere gelen qrar var onda hiçbir problem yok dağları taşları gezip duruyo maşallah.

Hoşçakal.

Motosikleti
    Taylo ve fevri kardeşlerime çok teşekkür ederim. Mondiali sattım sayılır sl 150 yi verdimmi 250 cc ss hazır.

Motosikleti
    henüz yq

herkese meraba!!!

bn aranıza yeni katıldım motorcu dostlar herkese ii sürüşler dilerim bide yeni motor almayı düşünüorum supershadow kafama en yatanı ama regalraptor we salcono nun 250 cclik olan chopper ıda güsel geldi gözüme yardımcı olursanız sewinrim D:

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    Alıntı fevri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan valla kendi çamurluğum gelmiş gibi sevindim yaniii
    .
    çok teşekkür ederim murat.

motor fiyatına göre yeterince tatminkar ve güçlü arkadaşlar. ben sorunsuz 5500 km deyim. tek sorun 120 km/sa hızda ve sonrasında motorun çok devirli olması. titreşim o hızlarda sıkıntı yaratıyor. sürüş keyfinde sorun yaratmıyor ama vida gevşemelerine ve farların tellerinde kopmalara neden oluyor. bu sorunlar bu hızda en az 1 saat yol almakla oluyor.

Motosikleti
    henüz yq
    çok teşekkür ederim murat.

motor fiyatına göre yeterince tatminkar ve güçlü arkadaşlar. ben sorunsuz 5500 km deyim. tek sorun 120 km/sa hızda ve sonrasında motorun çok devirli olması. titreşim o hızlarda sıkıntı yaratıyor. sürüş keyfinde sorun yaratmıyor ama vida gevşemelerine ve farların tellerinde kopmalara neden oluyor. bu sorunlar bu hızda en az 1 saat yol almakla oluyor.

bu dediklerinden başka sorunları yq diosun ama dimi

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Selam Arkadaşlar uzun süredir aranıza katılmıyordum.

benim motor 8000 km'ye geldi ve ve hiçbir sorunu yok Mahaşallah.

Yanlız bu aralar düşük devirde giderken anı hızlanmalarda gaz yemiyor. Onmuda bizim servis arkadaşa sordum. Nerden benzin aldığımı sordu bende Shell dedim. ve bana cevabı bu aralar shelden alma 2 haftadır benzini bozdu ve birçok motorun karburotorunu soktum bu yuzden dedi.

bi ara musait olduğunda benimkinide yapacak.

Boğazkesen sen yoktun cok zamandır hoşgeldin yeniden.

Yeni gelen arkadaşlarada merhaba diyelim. hoşgeldiniz.

birde "viceroy" kardeş bişey dormuş onuda cevaplamak isterim.

senin arkadaşların sana 500cc suzuki önermişler. 5000 ytl'ye şimdi o motorla bizimkini kıyaslamak olmaz. her açıdan farklı motor. ve üstelik hem 500cc hem suzuki. ben dedimki alabiliyorsan ve servis masraflarını karşılarsan hiç düşünme git al suzukiyi. ancak bana 250cc yeterdersen. ve ve klasik motorları daha cok seviyorum ve üstelik benzinde fazla yakmasın dersen. bizim motordan. şaşma.

Kazasız sürüşler dilerim herkeze.

Motosikleti
    okan kardeşim teşekkür ederim.Hayırlısı olsun. Parça ve servis konusunda haklısın.

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    selm arkadaslar cook uzun zamandır yazıları ve muhabbetlere katılamıyorum ısler wae pakde zaman olamdıgından sımdı merak etdıyım benım ss 5000 km ye geldı yrn öbürügün servisime gıdıcem ama bende bılgılı olmak ıcın soruyım dedım 5000 km bakımında neler yapılır hangı parcalar deıscek neler temizlenıcek nelere daha dıkkat etmelıyım we ettırmelıyım.sımdıden tesekkurler kendınıze ıyı bakın.kazasız belesız surusler.

arkadaslar bıde aklıma gelmısken sorıyım dedım ben ızmırde yasıyorum we okadar sormama ragmen s.shadowuma ön koruma korkulugu bukamadım yaptıran arkdaslardan bılgı we yardımlarınızı ıstıcem

Motosikleti
    Biraz nakit,biraz takas sonucu bayiiden ss aldım. Artık bende kabul görürseniz gurubun doğal üyesi oldum super light ile dağlar kadar fark varmış! Derici ustama yan çanta ve sosis çanta siparişlerimi verdim. Sorun motor koruma demirinde, onuda ustaya çizdirip demircide kestirip kelepçe sistemiyle takmayı düşünüyorum.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vıceroy demek fark var keske burda olsaydın bak nasıl fark oluyormus merak ettım

Motosikleti
    Gece dostum, burayada takıl arada renk gelsin yaa hiç uğrayan yok! Bi sorununmuz yada sorumuz olsa motomaxa iadeli taahütlü mektup göndermiş gibi cevap almak için 3 gün beklemeyiz inşallah!

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    hayırlı olsun viceroy. bende koruma demiri var. özel yapım. hiçte kelepçeli filan değil. görüntüsü emanet gibi de durmuyor. sanki givi

yarın fotolar burada yayınlarım.

murat bakıyorum sayfa takibindesin. hafta sonu tömük tarafına gidiliyor. cmt nöbetim rahat geçerse bende varım.

Motosikleti
    DeLi 650
    Tamam Doktor. Ben bi aksilik çıkmazsa gelirim. İnşallah görüşürüz.
    Bu arada motoru satılığa çıkarmışsın hayırdır inşallah. Sen de mi Suzukiye terfi edicen?

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    Alıntı fevri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam Doktor. Ben bi aksilik çıkmazsa gelirim. İnşallah görüşürüz.
    Bu arada motoru satılığa çıkarmışsın hayırdır inşallah. Sen de mi Suzukiye terfi edicen?
    var aklımda birşeyler bakalım. başka terfi eden kim yawww??

Motosikleti
    Erhan,teşekkür ederim. 2 motoru da aldığım bayii aldı, birisini mersin üniversitesinden bir meslektaşımıza kredi kartı yardımıyla verince bu iyiniyetin karşılığında bende sıfır ss almak durumunda oldum. Gayet güzelmiş. Koruma demirini nerede kaça yaptırdın? aldığında varmıydı?şaseye kaynaklımı yani!

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan,teşekkür ederim. 2 motoru da aldığım bayii aldı, birisini mersin üniversitesinden bir meslektaşımıza kredi kartı yardımıyla verince bu iyiniyetin karşılığında bende sıfır ss almak durumunda oldum. Gayet güzelmiş. Koruma demirini nerede kaça yaptırdın? aldığında varmıydı?şaseye kaynaklımı yani!
    hiç dert değil. 0 km motosiklete binmenin tadı başkadır. bugün fotolayıp yayınlayacaktım fakat hastaneden çağırdılar. e görev kutsaldır.....

ben aksesuarlı biçimde aldım motosikleti. sağolsun ilk sahibi çok yerinde, uygun biçimde donatmış. aksilik olmazsa tüm aksesuarların yakın çekim fotoğraflarını yarın siteye eklerim. bu hafta sonu nöbet yoğun geçmezse mersin tarafına dedekavak'a gidiyoruz. müsait olursan bekleriz. tanışmak isterim seninle. yalnız gelememe ihtialim var az evvel belirttiğim gibi.

Motosikleti
    Adana mt yi ilgi ile uzun süredir takip etmekteydim. Bende hazır mersin tarafına gelmişken tanışıp birlikte olmayı arzu ederim. Saygılarımla, hayırlı nöbetler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler