Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    arkadaşlar geziler başlığnda belki gözünüze çarpmıştır adana-mt gezileri. ben her hafta o gezilere katılıyorum. çok şükür bana sıkıntı yaratmıyor; ne performans nede başka bir sorunum var.

bugün motosiklete çakmaklık taktım. sistemden elektrik alabilmek için. buradan telefonu şarj etmek yada başka cihazlarda kullanmak için. her hafta şehir dışı yapıyoruz. ihtiyacım olabilir diye düşündüm. 3 lü prize benziyor . 3 adet çakmaklık soketi. önüne birde sigorta taktım ne olur ne olmaz diye bana 7 ytl ye maloldu. bunları fotoğraflayıp nasıl yaptığımı bilahare anlatırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

KID333 Neden Motorunu Satıyor...

Hayırdır KID333, neden satıyorsun motorunu? Yeni almıştın?
    2900YTL'ye satıyorsun üstelik?
    [SIZE="1"][COLOR="DimGray"]Ich kreise um Gott, um den uralten Turm, und ich kreise jahrtausendelang; und ich weiß noch nicht: bin ich ein Falke, ein Sturm oder ein großer Gesang.[/COLOR][/SIZE]

selam arkadaşlar. ben de 1-2 hafta içinde supershadow250 alıcam. bu aleti tercih etmemin sebebi öncelikle görünüşü, benim için en önemli etken göze hoş gelmesi. bunun yanında mondial-kanuni gibi markalardan az da olsa daha iyi olduğu kanısına vardım. 2 hafta sonra almayı düşünüyorum, varsa eğer önerilerinizi, dikkat etmem gereken konuları vs alabilirim. bir de istanbul-anadolu yakasında bildiğiniz güvenilir servis varsa onu tercih edeyim

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    şiddetle tavsiye ederim.!!!

fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    Alıntı onrbaran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar. ben de 1-2 hafta içinde supershadow250 alıcam. bu aleti tercih etmemin sebebi öncelikle görünüşü, benim için en önemli etken göze hoş gelmesi. bunun yanında mondial-kanuni gibi markalardan az da olsa daha iyi olduğu kanısına vardım. 2 hafta sonra almayı düşünüyorum, varsa eğer önerilerinizi, dikkat etmem gereken konuları vs alabilirim. bir de istanbul-anadolu yakasında bildiğiniz güvenilir servis varsa onu tercih edeyim
    Ben de tavsiye ederim.. Ben daha tam süremedim ama qrar benim yerime de geziyo maşallah.

Selam Erhan Videoda süper görünmüşsün.. şu gündüz videosunu beraber çektirelim. Şu fotoğraftaki aksesuarlar çok hoşuma gitti... Koruma demiri daha güzel yapılabilirmiş ama yine de fena değil.

Bi de tel jant olsa tam süper olacak..

Tel jant taktıran veya taktırmayı düşünen/araştıran arkadaşlar varsa biraz bilgi versin lütfen.
    Bisan ın jantları bizim motora uyar mı acep? Lastik ebatları uyumlu görünüyor ama disk ve göbekte birebir aynı mı????

Kazasız sürüşler......

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    selam arkadaşım. motorun şimdiden hayırlı olsun diyorum. keeway beni ve yakın çevremdeki hiç bir arkadaşımı üzmedi ve sitedede üzülen almadı. Senide üzmez. Bende anadolu yakasında oturuyorum. Servis olarakta Göztepe sanayide Uzman grup adlı servisi kullanıyorum şuana kadar hep oraya gittim güler yüzlü insanlar, tavsiye ederim ama uzak dersen motomax'ı ara onlar seni en yakın ve iyi servise yönledirirler.

Kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07

fevriye cevap

Alıntı fevri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de tavsiye ederim.. Ben daha tam süremedim ama qrar benim yerime de geziyo maşallah.

Selam Erhan Videoda süper görünmüşsün.. şu gündüz videosunu beraber çektirelim. Şu fotoğraftaki aksesuarlar çok hoşuma gitti... Koruma demiri daha güzel yapılabilirmiş ama yine de fena değil.
    selamlar...
    sen gezemiyorsun diye bana çamur atma tamam mı......
    murat verdiğin resimlerdeki aksesuar fiyatları çok fazla yalnız. motohobi.com du yanlış hatırlamıyorsam. uçuk onların fiyatları. tel jant konusunda istiyorsan taktır. elbette disk filan kesinlikle uyar. hiç endişen olmasın. hatta istersen beraber bisan yada monero servisine gidelim. sağlıcakla kal....

Motosikleti
    DeLi 650
    Tamam olur gideriz. En azından fiyatını da öğreniriz. Ben C.tesi öğleden sonra biraz turlamayı düşünüyorum. malum pazar yağmurlu görünüyor hava. C.tesi öğleden sonra kulübe uğrarım ya da araşırız.

Müsait olursan görüşürüz.Bye:.

Motosikleti
    Keeway SuperShadow(250cc)
    Merhaba arkadaşlar bu siteyi sanırım 4 aydır falan sadece okuyordum ve 31 Ocak itibariyle siteden aldığım referansla bir Supershadow sahibi oldum. Umarım beni pişman etmez. Aranıza katıldığım için mutluyum...

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı UYGary adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır KID333, neden satıyorsun motorunu? Yeni almıştın?
    2900YTL'ye satıyorsun üstelik?
    uygary ben kid333ün motorunu sattığına dair bir mesaj göremedim, sen nerden öğrendin acaba kid333ün motorunu sattığını?
    ve kid333 gerçekten motorunu satıyorsa neden sattığını bende merak ediyorum.yoksa keeway deki kaliteyi bulamadın mı motorda yada sorun falan mı çıkardı sana?
    aydınlatırsan sevinirim...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    satmioyrum arkadaslar karisiklik olmus uygarye ozel mesaj atarak halletim ama burda hem keewayle alakasi olmadagi icin bosuna hemde gereksiz yer isgal etmemesi icin genelden cewap wermemistim hbriniz olsun ve sunuda belirtim ki bu benim kisisel gorusum bunuda sadece gordugum goruntuye dayanarak kanaat getirdim monero,bisan yada keewayın aynı modellerı tamamıyle aynı fabrıka urunu bunu karsılastırınca motorları anlıyosun ama gordugum bı fark war keewayın vıtes degıstırılen pedalı daha kalıtelı yapılmıs kı degıstırmek ıstedım keewayınkıyle 30 dolar oldgunu soyledıler keeway bayınde. adını tam olarak bılmedıgım ıcın vıtes ayaklıgı dıye yazıyorum

Motosikleti
    DeLi 650
    Alıntı mgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bu siteyi sanırım 4 aydır falan sadece okuyordum ve 31 Ocak itibariyle siteden aldığım referansla bir Supershadow sahibi oldum. Umarım beni pişman etmez. Aranıza katıldığım için mutluyum...

Hayırlı olsun kardeş kazasız belasız kullanman dileğiyle. Tecrübelerini burada paylaşırsan seviniriz.

önerileriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar, bu perşembe itibariyle motoru almış bulunmaktayım. kullanmayı perşembe günü satan adam öğretti, yarım saat çalıştık ben aldım eve geldim hemen ertesi gün de bi kamyonete bindirdim :( neyse ki araba kamyonetti hasar olmadı, ehliyetim yok biton ceza yemekten kurtuldum.ön far yamuldu, vitesin ordaki ayaklığım da kırıldı, fazla bi zararım yok neyseki. debriyajı çabuk bırakıyomuşum, kazayı yapınca farkettim bunu bugün artık alıştım, araba olmayan yollarda talim yapıyorum. motor gerçekten çok güzel bi motor, ama zamanla vidalarını vs yenilemek gerekiyor galiba, çok kalitesiz malzeme çünkü. bunun haricinde çok güzel gerçekten, alarmı görünüşü sesi vs çok güzel. hepimize hayırlı olsun deyim, kazasız sürüşler

Alıntı KID333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keewayın vıtes degıstırılen pedalı daha kalıtelı yapılmıs kı degıstırmek ıstedım keewayınkıyle 30 dolar oldgunu soyledıler keeway bayınde. adını tam olarak bılmedıgım ıcın vıtes ayaklıgı dıye yazıyorum
    anaam ben bunu kırdım galiba

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    buyuk gecmis olsun arkadasim bende deneyimlerimi yazmak icin sabirsizlaniyorum senin gibi ama bende bi kamyonun arkasina girmemek icin elimden geldigince yawas orenmeye calisiyorum debriyaj sorunu bende de var . vidalarini ve diger bazi aksamlarini yavas yavas da olsa degistirmeyi dusunuyorum motoru gecer not alsada diger malzemeler pek kaliteli degil bencede ama onemli olan benim icin motor sorunu cikarmamasi ve yolda birakmamasiydi diger seyler biraz guvenlik birazda guzel gorunum ve rahat kullanis vermesi acisindan degistirilmeli bencede vida vs gibi ........

Geçmiş Olsun onrbaran

kullanmayı perşembe günü satan adam öğretti, yarım saat çalıştık ben aldım eve geldim hemen ertesi gün de bi kamyonete bindirdim :( neyse ki araba kamyonetti hasar olmadı, ehliyetim yok biton ceza yemekten kurtuldum.ön far yamuldu, vitesin ordaki ayaklığım da kırıldı, fazla bi zararım yok neyseki. debriyajı çabuk bırakıyomuşum, kazayı yapınca farkettim bunu bugün artık alıştım, araba olmayan yollarda talim yapıyorum.
    Geçmiş olsun.
    Yalnız, açıkçası kendin kaşınmışsın.
    Ne kadar yavaş, ne kadar güvenli kullandığınıza inanırsanız inanın... Oyuncak değil bu araç.. Altınızda iki tekerlek üstünde yürüyen, içtenyanmalı motoru olan bir makine var.

Birincisi, ehliyet almadan trafiğe çıkmamanız gerektiğini artık kafanıza sokun. Değil kamyonet, tank kullanıyor olsam, gelip bana çarptığınızda ehliyetiniz olmadığını öğrendiğim an şikayet ederim ben.

İkincisi, ehliyetinizi almadan deneyim kazanmak istiyorsanız eğer, motor kullanabilen bir tanıdığınızla hem yaya hem taşıt trafiği olmayan bir yere gidin ve orada çalışın düzenli olarak.
    [SIZE="1"][COLOR="DimGray"]Ich kreise um Gott, um den uralten Turm, und ich kreise jahrtausendelang; und ich weiß noch nicht: bin ich ein Falke, ein Sturm oder ein großer Gesang.[/COLOR][/SIZE]

Geçmiş olsun.
    Yalnız, açıkçası kendin kaşınmışsın.
    Ne kadar yavaş, ne kadar güvenli kullandığınıza inanırsanız inanın... Oyuncak değil bu araç.. Altınızda iki tekerlek üstünde yürüyen, içtenyanmalı motoru olan bir makine var.

Birincisi, ehliyet almadan trafiğe çıkmamanız gerektiğini artık kafanıza sokun. Değil kamyonet, tank kullanıyor olsam, gelip bana çarptığınızda ehliyetiniz olmadığını öğrendiğim an şikayet ederim ben.

İkincisi, ehliyetinizi almadan deneyim kazanmak istiyorsanız eğer, motor kullanabilen bir tanıdığınızla hem yaya hem taşıt trafiği olmayan bir yere gidin ve orada çalışın düzenli olarak.

bin nasihat bir musibet, ben musibeti yaşadım bile

Çakmak Prizi

Çakmaklık soketi nasıl taktığını anlatacaktın qrar...
    Bir ara fotograflarıyla gösterebilirsen iyi olur.

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Benim simdiye kadar duydugum, bakimlarini kesinlikle aksatmamak ve cukura vs. girmemek geretigi. Yazlikta bir adamla karsilasmistim. Adama nasil memnun musun diye sordugumda, cevabi memnunum ama 1000 km bakimini geciktirdigim icin 500m gitmeden acilmiyor demisti. Baskalarindan da duydugum hoyrat kullanmaya gelmedikleri. Alanlara ve alacak olanlara hayirli olsun.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    Çakmaklık soketi nasıl taktığını anlatacaktın qrar...
    Bir ara fotograflarıyla gösterebilirsen iyi olur.
    bu ara fazlasıyla meşguldum ama en kısa sürede fotolarını koyarım.....

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    bu gün moneroyu görme fırsatım oldu yakından,detayda ss ile arasında çok fark gördüm yan ayaklık,eksozlar,boya,sinyaller,ilk göze çarpan kalite farklılıkları.bizim ss ler gerçekten kaliteli arkadaşlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler