Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    arkadaşlar youtobe de falan arattırdım ama bulamadım SUPERSHADOW videosu! Bu forumdan bari biri çeksede koysanız.Hem herkes görsün nasıl çalıştığını performansını olmazmı? Bunu yapacak babayiğit yokmu aranızda Bir video ekleyip koyarsanız çok faydalı olur almayı düşünen kişilere (en azından bana) superlight ın birsürü videosu var fakat sizin modelin 1 tane bile yok :( ,şöyle yolda ilerken 1-2dklık en azından ara hızlanması falan nasıl görmüş oluruz saygılar
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    bizim motorda yedek parça sıkıntısı yaşanmayacak yaww. önceden bisan-lifan da var demiştim ya aynısı; roadstar 250 adı ile satılır. bir tane daha buldum

Monero CMX 250A modelide bizimki.

bisanda renkler aynı fakat tel jant kullanılmış
    moneroda renklerde farklı jantta tel.

ALPERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar selam uzun zamandır forumu takip etmeme rağmen ilk defa yazıyorum ss ler benimde çok hoşuma gidiyodu halada gidiyor tabiki ama virago 535 i görünce gönlüm biraz ona kaydı, hatta skygo almaktan vazgeçmiştim son anada keewayi görünce, ama hala alamadım neyse olucak bigün inşallah. www.intoko.com.tr de ss'in ayısını heroway adı altında 2550 ytl ye satıyolar (ellerinde 49 tane varmış ) bilginiz olsun istedim.......

ayrıca belirtmek isterim bu adamlarla uzaktan yakından alakam yoktur sonra burdan ticaret yapmaya çalışıyosuna dönmesin olay

Uğur BULUT arkadaşım olur konu ile ilgili olarak kendisine hakkında yazılanları ilettim, bana aynen aşağıda yazdıklarımı söylemiştir. KAfanızdan bişiler yazmayın önce araştırın sorun yargısız infaz yapmak kolay olanı. Saygılar.

"kanuni motosiklet firmasında servisler müdürü olarak görev yapıyordum, yani servis yapılanması, düzenlenmesi, eğitimler vs görevlerim vardı. Kanuni motosiklet Garanti birimi müdürü sn. Mesut BARLIK olup, 12 senedir KURALKAN A.Ş.'de çalışmaktadır. Kendisi ile defalarca red ettiği formlarda karşı karşıya geldim. Dolayısı ile Red edilen formları ben red ediyormuşum gibi göstermek çok yanlış, ki bu işlemler benim konum değildi-r.
    Türkiye genelindeki tüm kanuni servislerine misyonum, davranışlarım, ve çözüm odaklı yaklaşımlarım konularında sorular sorabilirsiniz. Bir kişi çıkıp hakkımda kötü konuşamaz. kendimden bu kadar eminim,
    Bu vesile ile tüm motosiklet.net yöneticilerinin ve üyelerinin Mübarek Kurban Bayramını tebrik eder, başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederim. Saygılarımla."

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Alıntı qrar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okan dost acı söler......

keeway çin malı. esas üretici firması Lifan Motor. bizim supershadow, roadstar adı altında bisan-lifan tarafından da satılıyor uçuk bir fiyata. yani motomax-keeway adı seçmece, motomax ın kendi koyduğu bir isim bildiğim kadarıyla.

kanuni de çin malı. kimi modelinde az kısım yerli üretim malzeme kullandıklarını okumuştum ama esas işleri çinden gelen parçaları montajlamak üzerine.
    Arkadaşım. ben sana Keeway çin malı değil demedim. oda çinli ancak Avrupa markası. İnanamıyorsan Yaz Google görürsün. hangi ülkelerde sattığını. Öle kanuninin çinda yaptırım kendi ismini koyması gibi değil bu. yada uğur mondial gibi değil.

Keeway hernekadar bir çinlide olsa aynı isim ve firma adı altında çalışıyor.

Örneğin. Koç renoyu getiriyor gibi. Motomax Keeway'i getiriyor.

araştırdıkta konuşuyoruz. Örnek istersen çok var. Mesela yamaha ve hondada 250cc altındaki tüm motorlarını çinde üretiyor. Git bi ybr bul bak altına üstüne sağına soluna heryerinde made in china yazıyor.

yani senin anlayacağın çinde üretildi diye kötü olduğu anlamına gelmiyor.

Üstelik Keeway birçok 250cc yeni model üretiyor. yakında piyasa sürecek. ancak buraya gelirmi bilmem. Dediğim gibi Google'a yaz anlarsın. gez bak bakalım.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    okan ben zaten kötü yada kalitesiz bulmuyorum ki. haklısın bir çok japon bir çok parçasını çinde yaptırıyor. özellikle CF moto, Zongshen, Lifan japonlara parça yapan çin markaları. eğer kötü olduğuna inansam şu an motorumla aşk yaşamam. supershadow kesinlikle kaliteli. atak bir cruiser. bu ikiliyi bir arada bulmak gerçekten zor.

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    alper arkadasin dedigi herowayleri inceledim bisan rodstarin aynisi roadstarlar 4300 gibi bi fiyata satilirken ayni motorlari 2500 weriolar ss nin ikinci elini almaktansa bunlari almak daha mantikli olabilrmi sizce ? alirsak serwis konusunda nerden yardim alabilrim bi fikriniz warmi cewap yazarsaniz cok sewinirim

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar youtobe de falan arattırdım ama bulamadım SUPERSHADOW videosu! Bu forumdan bari biri çeksede koysanız.Hem herkes görsün nasıl çalıştığını performansını olmazmı? Bunu yapacak babayiğit yokmu aranızda Bir video ekleyip koyarsanız çok faydalı olur almayı düşünen kişilere (en azından bana) superlight ın birsürü videosu var fakat sizin modelin 1 tane bile yok :( ,şöyle yolda ilerken 1-2dklık en azından ara hızlanması falan nasıl görmüş oluruz saygılar
    kimse dikkate almıyor bizi sanırım
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    arkadaşlar alın derim. hatta kaçırmayın. bugün servise lere bakarsanız bir çok motosiklet markası ile aynı anda çalışıyor. benim buradaki bir servis hen keeway hem kanuni hem peugeot servisi. şimdi benim farklı bir motorum olsa bakmayacakmı. parası ile değilmi arkadaşlar elbette bakacak. ben keeway in adanada 3 adet servisi olmasına rağmen çok farklı bir servise götürüyorum. zaten 3000km e yaklaştı. sorun çıkartsa çıkartırdı. makineyede güvendiğim için garanti den de çıksa kafama yatan servise gidiyorum. ustamla beraber dalıyoruz motora.

ben sizin yerinizde olsam kaçırmazdım bu fırsatı. yedek parça sorunu olmaz . ister keeway den ister bisandan istersenizde monerodan temin edebilirsiniz.

herkesin mubarek kurban bayramını kutlar, yeni yılda sağlık ve mutluluklar dilerim. Erhan Dündar

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    cevabin icin cok saol qrar gonlumde ss olsada sanirim fiyati nedeniyle alicam

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    bayramınız kutlu olsun arkadaşlar

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    selam arkadaşlar. sizinle bir foto paylaşmak istedim.
    siz siz olun sis farı taktırın. gerçekten fark çok fazla....

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    arkadaslar motorumu yarin siparis edicem sanirim dedigim gibi supershadowla ayni modelde oldugu icin beni dislamazsiniz umarim .... ehliyete de yeni baswurdum onun icin sadece iki tekerlekle bisiklet tecrubesinden baska tecrubem yok ama ehliyet almadan once birazda olsa bilgi sahibi olmak istiyorum yardimci olabilcek en azindan vitesti debriyajdi tam olarak gosterebilcek arkadaslar warsa besiktasta oturuyorum yakin cewremde oturan yada en azindan avrupa yakasindan gosterebilcek arkadaslar olursa cok sevinirim ceyhuneker@hotmail.com

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    ''grarr'' dostum sis farları genel olarak çok fazla akım çektikleri için motorun akü beslemesi 12 voltun altında ise akü yeterince beslenemediği için akünün sarj edilmesinde ve motorun elektrik tesisatında problemler oluyor.
    bizim motorların akü beslemesi bildiğim kadarı ile 6 volt ,yani sis lambalarını kaldırmıyor.senin motorda bunu nasıl bağladığını anlatırsan sevinirim .
    bende takmayı düşünüyordum fakat bu yüzden takmadım
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

Heroway

KID333;
    Heroway'i aldıktan sonra, özellikle onu bir Keeway'le birebir karşılaştırma olanağını elde edersen, aralarındaki farkları ve tam olarak aynı kalitede olup olmadıklarını açıklayan bir yazı yazarsan sevinirim.
    Ben de eğer ellerindeki Heroway'ler bitmeden para ayarlayabilirsem bir tane alacağım. Bu nedenle önceden olabildiğince bilgi edinmek istiyorum.

erdo2002'nin söylediğine de katılıyorum... Eğer içinizde Supershadow'un görüntülerini çekip YouTube gibi bir siteye yükleme olanağı olan varsa lütfen bunu yapsın. Bir Supershadow'u hareket halinde uzun uzun izleme, sesini dikkatle dinleme olanağım olmadı bu güne kadar. Dikkatle inceleme şansını yakaladığım tek Supershadow, okulun bahçesinde parketmiş durumdaydı ve ben sınavdan çıkana kadar çoktan çekip gitmişti.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07

video

slm herkese. işte video....
    gece aklımıza geldi çekmek. 100km/sa hızla giderken buz gibi soğukta ......

Alıntı saykem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''grarr''
    değil qrar arkadaşım.

sis farı modacarın motosiklet sis farı. 10 ytl+kdv olanından. hepsiburada.com da da satılıyor hatta.

akü değişikliği gerekiyor. 1-2 amper arttırman şart. tabiki kaliteli bir akü ile. bu bosch, mutlu,yuasa vs olur. şarj dinamosu eksik kalmıyor. şimdiye kadar hiç şarj sorunu yaşamadım. ben gündüz kullanırken uzun farı gece kullanımında ise sis farları ile beraber normal farı hep açıyorum. sis farı montajı hakkında bilgiyide "faydalı bilgiler" başlığı altında eyong anlatmıştı sanırım.

yukarıdaki videoda lahana gibi giyindiğim içim cüssem 3 kat artmış. normelde aşağıdaki gibi giyinirim arkadaşlar.

sağlıcakla kalın.

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    ellerinde suan 5 tane warmis ama daha fazlasini da getirebilrim dediler ben pazartesi parayi yatircam sali yada carsamba elimde olur muhtemlen ama montajsiz gelcek yolda cizilme vs sorun cikmamasi icin montaj yapabilecegim bi yer aricam keewayin yada moneronun servisinde sorun su ki daha once motor kullanmadigim icin hic bi tecrubem yok. montaji yapildiktan sonra karsilastirmak isterim ama besiktas ve cevresinde hatta avrupa yakasinda hic supershadow gorme imkanim olmadi gorebilseydim basinda sahibinin gelmesini bekleyip az da olsa bilgi almaya calisirdim ama sadece superlight gorebiliorum hatta sinanpasa pasajinin onunde iki tane superlight duruyo aldiktan sora karsilastirmak icin mesaj atarim buraya

Heroway

KID333, aslında montajsız gelmesi benim için daha iyi...
    Kendi ellerimle birleştirmeyi tercih ederim.
    Ayrıca "Daha fazlasını da getirebilirim." dediyseler stok sorunum da kalmadı diyebiliriz; yani mutlaka alacağım..
    Bu arada, İntoko'da bir hafta arayla iki ayrı tarihte ilan verdiklerini gördüm; ve bu tarihlerden birinde nakliyenin, diğerinde de kask + yağmurluk + eldiven'in fiyata dahil olduğunu belirtmişler. Bu konuda da biraz bilgi verebilir misin? Hâlâ kask + yağmurluk + eldiven veriyorlar mı, yoksa nakliyeyi fiyata dahil edip bunları çıkarmışlar mı?

qrar, gecenin o saatinde soğukta kalkıp bu çekimi gerçekleştirdiğin için teşekkür ederiz sana.
    Diğer Supershadow kullanıcılarından da fırsatı olanlar varsa gündüz çekimleri bekliyoruz.
    [SIZE="1"][COLOR="DimGray"]Es gibt einen Platz in der Hölle für mich und meine Freunde..[/COLOR][/SIZE]

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    motoru almadan bilgi wermem ne kadar dogru bilmiorum yada bu baslik altinda yazmam neyse sorun olursa uyarilmam yeterli herkes bilgi alsin die ozelden yazmiyorum aradim reklami oglu wermis internete adam yasli biraz herald pek anladigini sanmiorum neyse ben ilk basta endiselendim fiyat niye dusuk bu kadar dolandiricilk filan warmi die ama ayni zmanda mondial servisligide yapiyolarmis bu acidan icim rahatladi biraz cunku parayi bankaya yatirmadan kargo gondermiyorlarmis . neyse dedim eldiwen di kaskti war dimi sorun diil halederiz dedi montajida cizilmesin die yaptirtmadik. nakliye dahil dedi kargo ewe gelipte para istemez umarim sen montaji kendi elinle nasi yapcaksin bu arada bilgin warmi banada yardimci olabilirsen sewinirim hemde gozlerinle gormus olursun :D

Alıntı KID333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen montaji kendi elinle nasi yapcaksin bu arada bilgin warmi banada yardimci olabilirsen sewinirim hemde gozlerinle gormus olursun :D
    Yanlış anlaşılmasın; yaşamım boyunca tek bir motor monte etmiş değilim... Yada bir araba üstünde benzer bir bakım onarım çalışmasına kalkışmış..
    Bu yüzden öyle bir sorumluluk alamam. Ancak kendi motorum üstünde kalkışabilirim böyle bir şeye.

Mekanik yada elektronik olan her şeyle aram iyi olduğu için, kısacası yalnızca kendime güvendiğim için, oturup bir hafta uğraşırım ama o motoru birleştiririm diyorum.
    Hem içini dışını öğrenmek için bundan büyük fırsat da olamaz. Ayrıca şu vida gevşek kalmış, burası tam oturmamış gibi sorunlar da olmayacağından emin olurum böylece.
    [SIZE="1"][COLOR="DimGray"]Es gibt einen Platz in der Hölle für mich und meine Freunde..[/COLOR][/SIZE]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler