Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

yani bayinin weridiği bilgiye inansak 20 nisanda insanlar almaya başlıycaktı hafta hafta ilerleyerek 20 mayıs yaptılar sanmıyorum ama fiyatıda görcez bakalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    apachehasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    26 Mayıs 2006 tarihinde gümrükten çekilecekmiş
    Bayiler 30 Mayıs ta teslim edebileceklermiş. Yazılanlar başladı. Fiyat garantisi isteyen ise parasını verip bayiye fiyatını 3600 e sabitleyebiliyor. Ama 01 Haziran da fiyat ne olur belli değil. Motomax ve bayiler ötv farklarını yansıtmadılar fiyatlara. Ne kadar devam ederler bilinmez.

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bitmedi mi bu gelemeyen keeway efsanesi ? motorları şişirdiniz kullanmadan daha da kötüsü hala binemiyorsunuz?
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    raptordan daha iyi birşey mi bekleniyor acaba ?

bisan roadstar 4820 ytl peşin fiyat yazmışlar sitesinde. muhtemelen benzeri supershadow için de böyle bi fiyat açıklayacaklar en sonunda.ötv bahaneleri de var hazır....

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    eğer hafta içi kapora verirseniz ilan edilen fiyattan alma hakkınız var, gerçi fiyatın değişeceğine ilişkin bir haber yok, ben kaporoyu vericem galiba
    çantalar yok, ön cam yok, ön koruma demiri yok, kasklarla 400 ytl, 200 ytl de üzerine alım ruhsat vs toplamda 4200 ytl yi bulacak...

Motosikleti
    Artık Yok...
    18 sayfa hayali sadece resimleri oaln bir motor üstüne konuşmuş durmuşunuz hayllahım nediyim allah akıl fikir versin

Bunlar reklamkokan hareketler. Olmayan motorla iyi reklam yapiyor adamlar.

bogazkesen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway/supershadow
    arkadaşlar tebrikler hafta sonu supershadow geliyor nihayet...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bisan, monero, osmanlı,aconda, keeway bu markaların v motorlu modelleri var, acaba motorların hepsi aynı fabrika ürünü mü ? parçalar uyar mı? parçalar aynı ise en ucuzunu almak mantıklı değil mi?

scarface - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav bu motoru 3590 a alıp kullanan var mı?

yoksa son güne kadar 3590 a diye ayak yapıp, 4000 liraya mı satıyorlar aleti...

4000 veren olurmu oda ayrı bi konun tabi...
    dünya ve içindeki tüm motorlar senindir...

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı bogazkesen adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar tebrikler hafta sonu supershadow geliyor nihayet...
    ee hafta sonu geçdi geldimi

grimfandango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nihayet supershadow gelmis.

www.feyizoglu.com yeni resimleri yayinlamaya baslamis.

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    ahaha gelse ne olacak o kadar alıcı başka yerlere yönlendi ayrıca daha gelmeden zam yaptılar...şubattan beri geliyordu zaten

az önce feyizoğlundan gelen maile göre :D supershadow gelmiş bayilere hala almak isteyen warsa yarın okmeydanına gidip hemen alabilirler

yrossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hele şükür..

bu-rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben sitede resimlere bakıodum bişe dikkatimi çekti motor dik duruo ama sehpa da diil

.................................................. .................................................. .....................

daha yeni gördüm acemi işi photoshop muş

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkadaşlar bir hikaye var tamda bu motora uyuyor

80 yaşında bir adama 2 trilyon ikramiye çıkmış adam bütün paraya dünyanın en lüks tuvaletini yaptırmış gazeteciler gelmiş neden 2 trilyonun hepsine gidip tuvalet yaptırdınız demiş. adamın cevabı bu yaşdan sonra gelen paranın ben içene zıcarım arkadaş demiş.

bu hikayeden bir pay çıkarın artık bu satten sonra gelen shadow kimin neyine yarar resmen milletle kafa buldular ocakdan beri resmen milletle dalga geçdiler.
    bu gün gelicek yarın gelicek yok efendim gemide takıldı yok efendim 10 gün sonra diye diye milleti 6 aydır oyalıyorlar.

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bir hikaye var tamda bu motora uyuyor

80 yaşında bir adama 2 trilyon ikramiye çıkmış adam bütün paraya dünyanın en lüks tuvaletini yaptırmış gazeteciler gelmiş neden 2 trilyonun hepsine gidip tuvalet yaptırdınız demiş. adamın cevabı bu yaşdan sonra gelen paranın ben içene zıcarım arkadaş demiş.

bu hikayeden bir pay çıkarın artık bu satten sonra gelen shadow kimin neyine yarar resmen milletle kafa buldular ocakdan beri resmen milletle dalga geçdiler.
    bu gün gelicek yarın gelicek yok efendim gemide takıldı yok efendim 10 gün sonra diye diye milleti 6 aydır oyalıyorlar.

+1000 tamamen aynı fikirdeyim ki bi aralar bende düşünüyordum ki benim gibi çok kişi var ama isabet oldu bir yerde hiç değilse çin malı almamış oldum

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inanın hiçde begenmedim almaya niyetli oldugum motor land cruiser idi fakat bu motoruda cok merak ediyordum gorunuş olarak beğenmedim zaten digeride gelse bu zamandan sonra almam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler