Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Bayanların dikkatinden endişe duyduklarından tedbir alıyorlar yani
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Aslında fazla birşey söylemek istemiyorum avrupada durum böyle ise türkiyede nasıl acaba ben her zaman kask mont pantalon kullanırım ve heryangi bir sıkıntı yaşamadım kendi kendimizide korumak lazım gece giderken arkadam gelen araçların ışıklarını takip ederim sinyal yada dörtlü ile dikkat çekmeye çalışırım amcam uyursa belki fark eder diye!Aynalardan mutlaka arada bir gelenleri kontrol ederim gece bunu yapmak daha kolay ama gündüzde takipte yarar var.
    Vıceroy hocam senin dikkatini çeken konuda kask kullanmayanlar daha mı güvenli durumda :(

Motosikleti
    Bizim memlekette kesinlikle hayır.
    bakkala bile full koruma üzerimde trafik yeleği farlar açık gidiyorum.Sitenin modu pro da kaza yaptı,tecrübe bir tarafa trafik canavarı geldimi affetmiyor.
    Dolmuşa para yetiştiremediğinden memlekette motosiklete 3'er 4'er binen vatandaşlar için güzel haber var...
    İşte 5 bin YTL'lik otomobil!
    Ekim'de Türkiye'ye geliyor! Araç için binlerce kişi şimdiden sıraya girdi...[/B]
    Otomotiv devi Tata, 'dünyanın en ucuz otomobili' olarak tanıtılan Tata Nano'nun da etkisiyle Türkiye'de sektörden daha hızlı büyüdü. Araç sonbaharda Türkiye'ye gelecek.
    Distribütörü İsotlar Grup'un Pazarlama Müdürü Banu Eresen, “Yılın ilk 6 ayında binek otoda sektör yüzde 18,2 büyürken Tata yüzde 51,2 oranında büyüdü. Ticaride ise sektörün büyümesi yüzde 4,9 iken Tata yüzde 21,4'lük büyüme gerçekleştirdi” dedi.
    Banu Eresen, sektörden daha hızlı büyümelerinde doğru pazarlama stratejileri uygulamanın yanında etkili olan faktörler hakkında şöyle devam etti: “Tato Nano dünya basınında lanse edildiğinde telefonlarımız kilitlendi. Kadronun yarısı, sıraya girmek, kaparo vermek ve filo almak isteyenlere ürünle ilgili bilgiler verdi. Jaguar ve L.Rover satın alması ve Tata Nano üretimi sayesinde basında olumlu olarak çok yer aldık.”

Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Benim motoru satıp üzerine üç beş kuruş eklersem tamam sanırım bende bir nano alırım o zaman

Motosikleti
    tüketici kredisi 18 ay ayda 350 ytl civarı....satma motoru

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüketici kredisi 18 ay ayda 350 ytl civarı....satma motoru
    O arabanın benim motor kadar canı olsun,"ölürsem tabutum tata nano olsun" diye vasiyet ederim

Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    efendim uzun zamandır forum boş boş duruyormuş bende vakit bulup giremiyorum motorda yatıyor garajda bu yaz biraz durgun mu geçecek ne

Motosikleti
    yelken_786 motosikletin kullanılacağı en güzel mevsim bahar ayları.Serin ve koruma insana yapışmıyor.Yazın tam bir
    işkence.

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    ARKADAŞLAR BUGÜN DEPOYU FULLEDİM 23 YTL VERDİM YANLIZ BİŞEY DİKKATİMİ ÇEKTİ BENZİN LT.FİYATI KURŞ.95 OKT.3.320 YTL ESKİ FİŞLERE BAKTIĞIMDA ÖRN. 21.05.08 3.420YTL 0.10 KURUŞLUK BİR DÜŞÜŞ GÖRÜYORUM FARKETTİYSENİZ BAYAĞI BİR UCUZLAMIŞ İSTANBUL DA... SİZİN BULUNDUĞUNUZ BÖLGELERDE NEDİR KURŞ.95 OKTAN FİYATLARI?
    BU ARADA FULLEDİM DERKEN ALDIĞIM BENZİN 6.930 LT. OLMUŞ.
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    vıceroy evet öyle 4 mevsim kullandığımı biliyorum motosikleti ama yaz aylarını daha çok seviyorum sıcak durunca evet fark ediliyor ama uzun yolda o kadar da sıkıntı olmuyor elbiselerin havalandırmalarını açıyorum devam..
    shadow slx şu anda hatırlamıyorum ne kadardı fiyatı ama ben 200 km de 7.4 litre yakıt sarfiyatı olmuş en son beypazarı tarafına gitmiştim arkadaşla kısa zamanda gezi yazılarına ekleyeceğim

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı shadow slx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR BUGÜN DEPOYU FULLEDİM 23 YTL VERDİM YANLIZ BİŞEY DİKKATİMİ ÇEKTİ BENZİN LT.FİYATI KURŞ.95 OKT.3.320 YTL ESKİ FİŞLERE BAKTIĞIMDA ÖRN. 21.05.08 3.420YTL 0.10 KURUŞLUK BİR DÜŞÜŞ GÖRÜYORUM FARKETTİYSENİZ BAYAĞI BİR UCUZLAMIŞ İSTANBUL DA... SİZİN BULUNDUĞUNUZ BÖLGELERDE NEDİR KURŞ.95 OKTAN FİYATLARI?
    BU ARADA FULLEDİM DERKEN ALDIĞIM BENZİN 6.930 LT. OLMUŞ.

Geçen hafta 95 oktan benzin fiyatlarında indirim yapıldı.

Motosikleti
    MCT 250
    merhaba arkadaşlar,bende 11500 km'de bir ss aldım..yaklaşık 1 ay kadar önce,şu anda 13000'de..performansı gayet tatmin edici,yanlız şöyle bir sorunum varki zincirimin dalgalanmasından dolayı arka lastiğimin zincire en yakın kısmını bozmaya başlamış,sanki lastik kenarı kızgın demirle dağlanmış gibi..arka teker çapıda orjinal,zincirin gerginliğide iyi.. bu konuda bilgisi veya bir fikri olan varsa yardımını bekliyorum..hep dengede kalın

Motosikleti
    Öncelikle hayırlı olsun.Güzel ve sağlam bir tercih olmuş.Lastikler motosiklette bana göre en önemli kısımdır.Orjinalleri çelik jant olmasına rağmen iç lastikli ve suda yolu kesinlikle tutmayan bir markadır.Değiştirip dubeless geçişi yapmak her anlamda iyi olacaktır.Orjinal zincir kaliteli değil ortalama 3000 km de bir germek gerekiyor.Sağlıcakla.

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun.Güzel ve sağlam bir tercih olmuş.Lastikler motosiklette bana göre en önemli kısımdır.Orjinalleri çelik jant olmasına rağmen iç lastikli ve suda yolu kesinlikle tutmayan bir markadır.Değiştirip dubeless geçişi yapmak her anlamda iyi olacaktır.Orjinal zincir kaliteli değil ortalama 3000 km de bir germek gerekiyor.Sağlıcakla.
    cevabın için teşekkür ederim kardeş..ancak lastiği tubelles yaptırdım aldığım gibi,birde o-ring zincir taktırdım..hata burada mı oldu acaba

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    zincir gergisini ayarlarken lastiğin iki tarafındaki vidaları eşit biçimde sıkmalıyız eğer tek taraflı olarak sadece zincir tarafındaki ayar vidalarını sıkarsak arka lastik dengesiz bir şekilde zincire doğru yaklaşacağından lzincir lastiğe sürtmeye başlayacaktır .sanırım senin sorunun bu dengesiz zincir germenden kaynaklanıyor.bunu düzelttiğin zaman sorun ortadan kalkacaktır.
    bu arada motorun hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı saykem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zincir gergisini ayarlarken lastiğin iki tarafındaki vidaları eşit biçimde sıkmalıyız eğer tek taraflı olarak sadece zincir tarafındaki ayar vidalarını sıkarsak arka lastik dengesiz bir şekilde zincire doğru yaklaşacağından lzincir lastiğe sürtmeye başlayacaktır .sanırım senin sorunun bu dengesiz zincir germenden kaynaklanıyor.bunu düzelttiğin zaman sorun ortadan kalkacaktır.
    bu arada motorun hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim
    teşekkür ederim kardeş,sanırım böyle bir durum söz konusu olabilir,hayırlı dileklerin içinde ayrıca teşekkür ederim

Motosikleti
    Saykeme katılıyorum.Lastik değişimini yapanın teknik yetersizliği sonucu olmuştur. Arka teker milinin şasi bağlantı vidasının olduğu yerdeki kabartı şeklindeki çizgiler her iki tarafta eşit olmalıdır.

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    arkadaşlar ben istanbulda oturuyorm motorum suan 3500 km de yaklasık 1000 km de iken motor düşük dewirlerde ses cıkarmaya basladı pul şırıldaması gıbı bır ses istanbulda cok saglam dıye bılınen 3 4 ustaya gosterdım hepsı farklı seyler soyledı, bu şırıltı yuksek dewırlerde kesılmekte neden oldugu konusunda ceşıtlı teorıler sunmakta ustalar birisi ses yok demekte, birisi egzantrık zıncırı gewsektır dıo, bırısı debrıyaj balatasıdır dedı, hele bırısı motorun segmanlarında sorun war hemen pıston krank sıparısı wermelıyız motorun yag yakıyor dedı kı bunu motor 1000 kmdeyken demıstı motor 3500 de we cekısınden hıc bır sey kaybetmıs durumda değil. Ben bu motordan anlarım hangı ses ne dir ne değildir dicek bi ustayı tanımaktaysanız sewabına bi adresini neyimini werin. Ayrıca şunuda eklemek istedim motorum 120 km yi gorebılıyo hızlanmasında performansında herhangi bir sorun bulunmamakta fakat ilerde sorun çıkarmasından endişelenmekteyim

Motosikleti
    Egzantirik zincirinin bu sesi yapıyor olma ihtimali var.Fakat ortalama 30.000 km ömrü olan bir zincirin bu kadar kolay kendini bırakması ilginç! kıd333 senin motosiklet keeway ss250 mi yoksa benzerimiydi?

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    bendeki ledow we daha önceki benzerlerinden birini satıp tekrar 0 aldım we alalı 5 ay filan oldu henüz. egzantrik zincirinden gelme ihtimalinin oldugunu soyleyen ustaya degıstırelım ozmn dedım gerek yok sorun olmaz dedı ama ses sonradan sorun cıkartır endısesındeyım. Tabi bunun kesin olarak egzantrık zincirinden geldiği konusunda da emin değiliz elimizdeki werilere göre.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler