Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    derbici_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC
    SMAİL KARDESİM BANA BIR SURE ONCE BALATA KONUSUNDA YARDIM ISTEMISTIN VE BENDE SOZUMU TUTUP SANA BALATA KONUSUNDA YARDIMCI OLMAK ICIN ISE KENDI MOTORUMLA BASLADIM VE BASARIYLA BITIRDIM VE COK MUTLUYUM
    1.BEN KENDIM YAPACAKTIM AMA BAKTIMKI ELIMDEKI IMKANLAR BALATA YAPMAMI ENGELLIYOR VE 100 KM METRE UZAKLIKTAKI FATSA ILCESINE GIDIYORUM ELIMDE BITIK BALATAYLA BERABER SANA BITIK BALATAYI GOSTEREYIM

SAGDAKI BITIK BALATA HERNEYSE FATSAYA GITTIM VE ILK GIDRDIGIM MOTOR TAMIRCISINE GIRDIM SADECE SCUTERR TAMIR EDIYOR BU ADAM VE BIR SURU SCUTUR PARCASI VAR ELINDE BENDE ELIMDEKI BITIK BALATAYI GOSTERIP ACABA VARMIDIR EGER AYNISI YOKSA BENZERINI VER DEDIM ADAM BIR KARISTIRDI DEPOSUNU VE BALATNIN AYNISINI BULDUUBEN BU OLAYA HEM COK SASIRDIM HEMDE COK SEVIMDIM VE DEDIM KEMAL BUGUN DORT BACAGININ UZERINE DUSTUM DIYE HERNEYSE DEDIM BUNUN ORJINAL BATARYASI FERCO BAYISINDE 66 AVRO BEN TAM 12 TL YE ALDIM VE MUTIS SEVINDIM VE ALDIGIM BALATAYIDA GOSTEREYIM

BU MARKAYA BAKTIMDA BU SITEDEDE VAR BIZIM BALATANIN AYNISI VE 10 TL
    BEN 2 TL KAZIK YEMISIM AMA DEYDI BE http://www.motobakkal.com/pinfo.asp?pid=2201
    VE BENIM ESKIYEN BALATANIN SADECE SAG TARAFTAKI BALATA ESKIMIZ VE DEMIR AKSAMA KADAR GELMIS VE DISKIMEDE AZ DA OLSA ZARAR VERDI ISTE SIZE BITEN VE BITMEYEN BALATANIN RESMI

SAG TARAFTAKI BITEN BALATA
    BU ARADA ON BALATAYIDA SOKTUM AMA O BANA BIR 3000 BIN KM DAHA GIDER AMA GICIRTI YAPIYOR HALIYLEDE BU BENI RAHATSIZ EDIYOR ONUN SESINI MAKINAYI ALDIGIM GUNDEN BERI CEKIYORUM NEYSE BU ARADA BIRDE LASTIK KALEMIDE ALDIM VE LASTIKLERIMIN YAZILARINIDA BOYADIM SIZINLE PAYLASMAK ISTERIM
    BUYRUN
    BUGUNKU CILGIN KIZIMLAKI MACERAMDA SIZINLE BARABER BITMIS OLDU SIZINLE PAYLASMAKTAN GURUR DUYORUM IYIKI VARSINIZ GPR AILESI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugur92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jonturq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ugurcum aramiza hos geldin , sordugun sorularin yanitlarini almissin.Bende gectigimiz sezon sonu motosikletimden ayrilmak zorunda kaldim, genel olarak arkadaslar ile ayni fikirdeyim, satin almadan once almak istedigin motosikletin bilgilerini bizle paylasabilirsen yardimci olamaya devam edebiliriz

erdemcim sevindim adina

Havalar isiniyor bi aksam firuzaga cay bahcesi yapalim cocuklar.

Bana yakin nasil olsa yuruyerek gelebilirim
    sagolasın ugur abi ve diger cevap yazan arkadaslar
    ya ugur abi ben bırazda sana guvenıodum bu motor konusndayani taksim mis sokakta bi abmde var sıkıntı yasrsam yakın iki adım fln abi sen nası satarsın motoru nası nasııı
    hayırlısı olsun artık.. abicim bi motrn linkini atayım sende boyatmıstın hatrladıgım kadarıyla.. boya konusunu tekrar gundeme getircm ama kusura bakmayın arkadaslar. .
    http://www.sahibinden.com/4200km_de_...XQQdisplayitem
    ..................

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    lokal olarak boya biraz problem olabilir. çünkü aynı tonları tuturmak zor oluyormuş bizim motorlar için. ama bence linkini verdiğin motor için çok problem değil diye düşünüyorum çizik çok fazla büyük değil. üzerine sticker filan yapıştırıp bir şekilde kapatılabilir gibi geldi.. o motor 2 yıldır o halde zaten ben motor almadan önce o motor satılıktı çapa albayrak motorda..

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    merhaba arkadaslar bende gfr 125 2t kullanıcısı olarak aranıza katıldım malum benim makinadan fazla yok etrafta ve madem akrabayız öyleyse bende burdayım... herkeze saygılar..

eski nickim montana72

Motosikleti
    Alıntı darkstingray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar bende gfr 125 2t kullanıcısı olarak aranıza katıldım malum benim makinadan fazla yok etrafta ve madem akrabayız öyleyse bende burdayım... herkeze saygılar..

eski nickim montana72
    aramıza hoşgeldin Darkstingray istanbulda mı ikamet ediyorsun?

Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    tesekkürediyorum... evet dogrudur istanbul tarabyadayım ben,eski nickle tanıyanlar olur belki yeni nickle pek kimse tanımaz beni...

Motosikleti
    KTM 450 EXC

hosgeldın

eski nickim montana72
    aramıza hosgeldın arkadsım ınsanllah aramızda mutlu olursun

Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Alıntı derbici_52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramıza hosgeldın arkadsım ınsanllah aramızda mutlu olursun
    tesekküredrim sagol toprak

Motosikleti
    KTM 450 EXC

slm

tesekküredrim sagol toprak
    toprak derken kardesım hemserımıyız yoksa kardesımm yazarsan sevınım

Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    evet hemserim.... aybastı.. 5 senedir gitmek nasip olmadı önümüzdeki yaz insllah..

Motosikleti
    KTM 450 EXC
    evet hemserim.... aybastı.. 5 senedir gitmek nasip olmadı önümüzdeki yaz insllah..
    su nerdesın pekı ıstanbulmu valla sıtede bır hemserım ve bızım gurupta olması cok hos oldu kendımı yanlız hıssetmem bundan sonraaa yenıden hosgeldınnn

Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    sagol walla bende sevindim memleket kokusu geldi..... tarabyadayım ben yolu buralardan gecen olursa beklerim.

Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lokal olarak boya biraz problem olabilir. çünkü aynı tonları tuturmak zor oluyormuş bizim motorlar için. ama bence linkini verdiğin motor için çok problem değil diye düşünüyorum çizik çok fazla büyük değil. üzerine sticker filan yapıştırıp bir şekilde kapatılabilir gibi geldi.. o motor 2 yıldır o halde zaten ben motor almadan önce o motor satılıktı çapa albayrak motorda..
    sen almadıysan abicim pek dusunmem gerkmıyor bu motor konusunda yakın bi zamnda mı aldın acaba hem fiyat konsndada bilgim olur sayende

snırlı sayıda oldugu icin bu aile herkesi tanıor herlde forumdan takip ederkte kendime bi gpr bulacagım kanatindeyim
    ..................

Motosikleti
    Alıntı ugur92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen almadıysan abicim pek dusunmem gerkmıyor bu motor konusunda yakın bi zamnda mı aldın acaba hem fiyat konsndada bilgim olur sayende

snırlı sayıda oldugu icin bu aile herkesi tanıor herlde forumdan takip ederkte kendime bi gpr bulacagım kanatindeyim
    ben geçen haziranda almıştım motoru. motor almadan önce tabi birçok motora da bakmıştım yaklaşık bir sene önce o motora da bakmıştım sağ tarafında çizik vardı oradan tanıdım ama o motoru almama sebebim o an için paramın olmaması bir yanlışlık olmasın motor temizdi ama daha sonra başkası satın aldı (sanırım şuanki sahibi). şuan ne durumdadır bilemem.
    boya konusundaki sadece benim fikrim. kırmızı renk için o şekilde söylemişti boyacı hasan abimiz.
    sen bayrampaşada oturuyorsun sanırım, bende gop'da oturuyorum. motor alırken yada herhangi bir problem için elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben motoru satıyorum haberiniz olsun isteyen varsa anlaşırız..
    Malum ağustosta askerim para atmak gerek köşeye
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    tamam extrema senin motor kaç modeldi ? km kaçtaydı ? ne kadar istiyosun bilgimiz olsun da. bakarsın aramızdan alıcı çıkar

98 model 5100 kmde..
    Garajda yatmış uzunca bi süre
    Kafa grenajında ufak bikaç çizik var
    Birde kafa grenajı ile yan grenajları yapıştırmışlar ayrılmıyo..
    Aslında ayırcam onları ama zor geliyo boyaya zarar gelmesin diye ellemiyorum
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    DERBI GPR125 R'ımı SATTIM:(
    Merhaba arkadaşlar, İşlerin yogunlugundan cok fazla vaktım olmuyor takıp edemıyorum forumu.Anca fırsat bulabıldım.Bizim foruma bahar gelmiş, yine hareketlenmeye başlamış.Bir sürü katılımcı arkadaş . Ben bu manzarayı gordukce cok mutlu oluyorum valla.Herkesde Derbi GPR yok ama 2T cilerin hepsi burda.Buda Çok guzel bir kaynaşma örneği.Mıllet bırbırını yerken bız bırbırımıze destek olmaya çalışıyoruz.

Gpr edinmek ısteyen arkadaslarıda goruyoruz burda, bılgı edınmeye calısıyorlar, soruyorlar, destek ıstıyorlar.Bizde aramıza yenı katılan veya katılmak ısteyen GPRcılara herkonuda destek verıyoruz.Gercekten gecen sezon yapılmıs grup aktıvıtelerine bakarsanız, grup uyesı arkadaslarla cok guzel bır enerjı yakaladıgımızı gorceksınız.Bu olumlu durum da,bızım forum ıcınde tanınmamıza ve sempatı toplamamıza yardımcı oluyor.Kullanıcılar olarak ilgi duyan herkese herkonuda destek vermeye hazırızz.

Konuyla ılgısı yok ama.Beyler bılıyosunuz bende Jonturk(uğur) gıbı ıstemedende olsa çok sevdıgım motorumu satmak durumundayım.Malum onumuzde evlılık var.Kriz var.Duze cıkana kadar bazı şeylerden fedakarlık etmek gerekıyor.Maalesefde lıstenın en basında motor gozukuyor ): Kendı kendıme çok uzuluyorum ama yapacak bıseyde yok sımdılık.Motorum satılırsada ben herzaman organızasyonlarda sızınle olacagım.

motor arayısında olanlardan biride benim sezon acılmadan ötv bitmeden alacagım ins bişey tomass abicim ya ben de gopta sayılırım 500 evler taskopru.. sagolasın şimdiden abi bu konuda yardıma ihtiyac duyacagım.. daha şimdiden motor bulsam kıme sorcam kımden yardım ıstıycem dıe stres oluyorum..

cihan abi senn motora bakabılırım kırmızı demıssın ama turuncu degl mi motorun bu arada ötv konusnda ne dusunuorsun die sorayım burdada gundeme gelsın bu konu
    ..................

Alıntı ugur92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor arayısında olanlardan biride benim sezon acılmadan ötv bitmeden alacagım ins bişey ''tomass'' abicim ya ben de gopta sayılırım 500 evler taskopru..

bu arada extrema motorun ilanını verdin mi sahibndende tek ilan var adapazarına ait bir arac..
    cihan abi senn motora bakabılırım kırmızı demıssın ama turuncu degl mi motorun bu arada ötv konusnda ne dusunuorsun die sorayım burdada gundeme gelsın bu konu
    Yok uğur vermedim ilan..
    Ben öyle ilan falan vermek istemiyorum zaten çevrede bikaç kişiye söylesem 6000-7000 arasına rahatca satabileceğimi düşünüyorum
    Tertemiz motor yahu sıfır neredeyse
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler