Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı smail adlı üyeden alıntı Mesajı göster

evet 3500 vermişler bencede fiyatlar yerlerde.
    3500 e ben gilera gfryi veriyodum yahu
    Bence o fiyatlara vermeyin motorları birazda siz yükseltin piyasayı..
    Benim motor yine iyice muamma turkiyede sayılı var satmak istesen belirli bi piyasası yok
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar ben elcikleri değiştirdim ama elcik yanındaki demirden takozları takmamış usta bana iade etti.denge takozumu bunlar.baya ağır çünkü

koromako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    arkadaşlar ben elcikleri değiştirdim ama elcik yanındaki demirden takozları takmamış usta bana iade etti.denge takozumu bunlar.baya ağır çünkü
    Denge takozları onları tak mutlaka
    Ya Tozu Dumana Katarsın, Ya da Tozu Dumanı Yutarsın

Alıntı koromako adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın arkadaşım cevapladığın için sanırım bunun için civata yaptırmam gerekecek bakalım artık yaptırabilirsek takacaz
    bana ne zararı olur nasıl kullanayım motoru hafta sonuna kadar yaptıramam heralde

Alıntı koromako adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın arkadaşım cevapladığın için sanırım bunun için civata yaptırmam gerekecek bakalım artık yaptırabilirsek takacaz
    bana ne zararı olur nasıl kullanayım motoru hafta sonuna kadar yaptıramam heralde

koromako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6-F

valla ben de bilmiyorum ne zararı olur falan ama yavaş kullanırsan bişiy olmaz gibi.. tam bilemiyorum
    Ya Tozu Dumana Katarsın, Ya da Tozu Dumanı Yutarsın

Acemi85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GPR125R
    Arkadaşlar bende sizlerin arasına katılıp bugun gpr 125 R aldım.. 1 senedir scooter kullanıyodum ilk defa böyle bir motoru kullanıcam. okuyabildiğim kadar formu okudum biraz kafam karıştı ama inş aldıgıma pişman olmam. Yalnız benim bir sorum var. benım aldıgım motor 1 senedir garajda yatıyo. 2007 model ve sadece 1.000 km de.. şimdi benım bu motoru çalıştırmadan önce yapmam gereken ne işlem var?(buji değişimi-yağın ve benzinin yenilenmesi bozulmus olabilir akü büyük ihtimal bitmiştir takviye yapıp çalıştırıp yeni akü almak lazım herhalde) yada direk çalıştırıp bir motorcuya mı götüriyim... bide bu motorun bakımından her motorcu anlar mı ve yedek parçalarını nerden bulurum?

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Acemi aramiza hos geldin , motosikletin hayirli olsun bize nerede oldugunu soylersen elimizden geldigi kadar sorularina yanit vermeye calisiriz.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    GPR125R
    hoşbulduk...ben ist/fatihteyim motorda garajda duruyo.. yardımların için tşkler..
    Arkadaşlar bide bu motorun genel sorunları var mı gerçekten sola çekme gibi falan.. ilk kez kullanıcak biri olarak nelere dikkat etmem lazım.. bakımları falan nasıl?

Motosikleti
    Leike 125-t
    havan kime yabancı

Motosikleti
    GPR125R
    lütfen scooterı olanlar farklı başlık altında toplansın(negro)

Motosikleti
    Leike 125-t
    onaylıyorum +++

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    aramıza hoşgeldin acemi. ben de gündüzleri çapa civarlarında oluyorum. aklına takılan bir soru olursa yardımcı olmaya çalışırım. akü bitmemiş olabilir. eğer motor çalışırsa bence aküyü değiştirmesen de olur. kullandıkça şarj olacaktır. yağ konusuna gelince şanzıman yağını filan değiştirsen iyi olur. çünkü yağın belli bir ömrü var. belli bir süreden sonra vizkositesi kaybolur.

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Tomass'a katiliyorum aku bitmemis olabilir vurdurduktan sonra tam sarj etmeyi dene , sola cekme oldugunu dusunen arkadaslarimiz oldu ama bunu ben hic fark etmedim ve sola cekiyor oldugunuda dusunmuyorum acikcasi , sanziman yagini degistirmelisin omru dolmustur.Yedek parca ve bakim konusunda Tomass in bakirkoy civarinda bir servisi vardi yalnis animsamiyorsam olmaz ise zaten Maslak Ferco motor disinda kimseye elletmemen taraftariyim.

Tekrar hayirli olsun.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    slmlar.. fuarda rs125i goreniniz varmı? honda cbr 125 ve derbi gpr 125 ten cok daha yapiliydi.. nerdeyse r6 (diger sslerden daha minyon oldugu icin..) gibi duruyordu.. fakat subattaki fuardada gormustum bu aleti o zaman diger 125likler gibiydi dis gorunusu (biraz ince..).. bu kadar yapili oldugunu hatirlamiyorum.. acaba 2009 modelimi bu kadar yapili yoksa aprilia ztn derbi ve hondadan dahamı yapiliydi dis gorunus olarak da benim mi dikkatimi cekmemisti.. sevgiler..

bide bu aprilia rs 125te de exup var diilmi?

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Evet exup var, bu motorların can damarı!
    İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar

Motosikleti
    GPR125R
    Arkadaşlar hayırlısıyla motoru bugun calistiricamda calistirmadan önce yağını değiştiricem hangi marka hangi model yağ alıyım.. kaç lt nekadar kullanıyım? bide sanziman yagi farklı birşey mi yoksa bildiğimiz yağdan mı bahsediyosunuz?
    Bakım konusunda çok acemiyim kusura bakmayın

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı Acemi85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hayırlısıyla motoru bugun calistiricamda calistirmadan önce yağını değiştiricem hangi marka hangi model yağ alıyım.. kaç lt nekadar kullanıyım? bide sanziman yagi farklı birşey mi yoksa bildiğimiz yağdan mı bahsediyosunuz?
    Bakım konusunda çok acemiyim kusura bakmayın
    arkadaşım forumda arama yapabilirsin biraz daha bu konuyuda incelersen cevabı bulursun ama ben yinede söyliyim bu motorlar için 2 zamanlı motul yağı öneriliyor ve kaliteli bir marka aynı zamanda
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

muratq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet exup var, bu motorların can damarı!
    Merhaba,

Bu rs 125 ler ne yakıyor km de? ve gpr dan daha mı kalıplılar.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muratq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Bu rs 125 ler ne yakıyor km de? ve gpr dan daha mı kalıplılar.
    Rs250 verelim sana
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    acemi , şanzıman yağı için 10/40 tam sentetik yağ alacaksın. markası bildiğin bir marka olsun ;motul,castrol,yamalube vs gibi ama önemli olan kısmı tam sentetik olması.750cc koyacaksın.
    ayrıca selenin altında 2 zamanlı yağ kutusu var. onada yine tam sentetik 2 zamanlı motor yağı alıp koyacaksın. kolay bulabileceğin ve kaliteli olanı castrol power racing 2t BP istasyonlarında yada bauhouse'da bulabilirsin.
    sen fatih'de tam olarak nerede oturuyorsun?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler