Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

s.a arkadaslar forumda yenıyım ama uzun suredır takıp edıyorum ıstanbul anadolu yakasında ıkahmet edıyorum satılık derbı gpr 125 arıyorum satan arkadaslar varsa ''elıyuzu duzgun bı motor'' bana sulleyman91@hotmail.com maıl adresıne tlflarını yazsınlar ben arayayım goruselım hayırlı gunler herkese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Masallah , uzun zaman once acmis oldugum basligin halen canli oldugunu gormek harika. Belki simdi derbi binmiyorum ama 125cc klasmani her zaman benim icin farkli olmusdur. Iste buda o klasmandaki son oyuncagim.

First Day Of My Life

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı jonturq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Masallah , uzun zaman once acmis oldugum basligin halen canli oldugunu gormek harika. Belki simdi derbi binmiyorum ama 125cc klasmani her zaman benim icin farkli olmusdur. Iste buda o klasmandaki son oyuncagim.

http://g1206.hizliresim.com/y/j/80xys.jpg
    Başlık pek canlı değil malesef...
    2012 senesinde senin mesajın 3. mesaj
    Oysa ne kadar güzel ve özel bir motosiklet...
    Bu arada güzel motor
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    E hadi bir sürpriz de ben yapayım, eski Derbicilerden kim kaldı UĞUR!!! KTM hayırlı olsun, stickerlar da çok yakışmış.

Ben hala biniyorum motoruma, bu yaz bayağı yol yaptım hatta. Gezilere her zaman varız. Hatta bu Cumartesi Koray tüm gün gezi yapalım diyor da benim durum belli değil henüz..

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Orhanima bak be , abi aramissin cevap veremedim kusura bakma bir kac gundur dis operasyonu geciriyorum dolgu kanal filan durumlar sakat :=) yaslaniyorum sanirim!!!!

Gezi durumlarini cozun abi , toplanalim riva miva bir sekil yapalim tez zamanda , hafta sonu olabilir pazar olursa on numara olur aslinda Bu haftadan sonraki pazar Kayra nin dogum gunu var sonrasindaki hafta sonuda kismetse tatilde olucam bu hafta sonunu degerlendirsek super olur , degerlendiremiyorsakta bugun yarin yani hafta sonuna kalan gunler icerisinde ortak bir noktada kahve icelim abi , ortakoy olur bebek olur sariyer istinye olur .

Ozlem giderelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:14 ----------

Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlık pek canlı değil malesef...
    2012 senesinde senin mesajın 3. mesaj
    Oysa ne kadar güzel ve özel bir motosiklet...
    Bu arada güzel motor

Demekki 2012 yilinda pek zaman ayiriramamisim.

Bu senenin oncesinde bir cok teknik bilgi ve tecrube paylasildi burada , zaten her mesajin altina yazmak degil paylasilicak bilgileri yazmak onemli olan

2012 yilinda 22222 mesajim olsa ne olur , kimseye faydasi yoksa.
    First Day Of My Life

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    temizini bulabilecekmiyim acaba?

ıyı gunler aranıza yenı kaltılıyorum bende malatyadan 2 senedır derbi gpr 125 kullanıcısıyım ve motorum asırı zorlamarıma dayanamadı krank bılyası dagıtı forumda kotuleyenler var galıba r125 cbr 125 gt250 cbr 250 motor bunların dıs granjına gore cok cok saglam ama parcası bulnmuyor ve bunlardan daha hızlı kaltıgına ve gtıgıni soyleye bılırım derbi kullanıcıları bakarsan bag bakmasan dag olur kelımesı cok guzel ben bakıyordum ama motorun canın alıyordum resmen .d ve sılındır kıt konusunda yardımcı olmanızı ıstıyorm pıston yok taywan malı pıston takmak zorunda bırakmayın benı .d yardımcı olursanız sevınırım

malatyadakı arkdasım sanırım senın derbi yesıl renkte olan sana kitden once bısey sorcam degısen bılya japon malımıydı cın malımıydı kıtı getırıp taktıgında orjınal bılyası bıle dayanmıyor cunku bıde cın taktırdıysan kıtı hıc takma bılyalar anında elveda der eger ojı joponsa msj at goruselım kıtı getırtırız sorun degıl

Alıntı darklord1988 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malatyadakı arkdasım sanırım senın derbi yesıl renkte olan sana kitden once bısey sorcam degısen bılya japon malımıydı cın malımıydı kıtı getırıp taktıgında orjınal bılyası bıle dayanmıyor cunku bıde cın taktırdıysan kıtı hıc takma bılyalar anında elveda der eger ojı joponsa msj at goruselım kıtı getırtırız sorun degıl
    bıraz gec atım ama benmkı kırmızı degıl bana kıt lazım sadece .d onlar sorun degıl debraj balatası bıde klepe 34 mm karbırator

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Merhaba arkadaşlar. Bugün itibari ile bende ilk motosikletimi aldım. Ve aranızdayım. Hepiniz ile tanışmak isterim. Yalnız konu biraz cansız kalmış. Bakalım bu mesaj ile renk gelecek mi?

daparadoks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Jet 14
    Apala, hayirli olsun konu ya girince derbimi ozledim ama yeni hedef drz 400 sm

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Alıntı daparadoks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apala, hayirli olsun konu ya girince derbimi ozledim ama yeni hedef drz 400 sm
    teşekkür ederim. bizim forum biraz komada sanırım
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim. bizim forum biraz komada sanırım
    Başlık komada ama geçmiş sayfalarda çok faydalı bilgiler var...
    Ah Derbi ah, hep kalbimde olacaksın
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

beylerrr yardımmmmm ....
    derbi 125r grenaj lasım..kafa grenajı nereden bulacam biraz ekonomik olursa çok sevinirim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-derbi-derbi-gpr-125-r-guclendirilmis-plaka-06-gpr-05-91508900/detay/

linkim budur...grenaj bulursamm kesinlikle satmayacağım..motorumun son halini görebilirsinizz

kosnük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX > YZF R125 > ?
    Bana motor aşkını aşılayan ve kanıma o virüsü salan motordu. Hala sahibindene girdiğimde bir göz atarım fiyatlarına ve çok nadirende olsa bir yerde denk gelirse koşarak sarılmamak için kendimi zor tutarım. Ben aşığım galiba bu motora

kesinlikle ilk motorum ya daha iyisi yada hiçç

antalyadan satılık derbi varmı arkadaslar

arkadaşlar herkese selamlar cok uzun zamandır paylaşımlarınızı takip ediyorum bende daha 1 hafta oldu bir gpr 125 nude aldım gayet zevklı biniyorum bi sikintim yok aldıgım yer bana motorun yenı piston degiştigini soledi ilk 1000 km yi nasıl gıtmelıyım gecmemem gereken bhız limiti varmı ? hepinize ıyı sürüşler Not: ANtalyadayım derbi kullanan baska biri varsa goruşmek isterim bilgi alış verisi için

kosnük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX > YZF R125 > ?
    motorunuz hayırlı olsun güle güle kullanın ama kullanırken de edindiğiniz bilgileri ve çekindiğiniz fotoları bizlerle paylaşmayı unutmayın

teşekkur ederım bu rodaj zamanı yapmam gereknlerle ılgılı bılgı verebılıcek bırı varmı acaba ? yada yapmam gereken bısıy varmı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler