Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

kymco agility mi suzuki an 125 mi alınır

Motovento
    REKLAM ALANI
    buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Metzeller lastik , karbon aynalar eklediğinde agility nin hiç bir sorunu kalmaz
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    asm
    Zaten Agility uzun yol için üretilmemişki..Evet amartisörleri biraz sert fakat derin darbeleri iyi emiyor ..Yanlız Agility'nin hoşuma gitmeyen yönü arka çamurluk ne kadar uzun..
    celıl ybr
    İnan gerçektede öyle konforludur an125....10 Ytl benzin attım an'ye 120km dolaştım üstelik 70-80km/h civarında

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Alıntı buraxdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metzeller lastik , karbon aynalar eklediğinde agility nin hiç bir sorunu kalmaz
    şu karbon ayna olayını açabilirmisin?? resim filan varmı? benim motorda pek memnun değilim aynalardan, arkayı görmek için geriye yaslanmam gerekiyor.

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Kenny cim... Bahsettiğim aynalar universal (her motora uygun) spor görünümlü karbon kaplama aynalar...

www.scooter-center.com dan online alışveriş yapabiliyorsun... Güvenli bir sitedir... Birçok modifiye aksesuarı ve parçaları var...

Bahsettiğim aynalarda bunlar... F1 arabası aynası şeklinde.

http://scooter-center.com/catalog/pr...ducts_id=11007

Alternatif olarak people s200 ün aynalarından da takabilirsin. Fakat ben bu aynalardan almayı düşünüyorum. Normal bir motosiklet mağazasında kaliteli çin olmayan aynaları sorduğumda en düşük 30 ytl ye çiftini bulabildim. Görsellik ve kalite benim için önemli,modifikasyona da biraz merakım var diyorsan bu sitede işine yarar parçalar var yani...

Ayriyetten suzuki an ye ne yaparsan yap ne agresif bi görünüm sağlayabilirsin,nede sportif görünümü... Yolda görünce makas alasım gelio sadece sempatik.

Dipnot : Suzuki An125 i ithal eden firmanın yüklü bir stok yaptığını ve bu stokları bitirebilmek içinde bu motoru peynir ekmek gibi sattıklarını,alırken motosiklet bayiisi tanıdıklarınıza danışıp yurtdışı satışlarınıda incelerseniz sizin yararınıza olur. ;) Yanlış anlamayın illa kymco alın demiyorum fakat 2 kere düşünün ...
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Alıntı buraxdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenny cim... Bahsettiğim aynalar universal (her motora uygun) spor görünümlü karbon kaplama aynalar...

www.scooter-center.com dan online alışveriş yapabiliyorsun... Güvenli bir sitedir... Birçok modifiye aksesuarı ve parçaları var...

Bahsettiğim aynalarda bunlar... F1 arabası aynası şeklinde.

http://scooter-center.com/catalog/pr...ducts_id=11007

Alternatif olarak people s200 ün aynalarından da takabilirsin. Fakat ben bu aynalardan almayı düşünüyorum. Normal bir motosiklet mağazasında kaliteli çin olmayan aynaları sorduğumda en düşük 30 ytl ye çiftini bulabildim. Görsellik ve kalite benim için önemli,modifikasyona da biraz merakım var diyorsan bu sitede işine yarar parçalar var yani...

Ayriyetten suzuki an ye ne yaparsan yap ne agresif bi görünüm sağlayabilirsin,nede sportif görünümü... Yolda görünce makas alasım gelio sadece sempatik.

Dipnot : Suzuki An125 i ithal eden firmanın yüklü bir stok yaptığını ve bu stokları bitirebilmek içinde bu motoru peynir ekmek gibi sattıklarını,alırken motosiklet bayiisi tanıdıklarınıza danışıp yurtdışı satışlarınıda incelerseniz sizin yararınıza olur. ;) Yanlış anlamayın illa kymco alın demiyorum fakat 2 kere düşünün ...

teşekkürler burak, site çok güzele benziyor. ben sportif veya agresif bir görüntü yaratmak için değil arkayı göremediğim için aynaları değiştirmek istiyorum. boyum uzun olduğu için aynaya baktığımda sadece yeri görebiliyorum arkayı görmek için arkaya yaslanmam gerekiyor.

Stok yaptığını ve ucuza satıp stoğu erittiğini söylerken ima ettiğin stok bitince bi daha ithal edilmeyeceği, yedek parça sorunun ortaya çıkacağı falan olsa gerek. Lütfen ima ettiğin bu değilse beni düzelt. İnşallah böyle birşey olmaz ama burası Türkiye hangi markada böyle sorun yaşanmayacağından emin olunabilirki. ama Suzuki'de bu kadar satılan bir motorun ithalatını durdurmaz.

an 125'in yurtdışı satışlarına gelince, youtube'a an 125 yazdığın zaman karşına bir sürü gezi videosu çıkacak ve özellikle brezilyada çok tutulmuş bir motor olduğunu göreceksin.

Son olarak bir buluşmada falan denk gelirsek motorumu deneteceğim sana agility'den aşağı kalır yanı olmadığını göreceksin. Şaşıracağından şüphem yok.

ben bile inanmıorum inanmazsanızda şaşırtıcı olmaz:) ama mutlaka okuyun çok samimiyim

slm herkese ben 8 sene motora ara verdikden sonra tekrar dayanamadım ve bir abimin 250 yamaha dragstarını satın aldım bundan 2 ay önce bebek gibi full aksesuar ve çok az bir kilometrede bir bebek satın almışdım herkesde hayran oluyordu ama yetmedi tabii 250 cc kurtlandım) motorumu satışa cıkardım ve deli gibi büyük bir makine arıyordum 600f cbr honda yamaha fazer suzuki bandit gibi ve tabii bir bebek olmalıydı almam için çok temiz bir bebek bir scotera binmem ben hayatta derdim işim olmaz bikere karizma dağılır da diordum falan )))) bir telefon üzerine kymco agility 125 le bir takas teklifi geldi bende cazip anlaşınca kabul ettim kymcoyu almadanda motorcu bi kaç arkadaşdan motorun müşterisi bile hazırdı bende alacağım motoru bulmaya çalışıordum satışı yaptım kymcoyu aldım paramıda tabii) alalıda 1 hafta oldu motorsuz kalmamak için bindim arkadaşlarımdada an 125 suzuki var onuda kulanmışdım ama hiç hazetmemişdim fakat şu anda tam bir scooter delisi oldum pratikliği seriliği full boşken 13.750 liraya full dolan benzin deposuyla seriliği ve hızıyla!!!! şu anda hala büyük motor arıyorum ama kymcoyu asla satmayı düşünmeden)))) şimdi siz karar verin benden bukadar ve bütün motorcu arkadaşlara slmlarımla<!!!!

Motosikleti
    Honda Spacy 110
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agility bu Honda'nın küçük scooterları da dahil, Yamaha,Suzuki gibi markaların küçük sınıf scooterlarını da kenarda bekletir "siz şöyle oturun bakim" diye
    Yok yaw) Taiwan malı KYMCO'nun Japon motosiklet devi Honda'nın yanında adının anılması bile komik

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    2sinide boşver,pcx 125

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaç yıl olmuş, aldığı motor eskimiştir
    112ciyiz

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Beyler pcx ler baya bir süre daha gelmeyecekmiş hatta bazı müşterilerin kaporaları iade edilmiş. Bilginize.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)