Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Monero XF 200-2V(pioneer)

Motovento
    REKLAM ALANI
    megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    yuh bu alet 4 sübap mı şimdi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım hayırlı olsun fakat.
    benim arkadaş aldı 2 günde pert oldu kafa dikti teker yaktı falan filan enn sonunda kaza yaptı motor dahada pert oldu.egzosttan garip garip sesler. motorun zamanla çekişten düşmesi filan.benim görüşüm iyi ve performanslı bir motor degil
    ne kadar a aldın
    + fabrikası yandı kül oldu parça sıkıntısı çekebilirsin.

Arkadaşın kaza yaptığı için geçmiş olsun bende kafa dikiyorum stoppie yapıyoprum enduroya çıkıyorum 1 ay oldu daha tık demedi nasıl 2 günde motordan garip sesler gelecek 2800 ytlye plaka ruhsat dahil aldım normalde 3300 ytl+plaka ama tanıdıktan aldım fabrika yanması hikaye fabrikası yanmadı için rahat olsun + bende kaza yaptım cmtesi parça geldi daha elimize fabrikadan 2007 haziranda bisiklet fabrikası yanmıştı moneronun ama motor fabrikası hala ayakta sen canını sıkma
    Alıntı megadeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuh bu alet 4 sübap mı şimdi
    evet 4 sübap

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    motor kısmına bakınca kaliteli bir motora benziyor ama fiyat biraz pahalı zira o paralara çıkınca az bi farkla honda yamaha ve tvs gibi kendini kanıtlamış motorlar alınabiliyor

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm hayırlı olsun... motorun bu herhalde merak ettim sahibinden baktım..

abi bu benim arkdaşın motoru sahibinden de satılık ilanı var ordan almışsın resimleri.benim eklemiş oldugum resimde kazadan sonraki hali.
    ben hiç begenmiyorum bu motorları.
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

marş dinamosu sorununun çözümü var mı?

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ben iki yıldır kullanıyorum tık yok hic arıza yapmadı cok şükür ama marka olmadığı icin pek fazlada yok trafıkte o yüzden beğenılmıyor.

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sinan abi artık bir sorunun olursa direk paylaşabileceğin bir başlık İnsallah bir arıza cıkarmaz

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    tabıı o arkadaş hala kullanıyorsa ılgıne teşekkür ederim

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Alıntı ysk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marş dinamosu sorununun çözümü var mı?
    Öle bir sorun yokki marş dinamosu hiç bir sorun yaşatmadı bana şuana kadar umarım bundan sonrada yaşamam

melcor09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha Tenere 660
    valla hayırlı ugurlu olsun bir arkadasım var birlikte surekli geziler (200 km civarlarında geziler ) yaptıgım bir arkadasımda oda site uyesi zaten egzost cıkısındaki contayı yakması haricinde bir sıkıntı yasamıyordu ama onunda cozumunu gecenlerde bulduk o sana daha ayrıntılı yardımcı olur sanırım yani korkma 250 km yol yaptı bu aletle ve ayakta uydurdu bana ve grubun geri kalanına.
    hayalbuysa HAYABUSA derlerdi inanmazdımmmmm!!!

Motosikleti
    Touring
    slm arkadaşlar benim bulunduğum bu ilçede antepli usta var ben genellile ona giderim sorarım danışırım motosiklet ile ilgili konuları onun da motosikleti pıonner 200...kendisi iyi dedi ve motosikletin motor bölümünün hayati parçalarının japon yapımı ve parçaların üstünde SUZUKİ olduğunu söyledi ve öylede çıktı araştırmalarıma göre.motosikleti öylesine inceliim dedim motor bölümünde karbiratörünün üstünde aynen şöyle bir ibare vardı;made ın japan...yani söz gelimi motor kısmı suzuki -japon malı heriye kalan kısmı ise çin malıdır...izlenimlerim bunlardır...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)