Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaaslar yokmu dilan ını satann?
    [COLOR="Red"]sevendays[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    umt , nasıl bir dylan arıyorsunuz..

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Bakacaz artık bir çaresine. Bostancıda sadece motor boyayan bir yer var. Oraya gittim 200 lira civarı fiyat verdiler. Ama lokal boya olduğu için renk farkı olabilir. Olabilir değil olacak. Çatlayan plastiğide kaynatılır dediler. Ama benim daha değişik fikirlerim var bakalım.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    Alıntı koray gfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorumunda 1000 km bakımı geldi sizce ne kadardır ?
    Koray, l000 km.bakımı 22 ytl. ben yeni yaptırdım. Çok önemli değil yani korkma....

Serkanım naber yav. iyimisin Uşaktan geldim, seçimden sonra tekrar gideceğim. Motorunun nazarlıkları biraz fazla anlaşılan

Motosikleti
    SH 300
    Hoşgeldin Ahmet abi.

Nazarlıkları sorarsan başkasına göre kafaya takacak bişi yok ama bana göre motor pert

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    Alıntı caracas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray, l000 km.bakımı 22 ytl. ben yeni yaptırdım. Çok önemli değil yani korkma....

Serkanım naber yav. iyimisin Uşaktan geldim, seçimden sonra tekrar gideceğim. Motorunun nazarlıkları biraz fazla anlaşılan
    saol abi içimi rahatlattın fazla uçuk fiyat değilmis be

Motosikleti
    Serkan, sana feda olsun tüm dylanlar hatta tüm hondalar,, yürrrüü kim tutar seni

Motosikleti
    SH 300
    Buldun gariban öğrenciyi ver gazı Ahmet abi ooh.

Motosikleti
    Serkanım, Gariban olan şeytandır. Herşeyin zamanı var takma kafana bu öğrencilik ömür boyu sürmeyecek ya. Daha önünde uzun bir hayat var, ben sana sadece takılıyorum. İnsan sevdiğine takılır dimi.

Benim anlatmak istediğim, motora çok üzülme Allah sana sağlık versin.

Motosikleti
    SH 300
    Şaka yapıyorum Ahmet abi. Doğru söylüyorsun da işte gözüm gibi bakıpta çizdirince motoru çok üzülüyor insan. Dediğin gibi sağlık olsun geri dönüşü olacak birşey ama biraz tuzlu

temiz bi dyalan siyah olursa ıyı olur ama ferketmez temız ve uygun fıyatlı olması yeterlı

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arkadaşlar, Bu akşam (12 Temmuz Perşembe) 20.30 civarı Göztepe Kahve Dünyası`nda oturup muhabbet etmeye ne dersiniz? Kimler gelebilir? Çoktandır aksatıyoruz bu oturumları..
    Hayatonda

kadiRR_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    -BSI- Arkadaşımdaki parçaları bilmiyorum. Ara bi sor bana geçen bahsetti soran olursa dedi. Tel : 0555 454 55 56 Yavuz

Motosikleti
    Başkan, nasılsın görüşemiyoruz ne zamandır. İyimi işleriniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    dylanını satan var bende iki tane var hem gri hem siyah ama fiyatı uyarmı sana bilmiyorum cebim 05356626364 göztepeye gel konuşuruz motorlarada bakarsın

Motosikleti
    Henüz Yok
    Merhaba arkadaşlar
    Öncelikle adım Yusuf Akce , forumu çok uzun zamandır takip ediyorum fakat eski üyeliğimin kullanıcı adı dahil her şeyini unutunca yeni bir hesap almak zorunda kaldım aksi gibi aktivasyon mail i 8 gün gecikince, sizden almak istediğim bilgilerde bi o kadar gecikti

Merak etmeyin size bu motor kaç km/h yapıo onu bunu solluyomu muhabbeti yapmıcam

Sorularıma gelecek olursak

1.Olarak bu motor 100 km de ne kadar yakıyo forumda bu konuda çok çeşitli söylentiler var ( 100 km/litre olarak cvp verirseniz sevinirim)
    2.Ben bu motoru yaklaşık 7 ay sonraya alnayı düşünüyorum honda bayilerinin test sürüşü gibi bi avantajı varmı veya siz alırken bu gibi testlere rastladınızmı
    3.Olarak Tork olarak 7000 deviri bulan bi makina size bi rahatsızlık söz konusu oluyomu

Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum...

dylanını satan var bende iki tane var hem gri hem siyah ama fiyatı uyarmı sana bilmiyorum cebim 05356626364 göztepeye gel konuşuruz motorlarada bakarsın

goztepeye gelırım sabah 9 aksam 7 calıstıgım ıcın fazla vaktım olmuyo
    kac km ve nekadr ıstedıgınıde yazarsan bna fıkır olur gelırım de sorun degıl feneryolunda oturuyorum bn.

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    1.Olarak bu motor 100 km de ne kadar yakıyo forumda bu konuda çok çeşitli söylentiler var ( 100 km/litre olarak cvp verirseniz sevinirim)

Depo 9 Lt. Benzin alıyor. Depoyu fullediğimizde yaklaşık 260 km. yol yapıyorum. Yani 100 km.de 4.5 lt. yaktığını hesaplarsak 95 Lira civarı olsa gerek. Ancak ibre depo yarım iken düşüyor. İbre Kırmızı ya geldiğinde içeri de 2-2.5 lt benzin oluyor. Kırmızıya km. saati 190 -200 km. civarındayken düşüyor. Dolayısıyla herkes 200 - 220 km gittiğini sanıyor. depoyu fulleyip saati sıfırlayıp 260 km. de benzin aldığımda motor hala gidiyordu. sanırım yarım lt. bi opsiyon var yada istasyonlar bizi kazıklıyor. çok kez 9.4 lt benzin aldığım oldu

2.Ben bu motoru yaklaşık 7 ay sonraya alnayı düşünüyorum honda bayilerinin test sürüşü gibi bi avantajı varmı veya siz alırken bu gibi testlere rastladınızmı

Test aracı olarak Dylan hiç görmedim. Kendi motorlarını belki kullandırırlar ama bunu yapanı da görmedim. Ancak almak üzereyken test etmeni tavsiye ederim. Öncesinde test edip, sonra alıcam diye beklersen rüyalarına giriyor. Kabus gibi bir durum bu.

3.Olarak Tork olarak 7000 deviri bulan bi makina size bi rahatsızlık söz konusu oluyomu

Nasıl bir rahatsızlıkdan bahsediyorsun? Söyle yanıtlayayım, yüksek hızlarda ciddi vibrasyon olmuyor. Rüzgar bazen rahatsız ediyor o kadar. Yüksek devirde yol alırken güvensizlik hissi de vermiyor, yolda ok gibi ilerliyorsunuz. Ama 140 civarı giderken hızdan dolayı biraz tedirginlik yaşanıyor bunu inkar edemem ama bu tamamen kullanıcı ile alakalı, motorun kendinde "sen ne yapıyorsun bu benim limitim, ağır ol biraz!" sinyalleri gelmiyor. Birde özellikle kalkışlarda devirden dolayı kendini birden öne atıyor acemi biri için bu dikkat edilmesi gereken ciddi bi şey. Yoksa bi anda kendini karşı kaldırımda bulabilirsin.
    Hayatonda

wes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ilk dylancılardan ama şimdi Piaggio beverly 500
    Servat hayrola neden satıorsunuz dylanları?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    erhan kış geliyo ahmet binemiyo kışın yatırmanında bir anlamı yok ayrıca biliyosun bebekte yolda ben büyük ihtimalle arabayla gidip gelirim artık bir dahaki yaza tekrar alırız fark etmez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler