Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    erdoğan bende kayış 55 kazıklayacak adam arıyorlar ondan takmazlar uyanıklar taktırmak istersen ben hallederim kayışı kızıltopraktaki servislerin hepsi bana geliyo bilya ve kayış almaya pizzacıların motorlarına çin malı bilyaları benden alıp serviste nasıl takıyorlar ozaman hondalara işine gelmiyodur ama sen bilirsin tabi karar senin mototal daha iyi bence mutluhanı pek tercih etmiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Abicim motoru servise verdim. Bu sabah hatun bıraktı servise. Kayışı değiştirmemelerini söylemiştim. Kayış işini hafta sonu felan uygun bi fırsat bulursak hallederiz.

Benim motordan acayip sesler gelmeye başladı tam olarak nerden geliyor emin değilim, haftasonu caddede yusufla konuşuyorduk eksozdaki teller kopmuştur beniim motorda 2 kez eksoz değişti bu nedenle demişti. Bu sesler yüzünden de bizimki motor yolda dağılcak dağılırsa ne yaparım ben diye düşünmektem motoru servise zor götürmüş ne gerekiyorsa yapın demiş

Bakalım akşam ne bulcaz.
    Hayatonda

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    abi egzos 890ytl orjinali. Benim perf. egzoz 300€ Leo Vince aklında olsun.
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Walla eğer eksozda sorun varsa garantiden değiştirmeleri lazım yoksa leo vince alırım tabii ki.. böylece eksozu hatuna anlatma derdim kalmaz ama şimdi yok zamanda değil 300€ 10 € bile veremem eksoza... sahi bizim motorların garantisi ne kadardı?
    Hayatonda

limp65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sanırım motorlarımızda 2 yıl sınırsız km garanti var.

freenautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Erdogan abi nasıl bir ses geliyor egsoztan? Bu teller ne işe yarıyorki acep.benim bildiğim ses için bazı yalıtkan maddeler vardır susturucuda.onlar da lif gibi bişey.
    bu arada ben hala karbüratör bekliyorum neredeyse 3 hafta oldu.gidip ben getirsem daha erken gelirdi japonyadan.

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Photoshopla Dylanı değiştirmek kolay. Kendine güvenen painte gelsin. Oturup 2 saat bunanlamı uğraştın demeyin ödev için paintte bişey çizecektim bende bunu çizdim. Beğenirsiniz umarım.
    Bu orjinali

Bu da paint

Şurası yamuk olmuş. Burası hiç benzememiş diyebilirsiniz. Çekinmeyin.
    Direksiyonu bilerek düz çizdim. Yan çok uğraştım ama benzetemedim. Birde ayak yok. O neden yok bilmiyorum unutmuşum çizmeyi. Oralardan gelen eleştiriler kabul edilmez.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Oolum salak mısın? kafayı mı yedin? hiç işin gücün yok muydu? Bari kaldırım taşını da çizseydin ayıp olmuştur ona... sonra hocan da kızmasın nerde bunun kaldırım taşı diye.

Erdogan abi nasıl bir ses geliyor egsoztan? Bu teller ne işe yarıyorki acep.
    Arka taraftan rahatsız edici bir zırıltı geliyordu. Sanki eksozun içinde bozuk sallanıyormuş gibi. Servis bugün baktı ama ben basında değildim. motoru akşam servisten bizim hatun aldı, benim de deneme fırsatım olmadı ama eksozun üst koruma demirinin bir vidası gevşemişti (daha evvelde bu vidalar gevşemiş ve bu koruma düşmüştüş sonra sipariş verip yenisini taktırdım) servis onu değiştirdik artık ses çıkmıyor dedi. Bizim hatunda motor çok rahatladı ses gelmiyor artık dediği için heralde düzelmiştir dedim. Yarın sabah anlarız artık.

Gene bakım için servise 140 YTL. yamulduk . Ben anlamıyorum sizler bakıma götürünce motorda neler değişiyor? Benim her 4.000 km.de (Takribi 1 ay ) fiks hava filtresi, ön balatalar, buji vb. değişiyor. 2 bakımdır kayış diyorlar ama o kadar da değil.. kopana kadar kullancam, kopunca düşünürüz... daha kimsede kayış değiştiğini duymadım.. Ben kendisini gördüm zaten bişiyciği yoktu. Sadece kalkışlarda zorlayınca ciyaklıyor
    Hayatonda

wes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ilk dylancılardan ama şimdi Piaggio beverly 500

egzos

Erdoğan benimde egzostan bir ses geliyordu sanki içinde tel parçaları vızırdar gibi,mototal'e gittim,bazen bu oluyor dediler ve hemen egzosu değiştirdiler,ertesi gün yenisini taktılar,mesele halloldu.2 ay evvel oldu bu ve 6500 km de falandım.Sen bir daha dikkatlice dinle,mutluhanda sallamış olmasınlar sakın.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Walla sabah kullandım motor çok rahatlamıştı Ziverbeyden köprüye doğru çıkarken rampada 120 yaptım . Daha evvel burda hiç 120 yapmamıştım, gerçi bunda tek olmanında etkisi vardır hep 2 kişi çıkıyorduk burayı. Neyse ses sanırım yok oldu.

Eeee Millet! Akşam ne yapıyoruz? Nerede buluşuyoruz? Kimler geliyor?
    Erenköy mü yoksa Caddebostan Migros karşısındaki Starbucks mı?
    Kuponu olan yanında getirsin yarın sabah değiştireceğim ona göre!!!
    Hayatonda

wes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ilk dylancılardan ama şimdi Piaggio beverly 500
    Ben akşam ok yim. Bence ceddede starbuck s ta buluşalım,
    hava nane biraz ama.
    Bu arada motosiklet.net hala bize bir şilt falan vermedi,rekor kırıyor olmalıyız dylan yazıları olarak

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Ben gelemiyorum malesef ama 1 bilet ayırırsanız sevinirim.. Yarın akşam da tekrar buluşursanız gelebilirim..
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    Dylan
    sağanak olmadıkça ben ve servet gelicez.bu arada kim fal bakıyo

sozerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan 150
    akşam bende geliyorum 9 da divanın yanındaki starbuksta dimi?

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    evet dylan su soğutmalıdır ve fiyatı 5.500 ytldir..bana da biraz küçük gibi geldi..beygir gücü yüksek, 15.5,ama bildiğim kadarıyla biraz tork sorunu var; bu nedenle iki kişiyle uzun yolda sorun olabilir bu..

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Servet bakar.. nescafeden cappucinodan ii fal bakıyormuş duyduğuma göre..
    Serkan senin biletin cebimde üzülme yarın akşam gelirsen alırsın, olmadı İstanbulPark'ta "ben de geldim" dersin girersin içeri..

O halde Buluşma yerimiz adres tarifi de kolay olduğu için Caddebostan Migros..

AKŞAM BULUŞMA YERİMİZ
    19 Nisan Perşembe Caddebostan Starbucks
    Caddebostan Migros Karşısı

Buluşma saati 20.00 - 23.00

Kuponunu kapan gelsiin!
    Hayatonda

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    ekle benide listeye de +1
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

erodesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 EXC 2T
    beni eklemeyin listeye, hala öksürüyorum... bu arada http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3960477 satıyorum silver'ı.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    2006 temiz Kawasaki er6n yada Yamaha Fz6 ile takas düşünebilirim.Görüşelim
    Kardeşim öksürüyorum diye motor satıyorsun ama altına da binmiyorsun bakıyorum... Bu ne hız? 400 cc de kesmedi heralde

sen vazgeç bunlardan gel biz sana yine eskisi bi dylan verelim dağ taş tepe her yere gidersin

Hem öksürtmesde

--------------oOo-----------------

Sabah sabah 90 km. yol yapıp gidip biletleri aldım elimde bir deste pırıl pırıl bilet var. Kupon veren arkadaşlara geçmiş olsun akşam karaborsa satıcam Sahi akşam kısa da olsa biletleri almak için bi buluşma yapacak mıyız? biletlerinizi ne zaman alcaksınız?

Portatif Tribün
    TRB 3 Blok 238 sıra 15 yazıyor biletlerin üzerinde..
    Hayatonda

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150

Nassi Gidecez

Dylan tayfası,
    nassı gidiyoruz, MT ile buluşup hep beraber mi, yoksa farklı bir düşünce varmı? Pazar günü nasıl gideceksiniz piste ? ( MT saat 11 de bostancıdan yola çıkacakmış, saat 12 de 125likler başlıyor, 1 saatte, oraya varıp, biletleri alıp, yerimize oturabilirmiyiz?)
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler