Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: 100kh yi beğendiniz mi ?

Katılımcı sayısı
176. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • beğendim

135 76.70%
  • beğenmedim

41 23.30%
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

mondial 100 kh paylaşım

Motovento
    REKLAM ALANI
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    eyvallah abılerın abısı cok saol tesekkur ederım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah abılerın abısı cok saol tesekkur ederım
    Bişey değil dostum..

saygılar.

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    saygı bızden saygıdeger abıcım ne demek.

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Celil kaç yaşında beri bindiğimi sormuşsun. 2007 ekimde 16 ya girdim.2,5 senedir biniyorum.
    Motorun yakıt durumu süper hele bizim gibi öğrenci adamlar için daha da süper.Yakıt kullanmıyorum desem tabiki de demem ama benzini kokluyo.Ben 3 liralık benzinle gitmediğim yer kalmıyo.Düşün artık.

Benim motor güzel midir? evet güzeldir.Motora yaptığım aksesuarlar şunlar: neon ışığı monte ettim.Ayrıca motorun yan kanatlarına alev motifi yaptırdım ama şu an onu sökmüş durumdayım.

Celil ben senin yerinde olsam sahibinden.com'a girerim.Uygun fiyata bi yamaha bws alırım, bws süper motor benim imkanım olsa ben bile alırım.Hatta o scooterı cross amaçlı kullananlar bile var topikleri incelersen göröürsün.Çok dayanıklı yani.
    Dediğim gibi vibrasyon çok fazla rahatsız ediyor ben olsam mondiale bulaşmam temiz bir bws almaya bakarım.
    Kanuni yolda bırakır mı her motor yolda bırakır ben yolda kaldım. Karburatörü zamanında temizlemediğim için kaldım. Ayrıca motoru sıcakken yıkadığım için bobin sorunundan yolda kaldım. Bir de lastik patladığı için yolda kaldım.Yani bu motorun suçu değil kendi ihmallerim yüzünden.Bu motor sayesinde öğrendim bu şeyleri.O yüzden şimdi yapmam gereken şeyleri yapıyorum.Motorun kendisi yüzünden yolda kalmadım.Yolda bırakmaz.
    Önemle belirtmek istiyorum bu motora bindim bineli Allah'a şükürler olsun bir kere bile düşmedim.Yine uzun oldu ama olsun.
    Sevgiler...

Motosikleti
    kanuni racer 200 HEMDE ACİL SATILIK
    selam arkadaşlar eski motorum kanuni tigrina idi 7 ay önce sattım ve motor çok deli bi makina 100cc nin hakkını katve kat veriyo celil kardeşim tigrinayı tavsiye ederim ama imkanın varsa ybr al ben mondi 100kh iii hiç düşünme çünkü ondan da var arada dalar kadar fark var bak ömercik kardeşimdede tigrina var al görüşleri neler ben 1.5 sene kullan dım sadece 2 kere yağdeğiştirdim 1 kere bakıma sattığımdada cillop gibidi ön kaldırma vb hareketler çalışıypdum hiç arıza yapmadı başlan gıç için ideal makina tek sorunu jantlar telli çelik olsadı daha iidi benim makinada modifiyelidi abart egzoz vardı ve çokta gidiyo o makinaya resim koymayı bilseydim koyardım çok uzun oldu kusurabakmayın ama senin kararın istedin makinayı al bide bu iş şan sişi
    imza mimza yok bundan sonra parmak basıcam:cat::cat::cat:

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Celil kaç yaşında beri bindiğimi sormuşsun. 2007 ekimde 16 ya girdim.2,5 senedir biniyorum.
    Motorun yakıt durumu süper hele bizim gibi öğrenci adamlar için daha da süper.Yakıt kullanmıyorum desem tabiki de demem ama benzini kokluyo.Ben 3 liralık benzinle gitmediğim yer kalmıyo.Düşün artık.

Benim motor güzel midir? evet güzeldir.Motora yaptığım aksesuarlar şunlar: neon ışığı monte ettim.Ayrıca motorun yan kanatlarına alev motifi yaptırdım ama şu an onu sökmüş durumdayım.

Celil ben senin yerinde olsam sahibinden.com'a girerim.Uygun fiyata bi yamaha bws alırım, bws süper motor benim imkanım olsa ben bile alırım.Hatta o scooterı cross amaçlı kullananlar bile var topikleri incelersen göröürsün.Çok dayanıklı yani.
    Dediğim gibi vibrasyon çok fazla rahatsız ediyor ben olsam mondiale bulaşmam temiz bir bws almaya bakarım.
    Kanuni yolda bırakır mı her motor yolda bırakır ben yolda kaldım. Karburatörü zamanında temizlemediğim için kaldım. Ayrıca motoru sıcakken yıkadığım için bobin sorunundan yolda kaldım. Bir de lastik patladığı için yolda kaldım.Yani bu motorun suçu değil kendi ihmallerim yüzünden.Bu motor sayesinde öğrendim bu şeyleri.O yüzden şimdi yapmam gereken şeyleri yapıyorum.Motorun kendisi yüzünden yolda kalmadım.Yolda bırakmaz.
    Önemle belirtmek istiyorum bu motora bindim bineli Allah'a şükürler olsun bir kere bile düşmedim.Yine uzun oldu ama olsun.
    Sevgiler...
    aman kardes AMAN bız ekonomık olsun dıyoz sen bıze 2 zamanlı 100 km 4-5 lıtre benzın yakan motor onerıyosun 100 kh nın ıkı katı bende ogrencıyım benım ıcın super olacaktır bılıyorum benı en cok sevındırende vergısının olmaması bu benı cok sevındırıyor
    demek 13.5 yasında berı bınıyosun Ömer pekı zor olmadımı 13.5 yasında motor surmek
    vıbrasyon fazla demıssın evet dogru vıbrasyon fazla ama vıbrasyon yapmayacak hızlara pek cıkmassan bu pek etkılemez sanırım
    bu arada ehlıyette yok polısın elıne dusersek yandık valla basarlar 1.000 lıra cezayı motoruda baglarlar cık ısın ıcınden
    yorumun ıcın cok tesekkur ederım Ömer devamını beklıyorum ıyı aksamlar saygılar

Alıntı 41calamity41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar eski motorum kanuni tigrina idi 7 ay önce sattım ve motor çok deli bi makina 100cc nin hakkını katve kat veriyo celil kardeşim tigrinayı tavsiye ederim ama imkanın varsa ybr al ben mondi 100kh iii hiç düşünme çünkü ondan da var arada dalar kadar fark var bak ömercik kardeşimdede tigrina var al görüşleri neler ben 1.5 sene kullan dım sadece 2 kere yağdeğiştirdim 1 kere bakıma sattığımdada cillop gibidi ön kaldırma vb hareketler çalışıypdum hiç arıza yapmadı başlan gıç için ideal makina tek sorunu jantlar telli çelik olsadı daha iidi benim makinada modifiyelidi abart egzoz vardı ve çokta gidiyo o makinaya resim koymayı bilseydim koyardım çok uzun oldu kusurabakmayın ama senin kararın istedin makinayı al bide bu iş şan sişi
    yorumun ıcın tesekkur ederım arkadasım sımdı ybr bana fazla kacar bende cok dusundum mondi den ıyısı yok walla

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı 41calamity41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorum yok...

Tigrina haha...

85i geçen yok...

Ses olayı sıkıcı...

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    evet abım haklısın bu alemde en ıyısı hondadan sonra 100 kh valla

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    evet abım haklısın bu alemde en ıyısı hondadan sonra 100 kh valla
    Sana bir sıralama yapıym bkz;
    1.Honda İnnova
    2.Honda Vawe
    3.Yamaha CryponR
    4.Mondial 100 ukh diyebilirim sana.

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    evet abı sıralama dogru yamahayı unutmusum dunku olay ıcınde ozur dılerım msn yı acarsan konusuruz sımdı

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    evet abı sıralama dogru yamahayı unutmusum dunku olay ıcınde ozur dılerım msn yı acarsan konusuruz sımdı
    Öeniml değil dostum...Olur böyle şeyler.

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    sagolasın abım bıde bu 100 kh lerde vıtes normal 1N234 dıye gıdıyor dımı abı bırde vıtes cubugu ıkı tane var bırı onde bırı arkasında onu neden oyle yapmıslar bılgın varmı?

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    kardeş sen motor alcaksan al bi ybr 125.ya titreme yok.uzun ömürlü.ekonomik.kaliteli daha ne olsun.

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sen motor alcaksan al bi ybr 125.ya titreme yok.uzun ömürlü.ekonomik.kaliteli daha ne olsun.
    kardes ıyı dıyosunda onu ehlıyet alınca yapıcam sımdılık bu bana yeter ybr yı bende sevııyorum ama artık kararımı verdım yorumun ıcın tesekkurler

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    kardes ıyı dıyosunda onu ehlıyet alınca yapıcam sımdılık bu bana yeter ybr yı bende sevııyorum ama artık kararımı verdım yorumun ıcın tesekkurler
    motor almayımı ehliyet alınca ybr almayımı.sonuçta ikisinide yakalatsan aynı cezayı yiceksin.hem tak kafana kaskını polis falan durdurmaz.mondial çok titrio dayanmazsın bi müddet sonra lanaet olsun dersin.4 vites yetmicek.bende kullandım cup.

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    artık yetırıcez napalım hemde ybr bana fazla gıbı gelıyor

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    sagolasın abım bıde bu 100 kh lerde vıtes normal 1N234 dıye gıdıyor dımı abı bırde vıtes cubugu ıkı tane var bırı onde bırı arkasında onu neden oyle yapmıslar bılgın varmı?
    Hayır dostum yanlışın var...

100 kh'nin viteslerinin hepsi aşşağıdır...

Yani N1234 diye yani öndeki pedala basınca vites yükselir arkadakine basınca düşer...

huceyn

Dostum Celil arkadaşımız 16 yaşında sen ybr çok gelmezmi...

16 yaşında ybr alırsa 25 yaşında racing'e biner diye düşünüyorum...

Celil arkadaşımıza en uygun motosiklet 100 khdir.

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    abı neden 100 kh nın vıteslerı ters bıde gercekten 100kh de tıtresım okadar cok mu? yanı cokmu rahatsız eder

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    abı neden 100 kh nın vıteslerı ters bıde gercekten 100kh de tıtresım okadar cok mu? yanı cokmu rahatsız eder
    Ters değil cuplar böyle senin dediğin vitesler 5vitesli motorların vitesidir...

Titreşim var evet 80-90km/h den sonra rahatsız ediyor.Ama çok fazla değil...

İlla titreşim olacak değilmi...

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    evet abı ben bılmıyodum cupların vıtesının bole oldugunu cok tesekkurler olsun abı zaten sehır ıcınde kullancam aradabır okula gıder gelırım otobusle 50 dakka motorla 30 dakıkada gıderım heralde dımı sen hıc ıstanbula geldınmı abı dogma buyume hataylımısın

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)