Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ramzey süper sport hakkında bilgisi olan varmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    [IMG][/IMG]

arkadaşlar bu motoru almayı düşünüyorum ama ramzey hakkında fazla bi bilgim yok markayı bilen yada motoru kullanmış arkadaşlardan yardım istiyorum şimdiden herkese teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    Bunun Aynı Tıpte Birsürü Markası Var Hepside Aynı Arkadasım Sec Begen All şimdiden Hayırlı Olsun
    O BİR HAYATTIR

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    motoru hiç bilmem ama çin malı motor zannımca
    facebook.com/kaskafa

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Kardeş bende alacaktım bu motordan çok araştırdım titreşimi yüksek yakıtı ideal yolda koyma bakımından ise biraz cömert saten hıza gelecek olursan kalıbının motoru değil max. speed :140 KM/H
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Motosikleti
    cbf 150 (12)
    shrek biliyorum bu modelden çok var marka olarak ama benim asıl sorum ramzeyin güvenilir olup olmaması bu motora şuanda 2000 ytl istiyolar bu para bu motora verilirmi ? bu fiyat ikinci el fiyatı tabi

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    Alıntı mrsago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [IMG][/IMG]

arkadaşlar bu motoru almayı düşünüyorum ama ramzey hakkında fazla bi bilgim yok markayı bilen yada motoru kullanmış arkadaşlardan yardım istiyorum şimdiden herkese teşekkür ederim

arkadasım bu motoru alma bence yazık edersin paranı arkadasımda kullanıyordu ya öle bir sesivarki bezdiyor titremesı var offff arkadasım hep karbürator temızlettırıp duruyor ve hemen boguluyor yolda bence tavsiye etmem..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Paşam alacağın firmanın yetkili servis olup olmamasınada dikkat et.. Başka servisler garanti konusunda biraz sorun çıkartabiliyor..

Motosikleti
    cbf 150 (12)
    hmm biraz düşüneyim o zaman biraz daha yorum bekliyeyim yorumlarınız için teşekkürler

Motosikleti
    Honda XL200 (2004) SATIYORUM!!!
    bence marka alsan daha iyi olur
    SATILIK XL 200 ( 05398171540 )

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    arkadaşım o motorun elli çeşidi var şimdi memlekette yuan kuba çelik vs hepsi aynı bencede sen onu alma.yaş kaç bilmiyorum ama biraz iriyarıysan omotor altında bisiklet gibi kalır.lastikler mobilet gibi servis işine gelince çin malı alcaksan servisi unut gitsin yok honda yamaha kawa gibi marka alacam dersen servise birkez gidersin zaten yani 5-10 kez gidersen motora verdigin parayı verirsin yani türkiyede garanti işine servis işine pek bel baglama.motordan anlarmısın elinden işgelirmi yok dersen bu işlerden anlayan bir ahbabın olsun yoksa edin ha bunların hiçbiri yok dersen ozaman işin zor öpüle öpüle ögreneceksin demektir.şimdi bende çin malı zealsun kullanıyorum çok zorlamazsan adam gibi bakımlarını yaptırısan bir sorun yok 120 km/h yapıyor güvenli birşekilde senin yukardaki motorla 160 km/h yaptıgını idda eden bir arkadaş vardı 160 basarken ben onu 120 ile solluyordum !!!! anla yani .sen sport bir model istiyorsun sana zealsun 200gs yada250 gs yi tavsiye ederim polenmotor satıyor.3600 tl sanıyorum bu forumdada aratırsan resimlerine ulaşırsın iyi şanslar
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Benim motorum dan

Ramzey - Çelik - Yuan - Skyjet - Küba hepsi aynı motor zaten

Motosiklet Modelleri başlığından Yuan küba topic ine girersen istediğin bilgilere uLasabilirsin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    Alıntı mrsago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shrek biliyorum bu modelden çok var marka olarak ama benim asıl sorum ramzeyin güvenilir olup olmaması bu motora şuanda 2000 ytl istiyolar bu para bu motora verilirmi ? bu fiyat ikinci el fiyatı tabi
    İKİNCİ ELE BU FİYAT EN İYİSİ CBF 150 AL DAHA İYİ BU FİYATA
    O BİR HAYATTIR

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    ben kullanıyorum.çok memnunum.hiç yolda bırakmadı.bakımı yapıldıktan sonra çok güzel.biraz titreme var sadece.ben 2 diş büyüttüm dişliyi o da kalmadı.134 km hız dijitalle ölçtüm.ayrıca görüntüsüde hoş.markaya gelince birçok marka altındaki tek motor F5 olarak çıkıo.

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kullanıyorum.çok memnunum.hiç yolda bırakmadı.bakımı yapıldıktan sonra çok güzel.biraz titreme var sadece.ben 2 diş büyüttüm dişliyi o da kalmadı.134 km hız dijitalle ölçtüm.ayrıca görüntüsüde hoş.markaya gelince birçok marka altındaki tek motor F5 olarak çıkıo.
    Ne güzel işte paşam..
    Demek ki hepside copy- paste imiş...
    Çinlilerin işi bu.. Copy-paste...Copy-paste..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-150-23-a.html gir buraya baştan sona oku bütün sorunlar ve çözümleride var ben çoktandır takip ediyorum bu başlığı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)