Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2008 Bmw F650 Gs

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    11 bin Euro'dan aşağıya olmaz tabi ki.. ben de hiç sanmıyorum 9 bin Euro gibi fiyatları... hem de artık teknoloji olarak da daha gelişmiş bir motor oldu F 650 GS... belki zamlanabilir bile fiyatı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Anladığım kadarıyla yeni F800 dakar'ın yerini alıyor (21 inç 90'lık telli ön jantlara bakarak) ve yeni F650 de zaten kullanıcıların pratikte yaptığına uygun olarak daha kalın ve alaşım jantlı ve dolayısıyla şehirli bir motor haline geliyor.

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yzb. Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mevcudunu 11.600 avrodan satarken yenilediğinde neden 9.000 den satsın? Başka birşey mi demek istedniz?
    mevcut 650gs 9000 euro dan başlıyor diye biliyordum ben,az önce bmw den kontrol ettim,haklısınız pardon.ben sanki 9000 euro gördüm diye hatırlıyorum ama,acaba en son baktığımdan bu yana euro bazında fiyat artışı olmuş olabilirmi?çünkü euro düşük seyrediyor

naproksen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp
    Suzuki su anda ABS li V-strom fiyatını 16.500 lere cekti. Bmw nin iyi bir fiyat avantajı olmasi lazim. Ayrica eksoz kotu olmus bence

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    gerçekten çok güzel bir motor ama...benim merak ettiğim tek bir konu var..
    bmw f650 daha önceleri tek silindirliyken 100 km de 3,5 lt benzin yakıyordu..

acaba bu ne kadar yakıyor...???????
    As The Years Go Passing By...

Motosikleti
    Arıyor
    Alıntı darksilence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten çok güzel bir motor ama...benim merak ettiğim tek bir konu var..
    bmw f650 daha önceleri tek silindirliyken 100 km de 3,5 lt benzin yakıyordu..

acaba bu ne kadar yakıyor...???????
    bu hem daha güçlü hem daha torklu hem silindir hacmi daha yüksek hem de 2 silindirli.. 3,5 yakmasına imkan yok orası kesin... 4,5-5,0 lt civarında yakar tahminimce...

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    burada f 650 modelinde geçen 650, cc olmuyomu ama burada:
    Capacity: 798 cc yazıyo

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''
    BMW nin modellerine hacim ile ilgili isim vermesi arabalarında da biraz gariptir,şöyleki 3.18 denen aracı 2000 cc. ve 3.16ti dediği aracı 1798 cc dir.
    Buradan hareketle motosiklette de buna şaşırmadım tabii ki ama önemli olan hangi dilime göre vergilendirileceğidir.
    Diğer bir husus ise sanırım eski 650 GS sahipleri artık makinalarıyla karı koca
    oldular gibime geliyor,hatta bence METRES stickeri bile yaptırılabilir.
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    hastasıyım bu makinenin yhaAma önden bakınca tipi biraz kayık görünüyo belkide resimden dolayı bana ööle geliyo üstünde olsam belki daha bi güzel görünür
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    Arıyor
    İşte başka fotoğraflar...

Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Tek kelime ile; Fevkaladenin fevkinde bir motor..)

Alıntı navigator55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BMW nin modellerine hacim ile ilgili isim vermesi arabalarında da biraz gariptir,şöyleki 3.18 denen aracı 2000 cc. ve 3.16ti dediği aracı 1798 cc dir.
    Buradan hareketle motosiklette de buna şaşırmadım tabii ki ama önemli olan hangi dilime göre vergilendirileceğidir.
    Diğer bir husus ise sanırım eski 650 GS sahipleri artık makinalarıyla karı koca
    oldular gibime geliyor,hatta bence METRES stickeri bile yaptırılabilir.
    3.18 denen araç eskiden 1800 cc, 3.16 denen araç ta eskiden 1.600 cc idi. 800 cc'lik F650 için güzel örnek.

Arkadaşlar Merhabaler
    Geçen Hafta Sonuu Bu Motoru Testetmeimkanım Olduu Bayadauzun Birsüre Kullandım5-6 Saat Kadar
    Benböylebir Makina Dahaönce Görmedim
    180 Km Hıza çok Hızlı Ve Rahatbirşekildeçıkıyor
    Benzin Konusunda çok Detaylı Bir Test Yapmadım Ancak çok Iktisatlı Gibi Geldi 300km Ye Yakın Kullandım Benzin Göstergesindekii çeltiklede Hiçbir Düşüş Yaşanmadı...

Bence Bmw Yine Kendini Kanıtlamış Ve 10üzerinden 10 Bir Motor Yapmıış

Motordaki Elcik ısıtma Ve Abs Sürüşe Daha çok Bir Konfor Ve Rahatlık Katmış Ben Enyakın Zamandaalmayı Düşünüyorum

Rakam Olrak Biraz Pahalı Olsada Bence Bu Fiyata Fazlasıyla Değecek Bir Motor..

Sormak Istediğiniz Bişeyolursa Severek Cevaplamaya Hazırım Iyigünler Diliyorum...

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    [MEDIA]http://www.metacafe.com/watch/1362329/bmw_scissors_gps_drawing/[/MEDIA]
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

perishte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maalesef...
    aç tavuk kendini buğday ambarında görürmüş ben de nicedir rüyalarımda gördüğüm motorlara dün gece gs nin mavisini de ekledim. taksi gibi motorlara da ticari amaçlı yolcu taşıma uygulaması varmışmış da ben de arkamda yolcu sürüyormuşum. deliriyorum galiba
    Zalim olsa ne rütbe bi perva yine bünyad-ı zulmü biz yıkarız
    Merkez-i hâke atsalar da bizi küre-i arzı patlatır çıkarız

Motosikleti
    125 cc MZ
    ister 800 olsun ister 80 olsun hiç varketmez adı var BMW
    :bestmt:::biggrinn::tutkuy::

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    2008 ve sonrası yeni kasa F 650 GS kullanıcılarının bilgi ve tavsiylerilerine ihtiyacım var. Forumu onca okudum açılmış başlıklara baktım 2008 öncesi modellerde herkes dertli ama 2008 sonrası için tek kelam edilmemiş. Muhteşem bir makina mıdır? yoksa alanlar buraya mı takılmıyor? Lütfen tecrübelerinizi kronik sıkıntılarınızı, memnuniyetlerinizi bizimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Şartlarımı zorlayıp 2008 ve üzeri bir model almayı planlıyorum. Onunla yatıp kalkıyorum lakin kullanıcılarının bilgilerini paylaştıkları bi topik bulamadım gitti
    Hayatonda

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)