Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    arkadaslar 3000 tlye alinabilecek model ve km nedir sizce? maksimum butcemiz 3000 lira, kiz arkadasima motor bakiyoruz. arka canta ve koruma demiri olursa iyi olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 3000 tlye alinabilecek model ve km nedir sizce? maksimum butcemiz 3000 lira, kiz arkadasima motor bakiyoruz. arka canta ve koruma demiri olursa iyi olur
    O paraya bence bol masraflı Ybr olur. Tabi biraz da şans işi. 3.000 liraya çok temiz 2011-2012 model alan arkadaşlar oldu.

zafer5959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 13" Estoril Blue
    Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr ye mat siyah folya çalışması

http://<a href="http://hizliresim.co...bo.jpg</a></a>
    Necati kardeşim şimdi olmuş ;) yanlış anlama koyu beşiktaşlısın belli ona laf yokta motor reklam panosu gibi iyi değildi daha önce sana belirtmişimdir belki.. Bu hali fena gizemli olmuş.. ;)

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    Alıntı zafer5959 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Necati kardeşim şimdi olmuş ;) yanlış anlama koyu beşiktaşlısın belli ona laf yokta motor reklam panosu gibi iyi değildi daha önce sana belirtmişimdir belki.. Bu hali fena gizemli olmuş.. ;)
    abi bu arkadaşın motoru benim ki değil :D ama dediğin gibi benim motoru biraz sadeleştireceğim

zafer5959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 13" Estoril Blue
    abi bu arkadaşın motoru benim ki değil :D ama dediğin gibi benim motoru biraz sadeleştireceğim
    Vallahi ben senin motor die yorum yaptım kardeşim olsun senin motoruda böyle görmek hoş olur yani..

Motosikleti
    Yamaha r6
    Alıntı zafer5959 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi ben senin motor die yorum yaptım kardeşim olsun senin motoruda böyle görmek hoş olur yani..

bu kadar olmasada biraz bende sadeleştiririm abi :D

Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Hayırlısı olsun movibiker.alternatifi yok değil ya. Sen benden daha tecrubelisin bu konuda. Bir çözüm yolu bulursun ;)

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Bende 18 ocakta sıfır olarak inegöl yamaha bayisinden aldım.Kendim bursa merkezde oturuyorum.Start motorda mavi renk kalmadığı için gidip inegölden aldım.4400tl motor 160tl sigorta 162 ruhsat.
    sgurdal ve cennetkizi bunu beğendiler.

Ybr ye mat siyah folya çalışması

http://<a href="http://hizliresim.co...bo.jpg</a></a>
    folyo yapıstırma ısını nasıl ve nerde yapptırdın cok guzel olmus benm yan kapaklarda ve deponun yanındakı parcalarda cızıkler olustu bunları gızlemek ıcın guzel olur ne kadara mal oldu

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaka yapıyorsun değil mi? Yok ciddiysen; ölü var, lazım mı?
    en az bu linkini verdiğin satılık ybr 125'in sahibi kadar ciddiyim. ne şakası.

Motosikleti
    Yamaha r6
    Alıntı muhammet55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    folyo yapıstırma ısını nasıl ve nerde yapptırdın cok guzel olmus benm yan kapaklarda ve deponun yanındakı parcalarda cızıkler olustu bunları gızlemek ıcın guzel olur ne kadara mal oldu

evde kapladık tabelacı bir arkadaşımla beraber fön makinesi kullanarak yavaş yavaş kapladık sadece folyoya para verdik o da 60 tl felan tuttu

Motosikleti
    2014 KUBA CR1,KUBA 125XR PLUS 2013 - Opel Astra
    esd nin arka çamurluğu normal ybr ye olurmu arkadaşlar

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı imza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en az bu linkini verdiğin satılık ybr 125'in sahibi kadar ciddiyim. ne şakası.
    ilanı veren ben değildim ki. Uğur arkadaşımızdı.
    O konuda haklısınız, fiyat yüksek tutulmuş. Sebebi de bizim çok tuhaf pazarlık anlayışımız.
    2.000 liramız varsa, 3.000 liralık makinelere bakarız. İlanı koyan kişi de, nasıl olsa pazarlık edecekler diye 300-500 lira pazarlık payı koymuş herhalde.

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Pazarlık tabi ki yapılır abi,motorun sahibi eli açık bi arkadas. Ciddi alıcıya ikram yapacaktır.
    ben çok ciddiyim hemen 3000 lira kanlı canlı verip alırım, motor bahsedildiği gibiyse tabi. uzun pazarlıklarada gerek kalmaz, yormayalım birbirimizi

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı imza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çok ciddiyim hemen 3000 lira kanlı canlı verip alırım, motor bahsedildiği gibiyse tabi. uzun pazarlıklarada gerek kalmaz, yormayalım birbirimizi
    Motosiklet benim deği ki Bi abi rica etti,sat şu fiyata dedi. İsterseniz numarasını göndereyim siz görüşün.

Motosikleti
    dealim daystar 250
    Arkadaşlar! bugün; aynanın gevşeyen vidasını sıkmak için, alet setini çıkartmaya çalışırken, plastik yan kapağın tırnağını kırdım. Onu neyle yapıştırma mı tavsiye edersiniz.

Motosikleti
    Yamaha Ybr
    arkadaslar dun yamaha ybr 125 2013 mavi renk motosikletimi aldım 1 kac sorum var
    1. si dun tahmini 80 km yol yaptım yanlız km sayacı 52 km gosterio sankim mil uzerinden sayım yapıo 52mil =83 km yapıo hesap denk cıkıo ama sayac kısmında km yazıo yamaha ybr 125 esd 2013 modeli km cinsindenmi mil cinsindenmi sayım yapıyor
    2. motor 2. viteste dusuk hızda istop ediyor viraj alırken ozellikle orjinali boylemidir. daha once kadırga kd 125 kullanmıstım 2. viteste yuruyus kararı suruyordum
    3 motoru yavas viraj alırken dusurdum on far camı biraz cizildi ve far kafası sallanmaya basladı nerden sıkacagım gece olunca bakamadım yarın ilk iş onu sıkacagım nereden sıkamm gerekio far giderken su sallanıo tıtrıo
    4 birde motor su anda 83 km motor ortalama 7000 devirde calısıo yani 40 la gidiyorum 2. vites devir 7000 3. vites 60 la gidiyorum devir 7000 4 vites 80 yapıyorum devir yine 7000 de bi tuhaflık var sanki motor calısınca 2000 devirde kalıo ibre hareket etmesi icin 3000 deviri gormesi gerekio yoksa istop edio 1. viteste sonuc olarak duduk devirde kullananmıyorum tavsiyeleriniz nedir ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar! bugün; aynanın gevşeyen vidasını sıkmak için, alet setini çıkartmaya çalışırken, plastik yan kapağın tırnağını kırdım. Onu neyle yapıştırma mı tavsiye edersiniz.
    Sigara Külü + Japon Yapıştırıcısı

Alıntı voljtrann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar dun yamaha ybr 125 2013 mavi renk motosikletimi aldım 1 kac sorum var
    1. si dun tahmini 80 km yol yaptım yanlız km sayacı 52 km gosterio sankim mil uzerinden sayım yapıo 52mil =83 km yapıo hesap denk cıkıo ama sayac kısmında km yazıo yamaha ybr 125 esd 2013 modeli km cinsindenmi mil cinsindenmi sayım yapıyor
    2. motor 2. viteste dusuk hızda istop ediyor viraj alırken ozellikle orjinali boylemidir. daha once kadırga kd 125 kullanmıstım 2. viteste yuruyus kararı suruyordum
    3 motoru yavas viraj alırken dusurdum on far camı biraz cizildi ve far kafası sallanmaya basladı nerden sıkacagım gece olunca bakamadım yarın ilk iş onu sıkacagım nereden sıkamm gerekio far giderken su sallanıo tıtrıo
    4 birde motor su anda 83 km motor ortalama 7000 devirde calısıo yani 40 la gidiyorum 2. vites devir 7000 3. vites 60 la gidiyorum devir 7000 4 vites 80 yapıyorum devir yine 7000 de bi tuhaflık var sanki motor calısınca 2000 devirde kalıo ibre hareket etmesi icin 3000 deviri gormesi gerekio yoksa istop edio 1. viteste sonuc olarak duduk devirde kullananmıyorum tavsiyeleriniz nedir ?
    Hayırlı olsun,kazasız belasız insallah.

2.viteste düşük devirde stop etmesinin sebebi düşük devirde sürüşten kaynaklanır,devir yükseltin.
    Devir konusuda normal,orjinal dişli ile bahsettiğiniz hızda,yazdığınız deviri çevirir. Vites aralıkları uzasın istiyorsanız ön dişliyi büyütün.

Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Alıntı liberty16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende ybr ailesine katıldım sayılır ama henüz teslim almadım motoru. önümüzdeki hafta teslim edecekler. movibiker arkadaşım 2 gün önce bayideydim aynı zamanda hemşeriyiz seninle kültürpark karşısı yamaha bayiinden aldım ben ve ordan edindiğim bilgiye göre yaklaşık 2 ay sonra gelecek olan ybr 125 esd lerde 5900 tl civarında fiyat beklendiği, model olarakta 2014 olacak dedi yanlış hatırlamıyorsam. ayrıca kasa değişikliği yok mavi renk üretimi durmuş yerine beyaz başlamış.
    Fiyat konusunda düzeltme yapıyorum arkadalar 5900 değil 2014 modellerin fiyatı 4900 tl civarında olacakmış yanlış yazmışım Özür dilerim hatalı bilgilendirme için

Alıntı liberty16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat konusunda düzeltme yapıyorum arkadalar 5900 değil 2014 modellerin fiyatı 4900 tl civarında olacakmış yanlış yazmışım Özür dilerim hatalı bilgilendirme için
    banada garip gelmişti,4900 normaldir bunca kur farkından sonra.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler