Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı vacco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleyküm. Bu aralar motosiklet almaya çok yaklaştım. ybr bakıyorum. Bir tane 2005 model bütün parçaları orjınal motor buldum. Burdaki bir beyfendiyede sordum okadar eski model alma dedi. Sizin görüşleriniz nedir ? Motor 50000 de.
    o kadar eski modele bakma sebebin bütçe düşük olması mı? 50 bin az bi kilometre değil, tamam bakımlıysa daha çok gider ama bütçeniz müsaitse daha yeni modellere yönelin.
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zafer5959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 13" Estoril Blue
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 125 R Repsol - CBF 150 - TVS Apache RTR 150 ve YBR 125 Gezdim Tozdum Aradım Araştırdım Kararımı YBR 125'den Yana Verdim. İlk Motorum Olacak Umarım Sonumuz Hayır Olur
    Doğru bi karar verdiğine pişman olmucaksın arkadaşım emin ol.. Hayırlısı.. ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:46 ----------

Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bugun bir müşterimizin iş yerinde gördüm Yamaha Ybr 125 ESD'nin beyaz rengini. Çok yakışıklı olmuş bence, sizlerle de paylaşmak istedim..

http://i.hizliresim.com/x9bnpQ.jpg
    Zaten yakışıklıydı kerata dahada ii olmuş bu beyaz rengide beyaz cb125e gelmiş bence ybr'de beyaz renk yoktu hoş olmuş..
    C.Kaan bunu beğendi.

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bugun bir müşterimizin iş yerinde gördüm Yamaha Ybr 125 ESD'nin beyaz rengini. Çok yakışıklı olmuş bence, sizlerle de paylaşmak istedim..

http://i.hizliresim.com/x9bnpQ.jpg

siyah beyaz çok güzel olmuş

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi scooter ampülü denedim,baska ampüllerde. Sonuç hep hüsran Çare xenon gibi.
    Aslında powerled sis lambası takıp memnun kalan çok kişi var. Onu da değerlendirmek lazım.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında powerled sis lambası takıp memnun kalan çok kişi var. Onu da değerlendirmek lazım.
    O konuyuda düşünmüyor değilim abi,bakalım bi çözüm bulacağız artık

arkadaşlar arınıza az önce katıldım, sabah evden 2.el mondial alıyorum diye çıktım sıfır ybr aldım dönüyorum. sıfır alma sebebim beyaz olması galiba,güncel masrafları birazdan yazarım fotoları da eklerim.
    cennetkizi bunu beğendi.

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı eerkilinc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar arınıza az önce katıldım, sabah evden 2.el mondial alıyorum diye çıktım sıfır ybr aldım dönüyorum. sıfır alma sebebim beyaz olması galiba,güncel masrafları birazdan yazarım fotoları da eklerim.
    hayırlı olsun. kazasız, belasız.şöyle okkalı fotolar yükleyinde beyaz renk nasılmış bir görelim.
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

hayırlı olsun,hangi şehirden aldın,maliyet ne kadar oldu,beyaz renk 2014 model mi,bide fotoğraf koyarsan tadından yenmez tekrar hayırlı olsun.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Hayırlı olsun. Allah kaza vermesin.

hayırlı olsun Allah kaza bela vermesın

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende düşünüyorum sis farından zenona göre maliyet açınsından hem düşük hemde aküye zarar verme olasılığı daha azmış araştırmaktayım hala eğer uygun bulursan güzel birşey burda paylaşırsın felan bizde bakarız lazım olanlarada faydalı olur
    rs_guven bunu beğendi.
    Kaza Anında Seni Korur !

2014 yılı sıfır motosiklet masrafları

arkadaşlar,

aracı KOCAELİNDEN aldım.
    araç 2013 fakat beyaz.
    fiyatı:4450tl
    t.sigortası:155
    ruhsat:162
    plaka:14,5

toplam:4450+330 yani.

ilk motorum, almadan önce baya araştırdım, hep internette 4450+450 falan yazıyordu.
    Sonra bi baktım 2.el alsam noter masrafı:92 eee t.sigortası yine var. yani aslında fark 85 tl.
    bu sebeple 2.el den kaçan varsa gerek yok peşin paranı koy bankaya zaten çıkarırsın 85 tl'yi.

foto çekerken diğer motorların arasında kaldı sonrada hava karardı güzel foto çekemedim. olunca yükleyeceğim.

Motosikleti
    YBR 125 ESD
    slm arkadaşlar bende ybr ailesine katıldım sayılır ama henüz teslim almadım motoru. önümüzdeki hafta teslim edecekler. movibiker arkadaşım 2 gün önce bayideydim aynı zamanda hemşeriyiz seninle kültürpark karşısı yamaha bayiinden aldım ben ve ordan edindiğim bilgiye göre yaklaşık 2 ay sonra gelecek olan ybr 125 esd lerde 5900 tl civarında fiyat beklendiği, model olarakta 2014 olacak dedi yanlış hatırlamıyorsam. ayrıca kasa değişikliği yok mavi renk üretimi durmuş yerine beyaz başlamış.
    cennetkizi bunu beğendi.

Alıntı liberty16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende ybr ailesine katıldım sayılır ama henüz teslim almadım motoru. önümüzdeki hafta teslim edecekler. movibiker arkadaşım 2 gün önce bayideydim aynı zamanda hemşeriyiz seninle kültürpark karşısı yamaha bayiinden aldım ben ve ordan edindiğim bilgiye göre yaklaşık 2 ay sonra gelecek olan ybr 125 esd lerde 5900 tl civarında fiyat beklendiği, model olarakta 2014 olacak dedi yanlış hatırlamıyorsam. ayrıca kasa değişikliği yok mavi renk üretimi durmuş yerine beyaz başlamış.
    hayırlı uğurlu olsun.tahmin ediyorum böyle bir zam olacaktır,hangi renk aldın,nakitte indirim veya kredi kartına taksit oluyor mu?birde ellerinde beyaz var mı?

Motosikleti
    YBR 125 ESD
    indirim yok denecek kadar az karacabeydeyim ben yakıt parası 50 tl bıraktı o kadar. siyah aldım ben zaten haftaya getireceği 7 motordan bi o kalmış tesadüf isteğim de siyahtı zaten. şu an ellerinde motor yok. kredi kartı var ama komisyonu var diye biliyorum ben epey oyalandım orada bikaç müşteri diyaloğundan anladığım kadarıyla. elinde önümüzdeki hafta gelecek motorlar haricinde yok onlarda satılmış 3 ü beyaz diyordu. uğramanda fayda var vaz geçen olabilir belki.

elindeki motorların tamamını daha gelmeden sattılarsa hiç uğramaya gerek yok,bursa esnafından motor almak zaten tamamen şans işi,üç sene önce tüm çabalarıma rağmen cbr 250 ve ps150 motorları bir türlü alamamıştım,motorlar üç ay beklememe rağmen gelmemişti sonra gidip aprilia scarabeo almıştım,hiç unutmam 3090 euro para ödemiştim 5 euro bile indirim yapmamışlardı nakit fiyatta.hiç uğraşamam büyük ihtimal şehir dışından bir bayiden alacağım bu sefer ne alırsam.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bir ağabeyimin motoru satılıktır.

Ciddi alıcılara pazarlık payı mevcuttur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3226214/detay/

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    Ybr ye mat siyah folya çalışması

[IMG][/IMG]
    kemboo, Samet Özkan ve harika32 bunu beğendiler.

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ağabeyimin motoru satılıktır.

Ciddi alıcılara pazarlık payı mevcuttur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3226214/detay/
    3000 lira veririm hemen.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı imza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3000 lira veririm hemen.
    Şaka yapıyorsun değil mi? Yok ciddiysen; ölü var, lazım mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 26 kullanıcı var. (0 üye ve 26 misafir)

Bu Konudaki Etiketler