Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugur377 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor fena değil parasına göre alınabilir km side orjinalse kaçırma derim
    Servis garanti veriyor sorun çıkarmayacağına ama yinede emin olamıyorum sonuçta ilk vitesli motorum olacak ve anlamadığım için pek inciğinden cinciğinden tereddüt ediyorum açıkçası dış görünüş olarak pek bakımlı birşeye benzemiyor motoru iyidir belki ama bilemedim.. :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karayolları 14.şube müdürlüğü senin motoru alan vatandaşa şükran plaketi vermiş
    benim motorumu alan vatandaş bana dua etti ama sana ne içirdilerde 25 km yolda motoru durdurma ihtiyaci hissettin anlamadim..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı ugur377 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis garanti veriyor sorun çıkarmayacağına ama yinede emin olamıyorum sonuçta ilk vitesli motorum olacak ve anlamadığım için pek inciğinden cinciğinden tereddüt ediyorum açıkçası dış görünüş olarak pek bakımlı birşeye benzemiyor motoru iyidir belki ama bilemedim.. :/
    ilk motorunsa motor aksamı iyi olsun dışı az çok kötü olsa olabilir benim açımdan sebebi zaten acemilikte düşme kayma olabilir allah korusun ama acemiliği atınca bakımlarını yaptırır tın tın biner yada satar büyütürsün o sorun olmaz bence kaçırma servis bakımlı ise
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    splinter usta:D msj attım bi baksana :D

selamün aleyküm arkadaşlar ben 2004 ybr kullanıcısıydım. motorsikletim çok güzeldi fakat aldığım kişi motorsikleti hoyratça kullanmış ve motorun yağı hava filtresi temizliği zincir yağlaması dışında hiçbir bakım yapılmamış. 2 yıl bindim ve motor sürekli dökülmeye başladı her yerinden hasar veriyordu. siz siz olun sıfır motor alın ve bakımını iyi yapın. çünkü bnm motorun deposunun altı bile çürük çıktı. motorsikleti elimden zor çıkardım .. dost kazığı yedim... diğer motorsikletlerin yanında yamaha ybr vazgeçilemez. kuba 150 lik motoru rahatlıkla ybr 125 geçiyor... şimdi sıfır ybr almak ve ona gözüm gibi bakmak istiyorum. ilk aldığım da 1000 km yi nasıl doldurmalıyım motoru en güzel nasıl açarım. usta abilerim yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    arkadaşalr ybr mi alınca calışmasına karşılık gprs taktırsam bi fayda saglar mı arac takip sistemi taktırsam nasıl olur bunların maliyeti cokmuudur ? acaba alarm baglaatamıyorum garantiyi iptal ediyorlar ne dersiniz calınırsa bulabilmek için arac takip sistemi ? taktirayimmi

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Yeni power led gündüz farlarım...

Ahmet N. bunu beğendi.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende çok düşündüm bir zamanlar pegassoyu,sağlam güzel makinedir,fakat benzin sarfiyatına dayanamazsın...alt devirlerde 5-6 litre okumuştum araştırmalarımda,üst devirlede fil gibi hortumluyor benzini bu makine...Hem italyanların türkiyede servis ve parça sıkıntısı olduğunu çocukluğumuzdan beri biliyoruz.
    usta, bmw f650de de aynı motor yok mu? bmwde 3.5 litreden bahsederken pegaso niye fazla yakıyor ki?

kredim bitti ya kaşıntı tuttu beni gene...

ugur377 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motorunsa motor aksamı iyi olsun dışı az çok kötü olsa olabilir benim açımdan sebebi zaten acemilikte düşme kayma olabilir allah korusun ama acemiliği atınca bakımlarını yaptırır tın tın biner yada satar büyütürsün o sorun olmaz bence kaçırma servis bakımlı ise
    Sağol hocam fikirlerin için. Birde fiyat konusu var. Fiyatı nasıl sizce, adam pazarlık yapmam diyormuş servisteki adam öyle diyor, servise satıver bu fiyata diye bırakmış??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...84361604/detay

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    arkadaşalr ybr mi alınca clınmasınaa karşılık gprs taktırsam bi fayda saglar mı arac takip sistemi taktırsam nasıl olur bunların maliyeti cokmuudur ? acaba alarm baglaatamıyorum garantiyi iptal ediyorlar ne dersiniz calınırsa bulabilmek için arac takip sistemi ? taktirayimmi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    eee hani hiç aydınlatmıyor bunlar benimkilerde gündüz iyi aydınlatma yapmaz diye emaneten bağladım ama bağladığım gibi söktüm
    Ahmet N. bunu beğendi.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    koray abi o ledlere bissürü para bayıldın değil mi? ben sana 6w 3x2sini 20 liraya yapardım.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Vayyy züüüürt ağam sen genemi ledledin motoru
    İşin gücün yok maaşı ıvır zıvıra harcıyon sonra ağlıyon ay sonu be züğürt ağam

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Arkadaslar bu motor nasıl degermi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82960726/detay

+ olarak depo fiyatı 170-200 arası orjinal bunu alıp depo mu alayım

Veya bunumu alayım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...84838891/detay
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Usta Splinter msj lara bi bak ara sıra yaw:D cevap bekliyorum
    Ahmet N. bunu beğendi.

07arda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 City
    slm ybr dostları

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu motor nasıl degermi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82960726/detay

+ olarak depo fiyatı 170-200 arası orjinal bunu alıp depo mu alayım

Veya bunumu alayım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...84838891/detay
    Yokmu yorum

A.s ybr ci kardes
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    abiler bu silindirin üzerinde yağlanma olmuş neden? yağ mı kaçırıyor yoksa normal mi?orayı balata temizleyici spreyle temizlesem olur mu?

varan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 ybr 125
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yokmu yorum

A.s ybr ci kardes
    Slm. Kendim iki yıl önce 2004 model ybr yi 2000 tl aldım. Motor çok haraptı. Fiyatına aldanıp aldım. Çok bir pişmanlığım yok aslında. şu anki hali çok daha iyi. Ama sanırım 600 tl harcamışımdır ve halen daha eksikleri var. Parça olayı yan sanayide bir sıkıntı yok oldukça bol ve ucuz fakat orjinal parça fiyatları akıl almaz derecede pahalı. Sana tavsiyem ikinci ilandaki ybr yi alman yada benim gibi ucuzunu alıp yavaş yavaş yenilemen. Tabi hiç bir usta fabrika ayarını veremez bunuda unutmamak gerek

---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 18:40 ----------

Büyük ihtimal contası erimiş veya aşınmıştır caontayı değiştirmekten başka çözüm olmaz. Silindir contaları tekte satılır ve o kadar pahalı birşeyde değil..

Motosikleti
    Alıntı varan22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm. Kendim iki yıl önce 2004 model ybr yi 2000 tl aldım. Motor çok haraptı. Fiyatına aldanıp aldım. Çok bir pişmanlığım yok aslında. şu anki hali çok daha iyi. Ama sanırım 600 tl harcamışımdır ve halen daha eksikleri var. Parça olayı yan sanayide bir sıkıntı yok oldukça bol ve ucuz fakat orjinal parça fiyatları akıl almaz derecede pahalı. Sana tavsiyem ikinci ilandaki ybr yi alman yada benim gibi ucuzunu alıp yavaş yavaş yenilemen. Tabi hiç bir usta fabrika ayarını veremez bunuda unutmamak gerek

---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 18:40 ----------

Büyük ihtimal contası erimiş veya aşınmıştır caontayı değiştirmekten başka çözüm olmaz. Silindir contaları tekte satılır ve o kadar pahalı birşeyde değil..
    Genelde cevrem 20.000 km den sonra alma diyorlar ne diyorsunuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler