Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı mates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar YBR ye ixil ekzoz almayı düşünüyorum fikirlerinizi bekliyorum
    o egzosun tipi çok çirkin..ve fiyatı yüksek..youtüpte ybr egzos yaz ixile 30 basacak egzoslar var..antalyali fatih arkadaşın oralarda bi adam var sırf motor egzosu yapıyor avromcu halil diye bide ona bak el emeği

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    dürüm döner ? :D yazdıgım şeye cvp ver:D knk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hım eminsin dimi? o zman ben motru alıcam hmen buna uyucam dogru diyorsan dogrudur eminsin dimi? bilgi dogru ?
    ona uy zaten amaç motoru yeni motoru yormadan kullanmak gereksiz yere yüksek devir kullanıp zorlamamak..fatih kardeşimızın dediği gibi..ben aldığım gün 2 kişi 150 km yol gezdim bütün gün ama yormadim zorlamadım..suan da düz yolda 120 görüyorum..kurye cbfleri yolda yakaladığımda her viteste kovalıyorum kaçamıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:14 ----------

dürüm döner ? :D yazdıgım şeye cvp ver:D knk
    bi sabret da..

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ona uy zaten amaç motoru yeni motoru yormadan kullanmak gereksiz yere yüksek devir kullanıp zorlamamak..fatih kardeşimızın dediği gibi..ben aldığım gün 2 kişi 150 km yol gezdim bütün gün ama yormadim zorlamadım..suan da düz yolda 120 görüyorum..kurye cbfleri yolda yakaladığımda her viteste kovalıyorum kaçamıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:14 ----------

bi sabret da..

biraz sabırsızım :D kardeşim haklısın ? ybr gibi bi motora? 120 az degilmi? yaaa ben milletten duyuyroum ayarsız orjinal haliyle 140 flana görüpyorum diyor adamlar?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı mates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar YBR ye ixil ekzoz almayı düşünüyorum fikirlerinizi bekliyorum
    google a Avcrom Egsozcu Halil yaz profili incele egzosları oradan görebilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

hatta buraya üye arkadaş bu başlığı bi oku istersen http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...yeleriniz.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:24 ----------

biraz sabırsızım :D kardeşim haklısın ? ybr gibi bi motora? 120 az degilmi? yaaa ben milletten duyuyroum ayarsız orjinal haliyle 140 flana görüpyorum diyor adamlar?
    kaç yaşındasin sen? senı küçük görüp kandırmaya kalkmışlar Türkiyede hiçbir orijinal ybr 140i göremez..sen hiç ybryle 120 yaptın mı? bi yap bi daha tövbe edersin 90,100 geçmemeye..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:27 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ebay.com/itm/Monster-Talo...ht_5279wt_1270

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...#ht_500wt_1287

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...#ht_500wt_1287

ne demiş atalarımız kendi işini kendin gör bunları en yakın zaman da sipariş vereceğim..
    benim motor siyah diye yeşilli şeyler baktım ki sakaryaspor a uyumlu olsun
    fatih moruk napican etiketi motoru mu bunlarla kaplıcan

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    [QUOTE=dürümdöner;2618531]google a Avcrom Egsozcu Halil yaz profili incele egzosları oradan görebilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

hatta buraya üye arkadaş bu başlığı bi oku istersen http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...yeleriniz.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:24 ----------

kaç yaşındasin sen? senı küçük görüp kandırmaya kalkmışlar Türkiyede hiçbir orijinal ybr 140i göremez..sen hiç ybryle 120 yaptın mı? bi yap bi daha tövbe edersin 90,100 geçmemeye..[COLOR="Silver"]

sallamış olablir cok fazlada inanmamıştım zatende niyeki 110 flaan gitsen cokmu titriyor ? ybr ler ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    15 mı yasin? titremiyor abicim hafif olduğu için motor uçuşa geçiyor lastiklerin yerden kesiliyor..yani motor diyor kı ben racing değilim beni zorlama elimden gelen budur diyor sana..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    google a Avcrom Egsozcu Halil yaz profili incele egzosları oradan görebilirsin

kaç yaşındasin sen? senı küçük görüp kandırmaya kalkmışlar Türkiyede hiçbir orijinal ybr 140i göremez..sen hiç ybryle 120 yaptın mı? bi yap bi daha tövbe edersin 90,100 geçmemeye..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:27 ----------

fatih moruk napican etiketi motoru mu bunlarla kaplıcan
    kanka bu stickır lar benim işimi görür 20 dolara işler tamam boyatmaya gerek kalmaz yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    15 mı yasin? titremiyor abicim hafif olduğu için motor uçuşa geçiyor lastiklerin yerden kesiliyor..yani motor diyor kı ben racing değilim beni zorlama elimden gelen budur diyor sana..
    yok la ne 15 dalgamı geciyorsun? nese ben cıkıyorum sabah erken kalkmam llazım yatıyorum hadi iyi gecelre bu arada baya merak ettigim sorulara cvp verdin cok teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka bu stickır lar benim işimi görür 20 dolara işler tamam boyatmaya gerek kalmaz yani
    bi resimlesene moruk çizik yeri acayip merak ettim ben ya

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    yokuş aşağı 120 göremedim 117 falandı ve motosiklet "elveda ay, elveda feza" demek üzereydi. üstüne üstlük o zaman yan çanta yerine 52 litrelik arka çanta vardı. şimdi bir de yan çantalarla birlikte 100 km üzerine çıkınca motor kafa sallıyor resmen. otobüs tır sollarken mesela tırın arka tekerini az bi geçince bi rüzgar yiyorum; Allah sizi inandırsın motor 20 cm sağa kayıyor .

yalnız her vites atışta gazı tam açtığım anda vitesten gelen "şak" sesi ve ön tarafın hafif kafa kaldırışı beni deli ediyor.

on numara motosiklet bu ybr.

kymco ck 125 sürdüm 2 tur; rezillik resmen. titreşim+ hissiz vites ve arka fren... selesi de alçakta ve depo yüksek; benim açımdan sıkıntılı olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    maxi bu motorsikletin üretiliş amacına ayrıkı otobanda 120 ile tırların etrafında dolaşmak..şehir içinde gez elin ayağın olsun trafiğe takılma kıvrak esnek olsun az yaksın zırt pırt tamircilere uğrama diye yapılmış bir motorsiklet..120 bile çok yüksek bir hız hem cbf için hem ybr için..ben arada bi gaza gelip yapıştırıyorum o da müsait yollarda..tutup zaten bu şase üzerine 200luk bir motor koysalardı o zaman motoru zaptedemezdı kimse durduğu yerde durmazdi..ehh bu kadar da az yakmazdi vicdansız birsey olup çıkardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokuş aşağı 120 göremedim 117 falandı ve motosiklet "elveda ay, elveda feza" demek üzereydi. üstüne üstlük o zaman yan çanta yerine 52 litrelik arka çanta vardı. şimdi bir de yan çantalarla birlikte 100 km üzerine çıkınca motor kafa sallıyor resmen. otobüs tır sollarken mesela tırın arka tekerini az bi geçince bi rüzgar yiyorum; Allah sizi inandırsın motor 20 cm sağa kayıyor .

yalnız her vites atışta gazı tam açtığım anda vitesten gelen "şak" sesi ve ön tarafın hafif kafa kaldırışı beni deli ediyor.

on numara motosiklet bu ybr.

kymco ck 125 sürdüm 2 tur; rezillik resmen. titreşim+ hissiz vites ve arka fren... selesi de alçakta ve depo yüksek; benim açımdan sıkıntılı olur
    o vitesi çok saklatma debriyajını tam ayarla ve vites değiştirirken biraz devri düşür yorma motoru

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

ağustosta askere gideyım diyorum artık gidip biraz kafa dinleyeyım..motor götürmek yasak dı mı? benim askerlik poşet ama 6 aylık yine de götürememe durumu olur mu?
    maxi97 bunu beğendi.

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    buraya bak benim öbür bilgisayara geçmem gerekiyo tarayıcıyı çalıştırmak için http://ybrclub.com/_files/books/yama...5ED-3D9-E0.pdf
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Ve az kaldi
    cumartesi isparta yolcusu bu beden ama otobusle.belkide gelirken bakacaklar bu akilli kim fiye
    kim olacak ybr cilerin yeni adami burdurlu mesut
    herkese ii aksamlar bol forumlar

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ARKADAŞLAR benim için önemli bir sorun var.Motorumda sağ ayağımızı koyduğumuz lastik ve sağ elcikte yırtık var.Orijinalini internetten bulabilir miyim? ne yapmalıyım?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı frkn32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR benim için önemli bir sorun var.Motorumda sağ ayağımızı koyduğumuz lastik ve sağ elcikte yırtık var.Orijinalini internetten bulabilir miyim? ne yapmalıyım?
    internette hem orijinalleri hem de yan sanayileri var satın alabilirsin

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    internette hem orijinalleri hem de yan sanayileri var satın alabilirsin
    bulamadım ben ama hangi sitede acaba yardım eder misiniz?

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı frkn32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulamadım ben ama hangi sitede acaba yardım eder misiniz?
    buraya bir bak http://www.feyizoglu.com/Elcik/294

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

koraaayyy bu gün perşembe hafta sonuna kaldı 2 gün anladın sen onu
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:05 ----------

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. günaydın abilerim nasılsınız hayırlı günler dilerim
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler