Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okyanus topiğe gelip neden provakatörlük yapıyorsun?
    ki ben senin yerinde olsam gelmezdim?
    neden mi?
    çift üyelik alıp cbf topiğinde cbf e giydirsem sonra meydana çıksa kim olduğum utanırım gelemem....
    inanıyorum ki diğer arkadaşlarımda benim gibi düşünüyordur....
    he birde şunu söyleyeyim;
    biraz motordan anla ona göre yorum yap....
    motor bilgin yazılarına göre sıfır....
    ya kardeş bak şunda haklısın neyde biliyonmu 2 nick açsaydım girmez bidaha doğru söylüyon çünkü ben açmadığım için böyle bişeyi yapmadıgım için yüzüm ak ayrıca siz nekadarda cbf karalasanız cbf ne kadarda yağ yaksa satışı patladı bu gerçek hiç anlamıyorsan göz var nizam var farkındaysan ybr 2 sende bir kasa yeniliyor nasıl satacaz diye cbf 4yıldır aynı çünkü gerek yok adamlar satış yapıyor sendensenin bilmediğin konuda ben bilirim belki benım anlamadıgım konularıda sen bilirsin bilgi ölçülmez yanitopiğine gelme nedenim sizden bize gecen arkadaşlar var onlar öyle yaptıkca bu iş böyle olur böylede devam eder en güzeli ben hondamdan çok memnunun ha bazıları memnun olmaz şans yok iyi çıkmaz amenna bak sizin topiktede oluk memnun olanda var olmıyanda ben bunu anlatmaya çalışıyorum günlerdir ama ne hikmetse anlamamaya çalışıyosunuz hem sizin deyiminizle yağ yakma yok buharlaşma var unutma

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Eh arkadaş şu okyanus geldi geleli topik yalan oldu. Az birşeyler öğreniyorduk bakıyorduk bilgi ediniyorduk ybr hakkında. Gelmiş burda parazit yapıyor. Yüzsüzlük parayla olsa yine yapıcak bir arkadaşa benziyor. Cbf topiğinin suyu mu çıktı gidin orda çekiştirin ybr'yi. Ybr'm yok ama yazma isteği doğuyor içimde. Uyuz mu oldum ne?

Bu arada oranlarda bir basım hatası var sanırım. Ybr kendi evinde ise 1'de 1.05 olması lazım 12.5 yazıyor Ben bu maça handikap 1 oynarım. Ybr kendi evinde 2 farklı galibiyete mutlak surette ulaşır
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen neden her seferinde polimik çıkarıyon birde yağ yakarsa verecem demişsin benim dediğimi yaparsan kiminki daha fazla eserse o önbürüne verecek motoru ben kabul ederim 6000 km sürecez öğle 2-4 bin değil 10/40 koyacaz bakalım kiminki fazla aesecek benim motor üstelik 20 binde seninki gibi az da değil km si
    boşver kanki ya cbf i adamın altından alıp napcan .. sonra servisten çıkmayacan

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 23:01 ----------

Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eh arkadaş şu okyanus geldi geleli topik yalan oldu. Az birşeyler öğreniyorduk bakıyorduk bilgi ediniyorduk ybr hakkında. Gelmiş burda parazit yapıyor. Yüzsüzlük parayla olsa yine yapıcak bir arkadaşa benziyor. Cbf topiğinin suyu mu çıktı gidin orda çekiştirin ybr'yi. Ybr'm yok ama yazma isteği doğuyor içimde. Uyuz mu oldum ne?

Bu arada oranlarda bir basım hatası var sanırım. Ybr kendi evinde ise 1'de 1.05 olması lazım 12.5 yazıyor Ben bu maça handikap 1 oynarım. Ybr kendi evinde 2 farklı galibiyete mutlak surette ulaşır
    aynen basım hatası oldu tekrar değiştirmedim.. iyi bir ybr ci durumu anlar zaten

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster

boşver kanki ya cbf i adamın altından alıp napcan .. sonra servisten çıkmayacan
    abi alacam motoru elinden sonra tekrar ona satacam nasıl olsa cbf i seviyor çok iyi motor ya motorsuz kalıncada gene cbf alacak sonuçda
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    motordan anlamayanlar cbf alıyor honda yazıyorya ondan sonra anlıyorlar cbf ne mal olduğunu beyler arkadaşın yüzünü görmediğimiz için sürekli yazıyor bilmiyoruz yüzü kızarıyormu? kızarmıyor mu? ben şahsen 2 tane üyelik alıp cbf i kötülemem ne gerek cbf zaten bilen biliyor ybr yi bilmeyen yok yani dünya turu attığını acaba cbf böyle bi tura çıksa kaç kere motor yenilenir veya ne kadar yağ yakar çok merak ediyorum...zaten zincir dişli takımını değişimini de söylemeyi unutmuşum
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abi alacam motoru elinden sonra tekrar ona satacam nasıl olsa cbf i seviyor çok iyi motor ya motorsuz kalıncada gene cbf alacak sonuçda
    çok iyi

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı okyanus_126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kardeş bak şunda haklısın neyde biliyonmu 2 nick açsaydım girmez bidaha doğru söylüyon çünkü ben açmadığım için böyle bişeyi yapmadıgım için yüzüm ak ayrıca siz nekadarda cbf karalasanız cbf ne kadarda yağ yaksa satışı patladı bu gerçek hiç anlamıyorsan göz var nizam var farkındaysan ybr 2 sende bir kasa yeniliyor nasıl satacaz diye cbf 4yıldır aynı çünkü gerek yok adamlar satış yapıyor sendensenin bilmediğin konuda ben bilirim belki benım anlamadıgım konularıda sen bilirsin bilgi ölçülmez yanitopiğine gelme nedenim sizden bize gecen arkadaşlar var onlar öyle yaptıkca bu iş böyle olur böylede devam eder en güzeli ben hondamdan çok memnunun ha bazıları memnun olmaz şans yok iyi çıkmaz amenna bak sizin topiktede oluk memnun olanda var olmıyanda ben bunu anlatmaya çalışıyorum günlerdir ama ne hikmetse anlamamaya çalışıyosunuz hem sizin deyiminizle yağ yakma yok buharlaşma var unutma
    tek bir cevap vereceğim sana...
    herhalde yeter buda...
    biz o ikisenede bir kasa yenilemeye satamamazlık değilde yenilik diyoruz....
    10 senedir yüzü bile değişmeyen bir motora para vermem ben...
    yeterli olur herhalde....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Dün sizin bir yazınızı okudum.''en sonunda honda bayisi olduğumu söylettiniz bana'' tarzında .... bu konu hakkında honda yetkili servis olduğunuz doğrumudur? yokdoğru değilmidir?
    Ayrıca siz benim şimdiki yazdıklarımı ciddiye almayınız.Sadece latife yaptım.
    kardeş bak şöyle şimdi adam motor almak istiyor araştırıyor bir tane cbf ne sorunu varsa motora ne yaptıysa yağ yakmış diyor (oda kim oldugu belli degilbelki asortik gibi biri ortalığı karıştırmak maksadıyla belkide)sizde bunu hondalar yağ yakıyor diyerek genelliyorsunuz motoru karalıyorsunuz ondan sonra ne oluyor internette bilgi kirliliği oluyor ama şöyle yapma cesaretinde bulunmuyorsunuz hondayıda say özellik olarak ybr de say kim neyi begenirse onu alsın haksızmıyım defalarca yazdım bak sana samimiyetimle söylüyorum yag yakma diye bişey yok ha esen olduysa şayet oda muamma kalitesiz yg ömrü kısa oluyor vede çok ince koyuyorlar masraftan kaçıp ondan sonra yaktı dıyorlar gerçekse baiyliğe gelincede yok alakam yokonu arkadaşın biri öyle bir konuştiki bende öyle dedim ne cvp verecek diye ama servisde tanıdık orasıda gercek yanigerekenden fazla ilgi gösteriyor işin aslı bu ok

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Arkadaşlar elcik ısıtma hakkında bi bilgisi olan var mı?almak istiyorum da bunların iyisi falan var mı ?ne öneriniz olabilir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motordan anlamayanlar cbf alıyor honda yazıyorya ondan sonra anlıyorlar cbf ne mal olduğunu beyler arkadaşın yüzünü görmediğimiz için sürekli yazıyor bilmiyoruz yüzü kızarıyormu? kızarmıyor mu? ben şahsen 2 tane üyelik alıp cbf i kötülemem ne gerek cbf zaten bilen biliyor ybr yi bilmeyen yok yani dünya turu attığını acaba cbf böyle bi tura çıksa kaç kere motor yenilenir veya ne kadar yağ yakar çok merak ediyorum...zaten zincir dişli takımını değişimini de söylemeyi unutmuşum
    allaha şükür yüzük ak siz su serpip tazelemeye devam edin biraz araştırmanız olsa cbf de nereleri ve hangi iklim şartlarında gezdiğini bilirdin bunuda yazmazdın

---------- Post added at 23:14 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

ybr den sonra cbf geçince insan çok seviyor doğru söylüyon hem al canın saolsun kardeşim

Motosikleti
    Arkadaşlar elcik ısıtma hakkında bi bilgisi olan var mı?almak istiyorum da bunların iyisi falan var mı ?ne öneriniz olabilir
    abi çok iyi olur kış gününde marka olarak önerim yok ancak şunu derim sana ybr nin otomatik ya farları motor çalışınca elcik ısıtma takar onuda açarsan akü akldırmıyor bir süre sonra bitiyor onun için farı aç kapamalı yapmanı tavsiye ederim bir abi ybr ye takmıştıda denedik ondan biliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar en güzeli ne biliyormusunuz bırakalım ybr cbf davasını ileriki zamnlar gösteriri en doğrusunu zaten morelim bozuldu pkk nın nasıl aktütün karakoluna saldırdıkalrını izleyince onca şehidimizin verildigini görünce dünyayı verseler sevindiremezler saatlerce çatıştılar şehitle lömez şehit unutulunca ölür ....

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    evet elçik ısıtma ii olur havalar iyice serinledi.... beyler kaçak et kesme işleri beni baya zorlamaya başladı sanırım kaçak et keseceğim
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    BMW R80 GS
    kardeş bak şöyle şimdi adam motor almak istiyor araştırıyor bir tane cbf ne sorunu varsa motora ne yaptıysa yağ yakmış diyor (oda kim oldugu belli degilbelki asortik gibi biri ortalığı karıştırmak maksadıyla belkide)sizde bunu hondalar yağ yakıyor diyerek genelliyorsunuz motoru karalıyorsunuz ondan sonra ne oluyor internette bilgi kirliliği oluyor ama şöyle yapma cesaretinde bulunmuyorsunuz hondayıda say özellik olarak ybr de say kim neyi begenirse onu alsın haksızmıyım defalarca yazdım bak sana samimiyetimle söylüyorum yag yakma diye bişey yok ha esen olduysa şayet oda muamma kalitesiz yg ömrü kısa oluyor vede çok ince koyuyorlar masraftan kaçıp ondan sonra yaktı dıyorlar gerçekse baiyliğe gelincede yok alakam yokonu arkadaşın biri öyle bir konuştiki bende öyle dedim ne cvp verecek diye ama servisde tanıdık orasıda gercek yanigerekenden fazla ilgi gösteriyor işin aslı bu ok
    ya kardeşim yakmıyorsa yakmıyor tamam güle güle kullan seviyormuşsun ne güzel sen neyin çabasını veriyorsun neyi kanıtlamaya çalışıyorsun senin motorun yağ yaksa banane yakmasa banane var mı bir kazancım ya da kaybım böyle gereksiz bir tartışmayı okumak istemiyorum artık cbf in çok güzelse git cbf topiğinde öv öv dur burada polemik çıkarıp durma
    BMW R80 GS 1993 & MERCEDES E 250 CGI BlueEFFICIENCY 2012 & YAMAHA YBR 125 ESD OLACAK İNŞALLAH

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Kardeşim şu bir gerçektir ki; herkes kendi motorunu beğenir över.. bu konuda hemfikir olalım.Ama honda cbf 150 lerde bir kaç kronik problem var.Bunu sen benden daha iyibiliyorsun çünkü altında cbf 150 var.Kimse bu forum sitesinde cbf 150 yi karalama yapmıyor.Genel olarak cbf sahiplerinin yorumları, çevremizdeki cbf sahibi arkadaşların ağızlarından duyularak yapılan yorumlardır.Bende cbf 150 yi 5,5 ay kullandım.Fena değil rahat.Ama 2 hafta marş basmayıp aküm bittiği zaman vurdurarak çalıştırmak hoşuma gitmiyordu.Benimde tek sevmediğim yanı buydu.Sonra cbf 500 arkasından tvs apache arkasından fz 6 arkasından ybr 125 devam.. ama aralarında cbf 500 bi başka..yani honda bana göre sizin altınızdaki motosikletler değil.Altınızdaki motosiklet honda olsa saçma sapan arızalar çıkmaz.Kısacası sizin motosikletlerde sadece hondanın amblemi var .. yerince açık konuşmuşumdur umarım..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    abi çok iyi olur kış gününde marka olarak önerim yok ancak şunu derim sana ybr nin otomatik ya farları motor çalışınca elcik ısıtma takar onuda açarsan akü akldırmıyor bir süre sonra bitiyor onun için farı aç kapamalı yapmanı tavsiye ederim bir abi ybr ye takmıştıda denedik ondan biliyorum
    far ayarını oynayınca bir süre sonra eski düzeni olmuyor baglatılardan su alıp şase yapıyor ve far patlamasına neden oluyor biz de denedik arkadaşın ybr sinde bence elcik için motorun orjınalliğini bozma

Motosikleti
    arkadaşlar en güzeli ne biliyormusunuz bırakalım ybr cbf davasını ileriki zamnlar gösteriri en doğrusunu zaten morelim bozuldu pkk nın nasıl aktütün karakoluna saldırdıkalrını izleyince onca şehidimizin verildigini görünce dünyayı verseler sevindiremezler saatlerce çatıştılar şehitle lömez şehit unutulunca ölür ....
    aynen kardeş bırakalım şu polimiği biz ülkemize bakalım şehitlerimize bakalım her gün yeni haberler geliyor bu terör olayları bir türlü bitmedi o bölgedeki rant olduğu sürecede bu gidişle bitmez

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    vallaha sıkıldım he...
    buraya gelipte polemik çıkartan kim Allah aşkına?
    birde gelip tartışmayalım diyorsun..
    zaten tartışma yok ki?
    millet burda her zaman normal muhabbetini yapar, ama farkındaysan son iki sayfa senin yorumlarınla dolu....
    Allah aziz şehitlerimize rahmet eylesin.....

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Ama anahtar var internetten baktıklarımın üstünde(aç-kapa ve 1/2 diye sıcaklık ayarı)

---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:25 ----------

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallaha sıkıldım he...
    buraya gelipte polemik çıkartan kim Allah aşkına?
    birde gelip tartışmayalım diyorsun..
    zaten tartışma yok ki?
    millet burda her zaman normal muhabbetini yapar, ama farkındaysan son iki sayfa senin yorumlarınla dolu....
    Allah aziz şehitlerimize rahmet eylesin.....
    unnamed benim camı beğendin mi ? nasıl durmuş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Kardeşim şu bir gerçektir ki; herkes kendi motorunu beğenir över.. bu konuda hemfikir olalım.Ama honda cbf 150 lerde bir kaç kronik problem var.Bunu sen benden daha iyibiliyorsun çünkü altında cbf 150 var.Kimse bu forum sitesinde cbf 150 yi karalama yapmıyor.Genel olarak cbf sahiplerinin yorumları, çevremizdeki cbf sahibi arkadaşların ağızlarından duyularak yapılan yorumlardır.Bende cbf 150 yi 5,5 ay kullandım.Fena değil rahat.Ama 2 hafta marş basmayıp aküm bittiği zaman vurdurarak çalıştırmak hoşuma gitmiyordu.Benimde tek sevmediğim yanı buydu.Sonra cbf 500 arkasından tvs apache arkasından fz 6 arkasından ybr 125 devam.. ama aralarında cbf 500 bi başka..yani honda bana göre sizin altınızdaki motosikletler değil.Altınızdaki motosiklet honda olsa saçma sapan arızalar çıkmaz.Kısacası sizin motosikletlerde sadece hondanın amblemi var .. yerince açık konuşmuşumdur umarım..
    kardeş şundada hem fikir olalım ayak marşı olmaması iyi değil orası doğru amahonda artık çogu motorunda kullanmıyor marşlıda olsa akü bittiğinde ben kullanmam çünkü motora yeterli elektirik gelmicek kronik sorunlarda yeni kasada formuda okuduysan sorunu çözüldü kalbüratördenmiş garanti kapsamında degiştirecek saçma sapan çıkan arızalar nelerdi söylesene vede gerçekten cbf in oldumu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler